gtksourceview - en to sk translation catalogue (499 entries)

en: ASP Object
sk: Objekt ASP

en: Added line
sk: Pridaný riadok

en: Additional Category
sk: Doplňujúca kategória

en: Address
sk: Adresa

en: Adverb
sk: Adverbium

en: After
sk: Potom

en: Alert
sk: Varovanie

en: Alias
sk: Prezývka

en: All
sk: Všetky

en: All _Lower Case
sk: Všetko _malým písmom

en: All _Upper Case
sk: Všetko _veľkým písmom

en: Always
sk: Vždy

en: Anchor
sk: Kotva

en: Annotation
sk: Anotácia

en: Arabic
sk: arabské

en: Arbitrary base number
sk: Číslo ľubovolnej číselnej sústavy

en: Armenian
sk: arménske

en: Assertion
sk: Tvrdenie

en: Assignment Left Hand Side
sk: Ľavá strana priradenia

en: Assignment Operator
sk: Operátor priradenia

en: Assignment Right Hand Side
sk: Pravá strana priradenia

en: Attribute
sk: Atribút

en: Attribute Definition
sk: Definícia atribútu

en: Attribute Name
sk: Názov atribútu

en: Attribute Value
sk: Hodnota atribútu

en: Attribute name
sk: Názov atribútu

en: Attribute value
sk: Hodnota atribútu

en: Autoconf Macro
sk: Makro Autoconf

en: Automake Variable
sk: Premenná Automake

en: BOZ Literal
sk: Literál BOZ

en: Backslash Escape
sk: Špeciálny zápis za spätnou lomkou

en: Baltic
sk: pobaltské

en: Base-N Integer
sk: Celé číslo so základom N

en: Base-N number
sk: Číslo so základom N

en: Before
sk: Najkôr

en: Binary number
sk: Dvojkové číslo

en: Bindings
sk: Väzby

en: Block
sk: Blok

en: Block Elements
sk: Blokové prvky

en: Block literal
sk: Doslovný blok

en: Blockquote Marker
sk: Značka citácie

en: Blue based color scheme
sk: Farebná schéma založená na modrých farbách

en: Bold
sk: Tučné

en: Boolean
sk: Boolovský

en: Boolean Value
sk: Logická hodnota

en: Boolean value
sk: Logická hodnota

en: Boolean values
sk: Booleovské hodnoty

en: Built In
sk: Vstavané

en: Built In Functions
sk: Vstavané funkcie

en: Built-in Function
sk: Vstavaná funkcia

en: Built-in Target
sk: Vstavaný cieľ

en: Built-in identifier
sk: Vstavaný identifikátor

en: Builtin
sk: Vstavaný

en: Builtin Command
sk: Vstavaný príkaz

en: Builtin Constant
sk: Vstavaná konštanta

en: Builtin Function
sk: Vstavaná funkcia

en: Builtin Object
sk: Vstavaný objekt

en: Builtin Value
sk: Vstavaná hodnota

en: Builtin Variable
sk: Vstavaná premenná

en: Builtin-function keyword
sk: Kľúčové slovo vstavanej funkcie

en: Bullet
sk: Odrážka

en: C++ Header
sk: Hlavička C++

en: C/ObjC Header
sk: Hlavičkový súbor C/ObjC

en: CDATA delimiter
sk: Oddeľovač CDATA

en: CG Shader Language
sk: Jazyk CG Shader

en: C_hange Case
sk: Z_meniť veľkosť písma

en: Cannot create a regex for all the transitions, the syntax highlighting process will be slower than usual.
    The error was: %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť regulárny výraz pre všetky zmeny, proces zvýrazňovania syntaxe bude pracovať pomalšie ako obvykle.
    Chyba bola: %s

en: Celtic
sk: keltské

en: Central European
sk: stredoeurópske

en: Changed line
sk: Zmenený riadok

en: Chapter Heading
sk: Nadpis kapitoly

en: Character
sk: Znak

en: Chinese Simplified
sk: čínske zjednodušené

en: Chinese Traditional
sk: čínske tradičné

en: Class
sk: Trieda

en: Class Name
sk: Názov triedy

en: Class Selector
sk: Selektor triedy

en: Class names
sk: Názvy tried

en: Class type
sk: Typ triedy

en: Classic
sk: Klasická

en: Classic color scheme
sk: Klasická schéma farieb

en: Cobalt
sk: Kobalt

en: Code
sk: Kód

en: Code Block
sk: Blok kódu

en: Color
sk: Farba

en: Color scheme used in the Kate text editor
sk: Schéma farieb používaná v textovom editore Kate

en: Color scheme using Solarized dark color palette
sk: Schéma farieb využívajúca paletu tmavo solarizovaných farieb

en: Color scheme using Solarized light color palette
sk: Schéma farieb využívajúca paletu svetlo solarizovaných farieb

en: Color scheme using Tango color palette
sk: Schéma farieb využívajúca paletu farieb Tango

en: Command
sk: Príkaz

en: Command Macro
sk: Príkazové makro

en: Commands
sk: Príkazy

en: Comment
sk: Komentár

en: Common Commands
sk: Bežné príkazy

en: Common Defines
sk: Všeobecné definície

en: Common Function
sk: Bežná funkcia

en: Compiler Control
sk: Ovládanie kompilátora

en: Compiler Directive
sk: Direktíva prekladača

en: Completion Info
sk: Informácie o dokončovaní

en: Complex number
sk: Komplexné číslo

en: Conditional Macro
sk: Podmienené makro

en: Conjunction
sk: Konjunkcia

en: Constant
sk: Konštanta

en: Constants
sk: Konštanty

en: Constructors
sk: Konštruktory

en: Control
sk: Riadenie

en: Control Keyword
sk: Riadiace kľúčové slovo

en: Conversion from character set “%s” to “UTF-8” is not supported
sk: Konverzia zo znakovej sady „%s“ na „UTF-8“ nie je podporovaná

en: Could not open converter from “%s” to “UTF-8”
sk: Nepodarilo sa otvoriť nástroj na konverziu z „%s“ na „UTF-8“

en: Cyrillic
sk: Cyrilika

en: Cyrillic/Russian
sk: Cyrilika/Ruština

en: Cyrillic/Ukrainian
sk: Cyrilika/Ukrajinčina

en: DOCTYPE
sk: Typ dokumentu DOCTYPE

en: DOS Batch
sk: Dávka systému DOS

en: Dark color scheme using the Tango color palette
sk: Tmavá schéma farieb využívajúca paletu farieb Tango

en: Data Type
sk: Dátový typ

en: Data Types
sk: Dátové typy

en: Data type
sk: Dátový typ

en: Date
sk: Dátum

en: Debug
sk: Ladenie

en: Debug Code
sk: Ladiaci kód

en: Decimal
sk: Desiatkové číslo

en: Decimal number
sk: Desiatkové číslo

en: Declaration
sk: Deklarácia

en: Decorator
sk: Dekoratér

en: Default Attribute
sk: Predvolený atribút

en: Define
sk: Definícia

en: Definition
sk: Definícia

en: Definition list
sk: Zoznam definícií

en: Delimiter
sk: Oddeľovač

en: Deprecated
sk: Zastaralé

en: Deprecated Builtin Command
sk: Zastaralý vstavaný príkaz

en: Device Cast
sk: Pretypovanie zariadenia

en: Device Function
sk: Funkcia zariadenia

en: Device Functions
sk: Funkcie zariadenia

en: Dimension
sk: Rozmer

en: Directive
sk: Direktíva

en: Directory Macro
sk: Makro adresára

en: Disabled
sk: Zakázaný

en: Django Template
sk: Šablóna Django

en: Document Words
sk: Slová dokumentu

en: Documentation comment
sk: Dokumentačný komentár

en: Documentation comment element
sk: Prvok dokumentačného komentára

en: Double Number
sk: Číslo s dvojitou presnosťou

en: E-mail address
sk: E-mailová adresa

en: Element
sk: Prvok

en: Element name
sk: Názov prvku

en: Email
sk: E-mail

en: Emphasis
sk: Zvýraznenie

en: Encoding
sk: Kódovanie

en: Entity
sk: Entita

en: Entries
sk: Typy

en: Enumerated list
sk: Vymenovaný zoznam

en: Error
sk: Chyba

en: Error Text
sk: Text chyby

en: Error during conversion: %s
sk: Chyba počas konverzie: %s

en: Escaped Character
sk: Uvádzaný znak

en: Escaped character
sk: Uvádzaný znak

en: Exception Handling
sk: Spracovanie výnimiek

en: Exec parameter
sk: Spúšťací parameter

en: Explicit Argument
sk: Explicitný parameter

en: Explicit Noun Definition
sk: Explicitná definícia substantíva

en: Expression
sk: Výraz

en: External
sk: Externé

en: External Command
sk: Externý príkaz

en: Externals
sk: Externé

en: Field
sk: Pole

en: File
sk: Súbor

en: File Attributes
sk: Atribúty súboru

en: File Descriptor
sk: Popisovač súboru

en: File too big.
sk: Súbor je príliš veľký.

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Floating Point
sk: Pohyblivá desatinná čiarka

en: Floating Point number
sk: Číslo s pohyblivou desatinnou čiarkou

en: Floating point
sk: Pohyblivá desatinná čiarka

en: Floating point number
sk: Číslo s pohyblivou desatinnou čiarkou

en: Flow Conditional
sk: Podmienený tok

en: Format
sk: Formát

en: Formatting Elements
sk: Formátovacie prvky

en: Frame Number
sk: Číslo rámca

en: Function
sk: Funkcia

en: Function Name
sk: Názov funkcie

en: Functions
sk: Funkcie

en: Future Reserved Keywords
sk: Budúce rezervované kľúčové slová

en: Fuzzy
sk: Nepresný preklad

en: GUI Elements
sk: Prvky grafického rozhrania

en: Gate
sk: Hradlo

en: Generated Content
sk: Generovaný obsah

en: Georgian
sk: gruzínske

en: Global
sk: Globálne

en: Global Function
sk: Globálna funkcia

en: Global Functions
sk: Globálne funkcie

en: Global Variable
sk: Globálna premenná

en: Global Variables
sk: Globálne premenné

en: Greek
sk: grécke

en: Group
sk: Skupina

en: Haddock Directive
sk: Direktíva Haddock

en: Header
sk: Hlavička

en: Header Elements
sk: Prvky hlavičky

en: Header Property
sk: Vlastnosť hlavičky

en: Heading 0
sk: Nadpis 0

en: Heading 1
sk: Nadpis 1

en: Heading 2
sk: Nadpis 2

en: Heading 3
sk: Nadpis 3

en: Heading 4
sk: Nadpis 4

en: Heading 5
sk: Nadpis 5

en: Heading 6
sk: Nadpis 6

en: Heading level 1
sk: Nadpis úrovne 1

en: Heading level 2
sk: Nadpis úrovne 2

en: Heading level 3
sk: Nadpis úrovne 3

en: Heading level 4
sk: Nadpis úrovne 4

en: Heading level 5
sk: Nadpis úrovne 5

en: Hebrew
sk: hebrejské

en: Hebrew Visual
sk: hebrejské vizuálne

en: Heredoc
sk: Viacriadkový text (heredoc)

en: Heredoc Bound
sk: Napojenie na Heredoc

en: Hexadecimal number
sk: Šestnástkové číslo

en: Highlighting a single line took too much time, syntax highlighting will be disabled
sk: Zvýrazňovanie jedného riadku zabralo príliš veľa času, zvýrazňovanie syntaxe bude zakázané

en: Horizontal Rule
sk: Vodorovný oddeľovač

en: Hyperlinked Identifier
sk: Odkazovaný identifikátor

en: Hyperlinked Module Name
sk: Odkazovaný názov modulu

en: ID Selector
sk: Selektor identifikátora

en: IEEE System Task
sk: Systémová úloha IEEE

en: IRI
sk: Odkaz IRI

en: Identifier
sk: Identifikátor

en: Identifier Prefix
sk: Predpona identifikátora

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Image Marker
sk: Značka obrázku

en: Imaginary number
sk: Imaginárne číslo

en: Include
sk: Vloženie

en: Include Statement
sk: Vložený výraz

en: Include directive
sk: Direktíva vloženia

en: Included File
sk: Vložený súbor

en: Incomplete Sequence
sk: Neúplná sekvencia

en: Incomplete UTF-8 sequence in input
sk: Neúplná sekvencia v kódovaní UTF-8 na vstupe

en: Individual
sk: Individuálne

en: Inline Documentation Section
sk: Vložená sekcia dokumentácie

en: Inline Elements
sk: Vložené prvky

en: Inline Haddock Section
sk: Vložená sekcia Haddock

en: Inline Math Mode
sk: Vložený matematický režim

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Integer Number
sk: Celé číslo

en: Interpolated Expression
sk: Interpolovaný výraz

en: Intrinsic function
sk: Vstavaná funkcia

en: Invalid byte sequence in conversion input
sk: Neplatná postupnosť znakov vo vstupe konverzie

en: Invalid object, not initialized
sk: Neplatný objekt, neinicializované

en: Italic
sk: Kurzíva

en: Itemized list
sk: Zoznam položiek

en: Japanese
sk: japonské

en: Key
sk: Kľúč

en: Keysymbol
sk: Kľúčový symbol

en: Keyword
sk: Kľúčové slovo

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Korean
sk: kórejské

en: LRM Additional System Task
sk: Doplňujúca systémová úloha LRM

en: Lab Text
sk: Text návestia

en: Label
sk: Popisok

en: Labeled argument
sk: Pomenovaný parameter

en: Light Emphasis
sk: Svetlé zvýraznenie

en: Line
sk: Riadok

en: Line Break
sk: Zalomenie riadka

en: Line Directive
sk: Riadková direktíva

en: Link
sk: Odkaz

en: Link Text
sk: Text odkazu

en: List
sk: Zoznam

en: List Marker
sk: Značka zoznamu

en: Literal
sk: Literál

en: Local
sk: Lokálne

en: Local Variable
sk: Lokálna premenná

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Macro
sk: Makro

en: Macros
sk: Makrá

en: Magic Word
sk: Kúzelné slovo

en: Main Category
sk: Hlavná kategória

en: Map key
sk: Kľúč mapy

en: Markup
sk: Značkovacie

en: Math Boundary
sk: Hranica matematického výrazu

en: Math Constant
sk: Matematická konštanta

en: Math Mode
sk: Matematický režim

en: Metadata
sk: Metaúdaje

en: Metaparameters
sk: Metaparametre

en: Missing main language definition (id = "%s".)
sk: Chýba hlavná definícia jazyka (identifikátor = „%s“.)

en: Modifier
sk: Modifikátor

en: Modifiers
sk: Modifikátory

en: Module
sk: Modul

en: Module Handler
sk: Obsluhovač modulu

en: Module Path
sk: Cesta k modulu

en: Module handler
sk: Obsluhovač modulu

en: Module name, Variant, etc
sk: Názov modulu, variant, atď.

en: Monospace
sk: Písmo s pevnou šírkou

en: Multiline string
sk: Viacriadkový reťazec

en: Namespace
sk: Menný priestor

en: Nil Constant
sk: Konštanta Nil

en: No idea what it is
sk: Nedá sa zistiť čo to je

en: Nordic
sk: nordické

en: Not a regular file.
sk: Nie je bežný súbor.

en: Note (FIXME, TODO, XXX, etc.)
sk: Poznámka (FIXME, TODO, XXX, atď.)

en: Noun
sk: Substantívum

en: Null
sk: Prázdna hodnota

en: Null Value
sk: Hodnota Null

en: Number
sk: Číslo

en: Numeric literal
sk: Číselný literál

en: Oblivion
sk: Zabudnutie

en: Obsolete Autoconf Macro
sk: Zastaralé makro Autoconf

en: Obsolete Keyword
sk: Zastaralé kľúčové slovo

en: Ocamldoc Comments
sk: Komentáre Ocamldoc

en: Octal
sk: Osmičkové číslo

en: Octal number
sk: Osmičkové číslo

en: OpenCL Constant
sk: Konštanta OpenCL

en: OpenGL Shading Language
sk: Jazyk OpenGL Shading

en: OpenMP directives
sk: Direktíva OpenMP

en: Operation operator
sk: Operačný operátor

en: Operator
sk: Operátor

en: Optimized Out
sk: Optimalizovaný výstup

en: Option
sk: Voľba

en: Option Name
sk: Názov voľby

en: Optional Target
sk: Možný cieľ

en: Options
sk: Voľby

en: Other
sk: Ostatné

en: Other Keyword
sk: Iné kľúčové slovo

en: Other Macro
sk: Iné makro

en: Others
sk: Ostatné

en: Others 2
sk: Ostatné 2

en: Others 3
sk: Ostatné 3

en: POD
sk: Dokumentácia POD

en: POD Escape
sk: Špeciálny znak dokumentácie POD

en: POD heading
sk: Hlavička dokumentácie POD

en: POD keyword
sk: Kľúčové slovo dokumentácie POD

en: Package Info
sk: Informácie o balíku

en: Package Manager
sk: Správca balíkov

en: Page Elements
sk: Prvky strany

en: Page title
sk: Titulok stránky

en: Paragraph Heading
sk: Nadpis odstavca

en: Parameters
sk: Parametre

en: Parens
sk: Zátvorky

en: Part Heading
sk: Nadpis časti

en: Patch Start
sk: Začiatok záplaty

en: Pattern
sk: Vzor

en: Polymorphic Variant
sk: Polymorfný typ Variant

en: Predefined Variable
sk: Preddefinovaná premenná

en: Predicate
sk: Predikát

en: Prefix
sk: Predpona

en: Preformatted
sk: Predformátovaný

en: Preprocessor
sk: Preprocesor

en: Preprocessor directive
sk: Direktíva preprocesora

en: Preprocessor tags
sk: Značky preprocesoru

en: Primary
sk: Hlavný

en: Primitive
sk: Primitívum

en: Processing instruction
sk: Vykonávacia inštrukcia

en: Prompt
sk: Výzva

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Property Name
sk: Názov vlastnosti

en: Property Value
sk: Hodnota vlastnosti

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: QName
sk: Kvalifikovaný názov

en: Quoted Value
sk: Hodnota v úvodzovkách

en: RPM Variable
sk: Premenná RPM

en: RPM spec
sk: Popis zostavenia RPM

en: Real number
sk: Reálne číslo

en: Redirect
sk: Presmerovanie

en: Regular Expression
sk: Regulárny výraz

en: Release
sk: Vydanie

en: Removed line
sk: Odstránený riadok

en: Reserved Category
sk: Rezervovaná kategória

en: Reserved Class
sk: Rezervovaná trieda

en: Reserved Constant
sk: Rezervovaná konštanta

en: Reserved Identifier
sk: Rezervovaný identifikátor

en: Reserved Keywords
sk: Rezervované kľúčové slová

en: Reserved Words
sk: Rezervované slová

en: Reserved keyword
sk: Rezervované kľúčové slovo

en: Resources
sk: Prostriedky

en: Return
sk: Návrat

en: Romanian
sk: rumunské

en: Rule Name
sk: Názov pravidla

en: Scientific
sk: Vedecké

en: Scope
sk: Rozsah platnosti

en: Scope Declaration
sk: Deklarácia rozsahu

en: Script
sk: Skript

en: Secondary
sk: Vedľajší

en: Section
sk: Sekcia

en: Section 1
sk: Sekcia 1

en: Section 2
sk: Sekcia 2

en: Section 3
sk: Sekcia 3

en: Section 4
sk: Sekcia 4

en: Section 5
sk: Sekcia 5

en: Section Elements
sk: Prvky sekcie

en: Section Heading
sk: Nadpis sekcie

en: Select a Style
sk: Výber štýlu

en: Show detailed proposal information
sk: Zobrazí podrobné informácie o návrhu

en: Signal Name
sk: Názov signálu

en: Signal name
sk: Názov signálu

en: Signature
sk: Podpis

en: Since
sk: Od

en: Single Number
sk: Číslo s jednoduchou presnosťou

en: Solarized Dark
sk: Tmavo solarizovaná

en: Solarized Light
sk: Svetlo solarizovaná

en: Source
sk: Zdroj

en: South European
sk: juhoeurópske

en: Spec Macro
sk: Zostavovacie makro

en: Special
sk: Špeciálne

en: Special Character
sk: Špeciálny znak

en: Special Constant
sk: Špeciálna konštanta

en: Special Token
sk: Špeciálny token

en: Special Variable
sk: Špeciálna premenná

en: Special case
sk: Špeciálny prípad

en: Special character (inside a string)
sk: Špeciálny znak (vo vnútri reťazca)

en: Special constant
sk: Špeciálna konštanta

en: Standard ML
sk: Štandardné ML

en: Standard Modules
sk: Štandardné moduly

en: Standard stream
sk: Štandardný prúd

en: Statement
sk: Príkaz

en: Storage Class
sk: Úložná trieda

en: Storage Type
sk: Typ úložiska

en: String
sk: Reťazec

en: String Conversion
sk: Konverzia reťazcov

en: String Format
sk: Formátovací reťazec

en: Strong Emphasis
sk: Silné zvýraznenie

en: Structural Elements
sk: Prvky štruktúry

en: Sub Keywords
sk: Kľúčové podslová

en: SubParagraph Heading
sk: Nadpis pododstavca

en: SubSection Heading
sk: Nadpis pododdielu

en: SubSubSection Heading
sk: Nadpis podpododdiel

en: Subshell
sk: Podriadený shell

en: Substitution
sk: Náhrada

en: Switch
sk: Vetvenie

en: Swizzle operator
sk: Operátor swizzle

en: Symbol of a Table
sk: Symbol tabuľky

en: Symbol on a Link
sk: Symbol na odkaze

en: System Command
sk: Systémový príkaz

en: System Task
sk: Systémová úloha

en: Tag
sk: Značka

en: Tag Name Selector
sk: Selektor názvu značky

en: Tags
sk: Značky

en: Template
sk: Šablóna

en: Thai
sk: thajské

en: The buffer contains invalid characters.
sk: Zásobník obsahuje neplatné znaky.

en: The file is externally modified.
sk: Súbor je upravovaný externe.

en: There was a character encoding conversion error and it was needed to use a fallback character.
sk: Nastala chyba konverzie pri kódovaní znakov a preto bolo potrebné použiť záchranný znak.

en: Thread Action
sk: Činnosť vlákna

en: Thread Header
sk: Hlavička vlákna

en: Title
sk: Nadpis

en: Trailing Tab
sk: Koncové tabulátory

en: Translation
sk: Preklad

en: Turkish
sk: turecké

en: Type
sk: Typ

en: Type Operators
sk: Typové operátory

en: Type Variable
sk: Premenná Type

en: Type, module or object keyword
sk: Kľúčové slovo pre typ, modul alebo objekt

en: Undefined Value
sk: Nedefinovaná hodnota

en: Underlined
sk: Podčiarknuté

en: Unknown
sk: Neznáme

en: Unknown id “%s” in regex “%s”
sk: Neznámy identifikátor „%s“ v regulárnom výraze „%s“

en: VBScript and ADO constants
sk: Konštanty VBScript a ADO

en: Values
sk: Hodnoty

en: Variable
sk: Premenná

en: Variable Definition
sk: Definícia premennej

en: Variables
sk: Premenné

en: Variant Constructor
sk: Konštruktor typu Variant

en: Verb
sk: Verbum

en: Verbatim
sk: Doslovne

en: Verbatim Block
sk: Doslovný blok

en: Vietnamese
sk: vietnamské

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Void Value
sk: Prázdna hodnota

en: Warning
sk: Upozornenie

en: Western
sk: západné

en: Widget State
sk: Stav widgetu

en: Word
sk: Slovo

en: XML Tag
sk: Značka XML

en: ['UTF-8', 'CURRENT', 'ISO-8859-15', 'UTF-16']
sk: ['UTF-8', 'CURRENT', 'ISO-8859-2', 'ISO-8859-15']

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Details…
sk: _Podrobnosti…

en: _Invert Case
sk: Ob_rátiť veľkosť písma

en: _Redo
sk: _Znovu vykonať

en: _Select
sk: Vy_brať

en: _Title Case
sk: _Počiatočné písmeno veľkým

en: _Undo
sk: Vrátiť _späť

en: at-rules
sk: „at“ pravidlá

en: command
sk: príkaz

en: context “%s” cannot contain a \%%{...@start} command
sk: kontext „%s“ nemôže obsahovať príkaz \%%{...@start}

en: decl
sk: deklarácia

en: duplicated context id “%s”
sk: duplicitný identifikátor kontextu „%s“

en: entity
sk: entita

en: error
sk: chyba

en: function
sk: funkcia

en: gettext translation
sk: preklad gettext

en: in regex “%s”: backreferences are not supported
sk: pre regulárny výraz „%s“: spätné odkazy nie sú podporované

en: invalid context reference “%s”
sk: neplatný kontextový odkaz „%s“

en: keyword
sk: kľúčové slovo

en: m4 Comment
sk: Komentár m4

en: m4 Macro
sk: Makro m4

en: prereq
sk: predpoklad

en: printf Conversion
sk: Konverzia printf

en: rule
sk: pravidlo

en: style override used with wildcard context reference in language “%s” in ref “%s”
sk: prepisovanie štýlu použité s odkazmi na kontext pomocou náhradných znakov v jazyku „%s“ v odkaze „%s“

en: targets
sk: ciele

en: token type
sk: typ tokenu

en: unknown context “%s”
sk: neznámy kontext „%s“

en: using \C is not supported in language definitions
sk: použitie \C nie je podporované v definíciách jazyka
