gtk+ - en to uk translation catalogue (193 entries)

en: A pointer to the pixel data of the pixbuf
uk: Вказівник на піксельні дані буфера пікселів

en: ANI image was truncated or incomplete.
uk: Зображення формату ANI обрізане або неповне.

en: BMP image has bogus header data
uk: Зображення формату BMP містить неправильні дані в заголовку

en: BMP image has oversize palette
uk: Розмір палітри зображення BMP є надмірним

en: BMP image has unsupported depth
uk: Зображення BMP має непідтримувану глибину

en: BMP image has unsupported header size
uk: Зображення BMP має непідтримуваний розмір заголовка

en: BMP image width too large
uk: Ширина зображення BMP є надто великою

en: Bits per Sample
uk: Бітів на фрагмент

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
uk: Неправильне значення кількості бітів на канал для зображення формату PNM.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
uk: Значення кількості бітів на канал у зображенні формату PNM не дорівнює 8.

en: Cannot allocate TGA header memory
uk: Не вдалося виділити пам'ять для заголовка формату TGA

en: Cannot allocate colormap
uk: Не вдалося виділити пам'ять для мапи кольорів

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
uk: Не вдалося виділити пам'ять для структури контексту формату TGA

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
uk: Не вдалося виділити пам'ять для завантаження файлу PNM

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
uk: Не вдалося виділити пам'ять для завантаження зображення XPM

en: Cannot allocate new pixbuf
uk: Не вдалося виділити новий об'єкт Pixbuf

en: Cannot read XPM colormap
uk: Не вдалося зчитати мапу кольорів XPM

en: Color profile has invalid length %d.
uk: Кольоровий профіль має неправильну довжину %d.

en: Color profile has invalid length “%u”.
uk: Кольоровий профіль має неправильну довжину «%u».

en: Colorspace
uk: Простір кольорів

en: Compressed icons are not supported
uk: Стиснуті значки не підтримуються

en: Could not allocate memory: %s
uk: Не вдалося виділити пам'ять: %s

en: Could not create stream: %s
uk: Не вдалося створити потік: %s

en: Could not decode ICNS file
uk: Не вдалося файл декодувати файл ICNS

en: Could not get image height (bad TIFF file)
uk: Не вдалося отримати висоту (неправильний файл TIFF)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
uk: Не вдалося отримати ширину (неправильний файл TIFF)

en: Could not read from stream: %s
uk: Не вдалося прочитати з потоку: %s

en: Could not seek stream: %s
uk: Не вдалося змінити позицію у потоці: %s

en: Couldn’t allocate memory for color profile
uk: Не вдалося виділити пам'ять для кольорового профілю

en: Couldn’t allocate memory for loading JPEG file
uk: Неможливо виділити пам'ять для завантаження файла у форматі JPEG

en: Couldn’t allocate memory for loading PNG
uk: Не вдалося виділити пам'ять для завантаження PNG

en: Couldn’t allocate memory for saving BMP file
uk: Не вдалося виділити пам'ять для завантаження файлу BMP

en: Couldn’t allocate memory for stream
uk: Не вдалося виділити пам'ять для потоку

en: Couldn’t allocate memory to buffer image data
uk: Не вдалося виділити пам'ять для буфера даних зображення

en: Couldn’t decode image
uk: Не вдалося декодувати зображення

en: Couldn’t load bitmap
uk: Не вдалося завантажити растрове зображення

en: Couldn’t load metafile
uk: Не вдалося завантажити метафайл

en: Couldn’t recognize the image file format for file “%s”
uk: Не вдалося розпізнати формат зображення у файлі «%s»

en: Couldn’t save
uk: Не вдалося зберегти

en: Couldn’t write to BMP file
uk: Не вдалося записати файл BMP

en: Couldn’t write to TIFF file
uk: Не вдалося записати у файл TIFF

en: Cursor hotspot outside image
uk: Активна область визначена за межами зображення

en: Dimensions do not match data
uk: Записи розмірностей зображення не відповідають даним

en: Dimensions of TIFF image too large
uk: Зображення формату TIFF надто велике

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
uk: Помилка інтерпретації файлу зображення JPEG (%s)

en: Error reading ICNS image: %s
uk: При читанні зображення ICNS виникла помилка: %s

en: Error while decoding colormap
uk: Помилка під час спроби декодувати мапу кольорів

en: Error writing to image file: %s
uk: Помилка при записуванні файлу зображення: %s

en: Error writing to image stream
uk: Помилка при записі у потік зображення

en: Failed to allocate %d byte for file read buffer | Failed to allocate %d bytes for file read buffer
uk[0]: Не вдалось відібрати пам'ять розміром %d байт для буфера читання файла
uk[1]: Не вдалось відібрати пам'ять розміром %d байти для буфера читання файла
uk[2]: Не вдалось відібрати пам'ять розміром %d байтів для буфера читання файла

en: Failed to allocate QTIF context structure.
uk: Не вдалося виділити пам'ять для структури контексту формату QTIF

en: Failed to close “%s” while writing image, all data may not have been saved: %s
uk: Не вдалося закрити «%s» після запису зображення, можливо збережено не всі дані: %s

en: Failed to create GdkPixbufLoader object.
uk: Неможливо створити об'єкт GdkPixbufLoader.

en: Failed to find an image data atom.
uk: Не вдалося знайти атом даних зображення.

en: Failed to load RGB data from TIFF file
uk: Не вдалося завантажити дані RGB з файлу формату TIFF

en: Failed to load TIFF image
uk: Не вдалося завантажити зображення TIFF

en: Failed to load animation “%s”: reason not known, probably a corrupt animation file
uk: Не вдалося завантажити анімацію «%s»: причина невідома, можливо файл зіпсований

en: Failed to load image “%s”: %s
uk: Не вдалося завантажити зображення «%s»: %s

en: Failed to load image “%s”: reason not known, probably a corrupt image file
uk: Не вдалося завантажити зображення «%s»: причина невідома, можливо файл пошкоджений

en: Failed to open TIFF image
uk: Не вдалося відкрити зображення TIFF

en: Failed to open file “%s”: %s
uk: Не вдалося відкрити файл «%s»: %s

en: Failed to open temporary file
uk: Не вдалося відкрити тимчасовий файл

en: Failed to open “%s” for writing: %s
uk: Не вдалося відкрити «%s» для запису: %s

en: Failed to read QTIF header
uk: Не вдалося прочитати заголовок QTIF

en: Failed to read from temporary file
uk: Не вдалося прочитати тимчасовий файл

en: Failed to save TIFF image
uk: Не вдалося зберегти зображення TIFF

en: Failed to skip the next %d byte with seek(). | Failed to skip the next %d bytes with seek().
uk[0]: Неможливо переміститися на наступний %d байт за допомогою seek().
uk[1]: Неможливо переміститися на наступні %d байти за допомогою seek().
uk[2]: Неможливо переміститися на наступні %d байтів за допомогою seek().

en: Failed to write TIFF data
uk: Не вдалося записати дані TIFF

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
uk: Не вдалося записати тимчасовий файл при завантаженні зображення XBM

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
uk: Не вдалося записати тимчасовий файл під час завантаження зображення XPM

en: Failure reading GIF: %s
uk: Не вдалося зчитати GIF: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
uk: Критична помилка у файлі зображення PNG: %s

en: Fatal error reading PNG image file
uk: Критична помилка зчитування файлу зображення PNG

en: Fatal error reading PNG image file: %s
uk: Критична помилка зчитування файлу зображення PNG: %s

en: File does not appear to be a GIF file
uk: Файл не схожий на GIF

en: File error when reading QTIF atom: %s
uk: Файлова помилка при читанні атома QTIF: %s

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
uk: Файл формату GIF містив пошкоджені дані (можливо його було обрізано?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
uk: Зображення формату GIF не має глобальної мапи кольорів, і кадр в ньому не має локальної мапи кольорів.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
uk: Зображення GIF пошкоджене (невірне стиснення LZW)

en: GIF image was truncated or incomplete.
uk: Зображення формату GIF обрізане чи незавершене.

en: Has Alpha
uk: Є прозорість

en: Height
uk: Висота

en: ICO image was truncated or incomplete.
uk: Зображення формату ICO обрізане або неповне.

en: Image file “%s” contains no data
uk: Файл зображення «%s» не містить даних

en: Image format unknown
uk: Невідомий формат зображення

en: Image header corrupt
uk: Заголовок зображення пошкоджений

en: Image is too wide for BMP format.
uk: Зображення є надто широким для формату BMP.

en: Image pixel data corrupt
uk: Пошкоджені піксельні дані зображення

en: Image too large to be saved as ICO
uk: Зображення надто велике для збереження у форматі ICO

en: Image type currently not supported
uk: Тип зображення не підтримується у цій версії

en: Image type “%s” is not supported
uk: Зображення типу «%s» не підтримуються

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it’s from a different gdk-pixbuf version?
uk: Модуль завантаження зображень %s не експортує відповідний інтерфейс; можливо, це з іншої версії gdk-pixbuf?

en: Incremental loading of image type “%s” is not supported
uk: Не підтримується поступове завантаження зображення у форматі «%s»

en: Input file descriptor is NULL.
uk: Файловий дескриптор вводу дорівнює NULL.

en: Insufficient memory to load PNG file
uk: Недостатньо пам'яті для завантаження файлу PNG

en: Insufficient memory to load PNM context struct
uk: Недостатньо пам'яті для завантаження структури вмісту PNM

en: Insufficient memory to load PNM file
uk: Недостатньо пам'яті для завантаження файлу PNM

en: Insufficient memory to load XBM image file
uk: Недостатньо пам'яті для завантаження файлу зображення XBM

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
uk: Недостатньо пам'яті для завантаження зображення, спробуйте закрити деякі програми, щоб звільнити пам'ять

en: Insufficient memory to open JPEG 2000 file
uk: Не достатньо пам'яті для відкривання файлу JPEG 2000

en: Insufficient memory to open TIFF file
uk: Не достатньо пам'яті для відкривання файлу TIFF

en: Insufficient memory to save image into a buffer
uk: Недостатньо пам'яті для збереження файлу у буфері

en: Insufficient memory to save image to callback
uk: Недостатньо пам'яті для збереження файлу зображення

en: Insufficient memory to store a %lu by %lu image; try exiting some applications to reduce memory usage
uk: Недостатньо пам'яті для збереження %lu з %lu зображень; спробуйте закрити деякі програми, щоб зменшити кількість використаної пам'яті

en: Internal error: Image loader module “%s” failed to complete an operation, but didn’t give a reason for the failure
uk: Внутрішня помилка: модуль завантаження зображень «%s» не може завершити операцію, але він не повідомив про причину помилки.

en: Invalid XBM file
uk: Неправильний файл XBM

en: Invalid XPM header
uk: Неправильний заголовок XBM

en: Invalid header in animation
uk: Неправильний заголовок у анімації

en: Invalid header in icon
uk: Неправильний заголовок у файлі значка

en: Invalid header in icon (%s)
uk: Неправильний заголовок у файлі піктограми (%s)

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value “%d” is not allowed.
uk: Якість формату JPEG має бути в діапазоні від 0 до 100; значення "%d" неприпустиме.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value “%s” could not be parsed.
uk: Якість формату JPEG має бути в діапазоні від 0 до 100; значення «%s» не вдається опрацювати.

en: JPEG x-dpi must be a value between 1 and 65535; value “%s” is not allowed.
uk: Запис x-dpi JPEG має бути значенням від 1 до 65535; не можна використовувати значення «%s».

en: JPEG y-dpi must be a value between 1 and 65535; value “%s” is not allowed.
uk: Запис y-dpi JPEG має бути значенням від 1 до 65535; не можна використовувати значення «%s».

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
uk: Ключі для блоків тексту в зображенні формату PNG мають бути символами з набору ASCII.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
uk: Ключі для блоків тексту в зображенні формату PNG мають містити не менше 1 та не більше 79 символів.

en: Loop
uk: Зациклити

en: Malformed chunk in animation
uk: Неправильний фрагмент у анімації

en: Maximum color value in PNM file is 0
uk: Максимальне значення кольору у файлі формату PNM дорівнює 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
uk: Максимальне значення кольору у файлі формату PNM надто велике

en: No XPM header found
uk: Не знайдено заголовок XPM

en: Not all frames of the GIF image were loaded.
uk: Завантажено не усі кадри зображення GIF.

en: Not enough memory to load GIF file
uk: Недостатньо пам'яті для завантаження файлу GIF

en: Not enough memory to load ICO file
uk: Недостатньо пам'яті для завантаження файлу у форматі ICO

en: Not enough memory to load animation
uk: Недостатньо пам'яті для завантаження анімації

en: Not enough memory to load bitmap image
uk: Недостатньо пам'яті для завантаження растрового зображення

en: Not enough memory to load icon
uk: Недостатньо пам'яті для завантаження значка

en: Number of Channels
uk: Кількість каналів

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value “%d” is not allowed.
uk: Стиснення формату PNG має бути в діапазоні від 0 до 9; значення «%d» неприпустиме.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value “%s” could not be parsed.
uk: Стиснення формату PNG має бути в діапазоні від 0 до 9; значення «%s» не вдається опрацювати.

en: PNG x-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
uk: Запис x-dpi PNG має бути додатним значенням; не можна використовувати значення «%s».

en: PNG y-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
uk: Запис y-dpi PNG має бути додатним значенням; не можна використовувати значення «%s».

en: PNM file has an image height of 0
uk: Файл PNM містить зображення нульової висоти

en: PNM file has an image width of 0
uk: Файл PNM містить зображення нульової ширини

en: PNM file has an incorrect initial byte
uk: Файл PNM має некоректний перший байт

en: PNM file has an invalid height
uk: Значення висоти для файла PNM є некоректним

en: PNM file has an invalid width
uk: Значення ширини для файла PNM є некоректним

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
uk: Файл формату PNM має незрозумілий підформат PNM

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
uk: Завантажувач зображень формату PNM не підтримує цей підформат PNM

en: PNM loader expected to find an integer, but didn’t
uk: Завантажувач зображень формату PNM очікував знайти ціле число, але не знайшов його

en: Pixel Bytes
uk: Піксельні байти

en: Pixels
uk: пікселів

en: Premature end-of-file encountered
uk: Передчасне завершення файлу

en: Pseudocolor image does not contain a colormap
uk: Зображення у псевдокольорів не містить мапи кольорів

en: QTIF atom size too large (%d byte) | QTIF atom size too large (%d bytes)
uk[0]: Надто великий розмір атома QTIF (%d байт)
uk[1]: Надто великий розмір атома QTIF (%d байти)
uk[2]: Надто великий розмір атома QTIF (%d байтів)

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
uk: Формат Raw PNM вимагає точно один пропуск перед даними зразка

en: Raw PNM image type is invalid
uk: Неправильний тип зображення формату Raw PNM

en: Readonly pixel data
uk: Піксельні дані лише для читання

en: Resulting GIF image has zero size
uk: Результат зображення GIF має нульову ширину

en: TGA image has invalid dimensions
uk: Неправильний розмір зображення у форматі TGA

en: TGA image type not supported
uk: Тип зображення TGA не підтримується

en: TGA image was truncated or incomplete.
uk: Зображення формату TGA обрізане або неповне.

en: TIFF bits-per-sample doesn’t contain a supported value.
uk: Запис бітів на фрагмент у TIFF не містить підтримуваного значення.

en: TIFF compression doesn’t refer to a valid codec.
uk: Стиснення TIFF не посилається на коректний кодек.

en: TIFF x-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
uk: Запис x-dpi TIFF має бути додатним значенням; не можна використовувати значення «%s».

en: TIFF y-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
uk: Запис y-dpi TIFF має бути додатним значенням; не можна використовувати значення «%s».

en: The colorspace in which the samples are interpreted
uk: Колірний простір, у якому буде оброблено фрагменти

en: The number of bits per sample
uk: Кількість бітів на фрагмент

en: The number of bytes between the start of a row and the start of the next row
uk: Кількість байтів між початком рядка і початком наступного рядка

en: The number of columns of the pixbuf
uk: Кількість стовпчиків у піксельному буфері

en: The number of rows of the pixbuf
uk: Кількість рядків у піксельному буфері

en: The number of samples per pixel
uk: Кількість фрагментів на піксель

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
uk: Ця збірка gdk-pixbuf не підтримує збереження зображень у такому форматі: %s

en: Topdown BMP images cannot be compressed
uk: Перегорнуті зображення формату BMP не можуть бути стиснені

en: Transformed JPEG has zero width or height.
uk: Перетворене зображення формату JPEG має нульову ширину чи висоту.

en: Transformed JPEG2000 has zero width or height
uk: Перетворене зображення формату JPEG2000 має нульову ширину чи висоту.

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
uk: Перетворене зображення формату PNG має непідтримувану кількість каналів, їх має бути 3 чи 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
uk: Перетворене зображення формату PNG має нульову ширину чи висоту.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
uk: Перетворене зображення формату PNG не має тип RGB чи RGBA.

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
uk: Не вдалося завантажити модуль завантаження зображення: %s: %s

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
uk: Несподівана бітова глибина для елементів мапи кольорів

en: Unexpected end of PNM image data
uk: Несподіване завершення даних зображення PNM

en: Unexpected icon chunk in animation
uk: Несподівана послідовність кадрів в анімації

en: Unrecognized image file format
uk: Нерозпізнаний формат файлу зображення

en: Unsupported JPEG color space (%s)
uk: Простір кольорів (%s) формату JPEG не підтримується

en: Unsupported depth for ICO file: %d
uk: Глибина кольору %d для формату ICO не підтримується

en: Unsupported icon type
uk: Непідтримуваний тип значка

en: Unsupported image format for GDI+
uk: Цей формат зображень не підтримується для GDI+

en: Unsupported number of color components (%d)
uk: Непідтримувана кількість компонентів кольорів (%d)

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
uk: Значення для блоку тексту «%s» в зображенні формату PNG не може бути перетворено в кодування ISO-8859-1.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
uk: Формат файлу GIF версії %s не підтримується

en: Whether the animation should loop when it reaches the end
uk: Визначає, чи слід циклічно відтворювати анімацію після досягнення її кінця

en: Whether the pixbuf has an alpha channel
uk: Визначає, чи містить піксельний буфер дані щодо каналу прозорості

en: Width
uk: Ширина

en: Width or height of TIFF image is zero
uk: Ширина чи висота зображення TIFF дорівнює нулю

en: XPM file has image height <= 0
uk: Висота зображення XPM <= 0

en: XPM file has image width <= 0
uk: Ширина зображення XPM <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
uk: XPM має неправильну кількість кольорів

en: XPM has invalid number of chars per pixel
uk: XPM має неправильну кількість байтів на точку

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
uk[0]: не вдається розподілити %u байт для буферу зображення
uk[1]: не вдається розподілити %u байти для буферу зображення
uk[2]: не вдається розподілити %u байтів для буферу зображення

[ctx: image format]
en: MacOS X icon
uk: піктограма MacOS X

[ctx: image format]
en: Windows animated cursor
uk: анімований курсор Windows

[ctx: image format]
en: Windows icon
uk: піктограма Windows
