gtksourceview - en to pl translation catalogue (485 entries)

en: ASP Object
pl: Obiekt ASP

en: Added line
pl: Linia dodana

en: Additional Category
pl: Dodatkowa kategoria

en: Address
pl: Adres

en: Adverb
pl: Przysłówek

en: After
pl: Po

en: Alert
pl: Alarm

en: All
pl: Wszystko

en: All _Lower Case
pl: Wszystko _małymi literami

en: All _Upper Case
pl: Wszystko _wielkimi literami

en: Always
pl: Zawsze

en: Anchor
pl: Kotwica

en: Annotation
pl: Adnotacja

en: Arabic
pl: arabskie

en: Arbitrary base number
pl: Określona liczba podstawy

en: Armenian
pl: ormiańskie

en: Assertion
pl: Asercja

en: Assignment Left Hand Side
pl: Lewa strona przypisania

en: Assignment Operator
pl: Operator przypisania

en: Assignment Right Hand Side
pl: Prawa strona przypisania

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Attribute Definition
pl: Definicja atrybutu

en: Attribute Name
pl: Nazwa atrybutu

en: Attribute Value
pl: Wartość atrybutu

en: Attribute name
pl: Nazwa atrybutu

en: Attribute value
pl: Wartość atrybutu

en: Autoconf Macro
pl: Makro Autoconf

en: Automake Variable
pl: Zmienna Automake

en: BOZ Literal
pl: Literał BOZ

en: Backslash Escape
pl: Znak sterujący backslash

en: Baltic
pl: bałtyckie

en: Base-N Integer
pl: Liczba całkowita o podstawie N

en: Base-N number
pl: Liczba o podstawie N

en: Before
pl: Przed

en: Binary number
pl: Liczba binarna

en: Bindings
pl: Dowiązania

en: Block
pl: Blok

en: Block Elements
pl: Elementy blokowe

en: Block literal
pl: Literał blokowy

en: Blockquote Marker
pl: Znacznik cytatu

en: Blue based color scheme
pl: Niebieski schemat kolorów

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Boolean
pl: Logiczny

en: Boolean Value
pl: Wartość logiczna

en: Boolean value
pl: Wartość logiczna

en: Boolean values
pl: Wartości logiczne

en: Built In
pl: Wbudowane

en: Built In Functions
pl: Wbudowane funkcje

en: Built-in Function
pl: Funkcja wbudowana

en: Built-in Target
pl: Cel wbudowany

en: Built-in identifier
pl: Wbudowany identyfikator

en: Builtin
pl: Wbudowane

en: Builtin Command
pl: Polecenie wbudowane

en: Builtin Constant
pl: Stała wbudowana

en: Builtin Function
pl: Funkcja wbudowana

en: Builtin Object
pl: Obiekt wbudowany

en: Builtin Variable
pl: Zmienna wbudowana

en: Builtin-function keyword
pl: Słowo kluczowe funkcji wbudowanej

en: Bullet
pl: Wypunktowanie

en: C++ Header
pl: Nagłówek C++

en: C/C++/ObjC Header
pl: Nagłówek C/C++/ObjC

en: CDATA delimiter
pl: Separator CDATA

en: CG Shader Language
pl: Język cieniowania CG

en: C_hange Case
pl: _Zmień wielkość liter

en: Cannot create a regex for all the transitions, the syntax highlighting process will be slower than usual.
    The error was: %s
pl: Nie można utworzyć wyrażenia regularnego dla wszystkich przejść, przez co proces wyróżniania elementów składni będzie spowolniony.
    Wystąpił błąd: %s

en: Celtic
pl: celtyckie

en: Central European
pl: środkowoeuropejskie

en: ChangeLog
pl: Dziennik zmian

en: Changed line
pl: Linia zmieniona

en: Chapter Heading
pl: Nagłówek rozdziału

en: Character
pl: Znak

en: Chinese Simplified
pl: chińskie (uproszczone)

en: Chinese Traditional
pl: chińskie (tradycyjne)

en: Class
pl: Klasa

en: Class Name
pl: Nazwa klasy

en: Class Selector
pl: Wybór klasy

en: Class names
pl: Nazwy klas

en: Class type
pl: Typ klasy

en: Classic
pl: Klasyczny

en: Classic color scheme
pl: Klasyczny schemat kolorów

en: Cobalt
pl: Kobalt

en: Code
pl: Kod

en: Code Block
pl: Blok kodu

en: Color
pl: Kolor

en: Color scheme used in the Kate text editor
pl: Schemat kolorów używany w edytorze tekstowym Kate

en: Color scheme using Solarized dark color palette
pl: Schemat kolorów używający ciemnej palety Solarized

en: Color scheme using Solarized light color palette
pl: Schemat kolorów używający jasnej palety Solarized

en: Color scheme using Tango color palette
pl: Schemat kolorów używający palety Tango

en: Command
pl: Polecenie

en: Command Macro
pl: Makropolecenie

en: Commands
pl: Polecenia

en: Comment
pl: Komentarz

en: Common Commands
pl: Popularne polecenia

en: Common Defines
pl: Definicje ogólne

en: Common Function
pl: Wspólna funkcja

en: Compiler Directive
pl: Dyrektywa kompilatora

en: Completion Info
pl: Informacje o uzupełnianiu

en: Complex number
pl: Liczba zespolona

en: Conditional Macro
pl: Makro warunkowe

en: Conjunction
pl: Koniunkcja

en: Constant
pl: Stała

en: Constants
pl: Stałe

en: Constructors
pl: Konstruktory

en: Control Keyword
pl: Sterujące słowo kluczowe

en: Conversion from character set '%s' to 'UTF-8' is not supported
pl: Konwersja z zestawu znaków „%s” do „UTF-8” jest nieobsługiwana

en: Could not open converter from '%s' to 'UTF-8'
pl: Nie można otworzyć konwertera z „%s” do „UTF-8”

en: Cyrillic
pl: cyrylica

en: Cyrillic/Russian
pl: cyrylica/rosyjskie

en: Cyrillic/Ukrainian
pl: cyrylica/ukraińskie

en: DOS Batch
pl: Plik wsadowy DOS

en: Dark color scheme using the Tango color palette
pl: Schemat używający ciemnych kolorów z palety Tango

en: Data Type
pl: Typ danych

en: Data Types
pl: Typy danych

en: Data type
pl: Typ danych

en: Date
pl: Data

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Debug Code
pl: Kod do debugowania

en: Decimal
pl: Kropka dziesiętna

en: Decimal number
pl: Liczba dziesiętna

en: Declaration
pl: Deklaracja

en: Decorator
pl: Dekorator

en: Default Attribute
pl: Domyślny atrybut

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Definition
pl: Definicja

en: Definition list
pl: Lista definicji

en: Delimiter
pl: Separator

en: Deprecated
pl: Przestarzałe

en: Deprecated Builtin Command
pl: Przestarzałe wbudowane polecenie

en: Device Cast
pl: Rzutowanie urządzenia

en: Device Function
pl: Funkcja urządzenia

en: Device Functions
pl: Funkcje urządzeń

en: Diff
pl: Różnica

en: Dimension
pl: Rozmiar

en: Directive
pl: Dyrektywa

en: Directory Macro
pl: Makro katalogu

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Document Words
pl: Słowa dokumentu

en: Documentation comment
pl: Komentarz dokumentacji

en: Documentation comment element
pl: Element komentarza dokumentacji

en: Double Number
pl: Podwójna liczba

en: E-mail address
pl: Adres e-mail

en: Element name
pl: Nazwa elementu

en: Email
pl: E-mail

en: Emphasis
pl: Emfaza

en: Encoding
pl: Kodowanie

en: Entity
pl: Encja

en: Entries
pl: Wpisy

en: Enumerated list
pl: Lista numerowana

en: Error
pl: Błąd

en: Error Text
pl: Tekst błędu

en: Error during conversion: %s
pl: Błąd podczas konwersji: %s

en: Escaped Character
pl: Znak sterujący

en: Escaped Characters
pl: Znaki sterujące

en: Escaped character
pl: Znak sterujący

en: Exception Handling
pl: Obsługa wyjątków

en: Exec parameter
pl: Parametr wykonania

en: Explicit Argument
pl: Jawny parametr

en: Explicit Noun Definition
pl: Jawna definicja rzeczownika

en: Expression
pl: Wyrażenie

en: External
pl: Zewnętrzne

en: External Command
pl: Zewnętrzne polecenie

en: Externals
pl: Zewnętrzne

en: Field
pl: Pole

en: File
pl: Plik

en: File Attributes
pl: Atrybuty plików

en: File Descriptor
pl: Deskryptor pliku

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Float
pl: Liczba zmiennoprzecinkowa

en: Floating Point
pl: Liczba zmiennoprzecinkowa

en: Floating Point number
pl: Liczba zmiennoprzecinkowa

en: Floating point
pl: Liczba zmiennoprzecinkowa

en: Floating point number
pl: Liczba zmiennoprzecinkowa

en: Flow Conditional
pl: Warunek przepływu

en: Formatting Elements
pl: Elementy formatujące

en: Frame Number
pl: Numer ramki

en: Function
pl: Funkcja

en: Function Name
pl: Nazwa funkcji

en: Functions
pl: Funkcje

en: Future Reserved Keywords
pl: Słowa kluczowe zarezerwowane na przyszłość

en: GDB Log
pl: Dziennik GDB

en: GUI Elements
pl: Elementy GUI

en: Gate
pl: Bramka

en: Generated Content
pl: Zawartość wygenerowana

en: Georgian
pl: gruzińskie

en: Global
pl: Globalne

en: Global Function
pl: Funkcja globalna

en: Global Functions
pl: Funkcje globalne

en: Global Variable
pl: Zmienna globalna

en: Global Variables
pl: Zmienne globalne

en: Greek
pl: greckie

en: Group
pl: Grupa

en: Haddock Directive
pl: Dyrektywa haddock

en: Header
pl: Nagłówek

en: Header Elements
pl: Elementy nagłówka

en: Header Property
pl: Właściwość nagłówka

en: Heading 0
pl: Nagłówek poziomu 0

en: Heading 1
pl: Nagłówek poziomu 1

en: Heading 2
pl: Nagłówek poziomu 2

en: Heading 3
pl: Nagłówek poziomu 3

en: Heading 4
pl: Nagłówek poziomu 4

en: Heading 5
pl: Nagłówek poziomu 5

en: Heading 6
pl: Nagłówek poziomu 6

en: Heading level 1
pl: Nagłówek poziomu 1

en: Heading level 2
pl: Nagłówek poziomu 2

en: Heading level 3
pl: Nagłówek poziomu 3

en: Heading level 4
pl: Nagłówek poziomu 4

en: Heading level 5
pl: Nagłówek poziomu 5

en: Hebrew
pl: hebrajskie

en: Hebrew Visual
pl: hebrajskie (wizualne)

en: Heredoc Bound
pl: Granica heredoc

en: Hex
pl: Szesnastkowy

en: Hexadecimal number
pl: Liczba szesnastkowa

en: Highlighting a single line took too much time, syntax highlighting will be disabled
pl: Wyróżnianie składni w wierszu zajęło zbyt dużo czasu i zostanie wyłączone

en: Horizontal Rule
pl: Linijka pozioma

en: Hyperlinked Identifier
pl: Identyfikator z odnośnikiem

en: Hyperlinked Module Name
pl: Nazwa modułu z odnośnikiem

en: ID Selector
pl: Wybór identyfikatora

en: IEEE System Task
pl: Zadanie systemowe IEEE

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Image Marker
pl: Znacznik obrazu

en: Imaginary number
pl: Liczba urojona

en: Include
pl: Dołączanie

en: Include Statement
pl: Wyrażenie include

en: Include directive
pl: Dyrektywa include

en: Included File
pl: Plik dołączony

en: Incomplete Sequence
pl: Niepełna sekwencja

en: Incomplete UTF-8 sequence in input
pl: Niepełna sekwencja UTF-8 na wejściu

en: Individual
pl: Indywidualne

en: Inline Documentation Section
pl: Blok sekcji dokumentacji

en: Inline Elements
pl: Elementy bloku

en: Inline Haddock Section
pl: Blok sekcji haddock

en: Inline Math Mode
pl: Tryb matematyczny bloku

en: Integer
pl: Liczba całkowita

en: Integer Number
pl: Liczba całkowita

en: Intrinsic function
pl: Funkcja wewnętrzna

en: Invalid byte sequence in conversion input
pl: Nieprawidłowa sekwencja bajtów w wejściu konwersji

en: Invalid object, not initialized
pl: Nieprawidłowy obiekt, nie zainicjowano

en: Italic
pl: Kursywa

en: Itemized list
pl: Lista wypunktowana

en: Japanese
pl: japońskie

en: Key
pl: Klucz

en: Keysymbol
pl: Symbol klucza

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Known Property Value
pl: Znana wartość właściwości

en: Korean
pl: koreańskie

en: LLVM IR
pl: IR biblioteki LLVM

en: LRM Additional System Task
pl: Dodatkowe zadanie systemowe LRM

en: Lab Text
pl: Tekst laboratorium

en: Label
pl: Etykieta

en: Labeled argument
pl: Argument etykietowany

en: Leading
pl: Rozpoczynające

en: Light Emphasis
pl: Lekka emfaza

en: Line
pl: Linia

en: Line Break
pl: Przerwanie wiersza

en: Line Directive
pl: Dyrektywa linii

en: Link
pl: Odnośnik

en: Link Text
pl: Tekst odnośnika

en: List
pl: Lista

en: List Marker
pl: Znacznik listy

en: Literal
pl: Literał

en: Local
pl: Lokalne

en: Local Variable
pl: Zmienna lokalna

en: Location
pl: Położenie

en: Macro
pl: Makro

en: Macros
pl: Makra

en: Magic Word
pl: Magiczne słowo

en: Main Category
pl: Główna kategoria

en: Map key
pl: Klucz mapy

en: Markup
pl: Znaczniki

en: Math Boundary
pl: Granica matematyczna

en: Math Constant
pl: Stała matematyczna

en: Math Mode
pl: Tryb matematyczny

en: Metaparameters
pl: Metaparametry

en: Missing main language definition (id = "%s".)
pl: Brakująca definicja języka (identyfikator = „%s”.)

en: Modifier
pl: Modyfikator

en: Modifiers
pl: Modyfikatory

en: Module
pl: Moduł

en: Module Handler
pl: Uchwyt modułu

en: Module Path
pl: Ścieżka modułu

en: Module handler
pl: Uchwyt modułu

en: Module name, Variant, etc
pl: Nazwa modułu, wariant itp.

en: Multiline string
pl: Wielowierszowy ciąg znaków

en: Name
pl: Nazwa

en: Namespace
pl: Przestrzeń nazw

en: Newline
pl: Nowy wiersz

en: Nil Constant
pl: Stała nil

en: No idea what it is
pl: Nieokreślone

en: Non Breaking Whitespace
pl: Niełamliwa spacja

en: Nordic
pl: nordyckie

en: Note (FIXME, TODO, XXX, etc.)
pl: Notatka (FIXME, TODO, XXX itp.)

en: Noun
pl: Rzeczownik

en: Null Value
pl: Wartości null

en: Number
pl: Liczba

en: Numeric literal
pl: Literał liczbowy

en: Obsolete Autoconf Macro
pl: Przestarzałe makro Autoconf

en: Obsolete Keyword
pl: Przestarzałe słowo kluczowe

en: Ocamldoc Comments
pl: Komentarze Ocamldoc

en: Octal
pl: Ósemkowy

en: Octal number
pl: Liczba ósemkowa

en: OpenCL Constant
pl: Stała OpenCL

en: OpenGL Shading Language
pl: Język cieniowania OpenGL

en: OpenMP directives
pl: Dyrektywy OpenMP

en: Operation operator
pl: Operator operacji

en: Optimized Out
pl: Zoptymalizowane

en: Option
pl: Opcja

en: Option Name
pl: Nazwa opcji

en: Optional Target
pl: Opcjonalny cel

en: Options
pl: Opcje

en: Other
pl: Inne

en: Other Keyword
pl: Inne słowo kluczowe

en: Other Macro
pl: Inne makro

en: Others
pl: Inne

en: Others 2
pl: Inne 2

en: Others 3
pl: Inne 3

en: POD heading
pl: Nagłówek POD

en: POD keyword
pl: Słowo kluczowe POD

en: Package Info
pl: Informacje o pakiecie

en: Package Manager
pl: Menedżer pakietów

en: Page Elements
pl: Elementy strony

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Paragraph Heading
pl: Nagłówek akapitu

en: Parameter
pl: Parametr

en: Parameters
pl: Parametry

en: Parens
pl: Cudzysłowy

en: Part Heading
pl: Nagłówek części

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Polymorphic Variant
pl: Alternatywa polimorficzna

en: Predefined Variable
pl: Zmienna predefiniowana

en: Predicate
pl: Orzeczenie

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Preformatted
pl: Uprzednio sformatowane

en: Preprocessor
pl: Preprocesor

en: Preprocessor directive
pl: Dyrektywa preprocesora

en: Preprocessor tags
pl: Znaczniki preprocesora

en: Primary
pl: Pierwszorzędny

en: Primitive
pl: Funkcja pierwotna

en: Processing instruction
pl: Instrukcja przetwarzania

en: Prompt
pl: Znak zachęty

en: Properties
pl: Właściwości

en: Property Name
pl: Nazwa właściwości

en: Provider
pl: Dostawca

en: Quoted Value
pl: Cytowana wartość

en: RPM Variable
pl: Zmienna RPM

en: RPM spec
pl: Plik spec formatu RPM

en: Real number
pl: Liczba rzeczywista

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: Regular Expression
pl: Wyrażenie regularne

en: Release
pl: Wydanie

en: Removed line
pl: Linia usunięta

en: Reserved Category
pl: Zastrzeżona kategoria

en: Reserved Class
pl: Klasa zastrzeżona

en: Reserved Constant
pl: Wartość zastrzeżona

en: Reserved Identifier
pl: Identyfikator zastrzeżony

en: Reserved Keywords
pl: Zastrzeżone słowa kluczowe

en: Reserved Words
pl: Zastrzeżone słowa

en: Reserved keyword
pl: Zastrzeżone słowo kluczowe

en: Resources
pl: Zasoby

en: Romanian
pl: rumuńskie

en: Scientific
pl: Naukowe

en: Scope
pl: Zakres

en: Scope Declaration
pl: Deklaracja zakresu

en: Script
pl: Skrypty

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: Section
pl: Sekcja

en: Section 1
pl: Sekcja 1

en: Section 2
pl: Sekcja 2

en: Section 3
pl: Sekcja 3

en: Section 4
pl: Sekcja 4

en: Section 5
pl: Sekcja 5

en: Section Elements
pl: Elementy sekcji

en: Section Heading
pl: Nagłówek sekcji

en: Select a Style
pl: Wybór stylu

en: Show detailed proposal information
pl: Wyświetlanie szczegółowych informacji o propozycji

en: Signal Name
pl: Nazwa sygnału

en: Signal name
pl: Nazwa sygnału

en: Signature
pl: Podpis

en: Since
pl: Od

en: Single Number
pl: Pojedyncza liczba

en: Solarized Dark
pl: Ciemny Solarized

en: Solarized Light
pl: Jasny Solarized

en: Source
pl: Kod źródłowy

en: South European
pl: południowoeuropejskie

en: Space
pl: Spacja

en: Spec Macro
pl: Makro spec

en: Special
pl: Specjalne

en: Special Character
pl: Znak specjalny

en: Special Constant
pl: Stała specjalna

en: Special Token
pl: Token specjalny

en: Special Variable
pl: Zmienna specjalna

en: Special case
pl: Przypadek specjalny

en: Special character (inside a string)
pl: Znak specjalny (wewnątrz ciągu znaków)

en: Special constant
pl: Stała specjalna

en: Standard ML
pl: Standardowy ML

en: Standard Modules
pl: Standardowe moduły

en: Standard stream
pl: Standardowy strumień

en: Statement
pl: Wyrażenie

en: Storage Class
pl: Klasa przechowująca

en: Storage Type
pl: Typ przechowywania danych

en: String
pl: Ciąg znaków

en: String Conversion
pl: Konwersja ciągów

en: String Format
pl: Format ciągu znaków

en: Strong Emphasis
pl: Silna emfaza

en: Structural Elements
pl: Elementy strukturalne

en: Sub Keywords
pl: Podrzędne słowa kluczowe

en: SubParagraph Heading
pl: Nagłówek akapitu podrzędnego

en: SubSection Heading
pl: Nagłówek sekcji podrzędnej

en: SubSubSection Heading
pl: Nagłówek sekcji podpodrzędnej

en: Subshell
pl: Podpowłoka

en: Substitution
pl: Podstawianie

en: Switch
pl: Przełącznik

en: Swizzle operator
pl: Operator typu Swizzle

en: Symbol of a Table
pl: Symbol tablicy

en: Symbol on a Link
pl: Symbol na odnośniku

en: System Command
pl: Polecenie systemowe

en: System Task
pl: Zadanie systemowe

en: Tab
pl: Tabulator

en: Tag
pl: Znacznik

en: Tag Name Selector
pl: Wybór nazwy znacznika

en: Tags
pl: Znaczniki

en: Template
pl: Szablon

en: Text
pl: Tekst

en: Thai
pl: tajskie

en: Thread Action
pl: Działanie wątku

en: Thread Header
pl: Nagłówek wątku

en: Title
pl: Tytuł

en: Trailing
pl: Końcowe

en: Trailing Tab
pl: Końcowe znaki tabulacji

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Turkish
pl: tureckie

en: Type
pl: Typ

en: Type Operators
pl: Operator typu

en: Type Variable
pl: Zmienna typu

en: Type, module or object keyword
pl: Słowo kluczowe typu, klasy lub obiektu

en: Undefined Value
pl: Zmienna niezdefiniowana

en: Underlined
pl: Podkreślone

en: Unicode
pl: unikod

en: Unknown
pl: nieznane

en: Unknown id '%s' in regex '%s'
pl: Nieznany identyfikator „%s” w wyrażeniu regularnym „%s”

en: VBScript and ADO constants
pl: Stałe VBScript i ADO

en: Values
pl: Wartości

en: Variable
pl: Zmienna

en: Variable Definition
pl: Definicja zmiennej

en: Variables
pl: Zmienne

en: Variant Constructor
pl: Konstruktor alternatywy

en: Verb
pl: Czasownik

en: Verbatim Block
pl: Blok bezpośredni

en: Vietnamese
pl: wietnamskie

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Void Value
pl: Wartość void

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Western
pl: zachodnie

en: Widget State
pl: Stan widżetu

en: Word
pl: Wyraz

en: XML Tag
pl: Znacznik XML

en: ['UTF-8', 'CURRENT', 'ISO-8859-15', 'UTF-16']
pl: ['UTF-8', 'CURRENT', 'ISO-8859-2', 'WINDOWS-1250', 'UTF-16']

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Details...
pl: _Szczegóły…

en: _Invert Case
pl: _Odwróć wielkość liter

en: _Redo
pl: P_onów

en: _Select
pl: _Wybierz

en: _Title Case
pl: Jak W _Tytule

en: _Undo
pl: Cof_nij

en: at-rules
pl: Reguły at

en: command
pl: polecenie

en: context '%s' cannot contain a \%%{...@start} command
pl: kontekst „%s” nie może zawierać polecenia \%%{...@start}

en: decl
pl: deklaracja

en: duplicated context id '%s'
pl: powtórzony identyfikator kontekstu „%s”

en: entity
pl: encja

en: error
pl: błąd

en: function
pl: funkcja

en: gettext translation
pl: Tłumaczenie gettext

en: in regex '%s': backreferences are not supported
pl: wyrażenie regularne „%s”: referencje wsteczne nie są obsługiwane

en: invalid context reference '%s'
pl: nieprawidłowa referencja kontekstu „%s”

en: keyword
pl: słowo kluczowe

en: m4 Comment
pl: Komentarz m4

en: m4 Macro
pl: Makro m4

en: prereq
pl: warunek wstępny

en: printf Conversion
pl: Konwersja printf

en: rule
pl: reguła

en: style override used with wildcard context reference in language '%s' in ref '%s'
pl: użyto wymuszenia stylu za pomocą ogólnej referencji kontekstu w języku „%s”, w referencji „%s”

en: targets
pl: cele

en: token type
pl: typ tokena

en: unknown context '%s'
pl: nieznany kontekst „%s”

en: using \C is not supported in language definitions
pl: użycie \C nie jest obsługiwane w definicjach języka
