gedit - en to uk translation catalogue (712 entries)

en:   Ln %d, Col %d
uk:  Ряд. %d, Ст. %d

en: "%s" not found
uk: Фрази "%s" не існує

en: %d of %d
uk: %d з %d

en: %s (Current Locale)
uk: %s (поточна локаль)

en: %s: invalid encoding.
uk: %s: неправильне кодування.

en: (Empty)
uk: (Немає вмісту)

en: / on %s
uk: / на %s

en: A Pango font name. Examples are "Sans 12" or "Monospace Bold 14".
uk: Назва шрифту Pango. Наприклад, «Sans 12» або «Monospace Bold 14».

en: A custom font that will be used for the editing area. This will only take effect if the "Use Default Font" option is turned off.
uk: Нетиповий шрифт, що буде використано в області редагування. Матиме ефект лише тоді, коли параметр "Використовувати початковий шрифт" вимкнений.

en: A file with the same name already exists. Please use a different name.
uk: Файл з такою назвою вже існує. Вкажіть іншу назву.

en: A_dd Scheme
uk: _Додати схему

en: A_vailable Encodings
uk: _Доступні кодування

en: Activation
uk: Активація

en: Active plugins
uk: Активні модулі

en: Add
uk: Додати

en: Add Scheme
uk: Додати схему

en: Add Snippet
uk: Додати фрагмент

en: Add Tool
uk: Додати інструмент

en: Add a new snippet...
uk: додати новий фрагмент...

en: Add a new tool
uk: Додати новий інструмент

en: Add or Remove...
uk: Додати або вилучити…

en: All Files
uk: Всі файли

en: All Languages
uk: Мови

en: All Text Files
uk: Всі текстові файли

en: All documents
uk: Усі документи

en: All documents except untitled ones
uk: Усі документи за винятком не збережених

en: All files
uk: Всі файли

en: All languages
uk: Мови

en: All supported archives
uk: Усі підтримувані архіви

en: Always available
uk: Завжди доступний

en: An error occurred
uk: Виникла помилка

en: An error occurred while creating a new directory
uk: Помилка при створенні нового каталогу

en: An error occurred while creating a new file
uk: Помилка при створенні нового файлу

en: An error occurred while deleting a file or directory
uk: Помилка при вилученні файла або каталогу

en: An error occurred while loading a directory
uk: Помилка при завантаженні каталогу

en: An error occurred while opening a directory in the file manager
uk: Помилка при відкриванні каталогу у файловому менеджері

en: An error occurred while renaming a file or directory
uk: Помилка при перейменуванні файлу чи каталогу

en: An error occurred while setting a root directory
uk: Помилка при встановленні кореневого каталогу

en: Append to current document
uk: Додати до поточного документу

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
uk: Остаточно вилучити файл "%s"?

en: Are you sure you want to permanently delete the selected files?
uk: Остаточно вилучити виділені файли?

en: Automatic Indentation
uk: Автоматичний відступ

en: Automatic indent
uk: Автовідступ

en: Automatically Detected
uk: Автовизначення

en: Autosave
uk: Автозбереження

en: Autosave Interval
uk: Інтервал автозбереження

en: Available formats
uk: Доступні формати

en: Body Font for Printing
uk: Основний шрифт для друкування

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Bracket match found on line: %d
uk: Відповідну дужку знайдено у рядку: %d

en: Bracket match is out of range
uk: Відповідна дужка поза межами діапазону

en: Bracket match not found
uk: Не знайдено відповідну дужку

en: Build
uk: Збірка

en: Bytes
uk: Байтів

en: Bzip2 compressed archive
uk: Архів стиснений Bzip2

en: C_ase sensitive
uk: З урахуванням _регістру

en: C_haracter Encoding:
uk: _Кодування символів:

en: C_ommand color:
uk: К_олір команди:

en: C_ut
uk: Ви_різати

en: Candidate Encodings
uk: Запропоновані кодування

en: Cannot find the requested file. Perhaps it has recently been deleted.
uk: Неможливо знайти потрібний файл. Напевно, його нещодавно вилучено.

en: Cannot handle this location in write mode. Please check that you typed the location correctly and try again.
uk: Неможливо обробити адресу %s в режимі записування. Переконайтесь, що адресу введено правильно та спробуйте знову.

en: Cannot handle “%s:” locations in write mode. Please check that you typed the location correctly and try again.
uk: Неможливо обробити адреси «%s:» в режимі записування. Переконайтесь, що адресу введено правильно та спробуйте знову.

en: Cannot move file to trash, do you
    want to delete permanently?
uk: Не вдалось перемістити файл у смітник,
    вилучити файл остаточно?

en: Ch_aracter Encoding:
uk: _Кодування символів:

en: Change side panel page
uk: Змінити сторінку бокової панелі

en: Changes made to the document in the last %d hour will be permanently lost. | Changes made to the document in the last %d hours will be permanently lost.
uk[0]: Зміни, внесені в документ за останню %d годину, будуть остаточно втрачені.
uk[1]: Зміни, внесені в документ за останні %d години, будуть остаточно втрачені.
uk[2]: Зміни, внесені в документ за останні %d годин, будуть остаточно втрачені.

en: Changes made to the document in the last %ld minute will be permanently lost. | Changes made to the document in the last %ld minutes will be permanently lost.
uk[0]: Зміни, внесені в документ за останню %ld хвилину, будуть остаточно втрачені.
uk[1]: Зміни, внесені в документ за останні %ld хвилини, будуть остаточно втрачені.
uk[2]: Зміни, внесені в документ за останні %ld хвилини, будуть остаточно втрачені.

en: Changes made to the document in the last %ld second will be permanently lost. | Changes made to the document in the last %ld seconds will be permanently lost.
uk[0]: Зміни, внесені в документ за останню %ld секунду, будуть остаточно втрачені.
uk[1]: Зміни, внесені в документ за останні %ld секунди, будуть остаточно втрачені.
uk[2]: Зміни, внесені в документ за останні %ld секунд, будуть остаточно втрачені.

en: Changes made to the document in the last hour and %d minute will be permanently lost. | Changes made to the document in the last hour and %d minutes will be permanently lost.
uk[0]: Зміни, внесені в документ за останню годину та %d хвилину, будуть остаточно втрачені.
uk[1]: Зміни, внесені в документ за останню годину та %d хвилини, будуть остаточно втрачені.
uk[2]: Зміни, внесені в документ за останню годину та %d хвилин, будуть остаточно втрачені.

en: Changes made to the document in the last hour will be permanently lost.
uk: Зміни, внесені в документ за останню годину, будуть остаточно втрачені.

en: Changes made to the document in the last minute and %ld second will be permanently lost. | Changes made to the document in the last minute and %ld seconds will be permanently lost.
uk[0]: Зміни, внесені в документ за останню хвилину та %ld секунду, будуть остаточно втрачені.
uk[1]: Зміни, внесені в документ за останню хвилину та %ld секунди, будуть остаточно втрачені.
uk[2]: Зміни, внесені в документ за останню хвилину та %ld секунд, будуть остаточно втрачені.

en: Changes made to the document in the last minute will be permanently lost.
uk: Зміни, внесені в документ за останню хвилину, будуть остаточно втрачені.

en: Changes to %d document will be permanently lost. | Changes to %d documents will be permanently lost.
uk[0]: Зміни, внесені в %d документ, будуть остаточно втрачені.
uk[1]: Зміни, внесені в %d документи, будуть остаточно втрачені.
uk[2]: Зміни, внесені в %d документів, будуть остаточно втрачені.

en: Changes to document “%s” will be permanently lost.
uk: Зміни у документі «%s» буде остаточно втрачено.

en: Character Encoding:
uk: Кодування символів:

en: Character Encodings
uk: Кодування символів

en: Characters (no spaces)
uk: Символів (без пропусків)

en: Characters (with spaces)
uk: Символів (з пропусками)

en: Check for latest version of gedit
uk: Перевірити наявність останньої версії gedit

en: Check update
uk: Перевірити наявність оновлень

en: Checks the spelling of the current document.
uk: Перевірити орфографію поточного документа.

en: Cho_sen Encodings
uk: Ви_брані кодування

en: Click on this button to select the font to be used by the editor
uk: Натисніть цю кнопку для вибору шрифту редактора

en: Close Document
uk: Закрити документ

en: Close _without Saving
uk: _Закрити без збереження

en: Close print preview
uk: Закрити попередній перегляд

en: Color Scheme
uk: Схема кольорів

en: Color Scheme Files
uk: Файли схеми кольорів

en: Command Color Text
uk: Колір тексту команди

en: Configure date/time plugin
uk: Налаштовувати модуль вставлення дати й часу

en: Connection timed out. Please try again.
uk: Вийшов час очікування з'єднання. Спробуйте ще раз.

en: Could not back up the old copy of the file before saving the new one. You can ignore this warning and save the file anyway, but if an error occurs while saving, you could lose the old copy of the file. Save anyway?
uk: Неможливо створити резервну копію старого файла до збереження нового. Ви можете проігнорувати це попередження та зберегти попри все, але якщо під час збереження виникне помилка, ви втратите стару копію файла. Однаково зберегти?

en: Could not create a backup file while saving “%s”
uk: Неможливо створити копію файла під час зберігання «%s»

en: Could not create a temporary backup file while saving “%s”
uk: Неможливо створити тимчасову копію файла під час зберігання «%s»

en: Could not execute command: %s
uk: Неможливо виконати команду: "%s"

en: Could not find the file “%s”.
uk: Неможливо знайти файл «%s».

en: Could not mount volume: %s
uk: Не вдалось змонтувати том: "%s"

en: Could not open media: %s
uk: Не вдається відкрити носій: "%s"

en: Could not open the file “%s” using the “%s” character encoding.
uk: Неможливо відкрити файл «%s» з кодуванням символів «%s».

en: Could not open the file “%s”.
uk: Неможливо відкрити файл «%s».

en: Could not remove color scheme "%s".
uk: Не вдалось вилучити схему кольорів "%s".

en: Could not revert the file “%s”.
uk: Неможливо відновити файл «%s».

en: Could not save the file “%s” using the “%s” character encoding.
uk: Неможливо зберегти файл «%s» з кодуванням символів «%s».

en: Could not save the file “%s”.
uk: Неможливо зберегти файл «%s».

en: Create Backup Copies
uk: Створювати резервні копії

en: Create a _backup copy of files before saving
uk: Створювати _резервну копію файлу перед збереженням

en: Create a new document
uk: Створити новий документ

en: Create a new document in an existing instance of gedit
uk: Створити новий документ в поточному екземплярі gedit

en: Create a new top-level window in an existing instance of gedit
uk: Створити нове головне вікно в поточному екземплярі gedit

en: Create new document
uk: Створити новий документ

en: Create new snippet
uk: Створити новий фрагмент тексту

en: Current Locale (%s)
uk: Поточна локалізація (%s)

en: Current document
uk: Поточний документ

en: Current line
uk: Поточний рядок

en: Current page (Alt+P)
uk: Поточна сторінка (Alt+P)

en: Current selection
uk: Виділена область

en: Current selection (default to document)
uk: Поточне виділення (первинно для документу)

en: Current word
uk: Поточне слово

en: Custom Format
uk: Інший формат

en: D_on't Edit
uk: _Не редагувати

en: D_on't Save
uk: _Не зберігати

en: Delete selected snippet
uk: Вилучити виділений фрагмент тексту

en: Directory '%s' could not be created: g_mkdir_with_parents() failed: %s
uk: Не вдається створити каталог '%s': помилка у g_mkdir_with_parents(): %s

en: Display Line Numbers
uk: Показувати номери рядків

en: Display Overview Map
uk: Показувати карту огляду

en: Display Right Margin
uk: Показувати праву поле

en: Display _grid pattern
uk: Показати шаблон _ґратки

en: Display _overview map
uk: Показати карту _огляду

en: Display _statusbar
uk: Показати _смужку стану

en: Display in bottom pane
uk: Показувати у нижній частині вікна

en: Display line numbers
uk: Показувати номери рядків

en: Display list of possible values for the encoding option
uk: Показати перелік можливих значень параметрів кодування

en: Display right _margin at column:
uk: _Показувати праву межу у стовпчику:

en: Display right margin
uk: Показувати праве поле

en: Do not _split words over two lines
uk: Н_е розривати слово між рядками

en: Do you really want to reset the character encodings' preferences?
uk: Скинути параметри кодування символів?

en: Do you want to edit it anyway?
uk: Однаково редагувати?

en: Do you want to include selected <b>system</b> snippets in your export?
uk: Включити виділені <b>системні</b> фрагменти у експорт?

en: Do you want to try to replace it with the one you are saving?
uk: Спробувати замінити його файлом, що ви записуєте?

en: Docum_ents with unsaved changes:
uk: До_кументи з незбереженими змінами:

en: Document
uk: Документ

en: Document Statistics
uk: Статистика документа

en: Document background pattern type
uk: Тип шаблону тла документа

en: Documents
uk: Документи

en: Done.
uk: Завершено.

en: Drop Changes and _Reload
uk: Відкинути зміни і _оновити

en: ENCODING
uk: КОДУВАННЯ

en: Easy file access from the side panel
uk: Простий доступ до файлів з бічної панелі

en: Edit Any_way
uk: Однаково _редагувати

en: Edit text files
uk: Редактор текстових файлів

en: Editor
uk: Редактор

en: Editor Font
uk: Шрифт редактора

en: Editor _font:
uk: _Шрифт редактора:

en: Emacs, Kate and Vim-style modelines support for gedit.
uk: Підтримування режиму рядків в стилі редакторів Emacs, Kate та Vim.

en: Enable Restore of Remote Locations
uk: Увімкнути відновлення для віддалених адрес

en: Enable Search Highlighting
uk: Увімкнути виділення кольором при пошуку

en: Enable Syntax Highlighting
uk: Увімкнути виділення синтаксису

en: Enable text _wrapping
uk: Увімкнути _перенос тексту

en: Encoding:
uk: Кодування:

en: Ensure Trailing Newline
uk: Забезпечити зайві нові лінії

en: Error Color Text
uk: Помилка кольору тексту

en: Error opening file %s
uk: Помилка відкривання файлу "%s"

en: Error reverting file %s
uk: Помилка відновлення файлу "%s"

en: Error saving file %s
uk: Помилка збереження файлу "%s"

en: Error when loading '%s': No such directory
uk: Помилка завантаження «%s»: немає такого каталогу

en: Execute a custom command and put its output in a new document
uk: Виконати команду та перенести її вивід у новий документ

en: Execute external commands and shell scripts.
uk: Виконати зовнішні команди та сценарії оболонки.

en: Execution of the Python command (%s) exceeds the maximum time, execution aborted.
uk: Час виконання команди Python (%s) перевищило припустиму норму, виконання перервано.

en: Execution of the Python command (%s) failed: %s
uk: Не вдається виконати команду Python (%s): %s

en: Exited
uk: Вихід

en: Export Snippets
uk: Експортувати фрагменти

en: Export selected snippets
uk: Експортувати виділені фрагменти тексту

en: Export snippets
uk: Експорт фрагментів тексту

en: Export successfully completed
uk: Експортування успішно завершено

en: External Tools
uk: Зовнішні інструменти

en: External _Tools
uk: Зовнішні _інструменти

en: File "%s" does not exist
uk: Файл `%s` не існує

en: File "%s" is not a valid snippets archive
uk: Файл `%s` не є коректним архівом з текстовими фрагментами

en: File "%s" is not a valid snippets file
uk: Файл "%s" не є правильним файлом з фрагментами тексту

en: File Browser
uk: Перегляд файлів

en: File Browser Binary Patterns
uk: Шаблони огляду двійкових файлів

en: File Browser Filter Mode
uk: Режим фільтру перегляду файлів

en: File Browser Filter Pattern
uk: Шаблон фільтру перегляду файлів

en: File Browser Panel
uk: Панель переглядача файлів

en: File Browser Root Directory
uk: Кореневий каталог перегляду файлів

en: File Browser Virtual Root Directory
uk: Віртуальний кореневий каталог перегляду файлів

en: File Saving
uk: Збереження файлів

en: File System
uk: Файлова система

en: File: %s
uk: Файл: %s

en: Find Ne_xt
uk: Зна_йти далі

en: Find Pre_vious
uk: Знайти _попередній

en: Find and Replace
uk: Знайти та замінити

en: Find and _Replace…
uk: Зна_йти та замінити…

en: Font
uk: Шрифт

en: Font & Colors
uk: Шрифти й кольори

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Found and replaced %d occurrence | Found and replaced %d occurrences
uk[0]: Знайдено та замінено %d випадок.
uk[1]: Знайдено та замінено %d випадків.
uk[2]: Знайдено та замінено %d випадки.

en: Found and replaced one occurrence
uk: Знайдено та замінено один випадок

en: Global
uk: Глобальний

en: Go to _Line…
uk: Перейти до _рядка…

en: Gzip compressed archive
uk: Архів стиснений Gzip

en: He_aders and footers:
uk: _Верхній та нижній колонтитули:

en: Header Font for Printing
uk: Шрифт заголовка для друкування

en: Hide panel
uk: Сховати панель

en: Highlight Current Line
uk: Виділяти кольором поточний рядок

en: Highlight Matching Brackets
uk: Виділяти кольором відповідні дужки

en: Highlight Mode
uk: Підкреслення синтаксису

en: Highlight current _line
uk: Під_свічувати поточний рядок

en: Highlight current line
uk: Підсвічувати поточний рядок

en: Highlight matching _brackets
uk: Виділяти відповідну д_ужку

en: Highlighting
uk: Виділення синтаксису кольором

en: History
uk: Історія

en: Home
uk: Домівка

en: Host “%s” could not be found. Please check that your proxy settings are correct and try again.
uk: Не вдалося знайти вузол «%s». Переконайтесь, що параметри проксі вказано правильно та спробуйте ще раз.

en: Hostname was invalid. Please check that you typed the location correctly and try again.
uk: Неправильна назва вузла. Переконайтесь, що адресу введено правильно та спробуйте знову.

en: INS
uk: ВСТ

en: If TRUE the file browser plugin will view the directory of the first opened document given that the file browser hasn't been used yet. (Thus this generally applies to opening a document from the command line or opening it with Nautilus, etc.)
uk: При значенні TRUE модуль перегляду файлів буде показувати каталог першого відкритого документу, за умови що перегляд файлів ще не використовувався. (Тобто це звичайно застосовується при відкриванні документу з командного рядка або програмою nautilus, тощо.)

en: If the user should be prompted for a format or if the selected or custom format should be used.
uk: Чи потрібно запитувати у користувача формат або ж використовувати вибраний чи інший формат.

en: If this value is 0, then no line numbers will be inserted when printing a document. Otherwise, gedit will print line numbers every such number of lines.
uk: Якщо значення встановлено в 0, номери рядків не буде вставлено, коли друкуватиметься документ. Інакше, номер друкуватимуться біля кожного рядка.

en: If true, the external tools will use the desktop-global standard font if it's monospace (and the most similar font it can come up with otherwise).
uk: Якщо це позначено, внутрішні засоби використають загальний стандарт стільниці шрифтів, якщо це моноширинний (інакше буде підібрано найподібніший шрифт).

en: If true, the terminal will use the desktop-global standard font if it's monospace (and the most similar font it can come up with otherwise).
uk: Якщо це позначено, термінал використає загальний стандарт шрифтів стільниці (інакше буде підібрано найподібніший шрифт).

en: If you continue saving this file you can corrupt the document.  Save anyway?
uk: Ви зіпсуєте цей документ, якщо продовжите зберігання. Однаково зберегти?

en: If you delete an item, it is permanently lost.
uk: Якщо ви вилучите файл, його буде остаточно втрачено.

en: If you don't save, all your changes will be permanently lost.
uk: Якщо ви не збережете, всі зміни будуть остаточно втрачені.

en: If you don't save, changes from the last %d hour will be permanently lost. | If you don't save, changes from the last %d hours will be permanently lost.
uk[0]: Якщо ви не збережете, зміни за останню %d годину будуть остаточно втрачені.
uk[1]: Якщо ви не збережете, зміни за останні %d години будуть остаточно втрачені.
uk[2]: Якщо ви не збережете, зміни за останні %d години будуть остаточно втрачені.

en: If you don't save, changes from the last %ld minute will be permanently lost. | If you don't save, changes from the last %ld minutes will be permanently lost.
uk[0]: Якщо ви не збережете, зміни за останню %ld хвилину будуть остаточно втрачені.
uk[1]: Якщо ви не збережете, зміни за останні %ld хвилини будуть остаточно втрачені.
uk[2]: Якщо ви не збережете, зміни за останні %ld хвилин будуть остаточно втрачені.

en: If you don't save, changes from the last %ld second will be permanently lost. | If you don't save, changes from the last %ld seconds will be permanently lost.
uk[0]: Якщо ви не збережете, зміни за останню %ld секунду будуть остаточно втрачені.
uk[1]: Якщо ви не збережете, зміни за останні %ld секунди будуть остаточно втрачені.
uk[2]: Якщо ви не збережете, зміни за останні %ld секунд будуть остаточно втрачені.

en: If you don't save, changes from the last hour and %d minute will be permanently lost. | If you don't save, changes from the last hour and %d minutes will be permanently lost.
uk[0]: Якщо ви не збережете, зміни за останню годину та %d хвилину будуть остаточно втрачені.
uk[1]: Якщо ви не збережете, зміни за останню годину та %d хвилини будуть остаточно втрачені.
uk[2]: Якщо ви не збережете, зміни за останню годину та %d хвилин будуть остаточно втрачені.

en: If you don't save, changes from the last hour will be permanently lost.
uk: Якщо ви не збережете, зміни за останню годину будуть остаточно втрачені.

en: If you don't save, changes from the last minute and %ld second will be permanently lost. | If you don't save, changes from the last minute and %ld seconds will be permanently lost.
uk[0]: Якщо ви не збережете, зміни за останню хвилину та %ld секунду будуть остаточно втрачені.
uk[1]: Якщо ви не збережете, зміни за останню хвилину та %ld секунди будуть остаточно втрачені.
uk[2]: Якщо ви не збережете, зміни за останню хвилину та %ld секунд будуть остаточно втрачені.

en: If you don't save, changes from the last minute will be permanently lost.
uk: Якщо ви не збережете, зміни за останню хвилину будуть остаточно втрачені.

en: If you save it, all the external changes could be lost. Save it anyway?
uk: Якщо ви збережете його, усі зовнішні зміни будуть втрачені. Зберегти все одно?

en: Import Snippets
uk: Імпортувати фрагменти

en: Import snippets
uk: Імпортувати фрагменти тексту

en: Import successfully completed
uk: Імпортування успішно завершено

en: Imported file "%s" is not a valid snippets file
uk: Імпортований файл `%s` не є коректним файлом з текстовими фрагментами

en: In_sert Date and Time...
uk: Вставити _дату й час...

en: Insert Date and Time
uk: Вставити дату й час

en: Insert Date/Time
uk: Вставити час або дату

en: Insert _spaces instead of tabs
uk: Вставляти _пробіли замість табуляції

en: Insert at cursor position
uk: Вставити в позицію курсора

en: Insert often-used pieces of text in a fast way
uk: Швидкий спосіб вставки фрагментів тексту, що часто використовуються

en: Insert spaces
uk: Вставляти пропуски

en: Inserts current date and time at the cursor position.
uk: Вставляє поточну дату й час в позицію курсора

en: Install Scheme
uk: Встановити схему

en: Install scheme
uk: Встановити схему

en: Interactive Python console standing in the bottom panel
uk: Інтерактивна консоль python у нижній панелі

en: Its flexible plugin system allows you to tailor the application to your needs and adapt it to your workflow.
uk: Гнучка система додатків дозволяє підкоригувати програму до ваших потреб і пристосувати до вашого способу роботи.

en: L_ine Ending:
uk: Ко_дування рядка

en: Last split mode choice for line wrapping mode
uk: Останній вибір режиму розділення для перенесення рядків

en: Leave Fullscreen
uk: Залишити повноекранний режим

en: Line Ending:
uk: Кодування рядка:

en: Line Number Font for Printing
uk: Шрифт номерів рядків для друкування

en: Line Numbers
uk: Номери рядків

en: Line Wrapping Mode
uk: Режим переносу рядків

en: Line you want to move the cursor to
uk: Рядок, куди треба перемістити курсор

en: Lines
uk: Рядки

en: List of active plugins. It contains the "Location" of the active plugins. See the .gedit-plugin file for obtaining the "Location" of a given plugin.
uk: Перелік активних модулів. Він містить "Адресу" активного модуля. Див. файл .gedit-plugin для отримання "адреси" даного модуля.

en: List of candidate encodings shown in the Character Encoding menu in the open/save file chooser. "CURRENT" represents the current locale encoding. Only recognized encodings are used. The default value is the empty list, in which case gedit will choose good defaults depending on the country and language.
uk: Перелік пропонованих кодувань показаних у меню «Кодування символів» під час відкривання/зберігання файлів. «CURRENT» представляє поточне кодування локалі. Використовуються тільки розпізнані кодування. Типове значення — порожні список, в разі якого програма вибере найкраще кодування відповідно до країни і локалі.

en: Loading %d file… | Loading %d files…
uk[0]: Завантажується %d файл…
uk[1]: Завантажуються %d файли…
uk[2]: Завантажуються %d файлів…

en: Loading %s
uk: Завантажується "%s"

en: Loading %s from %s
uk: Завантажується "%s" з "%s"

en: Loading file '%s'…
uk: Завантажується файл «%s»…

en: Local files only
uk: Лише локальні файли

en: MIME Type:
uk: MIME тип:

en: Manage External Tools
uk: Керувати зовнішніми інструментами

en: Manage Snippets
uk: Керувати фрагментами

en: Manage _External Tools...
uk: Керувати з_овнішніми інструментами...

en: Manage _Snippets...
uk: Керування _фрагментами...

en: Margin Bottom
uk: Нижня межа

en: Margin Left
uk: Ліва межа

en: Margin Right
uk: Права межа

en: Margin Top
uk: Верхня межа

en: Match Filename
uk: Збіг за назвою

en: Match _Entire Word Only
uk: Збігається _ціле слово

en: Match _entire word only
uk: Збігається _ціле слово

en: Match as _Regular Expression
uk: Збіг як _формальний вираз

en: Maximum Number of Undo Actions
uk: Максимальна кількість скасувань дій

en: Maximum Recent Files
uk: Максимальна кількість недавніх файлів

en: Maximum number of actions that gedit will be able to undo or redo. Use "-1" for unlimited number of actions.
uk: Максимальна кількість дій, які можна скасувати чи повторити. Значення "-1" означає необмежену кількість дій.

en: Modelines
uk: Режим рядків

en: Move _Left
uk: Пересунути _ліворуч

en: Move _Right
uk: Пересунути _праворуч

en: Move to New Tab _Group
uk: Перенести до нової _групи вкладок

en: Move to New _Window
uk: Перенести у нове _вікно

en: Move to a higher priority
uk: Пересунути на вищий пріоритет

en: Move to a lower priority
uk: Пересунути на нижчий пріоритет

en: N_ext Document
uk: Н_аступний документ

en: Name:
uk: Назва:

en: New
uk: Створити

en: New Document
uk: Створити документ

en: New F_ile
uk: Створити _файл

en: New Window
uk: Створити вікно

en: New tool
uk: Новий інструмент

en: Nex_t Tab Group
uk: _Наступна група вкладок

en: No mount object for mounted volume: %s
uk: Не знайдено об'єкту для змонтованого тома: %s

en: No results
uk: Безрезультатно

en: Notebook Show Tabs Mode
uk: Режим показу вкладок для ноутбука

en: Nothing
uk: Нічого

en: Number of minutes after which gedit will automatically save modified files. This will only take effect if the "Autosave" option is turned on.
uk: Інтервал у хвилинах, після якого всі не збережені файли будуть збережені автоматично. Матиме ефект лише тоді, коли параметр "автозбереження" увімкнений.

en: OVR
uk: ЗАМ

en: Open
uk: Відкрити

en: Open With Tree View
uk: Відкрити у перегляді дерева

en: Open _Recent
uk: Відкрити _нещодавнє

en: Open a file
uk: Відкрити файл

en: Open a file dialog
uk: Відкрити вікно файлів

en: Open a terminal in the document location
uk: Відкрити термінал у каталозі документа

en: Open another file
uk: Відкрити інший файл

en: Open files and block process until files are closed
uk: Відкрити файли та блокувати процес доки файли не будуть закриті

en: Open history menu
uk: Відкрити меню історії

en: Open terminal here
uk: Відкрити термінал тут

en: Open the tree view when the file browser plugin gets loaded instead of the bookmarks view
uk: При завантаженні модуля перегляду файлів, відкривати перегляд дерева, а не перегляд закладок

en: Other _Documents…
uk: Інші _документи…

en: Overwrite _Mode
uk: _Режим перезаписування

en: P_revious Tab Group
uk: _Попередня група вкладок

en: Page %N of %Q
uk: Сторінка %N з %Q

en: Page %d of %d
uk: Сторінка %d з %d

en: Page Preview
uk: Перегляд сторінки

en: Page header
uk: Заголовок сторінки

en: Page total
uk: Загалом сторінок

en: Paste selected text or current document to fpaste
uk: Вставити вибраний текст або поточний документ у fpaste

en: Pick the editor font
uk: Виберіть колір редактора

en: Plain Text
uk: Звичайний текст

en: Please check that you are not trying to open a binary file.
uk: Напевно, ви намагаєтесь відкрити файл з двійковими даними.

en: Please check that you typed the location correctly and try again.
uk: Переконайтеся, що ви ввели правильну адресу та спробуйте знову.

en: Please check your installation.
uk: Перевірте встановлення програми.

en: Plugins
uk: Модулі

en: Preferences
uk: Параметри

en: Preparing...
uk: Підготовлення…

en: Print Header
uk: Друкувати заголовки сторінок

en: Print Line Numbers
uk: Друкувати номери рядків

en: Print Syntax Highlighting
uk: Надрукувати виділення синтаксису

en: Print line nu_mbers
uk: Друкувати номери _рядків

en: Print page _headers
uk: Друкувати за_головки сторінок

en: Print synta_x highlighting
uk: Друкувати виділення с_интаксису

en: Printing Line Wrapping Mode
uk: Режим переносу рядків під час друкування

en: Prompt Type
uk: Тип запитання

en: Python Console
uk: Консоль python

en: Quick Open
uk: Швидке відкривання

en: Quick Open...
uk: Швидке відкриття…

en: Quickly open files
uk: Швидко відкрити файли

en: R_emove duplicates
uk: В_илучити повтори

en: Re_fresh View
uk: _Оновити вигляд

en: Re_gular expression
uk: _Формальний вираз

en: Read-Only
uk: Лише читання

en: Remote files only
uk: Лише віддалені файли

en: Remove
uk: Вилучити

en: Remove Snippet
uk: Вилучити фрагмент

en: Remove Tool
uk: Вилучити інструмент

en: Remove selected tool
uk: Вилучити вибраний інструмент

en: Remove trailing spaces
uk: Вилучити пропуски

en: Remove useless trailing spaces in your file
uk: Вилучити зайві пропуски у назві файла

en: Rendering page %d of %d...
uk: Опрацьовування %d сторінки з %d…

en: Reopen Closed _Tab
uk: Перевідкрити закриту _вкладку

en: Replace _All
uk: Замінити _все

en: Replace _with
uk: Замінити н_а

en: Replace current document
uk: Замінити поточний документу

en: Replace current selection
uk: Замінити поточне виділення

en: Report the number of words, lines and characters in a document.
uk: Показує кількість слів, рядків і символів у документі.

en: Restore Previous Cursor Position
uk: Відновлювати попередню позицію курсора

en: Revert Tool
uk: Вернути інструмент

en: Revert selected snippet
uk: Повернути виділений фрагмент тексту

en: Revert tool
uk: Вернути інструмент

en: Revert unsaved changes to document '%s'?
uk: Відновити незбережені зміни в документі "%s"?

en: Reverting %s
uk: Відновлюється "%s"

en: Reverting %s from %s
uk: Відновлюється "%s" з "%s"

en: Reverting the document '%s'…
uk: Відновлення документу «%s»…

en: Right Margin Position
uk: Позиція правого поля

en: Run "make" in the document directory
uk: Виконати “make” у каталозі з документом

en: Run command
uk: Виконати команду

en: Run gedit in standalone mode
uk: Запустити gedit у автономному режимі

en: Running tool:
uk: Запускається утиліта:

en: S_ave Anyway
uk: З_берегти попри все

en: S_elect the documents you want to save:
uk: _Виберіть документи, які необхідно зберегти:

en: S_hortcut key:
uk: _Комбінація клавіш:

en: S_ort...
uk: _Упорядкувати…

en: S_tart at column:
uk: По_чинати з стовпчика:

en: Save
uk: Зберегти

en: Save _All
uk: Зберегти _все

en: Save _As…
uk: Зберегти _як…

en: Save changes to document “%s” before closing?
uk: Зберегти зміни в документі «%s» перед закриванням?

en: Save the current file
uk: Зберегти поточний файл

en: Save the file as plain text?
uk: Зберегти файл у форматі простого тесту?

en: Save the file using compression?
uk: Зберегти файл зі стисненням?

en: Saving %s
uk: Зберігається "%s"

en: Saving %s to %s
uk: Зберігається "%s" у "%s"

en: Saving file '%s'…
uk: Зберігається файл «%s»…

en: Saving has been disabled by the system administrator.
uk: Збереження вимкнено системним адміністратором.

en: Search _backwards
uk: _Шукати назад

en: Search highlight mode...
uk: Пошук підкреслення синтаксису…

en: Select _All
uk: Вибрати _усе

en: Select a character encoding from the menu and try again.
uk: Виберіть кодування символів з меню та спробуйте це раз.

en: Select a different character encoding from the menu and try again.
uk: Виберіть інше кодування символів з меню та спробуйте ще раз.

en: Selected Format
uk: Обраний формат

en: Selection
uk: Виділення

en: Send to fpaste
uk: Надіслати до fpaste

en: Set Location to First Document
uk: Встановити адресу на перший документ

en: Set _Language...
uk: Встановити _мову...

en: Set the character encoding to be used to open the files listed on the command line
uk: Кодування символів для відкривання файлів перелічених у командному рядку.

en: Sets whether to enable restoring of remote locations.
uk: Визначає чи вмикати відновлення віддалених адрес.

en: Shortcut _key:
uk: Комбінація к_лавіш:

en: Shortcut key with which the snippet is activated
uk: Комбінація клавіш, якою активується фрагмент тексту

en: Show _Binary
uk: Показувати _двійкові

en: Show _Hidden
uk: Показувати при_ховані

en: Show multiple pages
uk: Показувати декілька сторінок

en: Show the application's version
uk: Показати версію програми

en: Show the next page
uk: Показати наступну сторінку

en: Show the previous page
uk: Показати попередню сторінку

en: Side _Panel
uk: Бічна _панель

en: Side panel is Visible
uk: Бічна панель — видима

en: Single snippets file
uk: Один файл з фрагментами

en: Single word the snippet is activated with after pressing Tab
uk: Слово, яким активується фрагмент тексту після натискання Tab

en: Smart Home End
uk: Розумні клавіші Home End

en: Snippets
uk: Фрагменти тексту

en: Snippets archive
uk: Архів фрагментів

en: Some invalid chars have been detected while saving “%s”
uk: Деякі неприпустимі символи виявлено під час збереження «%s»

en: Sort
uk: Сортування

en: Sorts a document or selected text.
uk: Сортує поточний документ чи виділений текст.

en: Specifies how the cursor moves when the HOME and END keys are pressed. Use "disabled" to always move at the start/end of the line, "after" to move to the start/end of the line the first time the keys are pressed and to the start/end of the text ignoring whitespaces the second time the keys are pressed, "before" to move to the start/end of the text before moving to the start/end of the line and "always" to always move to the start/end of the text instead of the start/end of the line.
uk: Вказує спосіб переміщення курсору при натисканні клавіш HOME та END. Вкажіть «disabled» для простого переміщення до початку та кінця рядка, «after» для переміщення до початку/кінця рядка при першому натисканні та при другому натисканні до початку/кінця тексту, ігноруючи пробільні символи. Якщо вказано «before» — переміщення до початку/кінця тексту, при повторному натисканні — переміщення до початку/кінця рядка. Якщо вказано «always» — курсор завжди переміщується до початку/кінця тексту, на початку/кінця рядка.

en: Specifies how to wrap long lines for printing. Use "none" for no wrapping, "word" for wrapping at word boundaries, and "char" for wrapping at individual character boundaries. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
uk: Визначає, як переносити довгі рядки під час друкування. Використовуйте «none» для вимкнення переносу, «word» для переносу на межі слів і «char» для символьного переносу. Зауважте, що значення чутливі до регістру і мають з'являтися точно у вказаному вигляді.

en: Specifies how to wrap long lines in the editing area. Use "none" for no wrapping, "word" for wrapping at word boundaries, and "char" for wrapping at individual character boundaries. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
uk: Визначає, як переносити довгі рядки в області редагування. Використовуйте «none» для вимкнення переносу, «word» для переносу на межі слів і «char» для символьного переносу. Зауважте, що значення чутливі до регістру і мають з'являтися точно у вказаному вигляді.

en: Specifies the font to use for a document's body when printing documents.
uk: Визначає шрифт, що використовується для друкування тексту документів.

en: Specifies the font to use for line numbers when printing. This will only take effect if the "Print Line Numbers" option is non-zero.
uk: Визначає шрифт, що використовується для друкування номерів рядків. Матиме ефект лише тоді, коли параметр "Друкувати номерів рядків" увімкнено.

en: Specifies the font to use for page headers when printing a document. This will only take effect if the "Print Header" option is turned on.
uk: Визначає шрифт, що використовується для друкування заголовків сторінок. Матиме ефект лише тоді, коли параметр "Друкувати заголовок" увімкнено.

en: Specifies the last split mode used with line wrapping mode, so that when wrapping mode is off we still remember the split mode choice. Use "word" for wrapping at word boundaries, and "char" for wrapping at individual character boundaries.
uk: Вказує останній режим розділення використаний з режимом перенесення рядків, тож коли режим перенесення вимкнено, ми пам'ятаємо вибір режиму розділення. Використовуйте «word» на межі слів і «char» для перенесення на окремих межах символів.

en: Specifies the maximum number of recently opened files that will be displayed in the "Recent Files" submenu.
uk: Визначає кількість недавніх використаних файлів, які показуватимуться в підменю "Недавні файли".

en: Specifies the number of spaces that should be displayed instead of Tab characters.
uk: Визначає кількість пропусків, які потрібно показати замість символу табуляції.

en: Specifies the position of the right margin.
uk: Вказує позицію правого поля.

en: Specifies when to show the notebook tabs. Use "never" to never show the tabs, "always" to always show the tabs, and "auto" to show the tabs only when there is more than one tab. Note that the values are case-sensitive, so make sure they appear exactly as mentioned here.
uk: Визначає, як показувати вкладки на ноутбуці. Використовуйте «never» для того, щоб не показувати вкладки, «always» — для показу вкладок, «auto» — показувати тільки, коли є понад одна вкладка. Зауважте, значення є чутливими до регістру, тож переконайтесь, що вони з'являються точно у вказаному вигляді.

en: Spell Checker
uk: Перевірка орфографії

en: Status Bar is Visible
uk: Панель стану видима

en: Stop Tool
uk: Зупинити інструмент

en: Stopped.
uk: Зупинено.

en: String you want to search for
uk: Рядок, яку треба знайти

en: Style Scheme
uk: Схеми стилю

en: Syntax Highlighting
uk: Виділення синтаксису кольором

en: Tab Group %i
uk: Група вкладок %i

en: Tab Size
uk: Розмір табуляції

en: Tab Stops
uk: Знаки табуляції

en: Tab Width: %u
uk: Ширина табуляції: %u

en: Target directory "%s" does not exist
uk: Цільовий каталог `%s` не існує

en: Target directory "%s" is not a valid directory
uk: Цільовий каталог `%s` не є коректним каталогом

en: Text Editor
uk: Текстовий редактор

en: Text Wrapping
uk: Перенос тексту

en: Text wrapping
uk: Перенесення тексту

en: Text;Editor;Plaintext;Write;
uk: Текст;Редактор;Запис;

en: The ID of a GtkSourceView Style Scheme used to color the text.
uk: Ідентифікатор схеми стилів GtkSourceView, що використовується для кольору тексту.

en: The archive "%s" could not be created
uk: Неможливо створити архів `%s`

en: The archive "%s" could not be extracted
uk: Неможливо розпакувати архів `%s`

en: The bottom margin, in millimeters.
uk: Нижня межа у міліметрах.

en: The command color text
uk: Колір тексту команди

en: The custom format used when inserting the date/time.
uk: Власний формат, що використовується при вставленні дати й часу.

en: The disk where you are trying to save the file has a limitation on file sizes. Please try saving a smaller file or saving it to a disk that does not have this limitation.
uk: Диск, на якому ви намагаєтеся зберегти файл має обмеження на розмір файлу. Спробуйте зберегти файл меншого розміру, чи скористуйтесь диском, що не має такого обмеження.

en: The disk where you are trying to save the file has a limitation on length of the file names. Please use a shorter name.
uk: Диск, на якому ви намагаєтеся зберегти файл має обмеження на розмір файла. Використовуйте коротшу назву.

en: The document contains one or more characters that cannot be encoded using the specified character encoding.
uk: Документ містить один або більше символів, які не мають представлення у вказаному кодуванні символів.

en: The error color text
uk: Помилка кольору тексту

en: The file "%s" cannot be moved to the trash.
uk: Файл "%s" не вдається перемістити у смітник.

en: The file "%s" is read-only.
uk: Файл "%s" лише для читання.

en: The file "%s" was previously saved as plain text and will now be saved using compression.
uk: Файл "%s" було раніше збережено у форматі простого тексту і тепер буде збережено з використанням стиснення.

en: The file "%s" was previously saved using compression and will now be saved as plain text.
uk: Файл "%s" раніше був збережений з використанням стиснення і тепер зберігається у форматі простого тексту.

en: The file browser root directory to use when loading the file browser plugin and onload/tree_view is TRUE.
uk: Кореневий каталог перегляду файлів, що використовується при завантаженні модуля перегляду файлів та onload/tree_view має значення TRUE.

en: The file browser virtual root directory to use when loading the file browser plugin when onload/tree_view is TRUE. The virtual root must always be below the actual root.
uk: Віртуальний каталог перегляду файлів, що використовується при завантаженні модуля перегляду файлів коли onload/tree_view має значення TRUE. Віртуальний корінь завжди має бути нижче фактичного кореня.

en: The file you opened has some invalid characters. If you continue editing this file you could corrupt this document.
uk: Файл, який ви відкрили має деякі неприпустимі символи, якщо ви продовжите редагування цього файла, можете зіпсувати цей документ.

en: The file “%s” changed on disk.
uk: Файл %s змінено на диску.

en: The file “%s” has been modified since reading it.
uk: Файл «%s» змінено під час читання.

en: The filter pattern to filter the file browser with. This filter works on top of the filter_mode.
uk: Шаблон фільтру перегляду файлів. Фільтр працює на базі filter_mode.

en: The following error occurred while exporting: %s
uk: Помилка при експорті: %s

en: The following error occurred while importing: %s
uk: Помилка при імпортуванні: %s

en: The following files could not be imported: %s
uk: Не вдається імпортувати наступні файли: %s

en: The left margin, in millimeters.
uk: Ліва межа в міліметрах.

en: The location of the file cannot be accessed.
uk: Неможливо доступитись до адреси цього файла.

en: The location “%s” is not currently reachable.
uk: Адреса «%s» поки що недоступна.

en: The new directory is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the directory visible
uk: Новий каталог наразі відфільтрований. Необхідно налаштувати фільтр, щоб зробити цей каталог видимим.

en: The new file is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the file visible
uk: Новий файл наразі відфільтрований. Щоб зробити файл видимим, змініть параметри фільтру.

en: The number of followed links is limited and the actual file could not be found within this limit.
uk: Вичерпано допустиме число переходів за посиланнями, а файл так і не було знайдено.

en: The preview of a page in the document to be printed
uk: Попередній перегляд сторінки, яку буде надруковано

en: The renamed file is currently filtered out. You need to adjust your filter settings to make the file visible
uk: Новий каталог наразі відфільтрований. Щоб зробити файл видимим, змініть параметри фільтру

en: The right margin, in millimeters.
uk: Права межа в міліметрах.

en: The selected color scheme cannot be installed.
uk: Обрана схема кольорів не може бути встановлена.

en: The selected files cannot be moved to the trash.
uk: Не вдається перемістити у смітник вибрані файли.

en: The selected format used when inserting the date/time.
uk: Обраний формат, що використовується при вставленні дати й часу.

en: The supplemental patterns to use when filtering binary files.
uk: Додаткові шаблони для відсіювання двійкових файлів.

en: The top margin, in millimeters.
uk: Верхня межа у міліметрах.

en: The total number of pages in the document
uk: Загальна кількість сторінок у документі

en: There are no snippets selected to be exported
uk: Не виділено фрагменти тексту для експортування

en: There are unsaved documents
uk: Є незбережені документи

en: There is %d document with unsaved changes. Save changes before closing? | There are %d documents with unsaved changes. Save changes before closing?
uk[0]: %d документ має незбережені зміни. Зберегти зміни перед закриванням?
uk[1]: %d документи мають незбережені зміни. Зберегти зміни перед закриванням?
uk[2]: %d документів мають незбережені зміни. Зберегти зміни перед закриванням?

en: There is a new version of gedit
uk: Знайдено нову версію gedit

en: There is a tab with errors | There are %d tabs with errors
uk[0]: %d вкладка з помилками
uk[1]: %d вкладки з помилками
uk[2]: %d вкладок з помилками

en: There is not enough disk space to save the file. Please free some disk space and try again.
uk: Недостатньо дискового простору для збереження файлу. Звільніть, місце на диску та спробуйте знову.

en: There was a problem opening the file “%s”.
uk: Помилка відкриття файла «%s».

en: There was an error displaying the URI.
uk: Помилка при показі URI.

en: There was an error displaying the help.
uk: Помилка при показі довідки.

en: This accelerator is already bound to %s
uk: Ця комбінація вже прив'язана до %s

en: This file “%s” is already open in another window.
uk: Файл «%s» вже відкрито в іншому вікні.

en: This is not a valid Tab trigger. Triggers can either contain alphanumeric characters (or _, : and .) or a single (non-alphanumeric) character like: {, [, etc.
uk: Значення не є правильним підсвічуванням вкладки. Підсвічення може або містити алфавітно-цифрові символи (або _, : і .), або такий один не алфавітно-цифровий символ, як {, [ тощо.

en: This value determines what files get filtered from the file browser. Valid values are: none (filter nothing), hide-hidden (filter hidden files) and hide-binary (filter binary files).
uk: Значення визначає, які файли відфільтровуються при перегляді файлів. Допустимі значення: none (нічого не фільтрується), hide-hidden (фільтруються приховані файли) і hide-binary (фільтруються двійкові файли).

en: Tool Output
uk: Вивід інструмента

en: Toolbar is Visible
uk: Панель інструментів видима

en: Tools
uk: Засоби

en: Type a new accelerator
uk: Натисніть нову комбінацію клавіш

en: Type a new accelerator, or press Backspace to clear
uk: Введіть нову комбінацію клавіш, або натисніть Backspace, щоб очистити її

en: Type a new shortcut
uk: Натисніть нову комбінацію клавіш

en: Type a new shortcut, or press Backspace to clear
uk: Введіть нову комбінацію клавіш, або натисніть Backspace, щоб очистити її

en: Type to search...
uk: Введіть для пошуку…

en: Unable to detect the character encoding.
uk: Неможливо виявити кодування символів.

en: Unable to find the object '%s' inside file %s.
uk: Не вдається знайти об'єкт «%s» у файлі %s.

en: Unable to handle this location.
uk: Не вдалось обробити цю адресу.

en: Unable to handle “%s:” locations.
uk: Не вдалося обробити адреси «%s:».

en: Unable to open UI file %s. Error: %s
uk: Не вдається знайти файл інтерфейсу %s. Помилка "%s".

en: Unexpected error: %s
uk: Неочікувана помилка: %s

en: Uninstall Scheme
uk: Вилучити схему

en: Uninstall scheme
uk: Вилучити схему

en: Untitled Document %d
uk: Неназваний документ %d

en: Untitled File
uk: Неназваний файл

en: Untitled Folder
uk: Неназвана тека

en: Untitled documents only
uk: Лише документи без назв

en: Use Default Font
uk: Використовувати початковий шрифт

en: Use Spaces
uk: Вставляти пробіли

en: Use the _selected format
uk: Використати _вибраний формат

en: Version to Ignore
uk: Версія, що ігнорується

en: Version to ignore until a newer version is released.
uk: Версія, яку ігнорувати до випуску нової версії.

en: View
uk: Вигляд

en: When inserting date/time...
uk: Налаштовування модуля вставлення дати й часу...

en: Whether gedit should automatically save modified files after a time interval. You can set the time interval with the "Autosave Interval" option.
uk: Чи потрібно автоматично зберігати змінені файли з певною періодичністю. Інтервал між збереженнями визначається параметром "Інтервал автозбереження"

en: Whether gedit should create backup copies for the files it saves.
uk: Чи слід створювати резервні копії для файлів, які збережено.

en: Whether gedit should display line numbers in the editing area.
uk: Чи мають показуватись номери рядків у ділянці редагування.

en: Whether gedit should display the overview map for the document.
uk: Чи слід показувати карту огляду для документів.

en: Whether gedit should display the right margin in the editing area.
uk: Чи слід показувати праву межу у ділянці редагування.

en: Whether gedit should enable automatic indentation.
uk: Чи потрібно автоматично розставляти відступ.

en: Whether gedit should enable syntax highlighting.
uk: Чи вмикати виділення синтаксису.

en: Whether gedit should highlight all the occurrences of the searched text.
uk: Чи виділяти кольором всі знайдені збіги при пошуку.

en: Whether gedit should highlight matching brackets.
uk: Чи виділяти кольором поточний рядок.

en: Whether gedit should highlight the current line.
uk: Чи виділяти кольором поточний рядок.

en: Whether gedit should include a document header when printing documents.
uk: Чи слід друкувати заголовок документа.

en: Whether gedit should insert spaces instead of tabs.
uk: Чи вставляти пропуски замість знаків табуляції.

en: Whether gedit should print syntax highlighting when printing documents.
uk: Чи застосовувати виділення кольором синтаксису при друкуванні документів.

en: Whether gedit should restore the previous cursor position when a file is loaded.
uk: Чи слід відновлювати попередню позицію курсора після завантаження файлу.

en: Whether gedit will ensure that documents always end with a trailing newline.
uk: Чи gedit буде забезпечувати, щоб документи завжди закінчувались на додатковий новий рядок.

en: Whether the document will get a background pattern painted.
uk: Чи документ одержає шаблон тла замальованим.

en: Whether the side panel at the left of editing windows should be visible.
uk: Чи показувати бічну панель зліва від вікон редагування.

en: Whether the status bar at the bottom of editing windows should be visible.
uk: Чи показувати панель стану у вікнах редагування.

en: Whether the toolbar should be visible in editing windows.
uk: Чи показувати панель інструментів у вікнах редагування.

en: Whether to use the system font
uk: Чи використовувати системні шрифти

en: Whether to use the system's default fixed width font for editing text instead of a font specific to gedit. If this option is turned off, then the font named in the "Editor Font" option will be used instead of the system font.
uk: Чи використовувати системний шрифт для області редагування. Якщо цей параметр вимкнено, то для області редагування буде використовуватися шрифт, визначений в параметрі "Шрифт редактора".

en: Whether you are writing the next bestseller, programming an innovative application, or simply taking some quick notes, gedit will be a reliable tool to accomplish your task.
uk: Чи ви пишете ваш наступний шедевр, чи програмуєте новаторську програму, чи записуєте швидкоруч примітки, Gedit залишаєтеся надійним інструментом для ваших завдань.

en: Windows
uk: ОС Windows

en: Words
uk: Слів

en: Wra_p around
uk: _Огорнути навколо

en: You are trying to save the file on a read-only disk. Please check that you typed the location correctly and try again.
uk: Ви намагаєтесь зберегти файл на диск доступний лише для читання. Переконайтесь, що адресу введено правильно і спробуйте знову.

en: You can also choose another character encoding and try again.
uk: Виберіть кодування символів з меню та спробуйте це раз.

en: You can download the new version of gedit by clicking on the download button or ignore that version and wait for a new one
uk: Ви можете завантажити нову версію gedit, натиснувши на кнопці завантаження або ігнорувати цю версію доки не вийде ще новіша

en: You do not have the permissions necessary to open the file.
uk: Недостатньо прав для відкривання файлу.

en: You do not have the permissions necessary to save the file. Please check that you typed the location correctly and try again.
uk: Немає прав для запису файлу. Переконайтесь, що адресу введено правильно та спробуйте ще раз.

en: You must be inside a word to run this command
uk: Для запуску даної команди треба бути всередині слова

en: Your system is offline. Check your network.
uk: Ваша система поза мережею. Перевірте її.

en: Zoom 1:1
uk: Масштаб 1:1

en: Zoom the page in
uk: Збільшити сторінку

en: Zoom the page out
uk: Зменшити сторінку

en: Zoom to fit the whole page
uk: Показувати цілу сторінку

en: [FILE...] [+LINE[:COLUMN]]
uk: [ФАЙЛ...] [+РЯДОК[:СТОВПЧИК]]

en: _About
uk: _Про модуль

en: _Applicability:
uk: _Застосовність:

en: _Apply
uk: _Застосувати

en: _Autosave files every
uk: _Автоматично зберігати поточний файл кожні

en: _Body:
uk: _Текст:

en: _Bottom Panel
uk: _Нижня панель

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Check Spelling...
uk: Перевірити _орфографію

en: _Clear Highlight
uk: О_чистити підкреслення кольором

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Close All
uk: З_акрити все

en: _Close Preview
uk: _Закрити попередній перегляд

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Delete
uk: В_илучити

en: _Description
uk: _Опис

en: _Display line numbers
uk: Показувати _номери рядків

en: _Document Statistics
uk: Статистика _документа

en: _Documents
uk: Д_окументи

en: _Download
uk: _Завантажити

en: _Drop targets:
uk: Вставити _як:

en: _Edit
uk: З_міни

en: _Enable automatic indentation
uk: _Увімкнути автоматичний відступ

en: _Encoding
uk: _Кодування

en: _Error color:
uk: К_олір помилки:

en: _File
uk: _Файл

en: _Filter
uk: _Фільтр

en: _Find and Replace…
uk: Зна_йти та замінити…

en: _Find…
uk: З_найти…

en: _Fullscreen
uk: _На ввесь екран

en: _Go to Line…
uk: _Перейти до рядка…

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Highlight Misspelled Words
uk: _Виділяти кольором орфографічні помилки

en: _Highlight Mode…
uk: Під_креслення синтаксису…

en: _Ignore
uk: _Ігнорувати

en: _Ignore Version
uk: _Ігнорувати версію

en: _Input:
uk: _Ввід:

en: _Insert
uk: Вст_авити

en: _Keyboard Shortcuts
uk: _Клавіатурні скорочення

en: _Line numbers:
uk: _Номери рядків:

en: _Match Case
uk: Збігається _регістр

en: _Match case
uk: Збігається _регістр

en: _Move To New Window
uk: _Перенести на нове вікно

en: _Move to Trash
uk: _Перемістити у смітник

en: _New
uk: _Створити

en: _New Folder
uk: Створити _теку

en: _New Tab Group
uk: _Створити групу вкладок

en: _New Window
uk: _Створити вікно

en: _Number every
uk: _Нумерувати кожен

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Open in Terminal
uk: _Відкрити у терміналі

en: _Output:
uk: Вікно _виводу:

en: _Paste
uk: В_ставити

en: _Preferences
uk: _Параметри

en: _Previous Document
uk: _Попередній документ

en: _Print…
uk: Над_рукувати…

en: _Prompt for a format
uk: За_питувати формат

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Redo
uk: По_вторити

en: _Reload
uk: Пере_завантажити

en: _Rename...
uk: Перей_менувати…

en: _Replace
uk: За_мінити

en: _Reset
uk: _Скинути

en: _Restore Default Fonts
uk: Відновити _початкові шрифти

en: _Retry
uk: _Повтор

en: _Reverse order
uk: З_воротний порядок

en: _Revert
uk: Від_новити

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Save All
uk: З_берегти все

en: _Save As Plain Text
uk: З_берегти як звичайний

en: _Save As…
uk: _Зберегти як…

en: _Save Using Compression
uk: З_берегти зі стисненням

en: _Save:
uk: З_берегти:

en: _Search
uk: П_ошук

en: _Select
uk: _Вибрати

en: _Set Root to Active Document
uk: _Встановити корінь на поточний документ

en: _Sort
uk: С_ортувати

en: _Tab trigger:
uk: _Тригер табуляції:

en: _Tab width:
uk: _Ширина табуляції:

en: _Tools
uk: _Засоби

en: _Undo
uk: _Повернути

en: _Use custom format
uk: _Інший формат

en: _Use the system fixed width font (%s)
uk: _Використовувати системний моноширинний шрифт (%s)

en: _View
uk: П_ерегляд

en: _View Folder
uk: Пере_глянути теку

en: _Wrap Around
uk: _Досягнувши кінця, починати спочатку

en: _minutes
uk: _хвилин

en: gedit Text Editor
uk: Текстовий редактор gedit

en: gedit is a small and lightweight text editor for the GNOME Desktop
uk: gedit -- це малий і легкий текстовий редактор для GNOME

en: gedit is the official text editor of the GNOME desktop environment. While aiming at simplicity and ease of use, gedit is a powerful general purpose text editor.
uk: Gedit — офіційний текстовий редактор стільничного середовища GNOME. Попри намагання бути простим і зручним, Gedit — одночасно потужний текстовий редактор.

[ctx: label of the find button]
en: _Find
uk: З_найти

[ctx: label on the left of the GtkEntry containing text to search]
en: F_ind
uk: З_найти

en: lines
uk: рядок

en: of
uk: з

[ctx: shortcut window]
en: Check spelling
uk: Перевірити орфографію

[ctx: shortcut window]
en: Clear highlight
uk: Забрати підсвічення

[ctx: shortcut window]
en: Close all the documents
uk: Закрити всі документи

[ctx: shortcut window]
en: Close the document
uk: Закрити документ

[ctx: shortcut window]
en: Convert to lowercase
uk: Зробити маленькими буквами

[ctx: shortcut window]
en: Convert to uppercase
uk: Зробити великими буквами

[ctx: shortcut window]
en: Copy and Paste
uk: Перенесення тексту

[ctx: shortcut window]
en: Copy selected text to clipboard
uk: Скопіювати вибраний текст у буфер

[ctx: shortcut window]
en: Create a new document in a tab
uk: Створити новий документ у вкладці

[ctx: shortcut window]
en: Create a new document in a window
uk: Створити новий документ у вікні

[ctx: shortcut window]
en: Create a new tab group
uk: Створити нову групу вкладок

[ctx: shortcut window]
en: Cut selected text to clipboard
uk: Вирізати вибраний текст у буфер

[ctx: shortcut window]
en: Decrement number at cursor
uk: Зменшити число на курсорі

[ctx: shortcut window]
en: Delete current line
uk: Вилучити поточний рядок

[ctx: shortcut window]
en: Documents
uk: Документи

[ctx: shortcut window]
en: Editing
uk: Редагування

[ctx: shortcut window]
en: Find
uk: Знайти

[ctx: shortcut window]
en: Find and Replace
uk: Знайти та замінити

[ctx: shortcut window]
en: Find the next match
uk: Знайти наступний збіг

[ctx: shortcut window]
en: Find the previous match
uk: Знайти попередній збіг

[ctx: shortcut window]
en: Fullscreen on / off
uk: Перемкнути на ввесь екран

[ctx: shortcut window]
en: Go to line
uk: Перейти на певний рядок

[ctx: shortcut window]
en: Increment number at cursor
uk: Збільшити числа на курсорі

[ctx: shortcut window]
en: Invert case
uk: Зробити навиворіт

[ctx: shortcut window]
en: Join selected lines
uk: Об'єднати вибрані рядки

[ctx: shortcut window]
en: Move current line down
uk: Перенести поточний рядок нижче

[ctx: shortcut window]
en: Move current line up
uk: Перенести поточний рядок вище

[ctx: shortcut window]
en: Move current word left
uk: Перенести поточне слово ліворуч

[ctx: shortcut window]
en: Move current word right
uk: Перенести поточне слово праворуч

[ctx: shortcut window]
en: Open a document
uk: Відкрити документ

[ctx: shortcut window]
en: Paste text from clipboard
uk: Вставити текст з буфера

[ctx: shortcut window]
en: Print the document
uk: Надрукувати документ

[ctx: shortcut window]
en: Quit the application
uk: Вийти з програми

[ctx: shortcut window]
en: Redo previous command
uk: Повторити попередню дію

[ctx: shortcut window]
en: Reopen the most recently closed document
uk: Відкрити останній закритий документ

[ctx: shortcut window]
en: Save all the documents
uk: Зберегти всі документи

[ctx: shortcut window]
en: Save the document
uk: Зберегти документ

[ctx: shortcut window]
en: Save the document with a new filename
uk: Зберегти документ з іншою назвою

[ctx: shortcut window]
en: Select all text
uk: Вибрати весь текст

[ctx: shortcut window]
en: Selection
uk: Вибирання тексту

[ctx: shortcut window]
en: Show bottom panel
uk: Показати нижню панель

[ctx: shortcut window]
en: Show completion window
uk: Показати вікно заповнення

[ctx: shortcut window]
en: Show side panel
uk: Показати бокову панель

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the first - ninth document
uk: Перейти до першого-дев'ятого документа

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the next document
uk: Перейти до наступного документа

[ctx: shortcut window]
en: Switch to the previous document
uk: Перейти до попереднього документа

[ctx: shortcut window]
en: Toggle insert / overwrite
uk: Перемкнути на режим редагування

[ctx: shortcut window]
en: Tools
uk: Засоби

[ctx: shortcut window]
en: Undo and Redo
uk: Керування змінами

[ctx: shortcut window]
en: Undo previous command
uk: Повернути попередню дію

[ctx: shortcut window]
en: Windows and Panels
uk: Вікна і панелі

[ctx: window title]
en: Open
uk: Відкрити

[ctx: window title]
en: Save As
uk: Зберегти як

en: “%s” is a directory.
uk: «%s» — каталог.

en: “%s” is not a regular file.
uk: «%s» не є звичайним файлом.

en: “%s” is not a valid location.
uk: «%s» не є правильною адресою.

en: “%s” is not a valid location. Please check that you typed the location correctly and try again.
uk: %s не є правильною адресою. Переконайтесь, що адресу введено правильно та спробуйте знову.
