libgpg-error 1.7 - en to uk translation catalogue (463 entries)

en: (internal SQL code: empty)
uk: (внутрішній код SQL: порожньо)

en: (unused SQL code: format)
uk: (невикористаний код SQL: формат)

en: A counter would wrap
uk: Відлік буде автоматично розпочато з початку

en: A locale function failed
uk: Помилка функції локалізації

en: ASN.1 module not found
uk: Не знайдено модуля ASN.1

en: Access permission denied (SQL)
uk: Заборонено доступ за правами (SQL)

en: Administrative LDAP limit exceeded
uk: Перевищено адміністративне обмеження LDAP

en: Agent error
uk: Помилка агента

en: All subkeys are expired or revoked
uk: Строк дії усіх підключів вичерпано або їх відкликано

en: Already exists (LDAP)
uk: Вже існує (LDAP)

en: Already fetched
uk: Вже отримано

en: Ambiguous name
uk: Неоднозначна назва

en: Ambiguous result
uk: Неоднозначний результат

en: An SQL table in the database is locked
uk: Таблицю SQL у базі даних заблоковано

en: Any source
uk: Будь-яке джерело

en: Attempt to write a readonly SQL database
uk: Спроба запису до придатної лише до читання бази даних SQL

en: Authorization denied (SQL)
uk: Відмовлено в уповноваженні (SQL)

en: BER error
uk: Помилка BER

en: Bad CA certificate
uk: Помилковий сертифікат CA

en: Bad LDAP search filter
uk: Помилковий фільтр пошуку LDAP

en: Bad MPI value
uk: Помилкове значення MPI

en: Bad PIN
uk: Помилковий пінкод

en: Bad PIN method
uk: Помилковий метод обробки пінкоду

en: Bad authentication
uk: Помилка розпізнавання

en: Bad certificate
uk: Помилковий сертифікат

en: Bad certificate chain
uk: Помилковий ланцюжок сертифікації

en: Bad certificate message in handshake
uk: Помилкове повідомлення щодо сертифікації під час підтвердження зв’язку

en: Bad certificate request message in handshake
uk: Помилкове повідомлення щодо запиту сертифікації під час підтвердження зв’язку

en: Bad certificate verify message in handshake
uk: Помилкове повідомлення щодо перевірки сертифікації під час підтвердження зв’язку

en: Bad change cipher message in handshake
uk: Помилкове повідомлення щодо зміни шифру під час підтвердження зв’язку

en: Bad character in S-expression
uk: Помилковий символ у S-виразі

en: Bad client hello message in handshake
uk: Помилкове вітальне повідомлення клієнта під час підтвердження зв’язку

en: Bad client key exchange message in handshake
uk: Помилкове повідомлення щодо обміну ключами із клієнтом під час підтвердження зв’язку

en: Bad crypto context
uk: Некоректний контекст шифрування

en: Bad data
uk: Помилкові дані

en: Bad finished message in handshake
uk: Помилкове завершальне повідомлення під час підтвердження зв’язку

en: Bad hexadecimal character in S-expression
uk: Помилковий шістнадцятковий символ у S-виразі

en: Bad octal character in S-expression
uk: Помилковий вісімковий символ у S-виразі

en: Bad parameter to an LDAP routine
uk: Помилковий параметр підпрограми LDAP

en: Bad passphrase
uk: Помилковий пароль

en: Bad public key
uk: Помилковий відкритий ключ

en: Bad quotation in S-expression
uk: Помилкові лапки у S-виразі

en: Bad secret key
uk: Помилковий закритий ключ

en: Bad server hello done message in handshake
uk: Помилкове повідомлення про завершення вітання від сервера під час підтвердження зв’язку

en: Bad server hello message in handshake
uk: Помилкове вітальне повідомлення сервера під час підтвердження зв’язку

en: Bad server key exchange message in handshake
uk: Помилкове повідомлення щодо обміну ключами із сервером під час підтвердження зв’язку

en: Bad session key
uk: Помилковий ключ сеансу

en: Bad signature
uk: Непридатний підпис

en: Bad ticket
uk: Помилковий квиток

en: Bogus string
uk: Фіктивний рядок

en: Broken public key
uk: Пошкоджений відкритий ключ

en: Broken secret key
uk: Пошкоджений закритий ключ

en: Buffer too short
uk: Занадто короткий буфер

en: Bug
uk: Вада

en: CRL too old
uk: CRL застарий

en: Cannot cancel LDAP
uk: Не вдалося скасувати LDAP

en: Cannot contact LDAP server
uk: Не вдалося встановити зв’язок із сервером LDAP

en: Cannot modify LDAP object class
uk: Не вдалося змінити клас об’єкта LDAP

en: Cannot open keyring
uk: Відкриття сховища ключів

en: Card error
uk: Помилка під час роботи з карткою

en: Card not initialized
uk: Картку не ініціалізовано

en: Card not present
uk: Немає картки

en: Card removed
uk: Картку вилучено

en: Card reset required
uk: Надіслано запит на скидання картки

en: Certificate expired
uk: Термін дії сертифіката минув

en: Certificate is too large
uk: Сертифікат є надто великим

en: Certificate revoked
uk: Сертифікат відкликано

en: Certificate too young
uk: Сертифікат є надто новим

en: Checksum error
uk: Помилка у контрольній сумі

en: Close notification received
uk: Отримано сповіщення щодо закриття

en: Compression or decompression failed
uk: Помилка під час стискання або видобування

en: Conditions of use not satisfied
uk: Не задоволено умови користування

en: Confidentiality required by LDAP
uk: Конфіденційно потрібне LDAP

en: Configuration error
uk: Помилка налаштування

en: Conflict in the crypto context
uk: Конфлікт у контексті шифрування

en: Conflicting use
uk: Суперечливе використання

en: Connection closed in DNS
uk: З'єднання закрито у DNS

en: Constraint violation in LDAP
uk: Порушення обмежень у LDAP

en: Corrupted protection
uk: Захист пошкоджено

en: Critical LDAP extension is unavailable
uk: Недоступне критичне розширення LDAP

en: Crypto engine too old
uk: Рушій шифрування є надто старим

en: DNS Timeout
uk: Перевищено час очікування на DNS

en: Data not encrypted
uk: Дані не зашифровано

en: Data not processed
uk: Дані не оброблено

en: Data type mismatch (SQL)
uk: Невідповідність типів даних (SQL)

en: Database is corrupted
uk: Базу даних пошкоджено

en: Decryption failed
uk: Спроба розшифрування зазнала невдачі

en: Duplicated key
uk: Дублювання ключа

en: Duplicated name
uk: Дублювання назви

en: Duplicated value
uk: Дублювання значення

en: Element not found
uk: Елемента не знайдено

en: Encoding problem
uk: Проблема з кодуванням

en: End of file
uk: Кінець файла

en: Experimental LDAP error code
uk: Експериментальний код помилки LDAP

en: False
uk: Ні

en: Fatal alert message received
uk: Отримано критичне попереджувальне повідомлення

en: File opened that is not an SQL database file
uk: Відкрито файл, який не є файлом бази даних SQL

en: Forbidden
uk: Заборонено

en: GPG Agent
uk: Агент GPG

en: General Assuan error
uk: Загальна помилка бібліотеки Assuan

en: General IPC error
uk: Загальна помилка IPC

en: General LDAP attribute error
uk: Загальна помилка атрибута LDAP

en: General LDAP error
uk: Загальна помилка LDAP

en: General LDAP name error
uk: Загальна помилка назви LDAP

en: General LDAP security error
uk: Загальна помилка захисту LDAP

en: General LDAP service error
uk: Загальна помилка служби LDAP

en: General LDAP update error
uk: Загальна помилка оновлення LDAP

en: General error
uk: Загальна помилка

en: Hardware problem
uk: Апаратні проблеми

en: I/O error during SQL operation
uk: Помилка введення-виведення під час виконання дії SQL

en: IPC accept call failed
uk: Помилка виклику прийняття IPC

en: IPC call has been cancelled
uk: Виклик IPC було скасовано

en: IPC connect call failed
uk: Помилка з’єднувального виклику IPC

en: IPC parameter error
uk: Помилка у параметрі IPC

en: IPC read error
uk: Помилка читання IPC

en: IPC syntax error
uk: Синтаксична помилка IPC

en: IPC write error
uk: Помилка запису IPC

en: Identifier not found
uk: Не знайдено ідентифікатора

en: Inappropriate LDAP authentication
uk: Неприйнятне розпізнавання LDAP

en: Inappropriate matching in LDAP
uk: Неприйнятна відповідність у LDAP

en: Incomplete line
uk: Незавершений рядок

en: Incomplete line passed to IPC
uk: IPC передано незавершений рядок

en: Insertion failed because SQL database is full
uk: Не вдалося вставити запис, оскільки базу даних SQL переповнено

en: Insufficient access for LDAP
uk: Недостатні права доступу до LDAP

en: Internal error
uk: Внутрішня помилка

en: Internal logic error in SQL library
uk: Внутрішня помилка логіки у бібліотеці SQL

en: Invalid BER
uk: Некоректне значення BER

en: Invalid CMS object
uk: Некоректний об’єкт CMS

en: Invalid CRL
uk: Некоректне значення CRL

en: Invalid CRL object
uk: Некоректний об’єкт CRL

en: Invalid DN syntax in LDAP
uk: Некоректний синтаксис DN у LDAP

en: Invalid DNS section
uk: Некоректний розділ DNS

en: Invalid ID
uk: Некоректний ідентифікатор

en: Invalid IPC response
uk: Некоректна відповідь IPC

en: Invalid LDAP credentials
uk: Некоректні реєстраційні дані LDAP

en: Invalid MAC
uk: Некоректна MAC-адреса

en: Invalid MAC algorithm
uk: Некоректний алгоритм MAC

en: Invalid OID string
uk: Некоректний рядок OID

en: Invalid S-expression
uk: Некоректний S-вираз

en: Invalid URI
uk: Некоректна адреса

en: Invalid argument
uk: Некоректний аргумент

en: Invalid armor
uk: Некоректний код ASCII

en: Invalid attribute
uk: Некоректний атрибут

en: Invalid card
uk: Некоректна картка

en: Invalid certificate object
uk: Некоректний об’єкт сертифікації

en: Invalid cipher algorithm
uk: Некоректний алгоритм шифрування

en: Invalid cipher mode
uk: Некоректний режим шифрування

en: Invalid crypto engine
uk: Некоректний рушій шифрування

en: Invalid data
uk: Некоректні дані

en: Invalid data in LCUP
uk: Некоректні дані у LCUP

en: Invalid digest algorithm
uk: Некоректний алгоритм контрольної суми

en: Invalid elliptic curve
uk: Некоректна еліптична крива

en: Invalid encoding method
uk: Некоректний алгоритм кодування

en: Invalid encryption scheme
uk: Некоректна схема шифрування

en: Invalid execution order
uk: Некоректна послідовність виконання

en: Invalid flag
uk: Некоректний прапорець

en: Invalid handle
uk: Некоректний обробник

en: Invalid index
uk: Некоректний індекс

en: Invalid key info
uk: Некоректні дані щодо ключа

en: Invalid key length
uk: Некоректна довжина ключа

en: Invalid keyring
uk: Некоректне сховище ключів

en: Invalid length
uk: Некоректна довжина

en: Invalid length specifier in S-expression
uk: Некоректний специфікатор довжини у S-виразі

en: Invalid lock object
uk: Некоректний об’єкт блокування

en: Invalid name
uk: Некоректне назва

en: Invalid object
uk: Некоректний об’єкт

en: Invalid operation code
uk: Некоректний код дії

en: Invalid packet
uk: Некоректний пакет

en: Invalid parameter
uk: Некоректний параметр

en: Invalid passphrase
uk: Некоректний пароль

en: Invalid public key algorithm
uk: Некоректний алгоритм відкритого ключа

en: Invalid record
uk: Некоректний запис

en: Invalid request
uk: Некоректний запит

en: Invalid response
uk: Некоректна відповідь

en: Invalid session key
uk: Некоректний ключ сеансу

en: Invalid signature class
uk: Некоректний клас підпису

en: Invalid signature scheme
uk: Некоректна схема підписування

en: Invalid state
uk: Некоректний стан

en: Invalid syntax in LDAP
uk: Некоректний синтаксис у LDAP

en: Invalid tag
uk: Некоректний теґ

en: Invalid textual address form
uk: Некоректний текстовий формат адреси

en: Invalid time
uk: Некоректний час

en: Invalid user ID
uk: Некоректний ідентифікатор користувача

en: Invalid value
uk: Некоректне значення

en: Invalid value passed to IPC
uk: IPC передано некоректне значення

en: Key disabled
uk: Ключ вимкнено

en: Key expired
uk: Строк дії ключа вичерпано

en: Keybox daemon error
uk: Помилка фонової служби Keybox

en: Keyserver error
uk: Помилка сервера ключів

en: LDAP SASL bind in progress
uk: Виконуємо прив’язування SASL LDAP

en: LDAP alias dereferencing problem
uk: Проблемі з скасування прив’язки псевдоніма LDAP

en: LDAP alias problem
uk: Проблема псевдоніма LDAP

en: LDAP assertion failed
uk: Помилка оцінки LDAP

en: LDAP authentication method not supported
uk: Підтримки методу розпізнавання LDAP не передбачено

en: LDAP cancelled
uk: LDAP скасовано

en: LDAP client loop
uk: Циклічний клієнт LDAP

en: LDAP compare false
uk: Порівняння LDAP: не збігаються

en: LDAP compare true
uk: Порівняння LDAP: збігаються

en: LDAP connect error
uk: Помилка з’єднання LDAP

en: LDAP connecting failed (X)
uk: Не вдалося з’єднатися із LDAP (X)

en: LDAP control not found
uk: Не знайдено керування LDAP

en: LDAP decoding error
uk: Помилка декодування LDAP

en: LDAP encoding error
uk: Помилка кодування LDAP

en: LDAP entry is a leaf
uk: Запис LDAP є листком

en: LDAP local error
uk: Локальна помилка LDAP

en: LDAP naming violation
uk: Порушення іменування LDAP

en: LDAP object class violation
uk: Порушення класу об’єктів LDAP

en: LDAP operation affects multiple DSAs
uk: Дія LDAP стосується декількох DSA

en: LDAP operation not allowed on RDN
uk: Дію LDAP не дозволено над RDN

en: LDAP operation not allowed on non-leaf
uk: Дію LDAP не дозволено для об’єктів, які не є листками

en: LDAP operations error
uk: Помилка дій LDAP

en: LDAP protocol error
uk: Помилка протоколу LDAP

en: LDAP proxy authorization failure (X)
uk: Помилка уповноваження проксі LDAP (X)

en: LDAP referral
uk: Спрямування LDAP

en: LDAP referral limit exceeded
uk: Перевищення обмежень щодо спрямовування у LDAP

en: LDAP results too large
uk: Результати LDAP є надто великими

en: LDAP server is busy
uk: Сервер LDAP зайнято виконанням завдання

en: LDAP server is unavailable
uk: Сервер LDAP недоступний

en: LDAP server is unwilling to perform
uk: Сервер LDAP не бажає працювати

en: LDAP success
uk: Успіх LDAP

en: LDAP type or value exists
uk: Тип або значення LDAP існує

en: Legacy key
uk: Застарілий ключ

en: Limit reached
uk: Досягнуто обмеження

en: Line passed to IPC too long
uk: Рядок, переданий IPC, є надто довгим

en: Line too long
uk: Рядок надто довгий

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Loop detected by LDAP
uk: LDAP виявлено цикл

en: Missing DNS answer packet
uk: Не вистачає пакета із відповіддю DNS

en: Missing DNS query packet
uk: Не вистачає пакета запиту до DNS

en: Missing action
uk: Не вистачає дії

en: Missing certificate
uk: Не вистачає сертифіката

en: Missing client certificate
uk: Не вистачає сертифіката клієнта

en: Missing issuer certificate
uk: Не вистачає сертифіката видавця

en: Missing item in object
uk: У об’єкті не вистачає елемента

en: Missing key
uk: Пропущено ключ

en: Missing value
uk: Не вистачає значення

en: Name already exists
uk: Назва вже існує

en: Nested IPC commands
uk: Вкладені команди IPC

en: Nested display hints in S-expression
uk: Вкладені настанови щодо показу у S-виразі

en: Network error
uk: Помилка мережі

en: No CMS object
uk: Немає об’єкта CMS

en: No CRL known
uk: Немає жодної відомої CRL

en: No Keybox daemon running
uk: Фонову службу Keybox не запущено

en: No LDAP operation to cancel
uk: Немає дії LDAP для скасовування

en: No LDAP results returned
uk: Не повернуто результатів LDAP

en: No PIN given
uk: Не вказано пінкоду

en: No PKCS15 application
uk: Немає програми обробки PKCS15

en: No SmartCard daemon
uk: Немає фонової служби SmartCard

en: No agent running
uk: Агент не запущено

en: No certificate chain
uk: Немає ланцюжка сертифікації

en: No cipher algorithm
uk: Немає алгоритму шифрування

en: No crypto context
uk: Немає контексту шифрування

en: No crypto engine
uk: Немає рушія шифрування

en: No data
uk: Немає даних

en: No data callback in IPC
uk: Немає зворотного виклику щодо даних у IPC

en: No dirmngr
uk: Немає dirmngr

en: No input source for IPC
uk: Немає джерела вхідних даних для IPC

en: No inquire callback in IPC
uk: Немає інформаційного зворотного виклику у IPC

en: No key
uk: Немає ключа

en: No keyserver available
uk: Немає доступних серверів ключів

en: No name
uk: Немає назви

en: No output source for IPC
uk: Немає місця виведення даних для IPC

en: No passphrase given
uk: Не вказано пароля

en: No pinentry
uk: Немає pinentry

en: No policy match
uk: Немає відповідного правила

en: No public key
uk: Немає відкритого ключа

en: No secret key
uk: Немає закритого ключа

en: No such LDAP attribute
uk: Немає такого атрибута LDAP

en: No such LDAP object
uk: Немає такого об’єкта LDAP

en: No user ID
uk: Немає ідентифікатора користувача

en: No value
uk: Немає значення

en: Not DER encoded
uk: Не закодовано DER

en: Not an IPC client
uk: Не є клієнтом IPC

en: Not an IPC server
uk: Не є сервером IPC

en: Not authenticated
uk: Розпізнавання не пройдено

en: Not confirmed
uk: Не підтверджено

en: Not enabled
uk: Не увімкнено

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Not implemented
uk: Не реалізовано

en: Not initialized
uk: Не ініціалізовано

en: Not locked
uk: Не заблоковано

en: Not operational
uk: Використання неможливе

en: Not possible with a card based key
uk: Неможливе для ключа, заснованого на картці

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: Not supported by LDAP
uk: Не підтримується LDAP

en: Not trusted
uk: Ненадійний

en: Nothing found
uk: Нічого не знайдено

en: Notifications from SQL logger
uk: Сповіщення від засобу журналювання SQL

en: Number is not prime
uk: Число не є простим

en: Object is in termination state
uk: Об’єкт перебуває у стані переривання

en: Object is too old
uk: Об'єкт є надто старим

en: Object is too young
uk: Об'єкт є надто новим

en: Odd hexadecimal numbers in S-expression
uk: Дивні шістнадцяткові числа у S-виразі

en: Operation cancelled
uk: Дію скасовано

en: Operation fully cancelled
uk: Дію повністю скасовано

en: Operation not yet finished
uk: Виконання дії ще не завершено

en: Other LDAP error
uk: Інша помилка LDAP

en: Other general LDAP error
uk: Інша загальна помилка LDAP

en: Out of memory in LDAP
uk: Не вистачає пам’яті у LDAP

en: PIN blocked
uk: Пінкод заблоковано

en: PINs are not synced
uk: Пінкоди не синхронізовано

en: Partial LDAP results+referral received
uk: Отримано часткові результати і спрямування LDAP

en: Please report bugs to <https://bugs.gnupg.org>.
uk: Будь ласка, повідомляйте про помилки тут: <https://bugs.gnupg.org>.

en: Private LDAP error code
uk: Код конфіденційної помилки LDAP

en: Problem starting IPC server
uk: Проблеми із запуском сервера IPC

en: Protocol violation
uk: Порушення протоколу

en: Provided object is too large
uk: Наданий об’єкт є надто довгим

en: Provided object is too short
uk: Наданий об’єкт є надто коротким

en: Proxied authorization denied by LDAP
uk: Уповноваження за допомогою проксі заборонено LDAP

en: Public key not trusted
uk: Відкритий ключ не є надійним

en: Reload required in LCUP
uk: Потрібне перезавантаження у LCUP

en: Request too long
uk: Надто довгий запит

en: Request too short
uk: Занадто короткий запит

en: Required environment variable not set
uk: Не встановлено обов'язкової змінної середовища

en: Resources exhausted
uk: Вичерпано ресурси

en: Resources exhausted in LCUP
uk: Вичерпано ресурси у LCUP

en: Result truncated
uk: Список результатів обрізано

en: S-expression not canonical
uk: S-вираз не є канонічним

en: SQL abort due to constraint violation
uk: Переривання роботи SQL через перевищення обмежень

en: SQL abort was requested
uk: Надійшов запит на переривання роботи SQL

en: SQL bind parameter out of range
uk: Параметр прив'язки SQL має значення поза межами припустимого діапазону

en: SQL database disk image is malformed
uk: Образ диска бази даних SQL має помилкове форматування

en: SQL database file is locked
uk: Файл бази даних SQL заблоковано

en: SQL database lock protocol error
uk: Помилка протоколу блокування бази даних SQL

en: SQL database schema changed
uk: Змінено структуру бази даних SQL

en: SQL error
uk: Помилка SQL

en: SQL has another row ready
uk: У SQL готовий ще один рядок

en: SQL has finished executing
uk: Виконання коду SQL завершено

en: SQL library ran out of core
uk: Вихід за межі області пам'яті у бібліотеці SQL

en: SQL library used incorrectly
uk: Неправильне використання бібліотеки SQL

en: SQL library uses unsupported OS features
uk: Бібліотека SQL намагається використати непідтримувані можливості ОС

en: SQL success
uk: Успіх SQL

en: Screen or window too large
uk: Екран або вікно є надто великим

en: Screen or window too small
uk: Екран або вікно є надто малим

en: Security violation in LCUP
uk: Порушення захисту у LCUP

en: Selftest failed
uk: Помилка під час самоперевірки

en: Server indicated a failure
uk: Сервер сигналізує про помилку

en: Service error
uk: Помилка служби

en: Service is not running
uk: Службу не запущено

en: Signature expired
uk: Строк дії підпису вичерпано

en: Size limit exceeded in LDAP
uk: Перевищено обмеження на розмір у LDAP

en: SmartCard daemon error
uk: Помилка фонової служби SmartCard

en: String or blob exceeds size limit (SQL)
uk: Перевищення обмеження на розмір рядка або двійкового об'єкта (SQL)

en: String too long in S-expression
uk: Занадто довгий рядок у S-виразі

en: Strong(er) LDAP authentication required
uk: Потрібен потужніший спосіб розпізнавання LDAP

en: Success
uk: Виконано

en: Syntax error
uk: Синтаксична помилка

en: Syntax error in URI
uk: Синтаксична помилку у адресі

en: System bug detected
uk: Виявлено ваду у системі

en: System error w/o errno
uk: Системна помилка без номера

en: The MAC does not verify
uk: MAC не пройшов перевірку

en: Ticket expired
uk: Строк дії квитка вичерпано

en: Time conflict
uk: Суперечливі дані щодо часу

en: Time limit exceeded in LDAP
uk: Перевищено час очікування у LDAP

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Timeout in LDAP
uk: Перевищення часу очікування у LDAP

en: Too late to cancel LDAP
uk: Запізно для скасовування LDAP

en: Too many objects
uk: Забагато об’єктів

en: Too much data for IPC layer
uk: Забагато даних для шару IPC

en: Tribute to D. A.
uk: Присвячується D. A.

en: True
uk: Так

en: Trust DB error
uk: Помилка бази даних щодо надійності

en: Try again later
uk: Повторіть спробу пізніше

en: Unable to open the SQL database file
uk: Не вдалося відкрити файл бази даних SQL

en: Undefined LDAP attribute type
uk: Невизначний тип атрибута LDAP

en: Unexpected IPC command
uk: Неочікувана команда IPC

en: Unexpected error
uk: Неочікувана помилка

en: Unexpected message
uk: Неочікуване повідомлення

en: Unexpected reserved punctuation in S-expression
uk: Неочікувана зарезервована пунктуація у S-виразі

en: Unexpected tag
uk: Неочікуваний теґ

en: Unknown CMS object
uk: Невідомий об’єкт CMS

en: Unknown DNS error
uk: Невідома помилка DNS

en: Unknown IPC command
uk: Невідома команда IPC

en: Unknown IPC inquire
uk: Невідомий запит IPC

en: Unknown LDAP authentication method
uk: Невідомий спосіб розпізнавання LDAP

en: Unknown S-expression
uk: Невідомий S-вираз

en: Unknown algorithm
uk: Невідомий алгоритм

en: Unknown command
uk: Невідома команда

en: Unknown compression algorithm
uk: Невідомий алгоритм стискання

en: Unknown critical extension
uk: Невідоме критичне розширення

en: Unknown elliptic curve
uk: Невідома еліптична крива

en: Unknown error code
uk: Помилка з невідомим кодом

en: Unknown extension
uk: Невідоме розширення

en: Unknown flag
uk: Невідомий прапорець

en: Unknown host
uk: Невідомий вузол

en: Unknown identity
uk: Невідомий профіль

en: Unknown name
uk: Невідома назва

en: Unknown opcode in SQL file control
uk: Невідомий код дії у керування файлами SQL

en: Unknown option
uk: Невідомий параметр

en: Unknown packet
uk: Невідомий пакет

en: Unknown source
uk: Невідоме джерело

en: Unknown system error
uk: Невідома системна помилка

en: Unknown version in packet
uk: Невідома версія у пакеті

en: Unmatched display hints
uk: Невідповідні настанови щодо показу

en: Unmatched parentheses in S-expression
uk: Незакриті дужки у S-виразі

en: Unspecific Assuan server fault
uk: Невизначена помилка сервера Assuan

en: Unspecified source
uk: Невказане джерело

en: Unsupported CMS object
uk: Непідтримуваний об’єкт CMS

en: Unsupported CMS version
uk: Непідтримувана версія CMS

en: Unsupported CRL version
uk: Непідтримувана версія CRL

en: Unsupported algorithm
uk: Непідтримуваний алгоритм

en: Unsupported certificate
uk: Непідтримуваний сертифікат

en: Unsupported encoding
uk: Непідтримуване кодування

en: Unsupported operation
uk: Непідтримувана дія

en: Unsupported protection
uk: Непідтримуваний захист

en: Unsupported protocol
uk: Непідтримуваний протокол

en: Unsupported scheme in LCUP
uk: Непідтримувана схема у LCUP

en: Unusable public key
uk: Непридатний до використання відкритий ключ

en: Unusable secret key
uk: Непридатний до використання закритий ключ

en: User ID already exists
uk: Ідентифікатор користувача вже існує

en: User cancelled LDAP operation
uk: Дію LDAP скасовано користувачем

en: User defined error code 1
uk: Визначений користувачем код помилки 1

en: User defined error code 10
uk: Визначений користувачем код помилки 10

en: User defined error code 11
uk: Визначений користувачем код помилки 11

en: User defined error code 12
uk: Визначений користувачем код помилки 12

en: User defined error code 13
uk: Визначений користувачем код помилки 13

en: User defined error code 14
uk: Визначений користувачем код помилки 14

en: User defined error code 15
uk: Визначений користувачем код помилки 15

en: User defined error code 16
uk: Визначений користувачем код помилки 16

en: User defined error code 2
uk: Визначений користувачем код помилки 2

en: User defined error code 3
uk: Визначений користувачем код помилки 3

en: User defined error code 4
uk: Визначений користувачем код помилки 4

en: User defined error code 5
uk: Визначений користувачем код помилки 5

en: User defined error code 6
uk: Визначений користувачем код помилки 6

en: User defined error code 7
uk: Визначений користувачем код помилки 7

en: User defined error code 8
uk: Визначений користувачем код помилки 8

en: User defined error code 9
uk: Визначений користувачем код помилки 9

en: User defined source 1
uk: Визначене користувачем джерело 1

en: User defined source 2
uk: Визначене користувачем джерело 2

en: User defined source 3
uk: Визначене користувачем джерело 3

en: User defined source 4
uk: Визначене користувачем джерело 4

en: Value not found
uk: Значення не знайдено

en: Verification failed in DNS
uk: Не пройдено перевірку на DNS

en: Virtual LDAP list view error
uk: Помилка перегляду списку віртуальної LDAP

en: Warnings from SQL logger
uk: Попередження від засобу журналювання SQL

en: Weak encryption key
uk: Слабкий ключ шифрування

en: Wrong blob type
uk: Помилковий тип бінарного коду

en: Wrong card
uk: Помилкова картка

en: Wrong crypto context
uk: Помилковий контекст шифрування

en: Wrong key usage
uk: Помилкове використання ключа

en: Wrong name
uk: Помилкова назва

en: Wrong public key algorithm
uk: Помилковий алгоритм відкритого ключа

en: Wrong secret key used
uk: Використано помилковий закритий код

en: Zero prefix in S-expression
uk: Нульовий префікс у S-виразі

en: argument not expected
uk: неочікуваний аргумент

en: command "%.50s" is ambiguous
uk: команда «%.50s» є неоднозначною

en: dirmngr error
uk: Помилка dirmngr

en: invalid alias definition
uk: некоректне визначення замінника

en: invalid argument
uk: некоректний аргумент

en: invalid argument for option "%.50s"
uk: некоректний аргумент параметра «%.50s»

en: invalid command
uk: некоректна команда

en: invalid command "%.50s"
uk: некоректна команда «%.50s»

en: invalid option
uk: некоректний параметр

en: invalid option "%.50s"
uk: некоректний параметр «%.50s»

en: keyword too long
uk: занадто довге ключове слово

en: missing argument
uk: не вистачає аргументу

en: missing argument for option "%.50s"
uk: не вказано аргументу до параметра «%.50s»

en: option "%.50s" does not expect an argument
uk: для параметра «%.50s» аргументи не потрібно вказувати

en: option "%.50s" is ambiguous
uk: параметр «%.50s» є неоднозначним

en: out of core
uk: вихід за межі області пам’яті

en: pinentry error
uk: Помилка pinentry

en: read error
uk: помилка читання

en: warning: could not recognize %s
uk: попередження: не вдалося розпізнати %s
