gdk-pixbuf master - en to fur translation catalogue (198 entries)

en: A pointer to the pixel data of the pixbuf
fur: Un pontadôr ai dâts pixel dal pixbuf

en: ANI image was truncated or incomplete.
fur: La imagjin ANI e jere cjonçade o incomplete.

en: BMP image has bogus header data
fur: La imagjin BMP e à dâts di intestazion pustiçs

en: BMP image has oversize palette
fur: La imagjin BMP e à une palete di colôrs masse grande

en: BMP image has unsupported depth
fur: La imagjin BMP e à une profonditât no supuartade

en: BMP image has unsupported header size
fur: La imagjin BMP e à une dimension di intestazion no supuartade

en: BMP image width too large
fur: Largjece imagjin BMP masse grande

en: Bad code encountered
fur: Si à incontrât un codiç no just

en: Bits per Sample
fur: Bit par campion

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
fur: “Bit par canâl” de imagjin PNG nol è valit.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
fur: I bit par canâl dal PNG trasformât no son 8.

en: Cannot allocate TGA header memory
fur: Impussibil assegnâ memorie pe intestazion TGA

en: Cannot allocate colormap
fur: Impussibil assegnâ mape di colôrs

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
fur: Impussibil assegnâ memorie pe struture dal contest TGA

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
fur: Impussibil assegnâ memorie pal cjariament de imagjin PNM

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
fur: Impussibil assegnâ memorie pal cjariament de imagjin XPM

en: Cannot allocate new pixbuf
fur: Impussibil assegnâ un gnûf pixbuf

en: Cannot read XPM colormap
fur: Impussibil lei la mape di colôrs XPM

en: Circular table entry in GIF file
fur: Vôs tabele circolâr intal file GIF

en: Color profile has invalid length %d.
fur: Il profîl colôr al à une lungjece %d no valide.

en: Color profile has invalid length “%u”.
fur: Il profîl colôr al à la lungjece “%u” no valide.

en: Colorspace
fur: Spazi colôr

en: Compressed icons are not supported
fur: Lis iconis comprimudis no son supuartadis

en: Could not allocate memory: %s
fur: Impussibil assegnâ memorie: %s

en: Could not create stream: %s
fur: Impussibil creâ il flus: %s

en: Could not decode ICNS file
fur: Impussibil decodificâ il file ICNS

en: Could not get image height (bad TIFF file)
fur: Impussibil otignî la altege de imagjin (file TIFF difetôs)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
fur: Impussibil otignî la largjece de imagjin (file TIFF difetôs)

en: Could not read from stream: %s
fur: Impussibil lei dal flus: %s

en: Could not seek stream: %s
fur: Impussibil cirî il flus: %s

en: Couldn’t allocate memory for color profile
fur: Impussibil assegnâ memorie pal profîl colôr

en: Couldn’t allocate memory for loading JPEG file
fur: Impussibil assegnâ memorie pal cjariament dal file JPEG

en: Couldn’t allocate memory for loading PNG
fur: Impussibil assegnâ memorie par cjariâ il PNG

en: Couldn’t allocate memory for saving BMP file
fur: Impussibil assegnâ memorie par salvâ il file BMP

en: Couldn’t allocate memory for stream
fur: Impussibil assegnâ memorie pal flus

en: Couldn’t allocate memory to buffer image data
fur: Impussibil assegnâ memorie par archiviâ in memorie temporanie i dâts imagjin

en: Couldn’t decode image
fur: Impussibil decodificâ la imagjin

en: Couldn’t load bitmap
fur: Impussibil cjariâ il bitmap

en: Couldn’t load metafile
fur: Impussibil cjariâ il meta-file

en: Couldn’t recognize the image file format for file “%s”
fur: Impussibil ricognossi il formât di imagjin pal file “%s”

en: Couldn’t save
fur: Impussibil salvâ

en: Couldn’t write to BMP file
fur: Impussibil scrivi sul file BMP

en: Couldn’t write to TIFF file
fur: Impussibil scrivi tal file TIFF

en: Cursor hotspot outside image
fur: La ponte dal cursôr e je fûr de imagjin

en: Dimensions of TIFF image too large
fur: Dimensions de imagjin TIFF masse grandis

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
fur: Erôr tal interpretâ il file imagjin JPEG (%s)

en: Error reading ICNS image: %s
fur: Erôr tal lei la imagjin ICNS: %s

en: Error while decoding colormap
fur: Erôr tal decodificâ la mape di colôrs

en: Error writing to image file: %s
fur: Erôr tal scrivi tal file imagjin: %s

en: Error writing to image stream
fur: Erôr tal scrivi sul flus imagjin

en: Failed to allocate %d byte for file read buffer | Failed to allocate %d bytes for file read buffer
fur[0]: No si è rivâts a assegnâ %d byte pal buffer di leture dal file
fur[1]: No si è rivâts a assegnâ %d byte pal buffer di leture dal file

en: Failed to allocate QTIF context structure.
fur: No si è rivâts a assegnâ la struture dal contest QTIF.

en: Failed to close “%s” while writing image, all data may not have been saved: %s
fur: No si è rivâts a sierâ “%s” intant che si scriveve la imagjin, al pues jessi che ducj i dâts no sedin stâts salvâts: %s

en: Failed to create GdkPixbufLoader object.
fur: No si è rivâts a creâ l'ogjet GdkPixbufLoader.

en: Failed to find an image data atom.
fur: No si è rivâts a cjatâ un atom di dâts imagjin.

en: Failed to load RGB data from TIFF file
fur: No si è rivâts a cjariâ i dâts RGB dal file TIFF

en: Failed to load TIFF image
fur: No si è rivâts a cjariâ la imagjin TIFF

en: Failed to load animation “%s”: reason not known, probably a corrupt animation file
fur: No si è rivâts a cjariâ la animazion “%s”: reson no cognossude, forsit un file di animazion ruvinât

en: Failed to load image “%s”: %s
fur: No si è rivâts a cjariâ la imagjin “%s”: %s

en: Failed to load image “%s”: reason not known, probably a corrupt image file
fur: No si è rivâts a vierzi la imagjin “%s”: reson no cognossude, forsit un file imagjin ruvinât

en: Failed to open TIFF image
fur: No si è rivâts a vierzi la imagjin TIFF

en: Failed to open file “%s”: %s
fur: No si è rivâts a vierzi il file “%s”: %s

en: Failed to open temporary file
fur: No si è rivâts a vierzi il file temporani

en: Failed to open “%s” for writing: %s
fur: No si è rivâts a vierzi “%s” pe scriture: %s

en: Failed to read QTIF header
fur: No si è rivâts a lei la intestazion QTIF

en: Failed to read from temporary file
fur: No si è rivâts a lei dal file temporani

en: Failed to save TIFF image
fur: No si è rivâts a salvâ la imagjin TIFF

en: Failed to skip the next %d byte with seek(). | Failed to skip the next %d bytes with seek().
fur[0]: No si è rivâts a ometi il sucessîf %d byte cun seek().
fur[1]: No si è rivâts a ometi i sucessîfs %d byte cun seek().

en: Failed to write TIFF data
fur: No si è rivâts a scrivi dâts TIFF

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
fur: No si è rivâts a scrivi sul file temporani cuant che si cjariave la imagjin XBM

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
fur: No si è rivâts a scrivi sul file temporani cuant che si cjariave la imagjin XPM

en: Failure reading GIF: %s
fur: No si è rivâts a lei il GIF: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
fur: Erôr fatâl intal file imagjin PNG: %s

en: Fatal error reading PNG image file
fur: Erôr fatâl tal lei il file imagjin PNG

en: Fatal error reading PNG image file: %s
fur: Erôr fatâl tal lei il file imagjin PNG: %s

en: File does not appear to be a GIF file
fur: Il file nol semee jessi un GIF

en: File error when reading QTIF atom: %s
fur: Erôr di file tal lei l'atom QTIF: %s

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
fur: Il file GIF al mancjave di cualchi dât (forsit al jere cjonçât in cualchi maniere)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
fur: La imagjin GIF no à une mape di colôrs globâl e un fotogram jenfri nol à une mape colôrs locâl.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
fur: La imagjin GIF e je ruvinade (compression LZW no juste)

en: GIF image loader cannot understand this image.
fur: Il modul di cjariament dai GIF nol rive a ricognossi cheste imagjin.

en: GIF image was truncated or incomplete.
fur: La imagjin GIF e jere cjonçade o incomplete.

en: Has Alpha
fur: Al à Alpha

en: Height
fur: Altece

en: ICO image was truncated or incomplete.
fur: La imagjin ICO e jere cjonçade o incomplete.

en: Image file “%s” contains no data
fur: Il file imagjin “%s” nol à dâts

en: Image format unknown
fur: Formât imagjin no cognossût

en: Image header corrupt
fur: Intestazion de imagjin ruvinade

en: Image is too wide for BMP format.
fur: Imagjin masse largje pal formât BMP.

en: Image pixel data corrupt
fur: Dâts pixel de imagin ruvinâts

en: Image too large to be saved as ICO
fur: Imagjin masse largje par jessi salvade come ICO

en: Image type currently not supported
fur: Il gjenar di imagjin par cumò nol è supuartât

en: Image type “%s” is not supported
fur: Il gjenar di imagjin “%s” nol è supuartât

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it’s from a different gdk-pixbuf version?
fur: Il modul pal cjariament des imagjins %s nol espuarte la interface juste; Isal forsit di une version diferente di gdk-pixbuf?

en: Incremental loading of image type “%s” is not supported
fur: Il cjariament progressîf nol è supuartât pal gjenar di imagjin “%s”

en: Input file descriptor is NULL.
fur: Il descritôr dal file di input al è NULL.

en: Insufficient memory to load PNG file
fur: No vonde memorie par cjariâ il file PNG

en: Insufficient memory to load PNM context struct
fur: No vonde memorie par cjariâ la struture dal contest PNM

en: Insufficient memory to load PNM file
fur: No vonde memorie par cjariâ il file PNM

en: Insufficient memory to load XBM image file
fur: No vonde memorie par cjariâ il file imagjin XBM

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
fur: No vonde memorie par cjariâ la imagjin, prove a sierâ cualchi aplicazion par liberâ memorie

en: Insufficient memory to open JPEG 2000 file
fur: No vonde memorie par vierzi il file JPEG2000

en: Insufficient memory to open TIFF file
fur: No vonde memorie par vierzi il file TIFF

en: Insufficient memory to save image into a buffer
fur: No vonde memorie par salvâ la imagjin intun buffer

en: Insufficient memory to save image to callback
fur: No vonde memorie par salvâ la imagjin di riclamâ

en: Insufficient memory to store a %lu by %lu image; try exiting some applications to reduce memory usage
fur: No vonde memorie par archiviâ une imagjin di %lu par %lu; prove siere cualchi aplicazion par liberâ memorie

en: Internal error in the GIF loader (%s)
fur: Erôr interni tal modul di cjariament GIF (%s)

en: Internal error: Image loader module “%s” failed to complete an operation, but didn’t give a reason for the failure
fur: Erôr interni: il modul di cjariament imagjin “%s” nol rive a completâ une operazion, ma nol à dât un motîf pal probleme

en: Invalid XBM file
fur: File XBM no valit

en: Invalid XPM header
fur: Intestazion XPM no valide

en: Invalid header in animation
fur: Intestazion no valide te animazion

en: Invalid header in icon
fur: Intestazion inte icone no valide

en: Invalid header in icon (%s)
fur: Intestazion inte icone no valide (%s)

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value “%d” is not allowed.
fur: La cualitât di une imagjin JPEG e scugne jessi comprindude tra 0 e 100; il valôr “%d” nol è permetût.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value “%s” could not be parsed.
fur: La cualitât di une imagjin JPEG e scugne jessi comprindude tra 0 e 100; il valôr “%s” nol pues jessi analizât.

en: JPEG x-dpi must be a value between 1 and 65535; value “%s” is not allowed.
fur: Il x-dpi dal JPEG al à di jessi un valôr tra 1 e 65535; il valôr “%s” nol è permetût.

en: JPEG y-dpi must be a value between 1 and 65535; value “%s” is not allowed.
fur: Il y-dpi dal JPEG al à di jessi un valôr tra 1 e 65535; il valôr “%s” nol è permetût.

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
fur: Lis clâfs pes porzions di test PNG a scugnin jessi caratars ASCII.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
fur: Lis clâfs pes porzions di test PNG a scugnin vê almancul 1 e al massim 79 caratars.

en: Loop
fur: Cicli

en: Malformed chunk in animation
fur: Porzion malformade inte animazion

en: Maximum color value in PNM file is 0
fur: Il valôr di colôr massim tal file PNM al è 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
fur: Il valôr di colôr massim tal file PNM al è masse grant

en: No XPM header found
fur: Nissune intestazion XPM cjatade

en: Not all frames of the GIF image were loaded.
fur: No ducj i fotograms de imagjin GIF a jerin cjariâts.

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
fur: No vonde memorie par componi un fotogram tal file GIF

en: Not enough memory to load GIF file
fur: No vonde memorie par cjariâ il file GIF

en: Not enough memory to load ICO file
fur: No vonde memorie par cjariâ il file ICO

en: Not enough memory to load animation
fur: No vonde memorie par cjariâ la animazion

en: Not enough memory to load bitmap image
fur: No vonde memorie par cjariâ la imagjin bitmap

en: Not enough memory to load icon
fur: No vonde memorie par cjariâ la icone

en: Number of Channels
fur: Numar di canâi

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value “%d” is not allowed.
fur: Il nivel di compression PNG al scugne jessi un valôr tra 0 e 9; il valôr “%d” nol è permetût.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value “%s” could not be parsed.
fur: Il nivel di compression PNG al scugne jessi un valôr tra 0 e 9; il valôr “%s” nol pues jessi interpretât.

en: PNG x-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
fur: Il x-dpi PNG al scugne jessi plui grant di zero; il valôr “%s” nol è permetût.

en: PNG y-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
fur: Il y-dpi PNG al scugne jessi plui grant di zero; il valôr “%s” nol è permetût.

en: PNM file has an image height of 0
fur: Il file PNM al à une altece imagjin di 0

en: PNM file has an image width of 0
fur: Il file PNM al à une largjece de imagjin di 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
fur: Il file PNM al à un byte iniziâl no just

en: PNM file has an invalid height
fur: Il file PNM al à une altece no valide

en: PNM file has an invalid width
fur: Il file PNM al à une largjece no valide

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
fur: Il file PNM nol è intun sot-formât PNM ricognossût

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
fur: Il modul di cjariament imagjin PNM nol supuarte chest sot-formât PNM

en: PNM loader expected to find an integer, but didn’t
fur: Il modul di cjariament PNM si spietave di cjatâ un intîr, ma no lu à vût

en: Pixel Bytes
fur: Byte pixel

en: Pixels
fur: Pixel

en: Premature end-of-file encountered
fur: Fin dal file (eof) rivade masse adore

en: Pseudocolor image does not contain a colormap
fur: La imagjin in fals colôrs no conten une mape di colôrs

en: QTIF atom size too large (%d byte) | QTIF atom size too large (%d bytes)
fur[0]: La dimension dal atom QTIF e je masse largje (%d byte)
fur[1]: La dimension dal atom QTIF e je masse largje (%d byte)

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
fur: I formâts PNM grês a àn bisugne di juste un spazi blanc prime dai dâts grês

en: Raw PNM image type is invalid
fur: Il gjenar di imagjin PNM grês nol è valit

en: Readonly pixel data
fur: Dâts in dome leture dai pixel

en: Resulting GIF image has zero size
fur: La imagjin GIF risultant e à dimension zero

en: Rowstride
fur: Varc rie

en: TGA image has invalid dimensions
fur: La imagjin TGA e à dimension no validis

en: TGA image type not supported
fur: Il gjenar de imagjin TGA nol è supuartât

en: TGA image was truncated or incomplete.
fur: La imagjin TGA e jere cjonçade o incomplete.

en: TIFF bits-per-sample doesn’t contain a supported value.
fur: Il bit-par-campion TIFF nol conten un valôr supuartât.

en: TIFF compression doesn’t refer to a valid codec.
fur: La compression TIFF no fâs riferiment a un codec valit.

en: TIFF x-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
fur: Il x-dpi TIFF al scugne jessi plui grant di zero; il valôr “%s” nol è permetût.

en: TIFF y-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
fur: Il y-dpi TIFF al scugne jessi plui grant di zero; il valôr “%s” nol è permetût.

en: The colorspace in which the samples are interpreted
fur: Il spazi di colôr dulà che i campions a son interpretâts

en: The number of bits per sample
fur: Il numar di bit par campion

en: The number of bytes between the start of a row and the start of the next row
fur: Il numar di byte tra l'inizi di une rie e l'inizi di chê sucessive

en: The number of columns of the pixbuf
fur: Il numar di colonis dal pixbuf

en: The number of rows of the pixbuf
fur: Il numar di riis dal pixbuf

en: The number of samples per pixel
fur: Numar di campions par pixel

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
fur: Cheste version di gdk-pixbuf no supuarte il salvâ tal formât imagjin: %s

en: Topdown BMP images cannot be compressed
fur: Lis imagjins BMP “topdown” no si puedin comprimi

en: Transformed JPEG has zero width or height.
fur: Il JPEG trasformât al à largjece o altece zero.

en: Transformed JPEG2000 has zero width or height
fur: Il JPEG2000 trasformât al à largjece o altece zero

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
fur: Il PNG trasformât al à un numar di canâi no supuartât, al scugne jessi 3 o 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
fur: Il PNG trasformât al à largjece o altece zero.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
fur: Il PNG trasformât nol è RGB o RGBA.

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
fur: Impussibil vierzi il modul pal cjariament des imagjins: %s: %s

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
fur: Profonditât di colôr inspietade pai elements de mape di colôrs

en: Unexpected end of PNM image data
fur: Fin inspietade dai dâts imagjin PNM

en: Unexpected icon chunk in animation
fur: Porzion di icone no spietade inte animazion

en: Unrecognized image file format
fur: Formât dal file di imagjin no ricognossût

en: Unsupported JPEG color space (%s)
fur: Spazi colôr JPEG no supuartât (%s)

en: Unsupported depth for ICO file: %d
fur: Profonditât no supuartade pal file ICO: %d

en: Unsupported icon type
fur: Gjenar di icone no supuartât

en: Unsupported image format for GDI+
fur: Formât imagjin no supuartât par GDI+

en: Unsupported number of color components (%d)
fur: Numar di components colôr (%d) no supuartât

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
fur: Il valôr pe porzion di test PNG %s nol pues jessi convertît ae codifiche ISO-8859-1.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
fur: La version %s dal formât file GIF no je supuartade

en: Whether the animation should loop when it reaches the end
fur: Indiche se la animazion e à di tornâ a tacâ dal inizi cuant che e rive ae fin

en: Whether the pixbuf has an alpha channel
fur: Indiche se il pixbuf al à un canâl alpha

en: Width
fur: Largjece

en: Width or height of TIFF image is zero
fur: Largjece o altece de imagjin TIFF e je zero

en: XPM file has image height <= 0
fur: Il file XPM al à altece imagjin <= 0

en: XPM file has image width <= 0
fur: Il file XPM al à largjece di imagjin <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
fur: Il file XPM al à un numar di colôrs no valit

en: XPM has invalid number of chars per pixel
fur: XPM al à un numar di caratars par pixel no valit

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
fur[0]: no si è rivât a assegnâ %u byte pal buffer de imagjin
fur[1]: no si è rivât a assegnâ %u byte pal buffer de imagjin

[ctx: image format]
en: MacOS X icon
fur: Icone MacOS X

[ctx: image format]
en: Windows animated cursor
fur: Cursôr animât Windows

[ctx: image format]
en: Windows icon
fur: Icone Windows
