glade3 - en to uk translation catalogue (1718 entries)

en:  < Search Widgets >
uk:  < пошук віджетів >

en: %s
    Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
uk: %s
    Віддайте команду «%s --help», щоб побачити повний список доступних параметрів.

en: %s - %s Properties
uk: %s — властивості %s

en: %s Properties - %s
uk: Властивості %s — %s

en: %s Properties - %s [%s]
uk: %s: властивості - %s [%s]

en: %s already has a menu.
uk: %s вже має меню.

en: %s does not support adding any children.
uk: У %s не передбачено додавання дочірніх об'єктів.

en: %s is locked by %s, edit %s first.
uk: %s заблоковано %s, спочатку виправте %s.

en: %s is set to load %s from the model
uk: %s завантажує %s з моделі

en: %s is set to manipulate %s directly
uk: %s працює напряму з %s

en: %s item already has a submenu.
uk: Об'єкт %s вже має підменю.

en: %s targets Gtk+ %d.%d
uk: %s призначено для Gtk+ %d.%d

en: %s::%s emitted %d times
uk: %s::%s надіслано %d разів

en: %s::%s emitted one time
uk: %s::%s надіслано один раз

en: (%s child)
uk: (%s дочірній)

en: (%s of %s)
uk: (%s з %s)

en: (default)
uk: (типово)

en: (internal %s)
uk: {внутрішній %s}

en: (template)
uk: (шаблон)

en: (unnamed)
uk: (без назви)

en: - previews a glade UI definition
uk: - попередній перегляд визначення інтерфейсу glade

en: 3.8 for GTK+ 2
uk: 3.8 для GTK+ 2

en: < define a new column >
uk: < визначте новий стовпчик >

en: <Click here>
uk: <Клацніть тут>

en: <Enter ID>
uk: <Введіть ідентифікатор>

en: <Enter Value>
uk: <Введіть значення>

en: <Required to send back registration token>
uk: <Потрібна для надсилання ключа реєстрації>

en: <Type Here>
uk: <Введіть тут>

en: <Type here>
uk: <Введіть тут>

en: <Your name or nickname is required>
uk: <Слід вказати ваше ім'я або псевдонім>

en: <big><b>Tips:</b></big>
      * Right-click over the treeview to add items.
      * Press Delete to remove the selected item.
      * Drag &amp; Drop to reorder.
      * Type column is editable.
uk: <big><b>Підказки:</b></big>
      * Клацніть правою кнопкою миші над деревом для того, щоб додати елементи.
      * Натисніть Delete, щоб видалити виділені елементи.
      * Переносіть елементи мишею, щоб впорядкувати їх.
      * Колонку типу можна редагувати.

en: <choose a key>
uk: <виберіть клавішу>

en: <custom>
uk: <інший>

en: <printable chars only>
uk: <лише друковані символи>

en: <separator>
uk: <розділювач>

en: A GDK color value
uk: Значення кольору GDK

en: A GladeCreateReason for this creation
uk: Об'єкт GladeCreateReason для створення

en: A GladeWidget template to base a new widget on
uk: Шаблон віджету Glade для створення нових віджетів

en: A builtin stock image
uk: Виберіть готове зображення

en: A builtin stock item
uk: Вбудований елемент

en: A cursor for inserting widgets in the UI
uk: Курсор для вставки віджетів у інтерфейсі

en: A derived adaptor (%s) of %s already exist!
uk: Виведений адаптер (%s) елемента %s вже існує!

en: A few times a month
uk: Декілька разів на місяць

en: A few times a year
uk: Декілька разів на рік

en: A generic name prefix for internal widgets
uk: Спільна суфікс для внутрішніх віджетів

en: A list of GladeProperties
uk: Список властивостей GladeProperties

en: A list of accel groups to be added to this window
uk: Список груп прискорювачів, які слід додати до цього вікна

en: A list of accelerator keys
uk: Список швидких клавіш

en: A list of objects
uk: Список об'єктів

en: A list of sources for this icon factory
uk: Список джерел для цієї фабрики значків

en: A list of style class names to apply to this widget
uk: Список назв класів стилів, які слід застосувати до цього віджета

en: A pointer to the parenting GladeWidget
uk: Вказівник на батьківський GladeWidget

en: A radical expression (in math)
uk: Корінь (у математиці)

en: A symbolic icon size for the stock icon
uk: Розмір для цього вбудованого значка

en: A user interface designer for GTK+ and GNOME.
uk: Редактор інтерфейсу користувача для GTK+ та GNOME.

en: A warning string about version mismatches
uk: Рядок з попередженням про невідповідність версій

en: AGPL 3.0 Only
uk: Лише AGPL 3.0

en: About Dialog
uk: Діалог "Про програму"

en: About Glade
uk: Про Glade

en: Above Lines:
uk: Рядки вище:

en: Academic
uk: Вища школа

en: Accel Group
uk: Група прискорювачів

en: Accel Groups
uk: Групи прискорювачів

en: Accel Label
uk: Позначка прискорювача

en: Accelerator
uk: Прискорювач

en: Accelerator Key
uk: Комбінація клавіш

en: Accelerator Label
uk: Мітка комбінації клавіш

en: Accelerator Mode column
uk: Стовпчик режиму прискорювача

en: Accelerator Modifiers column
uk: Стовпчик модифікатора прискорювача

en: Accelerator Renderer
uk: Растеризація прискорювача

en: Accelerators
uk: Прискорювачі

en: Accept
uk: Прийняти

en: Accessibility
uk: Допоміжні можливості

en: Accessible Description
uk: Опис для допоміжних технологій

en: Accessible Name
uk: Назва для допоміжних технологій

en: Accounting
uk: Бухгалтерський облік

en: Action
uk: Дія

en: Action Attributes
uk: Атрибути дії

en: Action Bar
uk: Панель дій

en: Action Group
uk: Група дій

en: Action Group Editor
uk: Редактор груп дій

en: Action Name
uk: Назва дії

en: Action Target
uk: Ціль дії

en: Actions
uk: Дії

en: Activatable / Actionable
uk: Можна активувати/можна задіяти

en: Activatable column
uk: Стовпчик, що активується

en: Activate
uk: Активувати

en: Active column
uk: Стовпчик активації

en: Adaptor
uk: Адаптер

en: Add %s
uk: Додати %s

en: Add Child
uk: Додати дочірній елемент

en: Add Item
uk: Додати об'єкт

en: Add Parent
uk: Додати батьківський

en: Add Row
uk: Додати рядок

en: Add Slot
uk: Додати слот

en: Add a %s to %s
uk: Додати %s до %s

en: Add a new search path
uk: Додати новий шлях пошуку

en: Add and remove columns:
uk: Додати та видалити стовпчики:

en: Add and remove rows:
uk: Додати та видалити рядки:

en: Add center child
uk: Додати центрований дочірній елемент

en: Add child %s
uk: Додати дочірній %s

en: Add custom content
uk: Додати нетиповий вміст

en: Add remove and edit rows of data (you can optionally use Ctrl+N to add new rows and the Delete key to remove the selected row)
uk: Додавайте, видаліть та виправляйте рядки даних (можна використовувати комбінацію клавіш Ctrl+N, щоб додати рядки та клавішу Delete для видалення виділених рядків)

en: Add signal handler %s
uk: Додати обробник сигналу %s

en: Add to Size Group
uk: Додати до групи вирівнювання

en: Add widget as _toplevel
uk: Додати віджет _верхнього рівня

en: Adding %s to Size Group %s
uk: Додати %s до групи вирівнювання %s

en: Adding %s to a new Size Group
uk: Додати %s до нової групи вирівнювання

en: Adding parent %s for %s
uk: Додати батьківський елемент %s к %s

en: Adjustment
uk: Зсув

en: Adjustment column
uk: Стовпчик зсуву

en: Adjustment:
uk: Налаштування:

en: Advanced
uk: Знавець

en: After
uk: Після

en: Alert
uk: Попередження

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Alignment and Padding
uk: Вирівнювання і фаски

en: Alignment column
uk: Стовпчик вирівнювання

en: All Contexts
uk: Весь зміст

en: All Events
uk: Усі події

en: All Files
uk: Усі файли

en: All Glade Files
uk: Всі файли Glade

en: All Modifiers
uk: Усі модифікатори

en: All available widgets and objects
uk: Усі доступні віджети і об'єкти

en: All the data will be stored in a private location and will not be shared with the public or any third party.
uk: Усі дані буде збережено у закритому сховищі. Ми не ділитимемося ними із громадськістю або будь-ким стороннім.

en: Alpha
uk: Альфа

en: Alt Key
uk: Клавіша Alt

en: Always
uk: Завжди

en: Always Center
uk: Завжди по центру

en: An accelerator key for this action
uk: Клавіатурне скорочення для цієї дії

en: An automatically saved version of `%s' is more recent.
    
    Would you like to load the autosave version instead?
uk: Автоматично збережена версія «%s» є новішою.
    
    Хочете завантажити автоматично збережену версію?

en: An entry
uk: Пункт

en: An object of type %s cannot have any children.
uk: У об'єкта типу %s не може бути дочірніх об'єктів.

en: Anarchist
uk: Самостійний

en: Animation
uk: Анімація

en: App Chooser Button Attributes
uk: Атрибути кнопки вибору програми

en: App Chooser Widget Attributes
uk: Атрибути віджета вибору програми

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Append Colon
uk: Дописати двокрапку

en: Application
uk: Програма

en: Application Chooser Button
uk: Кнопка вибору програми

en: Application Chooser Dialog
uk: Вікно вибору програми

en: Application Chooser Widget
uk: Віджет вибору програми

en: Application Window
uk: Вікно програми

en: Applications
uk: Програми

en: Apply
uk: Застосувати

en: Arrow
uk: Стрілка

en: Article
uk: Стаття

en: Artists
uk: Художники

en: Ascending
uk: Зростаючий

en: Aspect Frame
uk: Рамка пропорції

en: Assistant
uk: Помічник

en: Attached To:
uk: Долучено до:

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Attributes column
uk: Стовпчик атрибутів

en: Audio
uk: Звук

en: Authentication
uk: Перевірка автентичності

en: Author(s):
uk: Автор(и):

en: Authors
uk: Автори

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Automatically save project after
uk: Автоматично зберігати проєкт після

en: Automatically save the project to an alternate file whenever
    the project is modified and the specified timeout elapses
uk: Автоматично зберігати проєкт до альтернативного файла кожного разу
    за вказаний проміжок часу після внесення змін

en: Automatically wrap
uk: Автоматично переносити

en: Autosaving '%s'
uk: Автоматичне збереження «%s»

en: BTW, did you know you can double click on any placeholder to create widgets?
uk: До речі, чи відомо вам, що подвійним клацанням можна створювати віджети?

en: Background Color Name column
uk: Стовпчик імені кольору тла

en: Background Color column
uk: Стовпчик кольору тла

en: Background RGBA column
uk: Стовпчик RGBA тла

en: Baseline
uk: Базова лінія

en: Baseline:
uk: Базова лінія:

en: Before
uk: Перед

en: Beginner
uk: Початківець

en: Below Lines:
uk: Рядки нижче:

en: Bin
uk: Контейнер

en: Block Quote
uk: Цитата

en: Book
uk: Книга

en: Both
uk: Обидва

en: Bottom
uk: Внизу

en: Bottom Left
uk: Внизу зліва

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Bottom to Top
uk: Знизу вгору

en: Bottom:
uk: Знизу:

en: Box
uk: Група

en: Box Attributes
uk: Атрибути панелі

en: Broken pipe!
uk: Помилковий канал!

en: Browse
uk: Огляд

en: But this version of Glade is for GTK+ 3 only.
    Make sure you can run this project with Glade 3.8 with no deprecated widgets first.
    %s
uk: Але цю версію Glade призначено лише для програм на основі GTK+ 3.
    Спочатку переконайтеся, що ви можете запустити цей проєкт із Glade 3.8 без повідомлень про застарілі віджети.
    %s

en: Button
uk: Кнопка

en: Button 1 Motion
uk: Рух натиснутою 1-ою кнопкою миші

en: Button 2 Motion
uk: Рух натиснутою 2-ою кнопкою миші

en: Button 3 Motion
uk: Рух натиснутою 3-ою кнопкою миші

en: Button Attributes
uk: Атрибути кнопки

en: Button Box
uk: Група кнопок

en: Button Content
uk: Вміст кнопки

en: Button Motion
uk: Рух вказівника з натиснутою кнопкою

en: Button Orientation:
uk: Орієнтація кнопки:

en: Button Press
uk: Натискання кнопки миші

en: Button Release
uk: Відпускання кнопки миші

[ctx: Button label in the bottom of main window that triggers a popover]
en: <small>In memory of an extraordinary
    person and professor
    R.I.P Guido Macchi</small>
uk: <small>На згадку про видатну особу
    і наставника.
    Спи спокійно, Гвідо Маччі</small>

en: By using GtkBuilder, Glade XML files can be used in numerous programming languages including C, C++, C#, Vala, Java, Perl, Python, and others.
uk: За допомогою GtkBuilder файли XML Glade можна використовувати у коді багатьма мовами програмування, зокрема C, C++, C#, Vala, Java, Perl, Python.

en: CSS Provider Path
uk: Шлях надавача CSS

en: CSS file to use
uk: Файл CSS, яким слід скористатися

en: C_lear
uk: _Очистити

en: C_ontexts:
uk: _Контексти:

en: Calendar
uk: Календар

en: Can resize
uk: Може міняти розмір

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot add a popover to a container.
uk: Неможливо додати контекстний віджет до контейнера.

en: Cannot add a toplevel window to a container.
uk: Неможливо додати вікно верхнього рівня до контейнера.

en: Cannot add non scrollable %s widget to a %s directly.
    Add a %s first.
uk: Неможливо додати віджет %s без можливості гортання на %s безпосередньо.
    Спочатку додайте %s.

en: Canvas
uk: Парусина

en: Caption
uk: Підпис

en: Catalog
uk: Каталог

en: Categories
uk: Категорії

en: Cell Background Color column
uk: Стовпчик кольору тла комірки

en: Cell Background Color name column
uk: Стовпчик назви кольору тла комірки

en: Cell Background RGBA column
uk: Стовпчик RGBA тла комірки

en: Cell Renderer
uk: Растеризація комірки

en: Cell Spacing:
uk: Інтервал між комірками:

en: Center
uk: По центру

en: Center Child
uk: Центрувати дочірній

en: Center on Parent
uk: По центру батьківського

en: Change signal handler %s
uk: Змінити обробник сигналу %s

en: Change suggestion
uk: Змінити пропозицію

en: Character
uk: Символ

en: Chart
uk: Діаграма

en: Check
uk: Відмітка

en: Check Box
uk: Поле для позначки

en: Check Button
uk: Поле для примітки

en: Check Menu Item
uk: Елемент меню з позначкою

en: Check item
uk: Кнопка з позначкою

en: Child alignments:
uk: Вирівнювання дочірніх:

en: Children cannot be added to a Recent Chooser Menu.
uk: До меню вибору нещодавніх записів не можна додавати дочірні елементи.

en: Children cannot be added to a separator.
uk: До роздільника не можна додавати дочірні елементи.

en: Choose %s type objects in this project
uk: Виберіть у цьому проєкті об'єкти типу %s

en: Choose a %s in this project
uk: Вибрати %s у цьому проєкті

en: Choose a Data Model and define some
    columns in the data store first
uk: Виберіть модель даних та визначте
    стовпчики для даних

en: Choose a parentless %s in this project
uk: Виберіть у цьому проєкті  %s без батьків

en: Choose a path to load image resources
uk: Виберіть каталог із зображеннями

en: Choose accelerator keys...
uk: Виберіть швидку клавішу...

en: Choose parentless %s type objects in this project
uk: Виберіть у цьому проєкті об'єкти типу %s без батьківських записів

en: Choose your country
uk: Виберіть вашу країну

en: City:
uk: Місто:

en: Class
uk: Клас

en: Class Field
uk: Поле класу

en: Class Name:
uk: Назва класу:

en: Clear properties
uk: Вилучити властивості

en: Click
uk: Клацання

en: Click on a placeholder to create this class
    (use middle button to create more than one)
uk: Клацніть на заміннику, щоб створити цей клас
    (скористайтеся середньою кнопкою миші, щоб створити декілька)

en: Client side window decorations
uk: Обрамлення вікон на боці клієнта

en: Climb Rate column
uk: Стовпчик швидкості

en: Close
uk: Закрити

en: Close Project
uk: Закрити проєкт

en: Close _without Saving
uk: _Закрити без збереження

en: Co_mments for translators:
uk: К_оментар для перекладачів:

en: Collate
uk: Об’єднання

en: Color
uk: Колір

en: Color Button
uk: Кнопка вибору кольору

en: Color Chooser
uk: Вибір кольору

en: Color Chooser Dialog
uk: Вікно вибору кольору

en: Color Chooser Widget
uk: Віджет вибору кольору

en: Color Picker
uk: Вибір кольору

en: Color Selection
uk: Вибір кольору

en: Color Selection Dialog
uk: Вікно вибору кольору

en: Column
uk: Стовпчик

en: Column Header
uk: Заголовок стовпчика

en: Column name
uk: Назва стовпчика

en: Column type
uk: Тип стовпчика

en: Columns
uk: Стовпчики

en: Columns must have a fixed size inside a treeview with fixed height mode set
uk: Якщо встановлено режим фіксованої висоти, стовпчики повинні мати фіксовані розміри на панелі ієрархії

en: Columns:
uk: Стовпчики:

en: Combo
uk: Розкривний список

en: Combo Box
uk: Розкривний список

en: Combo Box Attributes
uk: Атрибути розкривного списку

en: Combo Box Text
uk: Текст у спадному списку

en: Combo Box Text Attributes
uk: Атрибути тексту спадного списку

en: Combo Editor
uk: Редактор області розкривного списку

en: Combo Renderer
uk: Растеризація розкривного списку

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment for translators
uk: Коментар для перекладачів

en: Comments
uk: Коментарі

en: Comments:
uk: Коментарі:

en: Commercial/Closed software
uk: Комерційне або закрите програмне забезпечення

en: Common
uk: Спільні

en: Common Properties and Attributes
uk: Загальні параметри та атрибути

en: Company
uk: Компанія

en: Completed and submitted!
uk: Завершено і подано!

en: Composite
uk: Суміщення

en: Composite Widgets
uk: Складні віджети

en: Composite template toplevel:
uk: Верхній рівень складеного шаблона:

en: Condensed
uk: Ущільнений

en: Confirm
uk: Підтвердження

en: Confirmation page
uk: Сторінка підтвердження

en: Connecting to %s
uk: З'єднання з %s

en: Container
uk: Контейнер

en: Containers
uk: Контейнери

en: Conte_xt for translation:
uk: Кон_текст для перекладачів:

en: Content
uk: Зміст

en: Content deletion
uk: Вилучення даних

en: Content insertion
uk: Вставлення даних

en: Content page
uk: Сторінка зі змістом

en: Context
uk: Контекст

en: Context for translation
uk: Контекст повідомлення для перекладача

en: Continuous
uk: Безперервно

en: Control
uk: Керування

en: Control Key
uk: Клавіша Control

en: Controlled By
uk: Керується

en: Controller For
uk: Керуючий для

en: Copies
uk: Копії

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Copyright:
uk: Авторські права:

en: Could not create a new project.
uk: Не вдається створити новий проєкт.

en: Could not create directory: %s
uk: Не вдається створити каталог: %s

en: Could not get the type from "%s"
uk: Не вдається отримати тип з "%s"

en: Could not save file %s. Another project with that path is open.
uk: Не вдалося зберегти файл %s. Інший проєкт у цьому каталозі вже відкритий.

en: Could not save the file %s
uk: Не вдається зберегти файл %s

en: Could not show link:
uk: Не вдалось показати посилання:

en: Couldn't load builder definition: %s
uk: Не вдалося завантажити визначення «Будівника»: %s

en: Count:
uk: Кількість:

en: Country:
uk: Країна:

en: Crea_te
uk: _Одержати

en: Create %s
uk: Створити %s

en: Create Folder
uk: Створити каталог

en: Create a %s
uk: Створити %s

en: Create a backup of the last version of the project every time the project is saved
uk: Створювати резервну копію найсвіжішої версії проєкту кожного разу, коли ви зберігаєте проєкт

en: Create a new project
uk: Створити новий проєкт

en: Create backups
uk: Створювати резервні копії

en: Create or edit user interface designs for GTK+ or GNOME applications.
uk: Створення та редагування моделей інтерфейсів користувача для бібліотеки GTK+ та програм GNOME.

en: Create or open user interface designs for GTK+ applications
uk: Створення та редагування моделей інтерфейсу бібліотеки GTK+

en: Creates dummy widget class to load a template
uk: Створює фіктивний клас віджетів для завантаження шаблона

en: Creating %s for %s of %s
uk: Створюється %s для %s у %s

en: Credits
uk: Подяки

en: Crossfade
uk: Перехресний перехід

en: Cu_t
uk: _Вирізати

en: Cursor
uk: Курсор

en: Custom
uk: Додатково

en: Custom CSS style provider:
uk: Нетипове джерело стилів CSS:

en: Custom Text
uk: Нетиповий текст

en: Custom Text to display in the property label
uk: Нетиповий текст, який слід показувати у мітці властивості

en: Custom Title
uk: Нетиповий заголовок

en: Custom Tooltip
uk: Нетипова підказка

en: Custom label and image:
uk: Позначка та значок:

en: Custom text to override the property name
uk: Нетиповий текст для перевизначення назви властивості

en: Custom title
uk: Нетиповий заголовок

en: Custom tooltip to override the property description
uk: Нетипова підказка для перевизначення опису властивості

en: Cut %s
uk: Вирізати %s

en: Data
uk: Дані

en: Data column
uk: Стовпчик даних

en: Date Editor
uk: Редактор дат

en: Default
uk: Типовий

en: Define columns for your liststore; giving them meaningful names will help you to retrieve them when setting cell renderer attributes (press the Delete key to remove the selected column)
uk: Визначте стовпчики для вашої збірки списку. Надайте їм правильних описових назв, які допоможуть вам використовувати їх при визначенні атрибутів обробки комірки (натисніть Delete, щоб вилучити позначений стовпчик)

en: Definition
uk: Визначення

en: Delayed
uk: Відкладений

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete %s
uk: Видалити %s

en: Delete %s child from %s
uk: Видалити дочірній елемент %s з %s

en: Delete All
uk: Вилучити все

en: Delete Event
uk: Вилучити подію

en: Deprecated
uk: Застаріле

en: Deprecation warnings
uk: Попередження щодо застарівання

en: Descending
uk: Спадаючий

en: Described By
uk: Описується

en: Description For
uk: Опис для

en: Description List
uk: Список описів

en: Description Term
uk: Термін опису

en: Description Value
uk: Значення опису

en: Description of an object, formatted for assistive technology access
uk: Опис об'єкта, відформатований для доступу допоміжних технологій

en: Description:
uk: Опис:

en: Design View
uk: Панель дизайну

en: Desktop
uk: Робочий стіл

en: Desktop Frame
uk: Рамка робочого столу

en: Desktop Icon
uk: Піктограма робочого столу

en: Desktop applications
uk: Програми для робочих станцій

en: Detail
uk: Подробиці

en: Details
uk: Подробиці

en: DevHelp search namespace for this widget class
uk: Простір назв DevHelp для цього класу віджетів

en: Devices
uk: Пристрої

en: Dial
uk: Набір номера

en: Dialog
uk: Діалог

en: Dialog Box
uk: Вікно діалогу

en: Digits
uk: Цифри

en: Digits column
uk: Стовпчик цифр

en: Directory
uk: Каталог

en: Directory Pane
uk: Панель каталогу

en: Disable Check
uk: Вимкнути кнопку позначення

en: Disable Devhelp integration
uk: Вимкнути взаємодію з програмою Devhelp

en: Disabling property %s on widget %s
uk: Вимикаємо властивість %s для віджета %s

en: Discontinuous
uk: Дискретне

en: Discrete
uk: Дискретне

en: Display
uk: Показ

en: Display previewer version
uk: Вивести дані щодо версії засобу попереднього перегляду

en: Do you want to reload the project?
uk: Перечитати проєкт?

en: Dock
uk: Причал

en: Document Email
uk: Документ пошти

en: Document Frame
uk: Рамка документа

en: Document Presentation
uk: Документ презентації

en: Document Spreadsheet
uk: Документ електронної таблиці

en: Document Text
uk: Текст документа

en: Document Web
uk: Документ інтернету

en: Documenters
uk: Автори документації

en: Double
uk: Подвоїти

en: Down
uk: Вниз

en: Drag %s and Drop to %s
uk: Перетягніть %s і скиньте на %s

en: Drag &amp; Drop
uk: Перетягування зі скиданням

en: Drag and Drop
uk: Перетягування

en: Drag and Drop Multiple
uk: Перетягування і скидання декількох об'єктів

en: Draw frame around entry
uk: Малювати рамку навколо запису

en: Drawing Area
uk: Область малювання

en: Drop Down Menu
uk: Розкривне меню

en: East
uk: Східний

en: Edge
uk: Край

en: Edit Attributes
uk: Редагувати атрибути

en: Edit Image
uk: Редагування зображення

en: Edit Label
uk: Редагувати позначку

en: Edit Menu
uk: Редагування меню

en: Edit Menu Bar
uk: Редагування рядка меню

en: Edit Separately
uk: Редагувати роздільно

en: Edit Text
uk: Редагувати текст

en: Edit menu
uk: Редагування меню

en: Edit page
uk: Редагування сторінки

en: Edit page:
uk: Редагувати сторінку:

en: Edit project properties
uk: Змінити властивості проєкту

en: Editable column
uk: Редагований стовпчик

en: Editbar
uk: Панель редагування

en: Editing alignments of %s
uk: Редагуємо вирівнювання %s

en: Editing margins of %s
uk: Редагуємо поля %s

en: Editor Property Type Name
uk: Назва типу у редакторі властивостей

en: Edit…
uk: Змінити…

en: Educational
uk: Освіта

en: Eighth Key
uk: Восьма клавіша

en: Either --listen or --filename must be specified.
uk: Слід вказати --listen або --filename.

en: Ellipsize Text:
uk: Скорочення тексту:

en: Ellipsize column
uk: Стовпчик закруглення

en: Email
uk: Ел. пошта

en: Email:
uk: Ел. пошта:

en: Embedded
uk: Вбудований

en: Embedded By
uk: Вбудований у

en: Embedded applications
uk: Програми для вбудованих пристроїв

en: Embeds
uk: Містить об'єкти

en: Emblems
uk: Емблеми

en: Emoji Support
uk: Підтримка емодзі

en: Emoticons
uk: Емоційки

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Enabling property %s on widget %s
uk: Вмикаємо властивість %s для віджета %s

en: End
uk: Кінець

en: End Action
uk: Кінцева дія

en: End Action:
uk: Кінцева дія:

en: End:
uk: Кінець:

en: Enjoy!
uk: Насолоджуйтеся!

en: Enter Notify
uk: Ввести сповіщення

en: Enter a filename or a relative or full path for this source of '%s' (Glade will only ever load them in the runtime from your project directory).
uk: Введіть або назву файлу, або відносний чи повний шлях для джерела «%s» (Glade лише завантажить його під час запуску з каталогу проєкту).

en: Enter a filename, relative path or full path to load the image
uk: Введіть відносну чи повну назву файлу для завантаження зображення

en: Enter a list of column types for this data store
uk: Введіть список типів стовпчиків для цієї моделі даних

en: Enter a list of values to be applied on each row
uk: Введіть список значень, що застосовуються до кожного рядка

en: Entry
uk: Запис

en: Entry Buffer
uk: Буфер введення

en: Entry Completion
uk: Автодоповнення вводу

en: Entry Completion Editor
uk: Редактор автодоповнення вводу

en: Error
uk: Помилка

en: Error autosaving '%s'
uk: Помилка під час спроби автоматично зберегти «%s»

en: Error launching previewer: %s
uk: Помилка під час запуску засобу попереднього перегляду: %s

en: Error opening %s to write private data (%s).
    No private data will be saved in this session
uk: Не вдається відкрити %s для запису даних програми (%s).
    Дані не будуть збережені у цей сеанс.

en: Error serializing configuration data to save (%s).
    No private data will be saved in this session
uk: При пакуванні конфігурації для збереження даних виникла помилка (%s).
    Дані не будуть збережені у цей сеанс.

en: Error writing private data to %s (%s).
    No private data will be saved in this session
uk: При запису даних у %s виникла помилка (%s).
    Дані не будуть збережені у цей сеанс.

en: Error: %s.
uk: Помилка: %s.

en: Especially because there is %d object that can not be built with type: %s | Especially because there are %d objects that can not be built with types: %s
uk[0]: Зокрема, через те, що існує %d об'єкт, який не може бути зібрано із типом %s
uk[1]: Зокрема, через те, що існує %d об'єкти, які не може бути зібрано із типом %s
uk[2]: Зокрема, через те, що існує %d об'єктів, які не може бути зібрано із типом %s

en: Etched In
uk: Увігнута всередину

en: Etched Out
uk: Увігнута назовні

en: Event Box
uk: Область подій

en: Every day
uk: Щодня

en: Every week
uk: Щотижня

en: Exact Template
uk: Точний шаблон

en: Excellent!
uk: Відмінно!

en: Expand
uk: Розкрити

en: Expand all
uk: Розгорнути все

en: Expanded
uk: Розкрито

en: Expander
uk: Розширювач

en: Expander Column:
uk: Колонка-розширювач:

en: Expanders are not shown
uk: Розширювачі не показано

en: Exposure
uk: Витримка

en: External
uk: Зовнішнє

en: Extra Catalog & Templates paths
uk: Додаткові шляхи каталогів та шаблонів

en: Extra Condensed
uk: Сильно ущільнений

en: Extra Expanded
uk: Сильно розширений

en: Extra GTK+ objects
uk: Додаткові об'єкти GTK+

en: Failed to backup existing file, continue saving?
uk: Не вдалося створити резервну копію наявного файла. Продовжити процес зберігання?

en: Failed to create directory %s to save private data.
    No private data will be saved in this session
uk: Не вдається створити каталог %s для збереження даних.
    Дані не будуть збережені у цей сеанс.

en: Failed to launch preview: %s.
uk: Не вдалося запустити засіб попереднього перегляду: %s.

en: Failed to load %s.
    The following required catalogs are unavailable: %s
uk: Не вдається завантажити %s.
    Потрібні каталоги %s недоступні

en: Failed to save %s: %s
uk: Не вдається зберегти %s: %s

en: Family column
uk: Стовпчик шрифтів

en: Few days a week
uk: Декілька днів на тиждень

en: Fifth Key
uk: П'ята клавіша

en: Fifth Mouse Button
uk: П'ята клавіша миші

en: File
uk: Файл

en: File Chooser
uk: Вибір файлів

en: File Chooser Attributes
uk: Атрибути засобу вибору файлів

en: File Chooser Button
uk: Кнопка вибору файлів

en: File Chooser Dialog
uk: Діалог вибору файлів

en: File Chooser Widget
uk: Віджет вибору файлів

en: File Filter
uk: Фільтр файлів

en: File Icon
uk: Піктограма файла

en: File Name
uk: Назва файла

en: File name to save a screenshot
uk: Назва файла знімка вікна

en: Fill
uk: Заповнення

en: Filler
uk: Заповнювач

en: First Mouse Button
uk: Перша кнопка миші

en: First add a stock name in the entry below, then add and define sources for that icon in the treeview.
uk: Спочатку вкажіть назву запису у полі вводу, потім додайте та визначте джерела піктограм у ієрархії.

en: First of all, create a new project
uk: Спочатку, слід створити проєкт

en: Fixed
uk: Фіксований

en: Flip Both Sides
uk: Віддзеркалення за обома вісями

en: Flip Horizontally
uk: Віддзеркалення горизонтально

en: Flip Vertically
uk: Віддзеркалення вертикально

en: Flow Box
uk: Динамічна панель

en: Flow Box Child
uk: Дочірній об'єкт динамічної панелі

en: Flows From
uk: Слідує перед

en: Flows To
uk: Слідує за

en: Focus Change
uk: Зміна фокусу

en: Follow State column
uk: Стовпчик стеження за станом

en: Font Button
uk: Кнопка шрифту

en: Font Button Attributes
uk: Атрибути кнопки шрифту

en: Font Chooser
uk: Вибір шрифту

en: Font Chooser Attributes
uk: Атрибути засобу вибору шрифту

en: Font Chooser Dialog
uk: Вікно вибору шрифту

en: Font Chooser Widget
uk: Віджет вибору шрифту

en: Font Description column
uk: Стовпчик опису шрифту

en: Font Selection
uk: Вибір шрифту

en: Font Selection Dialog
uk: Діалог вибору шрифту

en: Font column
uk: Стовпчик шрифту

en: Footer
uk: Підвал

en: Footnote text
uk: Текст підрядкової примітки

en: For short and ambiguous strings: type a word here to differentiate the meaning of this string from the meaning of other occurrences of the same string
uk: Для коротких і неоднозначних рядків вкажіть тут слово для відокремлення значення цього рядка від інших використань того самого рядка

en: Foreground Color Name column
uk: Стовпчик назви кольору тексту

en: Foreground Color column
uk: Стовпчик кольору тексту

en: Foreground RGBA column
uk: Стовпчик RGBA тексту

en: Form
uk: Форма

en: Formatting
uk: Форматування

en: Fourth Mouse Button
uk: Четверта кнопка миші

en: Frame
uk: Рамка

en: Free Form
uk: Довільна форма

en: Free software
uk: Вільне програмне забезпечення

en: From a project relative directory
uk: з каталогу проєкту за відносним шляхом

en: From the project directory
uk: з каталогу проєкту повним шляхом

en: From this directory
uk: з іншого каналу

en: GIcon column
uk: Стовпчик GIcon

en: GNU GPL version 2
uk: GNU GPL, версія 2

en: GNU GPL version 3
uk: GNU GPL, версія 3

en: GNU LGPL version 2.1
uk: GNU LGPL, версія 2.1

en: GNU LGPL version 3
uk: GNU LGPL, версія 3

en: GPL 2.0 Only
uk: Лише GPL 2.0

en: GPL 3.0 Only
uk: Лише GPL 3.0

en: GTK+ Unix Print Toplevels
uk: Діалог друку GTK+ у Unix

en: GType of the class
uk: GType класу

en: GUI designer;user interface;ui builder;
uk: GUI designer;user interface;ui builder;дизайн;інтерфейс;користувач;побудова;

en: General
uk: Загальне

en: Generate PDF
uk: Створити PDF

en: Generate PS
uk: Створити PS

en: Generic Name
uk: Загальна назва

en: Generic object
uk: Загальний об'єкт

en: Glade Preferences
uk: Налаштування Glade

en: Glade Previewer log
uk: Журнал засобу попереднього перегляду Glade

en: Glade Registration & User Survey
uk: Реєстрація і опитування користувачів Glade

en: Glade User Survey
uk: Опитування користувачів Glade

en: Glade Widget
uk: Віджет Glade

en: Glade is a RAD tool to enable quick &amp; easy development of user interfaces for the GTK+ 3 toolkit and the GNOME desktop environment.
uk: Glade — інструмент швидкої розробки програм, який розроблено для пришвидшення та спрощення розробки інтерфейсу користувача на основі набору засобів GTK+ 3 та технологій стільничного середовища GNOME.

en: GladeWidgetActionDef structure pointer
uk: Вказівник на структуру GladeWidgetActionDef

en: Glass Pane
uk: Прозора панель

en: Go to Help -> Registration & User Survey and complete our survey!
uk: Скористайтеся пунктом меню «Довідка → Реєстрація та опитування користувачів» і пройдіть наше опитування!

en: Gravity:
uk: Гравітація:

en: Grid
uk: Таблиця

en: Grid Attributes
uk: Атрибути таблиці

en: Group
uk: Група

en: Group Header
uk: Заголовок групи

en: Grouping
uk: Групування

en: Grow Only
uk: Лише збільшувати

en: GtkBuilder Files
uk: Файли GtkBuilder

en: HTML Container
uk: Контейнер з HTML вмістом

en: Half
uk: Половина

en: Handle Box
uk: Повзунок

en: Handler
uk: Обробник

en: Has Entry column
uk: Має стовпчик вводу

en: Has Selection
uk: Активне виділення

en: Have you ever encountered a bug?
uk: Чи траплялися вам вади?

en: Have you ever thought about contributing?
uk: Чи виникала у вас думка про участь у проєкті?

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: HeaderBar
uk: Смужка заголовка

en: Headerbar Attributes
uk: Атрибути смужки заголовка

en: Headers are invisible
uk: Заголовки є невидимими

en: Heading
uk: Заголовок

en: Height column
uk: Стовпчик висоти

en: Height property
uk: Висота

en: Height:
uk: Висота:

en: Hello, I will show you what's new in Glade
uk: Привіт, я покажу вам нові можливості Glade

en: Help
uk: Довідка

en: Highlight Origin
uk: Підсвічувати початок

en: Hint:
uk: Підказка:

en: Holds the name of the packing property to depict special children for this container class
uk: Містить тип пакування, щоб відобразити спеціальні дочірні елементи контейнера

en: Homogeneous
uk: Однорідний

en: Homogeneous:
uk: Однорідність:

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Horizontal Alignment
uk: Горизонтальне вирівнювання

en: Horizontal Alignment column
uk: Стовпчик горизонтального вирівнювання

en: Horizontal Alignment:
uk: Горизонтальне вирівнювання:

en: Horizontal Box
uk: Горизонтальний блок

en: Horizontal Button Box
uk: Горизонтальна група кнопок

en: Horizontal Padding
uk: Горизонтальний проміжок

en: Horizontal Padding column
uk: Стовпчик горизонтального проміжку

en: Horizontal Panes
uk: Горизонтальна панель

en: Horizontal Scale
uk: Горизонтальна шкала

en: Horizontal Scrollbar
uk: Горизонтальна смуга прокрутки

en: Horizontal Separator
uk: Горизонтальний розділювач

en: Horizontal and Vertical
uk: Горизонтальний та вертикальний

en: Horizontal:
uk: Горизонтально:

en: How long have you been programming?
uk: Як довго ви займаєтеся програмуванням?

en: How often do you use it?
uk: Як часто ви користуєтеся програмою?

en: Hyper Modifier
uk: Модифікатор Hyper

en: I am not a programmer
uk: Я не є програмістом

en: ID:
uk: ІД:

en: Icon
uk: Значок

en: Icon Factory
uk: Фабрика піктограм

en: Icon File
uk: Файл піктограми

en: Icon Na_mes:
uk: _Назви піктограм:

en: Icon Name
uk: Назва значка

en: Icon Name column
uk: Стовпчик імені значка

en: Icon Size
uk: Розмір піктограм

en: Icon Sources
uk: Джерела піктограм

en: Icon View
uk: Перегляд піктограмами

en: Icon View Attributes
uk: Атрибути панелі перегляду мініатюр

en: Icon View Editor
uk: Редактор області піктограм

en: Icon _Name:
uk: _Назва значка:

en: Icons only
uk: Лише значки

en: If Valid
uk: Якщо коректно

en: If not, you can always find it in the Help menu.
uk: Якщо ні, ви завжди можете повернутися до нашого опитування за допомогою пункту меню «Довідка».

en: If overlay scrolling is enabled, scrollbars are only added as traditional widgets when a mouse is present
uk: Якщо увімкнено гортання за допомогою накладок, смужки гортання буде додано як традиційні віджети, лише якщо буде виявлено наявність миші

en: If so, did you file a bug report?
uk: Якщо так, чи створювали ви звіт щодо вади?

en: If the property is optional, this is its enabled state
uk: Якщо властивість може бути відсутня, це ознака відсутності

en: If you reload it, all unsaved changes could be lost. Reload it anyway?
uk: Якщо ви перечитаєте його, всі зміни, що зроблені зовні, будуть втрачені. Перечитати попри все?

en: If you save it, all the external changes could be lost. Save it anyway?
uk: Якщо ви збережете його, всі зміни, що зроблені зовні, будуть втрачені. Зберегти попри все?

en: Image
uk: Зображення

en: Image File Name
uk: Назва файлу

en: Image Map
uk: Карта зображення

en: Image Menu Item
uk: Елемент меню значок

en: Image item
uk: Значок

en: Image resources are loaded locally:
uk: Зображення завантажується:

en: Image:
uk: Зображення:

en: Immediate
uk: Негайно

en: In
uk: У

en: In what field(s) is the software you used Glade to create generally used?
uk: У яких галузях використовується програмне забезпечення, яке ви створюєте за допомогою Glade?

en: In your opinion what is the biggest problem with Glade?
uk: Якою на вашу думку є найбільша проблема у Glade?

en: Inconsistent column
uk: Невідповідний стовпчик

en: Indentation:
uk: Відступ:

en: Indicates a subwindow attached to a component but otherwise has no connection in the UI hierarchy to that component
uk: Показує що підвікно приєднано до компоненту, але не пов'язано жодним іншим чином з інтерфейсом користувача

en: Indicates an object controlled by one or more target objects
uk: Показує, що об'єкт керується одним або більше об'єктами

en: Indicates an object is a cell in a treetable which is displayed because a cell in the same column is expanded and identifies that cell
uk: Показує, що об'єкт - це комірка у таблиці, зображується тому, що інший елемент у цій же колонці розкритий та вказує на комірку

en: Indicates an object is a controller for one or more target objects
uk: Показує, що об'єкт керує одним або більше об'єктами

en: Indicates an object is a label for one or more target objects
uk: Вказує, що об'єкт є позначкою для одного або більше об'єктів

en: Indicates an object is a member of a group of one or more target objects
uk: Показує, що об'єкт входить у групу об'єктів

en: Indicates an object is labeled by one or more target objects
uk: Показує, що об'єкт позначено одним або більше об'єктами

en: Indicates that an object is a parent window of another object
uk: Показує, що об'єкт є батьківським для іншого об'єкту

en: Indicates that an object is a popup for another object
uk: Показує, що об'єкт спливає для іншого вікна

en: Indicates that an object provides descriptive information about another object; more verbose than 'Label For'
uk: Показує, що об'єкт надає опис іншого компоненту; більш докладний ніж 'Позначка для'

en: Indicates that another object provides descriptive information about this object; more verbose than 'Labelled By'
uk: Показує, що інший об'єкт надає опис іншого компоненту про цього об'єкту; більш докладний ніж 'Відмічений'

en: Indicates that the object has content that flows logically from another AtkObject in a sequential way, (for instance text-flow)
uk: Показує, що зміст об'єкту логічно слідує перед змістом іншого об'єкту, наприклад, ща порядком читання тексту

en: Indicates that the object has content that flows logically to another AtkObject in a sequential way, (for instance text-flow)
uk: Показує, що зміст об'єкту логічно слідує за змістом іншого об'єкту, наприклад за порядком читання тексту.

en: Indicates that the object visually embeds another object's content, i.e. this object's content flows around another's content
uk: Показує, що об'єкт візуально містить інші об'єкти, наприклад, зміст об'єкту оточує зміст іншого об'єкту

en: Indicator Mode:
uk: Режим індикатора:

en: Indicator Size column
uk: Стовпчик розміру індикатора

en: Industrial applications
uk: Промисловість

en: Info
uk: Інформація

en: Info Bar
uk: Інформаційна панель

en: Information will be sent to https://survey.gnome.org
uk: Ці відомості буде надіслано на https://survey.gnome.org

en: Inhibit On-screen Keyboard
uk: Успадковувати екранну клавіатуру

en: Initially Complete
uk: Спочатку заповнене

en: Input Hints:
uk: Підказки щодо введення:

en: Input Method Window
uk: Вікно способу введення

en: Insert After
uk: Вставити після

en: Insert Before
uk: Вставити перед

en: Insert Child on %s
uk: Вставити дочірній об'єкт на %s

en: Insert Column
uk: Вставити стовпчик

en: Insert Column on %s
uk: Вставка стовпчика у %s

en: Insert Page After
uk: Вставити сторінку після

en: Insert Page Before
uk: Вставити сторінку перед

en: Insert Row
uk: Вставити рядок

en: Insert Row on %s
uk: Вставка рядка у %s

en: Insert page on %s
uk: Вставка сторінки до %s

en: Insert placeholder to %s
uk: Вставка заповнювача місця до %s

en: Inside Wrap:
uk: Перенесення всередині:

en: Insufficient amount of placeholders in target container
uk: Недостатньо комірок у контейнері призначення

en: Interactive Intro
uk: Інтерактивний вступ

en: Interface Designer
uk: Редактор інтерфейсів

en: Intermediate
uk: Середній рівень

en: Internal Frame
uk: Внутрішня рамка

en: Internal Name
uk: Внутрішня назва

en: Internal name
uk: Внутрішня назва

en: International
uk: Інтернаціональний

en: Intro
uk: Вступ

en: Introduction page
uk: Вступна сторінка

en: Invalid
uk: Некоректний

en: Inverse of 'Embeds', indicates that this object's content is visually embedded in another object
uk: Зворотне поняття до поняття 'Містить об'єкти', показує, що зміст об'єкту візуально вбудовано у інший об'єкт

en: Inverted column
uk: Обернений стовпчик

en: Italic
uk: Курсив

en: Item Size and Spacing
uk: Розмір записів та інтервал між ними

en: Item Width:
uk: Ширина запису:

en: Items
uk: Пункти

en: Keep the headerbar height the same as the subtitle changes dynamically.
uk: Зберігати висоту смужки заголовка при динамічних змінах підзаголовка.

en: Key Press
uk: Натискання клавіші

en: Key Release
uk: Відпускання клавіші

en: Keycode column
uk: Стовпчик коду клавіші

en: LGPL 2.1 Only
uk: Лише LGPL 2.1

en: LGPL 3.0 Only
uk: Лише LGPL 3.0

en: Label
uk: Позначка

en: Label For
uk: Позначка для

en: Label Width
uk: Ширина мітки

en: Label behaviour
uk: Поведіна мітки

en: Label with optional image
uk: Позначка, можливо із зображенням

en: Labeled By
uk: Позначено

en: Lack of documentation
uk: Брак документації

en: Lack of official binary releases for other OS (Windows, Mac OS X)
uk: Брак офіційних бінарних випусків для інших операційних систем (Windows, Mac OS X)

en: Lack of professional support
uk: Брак професійної підтримки

en: Lack of professional training
uk: Брак професійного навчання

en: Lack of publicity/exposure
uk: Брак публічності або відкритості

en: Landmark
uk: Орієнтир

en: Language column
uk: Стовпчик мови

en: Large Toolbar
uk: Велика панель інструментів

en: Last Defined
uk: Останній визначений

en: Latest stable from sources
uk: Найсвіжішою стабільною з початкового коду

en: Layered Pane
uk: Панель з рівнями

en: Layout
uk: Розташування

en: Least Recently Used first
uk: Спочатку, що давніше використовувався

en: Leave Notify
uk: Залишити сповіщення

en: Left
uk: Ліворуч

en: Left to Right
uk: Зліва направо

en: Left:
uk: Ліворуч:

en: Level Bar
uk: Смужка рівня

en: Level Bar Attributes
uk: Атрибути смужки рівня

en: Libglade Files
uk: Файли Libglade

en: License
uk: Ліцензія

en: License Text
uk: Текст ліцензійної угоди

en: License and Copyright
uk: Умови ліцензування та авторські права

en: License for this project, it will be added as a document level comment.
uk: Ліцензування цього проєкту. Дані щодо нього буде додано до верхнього коментаря документа.

en: License:
uk: Ліцензування:

en: Lines
uk: Рядки

en: Link
uk: Посилання

en: Link Button
uk: Кнопка з посиланням

en: List
uk: Список

en: List Box
uk: Панель списку

en: List Box Row
uk: Рядок панелі списку

en: List Item
uk: Елемент списку

en: List Store
uk: Модель таблиці

en: List of directories where to load widget catalogs and custom templates from.
    Needs to restart.
uk: Список з каталогами, звідки слід завантажувати каталоги віджетів та нетипові шаблони.
    Потребує перезапуску.

en: List of items:
uk: Список пунктів:

en: List of widgets in this group
uk: Список віджетів для цієї групи

en: Listen standard input
uk: Чекати на стандартне введення даних

en: Load and Save
uk: Завантаження і збереження

en: Lock Button
uk: Кнопка блокування

en: Lock Key
uk: Ключ закріплення

en: Locking %s by widget %s
uk: блокування %s віджетом %s

en: Log
uk: Журнал

en: Logo:
uk: Логотип:

en: Low
uk: Нижня:

en: Lower:
uk: Нижня межа:

en: Lowercase
uk: Нижній регістр

en: MIME Types
uk: Типи MIME

en: Margins
uk: Поля

en: Marked content
uk: Позначені дані

en: Markup column
uk: Стовпчик розмітки

en: Marquee
uk: Область

en: Master
uk: Для розробників

en: Math
uk: Математика

en: Mathematical fraction
uk: Математичний дріб

en: Maximum width in characters
uk: Максимальна ширина у символах

en: Maximum:
uk: Максимум:

en: Medical
uk: Медицина

en: Member Of
uk: Член групи

en: Menu
uk: Меню

en: Menu Attributes
uk: Атрибути меню

en: Menu Bar
uk: Рядок меню

en: Menu Button
uk: Кнопка меню

en: Menu Item
uk: Елемент меню

en: Menu Shell
uk: Меню

en: Menu Tool Button
uk: Кнопка-інструмент

en: Message Dialog
uk: Діалог повідомлення

en: Message Dialog Attributes
uk: Атрибути вікна повідомлень

en: Meta Modifier
uk: Мета модифікатор

en: Middle
uk: Середина

en: Mime Types
uk: Типи MIME

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Minimum:
uk: Мінімум:

en: Miscellaneous
uk: Різні віджети

en: Missing Image
uk: Відсутнє зображення

en: Model Button
uk: Кнопка моделі

en: Model Button Attributes
uk: Атрибути кнопки моделі

en: Model column
uk: Стовпчик моделі

en: Most Recently Used first
uk: Спочатку, що давніше використовувався

en: Mouse
uk: Миша

en: Move Over Down
uk: Насувати вниз

en: Move Over Down-Up
uk: Насувати вниз-вгору

en: Move Over Left
uk: Насувати ліворуч

en: Move Over Left-Right
uk: Насувати ліворуч-праворуч

en: Move Over Right
uk: Насувати праворуч

en: Move Over Right-Left
uk: Насувати праворуч-ліворуч

en: Move Over Up
uk: Насувати вгору

en: Move Over Up-Down
uk: Насувати вгору-вниз

en: Move Under Down
uk: Підсувати вниз

en: Move Under Left
uk: Підсувати ліворуч

en: Move Under Right
uk: Підсувати праворуч

en: Move Under Up
uk: Підсувати вгору

en: Multiple
uk: Декілька

en: Name
uk: Назва

en: Name of the class
uk: Назва класу

en: Name of the file to preview
uk: Назва файла для попереднього перегляду

en: Name of the toplevel to preview
uk: Назва верхнього рівня для попереднього перегляду

en: Name:
uk: Назва:

en: Named Icon Chooser
uk: Вибір назви значка

en: Native File Chooser Dialog
uk: Природне вікно вибору файлів

en: Natural
uk: Природний

en: Never
uk: Ніколи

en: Never wrap
uk: Ніколи не переносити

en: New Size Group
uk: Нова група вирівнювання

en: New Tab
uk: Нова вкладка

en: New Window
uk: Нове вікно

en: No
uk: Ні

en: No Emoji Support
uk: Без підтримки емодзі

en: No Spellcheck
uk: Без перевірки правопису

en: No open projects to save
uk: Немає відкритих проєктів для збереження

en: No widget on the clipboard
uk: У буфері обміну даними немає віджетів

en: No widget selected.
uk: Віджет не виділений.

en: Node Child Of
uk: Дочірній вузол

en: Non-GTK+ widgets and objects
uk: Віджети і об'єкти поза GTK+

en: None
uk: немає

en: None - distributed internally
uk: Ніякі — не поширюється

en: Normal
uk: Нормальний

en: Normal item
uk: Звичайний елемент

en: North
uk: Північний

en: North East
uk: Північний схід

en: North West
uk: Північний захід

en: Notebook
uk: Записник

en: Notebook Attributes
uk: Атрибути нотатника

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Number
uk: Номер

en: Number Up
uk: Сторінок на аркуші

en: Number Up Layout
uk: Компонування декількох сторінок на аркуші

en: Number of Pages
uk: Кількість сторінок

en: Number of items
uk: Кількість елементів

en: Number of pages
uk: Кількість сторінок

en: Number of pages in this assistant
uk: Кількість сторінок у цьому помічнику

en: Number of submenus
uk: Кількість підменю

en: OK
uk: Гаразд

en: OK, now add a GtkWindow using the new widget chooser or by double clicking on the workspace
uk: Гаразд, тепер додайте GtkWindow за допомогою нової панелі вибору віджетів або подвійного клацання лівою кнопкою миші на панелі робочого простору

en: OK, now that we are done with the overview, let's start with the new workflow
uk: Гаразд, з оглядом усе. Давайте ознайомимося із новими робочим процесом

en: O_bjects:
uk: О_б'єкти:

en: Object
uk: Об'єкт

en: Object %s has unrecognized type %s
uk: Об'єкт %s належить до нерозпізнаного типу %s

en: Object %s is a class template but this is not supported in gtk+ %d.%d
uk: Об'єкт %s є шаблоном класу, але підтримки таких шаблонів у gtk+ %d.%d не передбачено

en: Object %s not found in UI definition.
uk: У визначенні інтерфейсу не знайдено об'єкта %s.

en: Object has unrecognized type %s
uk: Об'єкт належить до невідомого типу %s

en: Object instance's name formatted for assistive technology access
uk: Назва об'єкту, відформатована для доступу до допоміжних технологій

en: Object is not previewable.
uk: Об'єкт є непридатним до попереднього перегляду.

en: Objects
uk: Об'єкти

en: Objects:
uk: Об'єкти:

en: Oblique
uk: Похилий

en: Off
uk: Вимкнути

en: Offscreen
uk: Поза екраном

en: Offscreen Window
uk: Вікно поза екраном

en: Ok
uk: Гаразд

en: Ok, Cancel
uk: Гаразд, Скасувати

en: On
uk: Увімкнути

en: On Demand
uk: На вимогу

en: On what operating systems?
uk: На яких операційних системах?

en: Once a month
uk: Раз на місяць

en: Only objects of type %s can be added to objects of type %s.
uk: Лише об'єкти типу %s можна додавати до об'єктів типу %s.

en: Only one widget can be pasted at a time to this container
uk: У цей контейнер за раз може бути вставлений лише один віджет

en: Open
uk: Відкрити

en: Open a project
uk: Відкрити проєкт

en: Open source software
uk: Програмне забезпечення із відкритим кодом

en: OpenGL Area
uk: Область OpenGL

en: Open…
uk: Відкрити…

en: Option Pane
uk: Панель параметрів

en: Ordering children of %s
uk: Впорядкування дочірніх елементів %s

en: Organization
uk: Організація

en: Orientation column
uk: Стовпчик напрямку

en: Other
uk: Інше

en: Out
uk: Вихід

en: Output version information and exit
uk: Вивести інформацію про версію програми та вийти

en: Overlay
uk: Накладання

en: Packing
uk: Пакування

en: Padding
uk: Проміжки

en: Page
uk: Сторінка

en: Page Set
uk: Набір сторінок

en: Page Setup Dialog
uk: Діалог параметрів сторінки

en: Page Tab
uk: Вкладка сторінки

en: Page Tab List
uk: Список вкладок сторінки

en: Page Type
uk: Тип сторінки

en: Paned
uk: Вікно, що розділюється

en: Panel
uk: Панель

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Parent
uk: Батьківський

en: Parent Window Of
uk: Батьківське вікно

en: Password
uk: Пароль

en: Password Text
uk: Текст пароля

en: Paste %s
uk: Вставити %s

en: Path
uk: Шлях

en: Path to load images and resources in Glade's runtime
uk: Шлях для завантаження зображень і ресурсів до середовища виконання Glade

en: Path to use as the custom CSS provider for this project.
uk: Шлях, яким слід скористатися для нетипового надавача CSS для цього проєкту.

en: Patterns
uk: Взірці

en: Personal
uk: Особисте

en: Phone
uk: Телефон

en: Pin Code
uk: Пінкод

en: Pixbuf
uk: Зображення

en: Pixbuf Expander Closed column
uk: Стовпчик значка закритої верхівки дерева

en: Pixbuf Expander Open column
uk: Стовпчик значка відкритої верхівки дерева

en: Pixbuf Renderer
uk: Растеризація зображення

en: Pixbuf column
uk: Стовпчик зображення

en: Placeholder
uk: Замінник

en: Placeholder text
uk: Заповнення тексту

en: Places
uk: Місця

en: Places Sidebar
uk: Бічна панель «Місця»

en: Placing %s inside %s
uk: Помістити %s всередину %s

en: Pointer Mode
uk: Режим вказівника

en: Pointer Motion
uk: Рух вказівника

en: Pointer Motion Hint
uk: Підказка на рух вказівника

en: Policy:
uk: Правила:

en: Popover
uk: Контекстний віджет

en: Popover Attributes
uk: Атрибути контекстного віджета

en: Popover Menu
uk: Накладне меню

en: Populate for touch
uk: Заповнити для сенсорного екрана

en: Popup
uk: Контекстне

en: Popup For
uk: Спливаючі для

en: Popup Menu
uk: Контекстне меню

en: Position
uk: Позиція

en: Position:
uk: Розташування:

en: Precision
uk: Точність

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Press
uk: Натискання

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Preview snapshot
uk: Переглянути знімок

en: Primary Icon
uk: Основна піктограма

en: Primary Icon Activatable
uk: Первинний значок активний

en: Primary Icon Name
uk: Назва первинного значка

en: Primary Icon Pixbuf
uk: Pixbuf первинного значка

en: Primary Icon Sensitive
uk: Чутливість первинного значка

en: Primary Icon Tooltip Markup
uk: Розмітка контекстної підказки первинного значка

en: Primary Icon Tooltip Text
uk: Текст контекстної підказки первинного значка

en: Primary Stock Icon
uk: Первинний вбудований значок

en: Primary Text:
uk: Основний текст:

en: Print Dialog
uk: Діалог друку

en: Print handlers signature on invocation
uk: Вивести підписи обробників при виклику

en: Priority information for the property editor to act on
uk: Інформація про стан об'єкту для редактора властивостей

en: Privacy Note:
uk: Нотатка щодо конфіденційності:

en: Program Attributes
uk: Атрибути програми

en: Progress
uk: Індикатор поступу

en: Progress Bar
uk: Індикатор використання

en: Progress Bar Attributes
uk: Атрибути смужки поступу

en: Progress Fraction
uk: Ступінь виконання

en: Progress Pulse Step
uk: Пульсування індикатора виконання

en: Progress Renderer
uk: Растеризація індикатора виконання

en: Progress bar
uk: Панель поступу

en: Project
uk: Проєкт

en: Project "%s" has errors. Save anyway?
uk: Проєкт «%s» містить помилки, зберегти попри це?

en: Project %s has no deprecated widgets or version mismatches.
uk: Проєкт «%s» не містить застарілих віджетів чи невідповідності версій

en: Project %s is still loading.
uk: Завантаження проєкту %s ще не завершено.

en: Project '%s' saved
uk: Проєкт «%s» збережений

en: Project switcher
uk: Перемикач проєктів

en: Prompt the user at save time if the project
    contains any unrecognized types
uk: Попереджати користувача під час збереження проєкту
    про будь-які нерозпізнані типи

en: Prompt the user at save time if the project uses any widgets,
    properties or signals which are deprecated
uk: Попереджати користувача під час збереження проєкту
    про використання у проєкті будь-яких застарілих віджетів, властивостей або сигналів

en: Prompt the user at save time if the project uses any widgets, properties
    or signals which are not available in the project's target version
uk: Попереджати користувача під час збереження проєкту про використання у проєкті будь-яких
    віджетів, властивостей або сигналів, які є недоступними у версії, для якої призначено проєкт

en: Properties
uk: Властивості

en: Properties and Attributes
uk: Параметри та атрибути

en: Property
uk: Властивість

en: Property Change
uk: Зміна властивості

en: Property Definition
uk: Визначення властивості

en: Property Name
uk: Назва властивості

en: Property _Description:
uk: Опис _властивості:

en: Property has versioning problems:
uk: У властивості є проблеми із версіями:

en: Property not selected
uk: Властивість не обрано

en: Proximity In
uk: Близькість зсередини

en: Proximity Out
uk: Близькість ззовні

en: Pulse column
uk: Стовпчик блимання

en: Push Button
uk: Звичайна кнопка

en: Query
uk: Запит

en: Question
uk: Питання

en: Queue
uk: Черга

en: Quite easy! Isn't it?
uk: Доволі просто! Чи не так?

en: Radio
uk: Радіо

en: Radio Action
uk: Дія вибору

en: Radio Button
uk: Радіо-кнопка

en: Radio Menu Item
uk: Радіо елемент меню

en: Radio Tool Button
uk: Радіо-кнопка панелі інструментів

en: Radio column
uk: Стовпчик кнопок вибору

en: Radio item
uk: Кнопка вибору

en: Radio proxies
uk: Агенти радіо-кнопок

en: Range
uk: Проміжок

en: Rating
uk: Оцінка

en: Read Only
uk: Лише для читання

en: Read _documentation
uk: Показати _документацію

en: Read documentation
uk: Показати документацію

en: Reason
uk: Підстава

en: Receiving data from %s
uk: Отримання даних від %s

en: Recent
uk: Нещодавні

en: Recent Action
uk: Недавня дія

en: Recent Chooser
uk: Недавні файли

en: Recent Chooser Attributes
uk: Атрибути панелі вибору недавніх записів

en: Recent Chooser Dialog
uk: Діалог вибору недавніх файлів

en: Recent Chooser Menu
uk: Меню вибору нещодавніх записів

en: Recent Filter
uk: Нещодавній фільтр

en: Recent Manager
uk: Недавній менеджер

en: Recent Menu
uk: Меню «Нещодавні»

en: Redo
uk: Повторити

en: Redo: %s
uk: Повторити: %s

en: Redundant Object
uk: Зайвий об'єкт

en: Registration & User Survey
uk: Реєстрація і опитування користувачів

en: Reject
uk: Відмовити

en: Related Action
uk: Зв'язана дія

en: Release
uk: Відпускання

en: Release Modifier
uk: Відпускання модифікатора

en: Remove %s
uk: Видалити %s

en: Remove Column
uk: Видалити стовпчик

en: Remove Column on %s
uk: Видалення стовпчика з %s

en: Remove Page
uk: Видалити панель

en: Remove Parent
uk: Видалити батьківський

en: Remove Row
uk: Видалити рядок

en: Remove Row on %s
uk: Видалення рядка з  %s

en: Remove Slot
uk: Видалити слот

en: Remove multiple
uk: Видалити декілька

en: Remove page from %s
uk: Видалення сторінки з %s

en: Remove placeholder from %s
uk: Вилучення заповнювача з %s

en: Remove signal handler %s
uk: Видалити обробник сигналу %s

en: Remove the selected search path
uk: Вилучити позначений шлях пошуку

en: Removing parent of %s
uk: Вилучаємо батьківський елемент %s

en: Renaming %s to %s
uk: Перейменування "%s" на "%s"

en: Reorder %s's children
uk: Перевпорядкувати дочірні віджети %s

en: Reserve space for subtitle
uk: Зворотний пробіл для підзаголовка

en: Reset
uk: Скинути

en: Reset Widget Properties
uk: Скинути властивості віджету

en: Resize Both Sides
uk: Зміна розмірів за обома вісями

en: Resize Horizontally
uk: Зміна розмірів горизонтально

en: Resize Vertically
uk: Зміна розмірів вертикально

en: Resource Name
uk: Назва ресурсу

en: Resource Path
uk: Шлях до ресурсів

en: Response ID
uk: Ідентифікатор відповіді

en: Retrieve %s from model (type %s)
uk: отримання %s з моделі (тип %s)

en: Revealer
uk: Викривач

en: Reverse
uk: У зворотному порядку

en: Right
uk: Праворуч

en: Right to Left
uk: Справа наліво

en: Right:
uk: Праворуч:

en: Rise column
uk: Стовпчик підняття

en: Role
uk: Роль

en: Root Pane
uk: Коренева панель

en: Row Header
uk: Заголовок рядка

en: Rows
uk: Рядки

en: Ruler
uk: Лінійка

en: Run Cleanup
uk: Виконати очищення

en: Run First
uk: Запустити перший

en: Run Last
uk: Запустити останній

en: Save
uk: Зберегти

en: Save As…
uk: Зберегти як…

en: Save changes to project "%s" before closing?
uk: Зберегти зміни у проєкті «%s» перед закриттям?

en: Save the current project
uk: Зберегти поточний проєкт

en: Save the current project with a different name
uk: Зберегти поточний проєкт з іншою назвою

en: Save…
uk: Зберегти…

en: Scale
uk: Масштаб

en: Scale Attributes
uk: Атрибути масштабування

en: Scale Button
uk: Вбудована шкала

en: Scale Button Attributes
uk: Атрибути кнопки масштабування

en: Scale column
uk: Стовпчик розтягування

en: Scale is configured to not draw the value
uk: Шкалу налаштовано не малювати це значення

en: Scale orientation:
uk: Орієнтація масштабування:

en: Scientific
uk: Наука

en: Scroll
uk: Гортання

en: Scroll Bar
uk: Смужка гортання

en: Scroll pane
uk: Панель гортання

en: Scrollbar
uk: Смужка гортання

en: Scrollbar Attributes
uk: Атрибути смужки гортання

en: Scrollbar Policy:
uk: Правила смужки гортання:

en: Scrolled Window
uk: Вікно з прокруткою

en: Scrolled Window Attributes
uk: Атрибути вікна з гортанням

en: Scrolling Attributes
uk: Атрибути гортання

en: Search Bar
uk: Панель пошуку

en: Search Column:
uk: Стовпчик пошуку:

en: Search Entry
uk: Поле введення критерію пошуку

en: Search bar is already full
uk: Панель пошуку вже заповнено

en: Search is disabled
uk: Пошук вимкнено

en: Second Mouse Button
uk: Друга кнопка миші

en: Secondary Icon
uk: Вторинна піктограма

en: Secondary Icon Activatable
uk: Вторинний значок активний

en: Secondary Icon Name
uk: Назва вторинного значка

en: Secondary Icon Pixbuf
uk: Pixbuf вторинного значка

en: Secondary Icon Sensitive
uk: Вторинний значок чутливий

en: Secondary Icon Tooltip Markup
uk: Розмір контекстної підказки вторинного значка

en: Secondary Icon Tooltip Text
uk: Текст контекстної підказки вторинного значка

en: Secondary Stock Icon
uk: Вторинний вбудований значок

en: Secondary Text:
uk: Вторинний текст:

en: Section
uk: Розділ

en: Select Fields
uk: Виділити поля

en: Select Folder
uk: Вибір каталогу

en: Select Named Icon
uk: Вибір іменованої піктограми

en: Select a CSS to use as custom style provider
uk: Виберіть CSS, яку буде використано як нетипове джерело стилів

en: Select a catalog search path
uk: Вибрати шлях пошуку у каталозі

en: Select a color
uk: Вибір кольору

en: Select a file from the project resource directory
uk: Виберіть файл з каталогу ресурсів проєкту

en: Select a font
uk: Виберіть шрифт

en: Select an object to pass to the handler
uk: Виберіть об'єкт, який слід передати обробнику

en: Select the properties that you want to reset to their default values
uk: Виберіть властивості, які треба скинути у типові значення

en: Semi Condensed
uk: Напівстиснений

en: Semi Expanded
uk: Напіврозтягнутий

en: Sending data to %s
uk: Надсилаємо дані до %s

en: Sensitive
uk: Чутливий

en: Sensitive column
uk: Стовпчик чутливості

en: Separator
uk: Розділювач

en: Separator Menu Item
uk: Розділювач у меню

en: Separator Tool Item
uk: Розділювач на панелі інструментів

en: Separator item
uk: Розділювач

en: Set default value
uk: Встановити типове значення

en: Set the currently active page to edit, this property will not be saved
uk: Встановити поточну активну сторінку для редагування. Значення цієї властивості не буде збережено

en: Set the currently active submenu to edit, this property will not be saved
uk: Встановити поточне активне підменю для редагування. Значення цієї властивості не буде збережено

en: Set the description of the Activate atk action
uk: Встановити опис дій atk, що відповідає активації елемент

en: Set the description of the Click atk action
uk: Встановити опис дії atk, що відповідає клацанню

en: Set the description of the Press atk action
uk: Встановити опис дії atk, що відповідає натисканню клавіші

en: Set the description of the Release atk action
uk: Встановити опис дії atk, що відповідає відпусканню клавіші

en: Set the icon size for this source of '%s'
uk: використання розміру значка для цього джерела «%s»

en: Set the state for this source of '%s'
uk: використання стану джерела «%s»

en: Set the text direction for this source of '%s'
uk: використання напрямку тексту для цього джерела «%s»

en: Set whether you want to specify a state for this source of '%s'
uk: Чи використовувати стан джерела «%s»

en: Set whether you want to specify a text direction for this source of '%s'
uk: Чи вказувати напрямок тексту для цього джерела «%s»

en: Set whether you want to specify an icon size for this source of '%s'
uk: Чи використовувати розмір значка для цього джерела «%s»

en: Setting %s of %s
uk: Встановлюється %s з %s

en: Setting %s of %s to %s
uk: Встановлюється %s з %s у %s

en: Setting %s to have a start action
uk: Параметр для додавання до %s початкової дії

en: Setting %s to have an end action
uk: Параметр для додавання до %s завершальної дії

en: Setting %s to not have a start action
uk: Параметр для усування у %s початкової дії

en: Setting %s to not have an end action
uk: Параметр для усування у %s завершальної дії

en: Setting %s to not show window controls
uk: Параметр %s для вимикання показу засобів керування вікном

en: Setting %s to not use a center child
uk: Параметр %s для невикористання центрального дочірнього елемента

en: Setting %s to not use tooltip markup
uk: Невикористання у підказці до %s форматування тексту

en: Setting %s to show window controls
uk: Параметр %s для показу засобів керування вікном

en: Setting %s to use a Pango markup string
uk: Використання у %s розмітки pango

en: Setting %s to use a center child
uk: Параметр %s для використання центрального дочірнього елемента

en: Setting %s to use a custom child
uk: Використання у %s нетипового дочірнього елемента

en: Setting %s to use a custom label widget
uk: використання додатково визначеної мітки у %s

en: Setting %s to use a custom title
uk: Налаштовуємо %s на використання нетипового заголовка

en: Setting %s to use a custom titlebar
uk: Використання у %s нетипової смужки заголовка

en: Setting %s to use a custom tooltip
uk: Використання у %s нетипової підказки

en: Setting %s to use a label and image
uk: Використання мітки та значка у %s

en: Setting %s to use a logo icon
uk: Налаштовуємо %s на використання піктограми логотипа

en: Setting %s to use a named icon
uk: Використання у %s іменованої піктограми

en: Setting %s to use a pattern string
uk: використання у %s рядка-шаблону

en: Setting %s to use a primary icon from filename
uk: використання первинного значка у %s з файлу

en: Setting %s to use a primary icon from stock
uk: використання вбудованого первинного значка у %s

en: Setting %s to use a primary icon from the icon theme
uk: використання первинного значка у %s з теми

en: Setting %s to use a resource name
uk: Використання назви ресурсу %s

en: Setting %s to use a secondary icon from filename
uk: використання вторинного значка у %s з файлу

en: Setting %s to use a secondary icon from stock
uk: використання вбудованого вторинного значка у %s

en: Setting %s to use a secondary icon from the icon theme
uk: використання вторинного значка у %s з теми

en: Setting %s to use a single line
uk: Використання режиму одного рядка у %s

en: Setting %s to use a stock button
uk: Використання вбудованого значка у %s

en: Setting %s to use a stock item
uk: використання вбудованого значка у %s

en: Setting %s to use a system provided titlebar
uk: Використання у %s наданої системою смужки заголовка

en: Setting %s to use an attribute list
uk: використання списку атрибутів у %s

en: Setting %s to use an external buffer
uk: Використання у %s зовнішньго буфера

en: Setting %s to use an icon file
uk: Використання у %s файла піктограми

en: Setting %s to use an image from filename
uk: використання зображення з файлу у %s

en: Setting %s to use an image from stock
uk: використання у %s вбудованого значка

en: Setting %s to use an image from the icon theme
uk: використання у %s значка з теми

en: Setting %s to use logo file
uk: Налаштовуємо %s на використання файла логотипа

en: Setting %s to use normal line wrapping
uk: Використання переносу у %s

en: Setting %s to use specific Pango word wrapping
uk: Використання режиму переносу для %s

en: Setting %s to use standard configuration
uk: Використання стандартної конфігурації у %s

en: Setting %s to use standard label text
uk: використання стандартного тексту позначки у %s

en: Setting %s to use static text
uk: Використання у %s статичного тексту

en: Setting %s to use the %s property as an attribute
uk: Використання у %s атрибуту з властивості %s

en: Setting %s to use the %s property directly
uk: Використання у %s властивості %s безпосередньо

en: Setting %s to use the standard title
uk: Налаштовуємо %s на використання стандартного заголовка

en: Setting %s to use tooltip markup
uk: Використання у підказці до %s форматування тексту

en: Setting License type of %s
uk: Встановлюємо тип ліцензування %s

en: Setting columns on %s
uk: Використання стовпчиків у %s

en: Setting i18n metadata
uk: Встановлення метаданих локалізації

en: Setting multiple properties
uk: Встановлення кількох властивостей

en: Setting object type on %s to %s
uk: Встановлюється тип об'єкту %s в %s

en: Setting primary icon of %s to not use tooltip markup
uk: Невикористання у %s форматування у тексті підказки до основної піктограми

en: Setting primary icon of %s to use tooltip markup
uk: Використання у %s форматування у тексті підказки до основної піктограми

en: Setting project's %s property
uk: Встановлюємо властивість %s проєкту

en: Setting resource path to '%s'
uk: Встановлюємо шлях до ресурсів «%s»

en: Setting secondary icon of %s to not use tooltip markup
uk: Невикористання у %s форматування у тексті підказки до вторинної піктограми

en: Setting secondary icon of %s to use tooltip markup
uk: Використання у %s форматування у тексті підказки до вторинної піктограми

en: Setting target version of '%s' to %d.%d
uk: Встановлюємо версію призначення «%s» %d.%d

en: Setting translation domain to '%s'
uk: Встановлюємо домен перекладу «%s»

en: Setting widget '%s' as template
uk: Встановлюємо віджет «%s» як шаблон

en: Setup Text Attributes
uk: Встановити атрибути тексту

en: Seventh Key
uk: Сьому клавіша

en: Shift Key
uk: Клавіша Shift

en: Show Border
uk: Показувати межу

en: Show Class Field
uk: Показати поле класу

en: Show info
uk: Показувати довідку

en: Show warnings when saving
uk: Показувати попередження під час зберігання

en: Show window controls
uk: Показати засоби керування вікном

en: Shrink
uk: Стискається

en: Signal
uk: Сигнал

en: Signal Editor
uk: Редактор сигналів

en: Signal has versioning problems:
uk: У сигналу є проблеми із версіями:

en: SignalClass
uk: Клас сигналів

en: Single
uk: Єдиний

en: Single Click Activate
uk: Активація одним клацанням

en: Single Paragraph Mode column
uk: Стовпчик використання одного абзацу

en: Sixth Key
uk: Шоста клавіша

en: Size
uk: Розмір

en: Size Group
uk: Вирівнювання за розміром

en: Size column
uk: Стовпчик розміру

en: Slide Both Sides
uk: Ковзання за обома вісями

en: Slide Down
uk: Ковзання вниз

en: Slide Horizontally
uk: Ковзання горизонтально

en: Slide Left
uk: Ковзання ліворуч

en: Slide Left-Right
uk: Ковзання ліворуч-праворуч

en: Slide Right
uk: Ковзання праворуч

en: Slide Up
uk: Ковзання вгору

en: Slide Up-Down
uk: Ковзання вгору-вниз

en: Slide Vertically
uk: Ковзання вертикально

en: Slider
uk: Повзунок

en: Small Capitals
uk: Маленькі заголовні

en: Small Toolbar
uk: Невелика панель інструментів

en: Smooth scroll
uk: Плавне гортання

en: Some properties have versioning problems:
uk: У деяких властивостей є проблеми із версією:

en: Some signals have versioning problems:
uk: У деяких сигналів є проблеми із версією:

en: South
uk: Південь

en: South East
uk: Південний схід

en: South West
uk: Південний захід

en: Spacing
uk: Інтервал

en: Spacing:
uk: Інтервал:

en: Special Child Type
uk: Спеціальний тип дочірнього елемента

en: Specify the actual editor property type name to use for this shell
uk: Визначає справжню назву типу у редакторі властивостей, якою слід скористатися для цієї оболонки

en: Spellcheck
uk: Перевірка правопису

en: Spin
uk: Прокрутка

en: Spin Button
uk: Кнопка з обертанням

en: Spin Button Attributes
uk: Атрибути кнопки-лічильника

en: Spin Renderer
uk: Растеризація прокрутки

en: Spinner
uk: Поступ

en: Spinner Renderer
uk: Обробник лічильника

en: Splash Screen
uk: Заставка

en: Split Pane
uk: Розділена панель

en: Spread
uk: Розсіювання

en: Stack
uk: Стос

en: Stack Attributes
uk: Атрибути стосу

en: Stack Sidebar
uk: Бічна панель зі стосом

en: Stack Switcher
uk: Перемикач стосу

en: Stack Switcher Attributes
uk: Атрибути перемикача стосу

en: Start
uk: Початок

en: Start Action
uk: Початкова дія

en: Start Action:
uk: Початкова дія:

en: Start/resume interactive UI introduction
uk: Почати або поновити перегляд інтерактивного вступу щодо інтерфейсу

en: Start:
uk: Початок:

en: Static
uk: Статичне

en: Status
uk: Статус

en: Status Bar
uk: Рядок стану

en: Status Icon
uk: Значок статусу

en: Stepper Sensitivity
uk: Чутливість

en: Stock
uk: Вбудовані

en: Stock Button
uk: Вбудована кнопка

en: Stock Detail column
uk: Стовпчик деталей вбудованих елементів

en: Stock Image
uk: Готове зображення

en: Stock Item
uk: Вбудований елемент

en: Stock Item:
uk: Вбудований значок:

en: Stock Size column
uk: Стовпчик розміру вбудованих значків

en: Stock column
uk: Стовпчик вбудованих значків

en: Stretch column
uk: Стовпчик розтягування

en: Strikethrough column
uk: Стовпчик перекреслення

en: String
uk: Рядок

en: Structure
uk: Структура

en: Style Classes
uk: Класи стилів

en: Style column
uk: Стовпчик стилю

en: Subscribe me to the mailing list
uk: Підписати мене на список листування

en: Subscribe to Glade Users mailing list.
    You will be sent email requesting confirmation!
uk: Підписатися на список листування користувачів Glade.
    Вам буде надіслано повідомлення електронної пошти із запитом щодо підтвердження!

en: Subscript text
uk: Текст нижнього індексу

en: Substructure
uk: Підструктура

en: Subwindow Of
uk: Підвікно

en: Summary
uk: Зведення

en: Super Modifier
uk: Модифікатор Super

en: Superscript text
uk: Текст верхнього індексу

en: Support Warning
uk: Підтримка попереджень

en: Swap
uk: Резервна пам'ять

en: Swapped
uk: Обміняні

en: Swapped | After
uk: Обміняні | Після

en: Switch
uk: Перемкнутися

en: T_ranslatable
uk: П_ерекладається

en: Tab
uk: Вкладка

en: Tab Attributes
uk: Атрибути вкладки

en: Table
uk: Таблиця

en: Table Cell
uk: Комірка таблиці

en: Table Row
uk: Рядок таблиці

en: Tablet Pad
uk: Панель планшета

en: Tabular Menus
uk: Табульовані меню

en: Tag
uk: Мітка

en: Tear Off Menu Item
uk: Рухомий елемент меню

en: Tearoff menus
uk: Відривні меню

en: Tearoff menus are disabled
uk: Відривні меню вимкнено

en: Template
uk: Шаблон

en: Template classes are only usable in GTK+ 3.10 and later.
uk: Класи шаблонів можна використовувати лише у GTK+ 3.10 та новіших версіях.

en: Terminal
uk: Термінал

en: Text
uk: Текст

en: Text Buffer
uk: Текстовий буфер

en: Text Column column
uk: Стовпчик тексту

en: Text Entry
uk: Поле вводу тексту

en: Text Formatting
uk: Форматування тексту

en: Text Horizontal Alignment column
uk: Стовпчик горизонтального вирівнювання тексту

en: Text Renderer
uk: Растеризація тексту

en: Text Tag
uk: Проміжки між текстом

en: Text Tag Table
uk: Таблиця позначок у тексті

en: Text Tag Table Editor
uk: Редактор таблиць позначок у тексті

en: Text Vertical Alignment column
uk: Стовпчик вертикального вирівнювання

en: Text View
uk: Перегляд тексту

en: Text View Attributes
uk: Атрибути текстової панелі

en: Text below icons
uk: Текст під значками

en: Text beside icons
uk: Текст поруч зі значками

en: Text column
uk: Стовпчик тексту

en: Text only
uk: Лише текст

en: Text:
uk: Текст:

en: Thank you for taking the time to complete the survey, we appreciate it!
uk: Дякуємо вам за час, який ви витратили на заповнення опитування — ваша допомога важлива для нас!

en: The GladeDesignView that contains this layout
uk: GladeDesignView, який містить це компонування

en: The GladeProperty to display a label for
uk: GladeProperty, для якого слід показати мітку

en: The GladePropertyDef for this property
uk: GladePropertyDef для цієї властивості

en: The GladePropertyDef this GladeEditorProperty was created for
uk: GladePropertyDef, для якого було створено цю GladeEditorProperty

en: The URL to load in Glade (this property will not be saved)
uk: Адреса сторінки, яку слід завантажити до Glade (значення цієї властивості не буде збережено)

en: The accelerator can only be set when inside an Action Group.
uk: Прискорювач можна встановлювати лише всередині групи кнопок дій.

en: The accessible role of this object
uk: Роль цього об'єкта у допоміжних технологіях

en: The class adaptor for the associated widget
uk: Клас адаптеру для зв'язаного віджету

en: The class field string
uk: Рядок поля класу

en: The column in the model to load the value from
uk: Стовпчик у моделі для завантаження значення

en: The container object this editor is currently editing
uk: Контейнер, що редагується у даний момент

en: The current item to add to the project
uk: Поточний об'єкт для додавання до проєкту

en: The currently effective GladePointerMode
uk: Поточний задіяний GladePointerMode

en: The currently loaded widget in this editor
uk: Поточне вікно у редакторі

en: The decoration layout does not apply to header bars which do no show window controls
uk: Компонування декорацій не стосується смужок заголовків, на яких не буде показано засоби керування вікном

en: The detail for this signal
uk: Подробиці щодо цього сигналу

en: The editor page type to create this GladeEditorTable for
uk: Тип сторінки редактора для створення цього GladeEditorTable для

en: The file %s has been modified since reading it
uk: Файл %s був змінений на диску з моменту останнього читання

en: The filesystem path of the project
uk: Шлях у файловій системі до проєкту

en: The glade project that this widget belongs to
uk: Проєкт glade, якому належить цей віджет

en: The glade widget to edit signals
uk: Віджет glade для редагування сигналів

en: The handler for this signal
uk: Обробник цього сигналу

en: The height of the widget when toplevel in the GladeDesignLayout
uk: Висота віджету коли головне вікно належить GladeDesignLayout

en: The icon name
uk: Назва значка

en: The internal name of the widget
uk: Внутрішня назва елемента

en: The list of application names to add to the filter
uk: Список назв програм, які слід додати до фільтра

en: The list of file name patterns to add to the filter
uk: Список взірців назв файлів, які слід додати до фільтра

en: The list of items to show in the combo box
uk: Список пунктів, які слід показати у спадному списку

en: The list of mime types to add to the filter
uk: Список типів MIME, які слід додати до фільтра

en: The menubar and toolbar were merged in the headerbar
uk: Панелі меню та інструментів було об'єднано у панель заголовка

en: The name of the widget
uk: Назва віджету

en: The name of the widget catalog this class was declared by
uk: Назва каталогу віджетів, який визначає даний клас

en: The names of the icons to be used by the scale button. The first item in the array will be used in the button when the current value is the lowest value, the second item for the highest value. All the subsequent icons will be used for all the other values, spread evenly over the range of values
uk: Назва піктограм, які буде використано кнопкою масштабування. Перший запис у масиві буде використано на кнопці, якщо поточне значення є найменшим, другий запис — найбільшим. Усі наступні піктограми буде використано для інших значень за рівномірним розподілом у діапазоні значень

en: The number of columns for this grid
uk: Кількість стовпчиків у цій таблиці

en: The number of digits to round the value to when the value changes
uk: Кількість цифр, до якої слід округлювати значення, коли значення змінюється

en: The number of items in the action bar
uk: Кількість елементів на панелі дій

en: The number of items in the box
uk: Кількість елементів у контейнері

en: The number of items in the header bar
uk: Кількість пунктів на смужці заголовка

en: The number of pages in the notebook
uk: Кількість сторінок у записнику

en: The number of pages in the stack
uk: Кількість сторінок у стосі

en: The number of rows for this grid
uk: Кількість рядків у цій таблиці

en: The number of submenus in the popover menu
uk: Кількість підменю у накладному меню

en: The object associated
uk: Цей об'єкт зв'язаний

en: The object inspector took the palette's place
uk: Місце палітри зайняла панель інспектора об'єктів

en: The object's unique identifier
uk: Унікальний ідентифікатор об'єкта

en: The page position in the Assistant
uk: Позиція сторінки у помічнику

en: The palette was replaced with a new object chooser
uk: Палітру було замінено на нову панель вибору об'єктів

en: The pango attributes for this label
uk: Атрибути pango для цієї позначки

en: The position of the child in the flowbox
uk: Розташування дочірнього об'єкта на динамічній панелі

en: The position of the menu item in the menu shell
uk: Позиція пункту меню у оболонці меню

en: The position of the row item in the listbox
uk: Розташування елемента рядка на панелі списку

en: The position of the tool item group in the palette
uk: Розташування групи записів інструментів у палітрі

en: The position of the tool item in the toolbar
uk: Позиція запису інструмента на панелі інструментів

en: The project %s has unsaved changes
uk: Проєкт %s містить незбережені зміни

en: The project being inspected
uk: Оновлюється структура проєкту

en: The project file %s has been externally modified
uk: Файл %s був змінений зовні

en: The project this properties dialog was created for
uk: Проєкт, для якого було створено це діалогове вікно властивостей

en: The project translation domain
uk: Домен перекладу проєкту

en: The project's template widget, if any
uk: Віджет шаблона проєкту, якщо такий існує

en: The property name to use when loading by widget
uk: Назва властивості, яку слід використати при завантаженні віджета

en: The property used to set the X position of a child object
uk: Ця властивість використовується для встановлення координати Х дочірнього об'єкту

en: The property used to set the Y position of a child object
uk: Ця властивість використовується для встановлення координати Y дочірнього об'єкту

en: The property used to set the height of a child object
uk: Ця властивість використовується для встановлення висоти дочірнього об'єкту

en: The property used to set the width of a child object
uk: Ця властивість використовується для встановлення ширини дочірнього об'єкту

en: The response ID of this button in a dialog
uk: Ідентифікатор відповіді цієї кнопки у діалозі

en: The signal class of this signal
uk: Клас сигналів для цього сигналу

en: The signal editor used to edit signals
uk: Редактор сигналів для редагування сигналів

en: The sole purpose of this survey is to better know our user base.
    Your email address will be used to uniquely identify you as a Glade user and send you back a modification token in case you want to modify something or add extra comments.
    Only statistics compiled from the whole dataset will be shared publicly.
    Individual data will be stored in a private database and it will not be shared with the public or any other third party.
uk: Єдиною метою створення цього опитування є краще розуміння потреб наших користувачів.
    Вашу адресу електронної пошти буде використано лише для ідентифікації вас як користувача Glade і надсилання ключа для внесення змін, яким ви можете скористатися для внесення змін до відповідей або додаткових коментарів.
    Оприлюднено буде лише загальні статистичні дані за отриманим набором відповідей.
    Дані окремих користувачів зберігатимуться у закритій базі даних. Ми не оприлюднюватимемо їх і не надаватимемо їх стороннім особам чи компаніями.

en: The stock icon displayed on the item (choose an item from GTK+ stock or from an icon factory)
uk: Вбудована піктограма, яку буде показано для пункту (виберіть записі із набору GTK+ або сховища піктограм)

en: The stock item for this button
uk: Готовий елемент для цієї кнопки

en: The stock item for this menu item
uk: Готовий елемент для цього елемента меню

en: The user data for this signal
uk: Дані користувача для цього сигналу

en: The user interfaces designed in Glade are saved as XML and these can be loaded by applications dynamically as needed by using GtkBuilder or used directly to define a new GtkWidget derived object class using GTK+ new template feature.
uk: Інтерфейси користувача, розроблені у Glade зберігаються у форматі XML. Їх можна за потреби завантажувати до програм у динамічному режимі за допомогою GtkBuilder або використовувати безпосередньо для визначення нового похідного від GtkWidget класу об'єктів з використанням можливості створення шаблонів GTK+.

en: The versioning support warning for this signal
uk: Попередження щодо підтримки версій для цього сигналу

en: The width of the widget when toplevel in the GladeDesignLayout
uk: Ширина віджету коли головне вікно належить GladeDesignLayout

en: Themed Icon
uk: Піктограма з теми

en: Third Mouse Button
uk: Третя кнопка миші

en: This combo box is not configured to have an entry
uk: Цей спадний список не налаштовано на те, щоб у ньому були пункти

en: This gives backends control to set property sensitivity
uk: Керуючий вхід для встановлення властивості чутливості

[ctx: This is to honor a professor that passed away last year and appears in a popover when you click on the button that says "RIP Guido"]
en: Guido was one of my professors at Rosario
    National University of Argentina.
    
    He introduced me to C, Linux, free software...
    
    He always had extra time to explain one more thing
    and help you figure out things by yourself.
    
    Always made a joke in the right moment keeping
    things interesting and fun.
    
    Master of intentionally misconstrued sayings.
    
    Always carried a stack of books under his arm.
    
    Loved Guinness beer.
    
    All he ever wanted was make you think!
    
    "Alégrate! Mañana sera peor."
    
    	Juan Pablo
uk: Гвідо був одним з моїх викладачів у Національному
    університеті Розаріо в Аргентині.
    
    Він відкрив мені світ C, Linux, вільного ПЗ…
    
    У нього завжди знаходився час пояснити ще щось і
    допомогти зрозуміти речі мені самому.
    
    У нього завжди був жарт, щоб у належний момент
    зробити навчання цікавим і веселим.
    
    Майстер навмисне перекручених висловів.
    
    Він завжди носив із собою стос книг.
    
    Полюбляв пиво Guinness.
    
    Усе, що йому було потрібно» — змусити тебе думати!
    
    «Alégrate! Mañana sera peor.»
    
    	Хуан Пабло

en: This progressbar does not show text
uk: Ця смужка поступу не показує текст

en: This property does not apply to client-side decorated windows
uk: Ця властивість не стосується вікон, декорування яких виконується на боці клієнта

en: This property does not apply unless Use Underline is set.
uk: Ця властивість не застосовна, доки не встановлено атрибут використання підкреслення.

en: This property does not apply when a custom title is set
uk: Ця властивість не застосовується, якщо встановлено нетиповий заголовок

en: This property is deprecated
uk: Ця властивість застаріла

en: This property is disabled
uk: Цю властивість вимкнено

en: This property is only available
    if the entry characters are invisible
uk: Ця властивість доступна, лише якщо
    символи запису є невидимими

en: This property is only available
    if the entry has a frame
uk: Ця властивість доступна, лише
    якщо у елемента є рамка

en: This property is only for use in dialog action buttons
uk: Ця властивість використовується лише у кнопках дій у діалогах

en: This property is set to be controlled by an Action
uk: Ця властивість керується дією

en: This property only applies if ellipsize and wrapping are enabled
uk: Ця властивість застосовується, лише якщо увімкнено обривання тексту трьома крапками та перенесення рядків

en: This property only applies to named icons
uk: Ця властивість застосовується лише до піктограм з теми

en: This property only applies to stock images or named icons
uk: Ця властивість застосовується лише до стокових зображень та піктограм з теми

en: This property only applies when configuring the label with text
uk: Ця властивість застосовна лише для налаштовування мітки з текстом

en: This property was introduced in %s %d.%d while project targets %s %d.%d
uk: Цю властивість було введено у %s %d.%d, проєкт використовує %s %d.%d

en: This signal is deprecated
uk: Цей сигнал застарів

en: This signal was introduced in %s %d.%d while project targets %s %d.%d
uk: Цей сигнал було впроваджено у %s %d.%d, проєкт використовує %s %d.%d

en: This widget is deprecated
uk: Цей віджет вже застарів

en: This widget was introduced in %s %d.%d while project targets %s %d.%d
uk: Цей віджет був введений у %s %d.%d, проєкт використовує %s %d.%d

en: Time
uk: Час

en: Title
uk: Заголовок

en: Title Bar
uk: Смужка заголовка

en: Title:
uk: Заголовок:

en: To free up space for the property editor
uk: Щоб звільнити місце для панелі редактора властивостей

en: Toggle
uk: Кнопка-перемикач

en: Toggle Action
uk: Дія-перемикач

en: Toggle Button
uk: Кнопка перемикання

en: Toggle Renderer
uk: Растеризація перемикача

en: Toggle Tool Button
uk: Кнопка перемикання на панелі інструментів

en: Toggle and Radio
uk: Перемикач і радіо-кнопка

en: Tokens are processed manually in batches.
    Please be patient.
uk: Ключі обробляються серіями вручну.
    Будь ласка, майте терпіння.

en: Tool Bar
uk: Панель інструментів

en: Tool Bar Editor
uk: Правка панелі інструментів

en: Tool Button
uk: Кнопка на панелі інструментів

en: Tool Item
uk: Інструмент панелі

en: Tool Item Group
uk: Група інструментів панелі

en: Tool Palette
uk: Палітра інструментів

en: Tool Palette Editor
uk: Редактор палітр інструментів

en: Tool Tip
uk: Підказки

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Toolbar Proxies
uk: Агенти панелі інструментів

en: Toolkit version required:
uk: Потрібна версія набору бібліотек:

en: Tooltip
uk: Підказка

en: Tooltip:
uk: Підказка:

en: Top
uk: Зверху

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: Top to Bottom
uk: Зверну вниз

en: Top:
uk: Вгорі:

en: Toplevel
uk: Верхній рівень

en: Toplevel Height
uk: Висота головного вікна

en: Toplevel Width
uk: Ширина головного вікна

en: Toplevels
uk: Вікна

en: Touch
uk: Торкання

en: Touchpad Gesture
uk: Жест на сенсорному пристрої

en: Transient For:
uk: Перехідне для:

en: Translatable
uk: Перекладається

en: Translated title for the class used in the glade UI
uk: Назва класу, що перекладається, яка використовується у інтерфейсі glade

en: Translation Domain
uk: Домен перекладу

en: Translation domain:
uk: Домен перекладу:

en: Translators
uk: Перекладачі

en: Tree
uk: Дерево

en: Tree Item
uk: Об'єкт ієрархії

en: Tree Model Filter
uk: Модель для фільтрації

en: Tree Model Sort
uk: Модель для впорядкування

en: Tree Selection
uk: Виділення у дереві

en: Tree Store
uk: Модель дерева

en: Tree Table
uk: Таблиця у вигляді дерева

en: Tree View
uk: Перегляд деревом

en: Tree View Attributes
uk: Атрибути панелі ієрархії

en: Tree View Column
uk: Стовпчик дерева

en: Tree View Editor
uk: Редактор дерева

en: Tree model:
uk: Модель ієрархії:

en: Try adding a grid
uk: Спробуйте додати таблицю

en: Trying to save private data to %s directory but it is a regular file.
    No private data will be saved in this session
uk: Не вдається зберегти дані у каталог %s, тому що натомість вказано звичайний
    файл. Дані не будуть збережені у цей сеанс.

en: Type
uk: Тип

en: Type:
uk: Тип:

en: UI definition has no previewable widgets.
uk: У визначені інтерфейсу немає віджетів для попереднього перегляду.

en: Ultra Condensed
uk: Дуже стиснений

en: Ultra Expanded
uk: Дуже розтягнутий

en: Unable to copy unrecognized widget type.
uk: Неможливо скопіювати нерозпізнаний тип віджета.

en: Unable to cut unrecognized widget type
uk: Неможливо вирізати нерозпізнаний тип віджета

en: Unable to load image (%s)
uk: Не вдається завантажити зображення (%s)

en: Unable to open '%s', the file does not exist.
uk: Не вдається відкрити «%s», файл не існує.

en: Unable to paste to multiple widgets
uk: Не вдається вставити декілька елементів

en: Unable to paste to the selected parent
uk: Не вдається вставити у виділене місце

en: Under what kind of license(s) do you release the software you used Glade to create?
uk: Які умови ліцензування ви використовуєте для випуску програмного забезпечення, для створення якого ви використовуєте Glade?

en: Underline column
uk: Стовпчик підкреслення

en: Undo
uk: Скасувати

en: Undo: %s
uk: Вернути: %s

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unlocking %s
uk: Розблоковуємо %s

en: Unrecognized types
uk: Нерозпізнані типи

en: Unsaved %i
uk: Незбережений %i

en: Unset
uk: Не встановлено

en: Unsetting template
uk: Скасовуємо встановлення шаблона

en: Unsetting widget '%s' as template
uk: Скасовуємо встановлення віджета «%s» як шаблона

en: Up
uk: Вверх

en: Upper:
uk: Верхня межа:

en: Uppercase Chars
uk: Великі літери

en: Uppercase Sentences
uk: Речення з великої літери

en: Uppercase Words
uk: Слова з великої літери

en: Use Action Appearance
uk: Використовувати зовнішній вигляд дії

en: Use Command
uk: Використовувати команду

en: Use Underline
uk: Використовувати підкреслення

en: Use markup
uk: Використовувати розмітку

en: Use the "query-tooltip" to present a tooltip
    instead of setting a literal tooltip
uk: Скористайтеся «query-tooltip» для показу підказки
    замість встановлення підказки буквально

en: Used to generate names of new widgets
uk: Використовується для створення назв нових віджетів

en: User Data
uk: Дані користувача

en: User Information
uk: Відомості щодо користувача

en: User Interface Designer
uk: Редактор інтерфейсів користувача

en: User data
uk: Дані користувача

en: User templates
uk: Шаблони користувача

en: Utility
uk: Допоміжні

en: Value
uk: Значення:

en: Value ID:
uk: Ід. значення:

en: Value column
uk: Стовпчик значення

en: Value:
uk: Значення:

en: Variant column
uk: Стовпчик варіанту

en: Verify objects, properties and signals deprecations
uk: Перевірити застарівання об'єктів, властивостей і сигналів

en: Version:
uk: Версія:

en: Versioning errors
uk: Помилки із версіями

en: Vertical
uk: Вертикальне

en: Vertical Alignment
uk: Вертикальне вирівнювання

en: Vertical Alignment column
uk: Стовпчик вертикального вирівнювання

en: Vertical Box
uk: Вертикальний контейнер

en: Vertical Button Box
uk: Вертикальна група кнопок

en: Vertical Padding
uk: Вертикальний відступ

en: Vertical Padding column
uk: Стовпчик вертикального відступу

en: Vertical Panes
uk: Вертикальна панель

en: Vertical Scale
uk: Вертикальна шкала

en: Vertical Scrollbar
uk: Вертикальна смуга прокрутки

en: Vertical Separator
uk: Вертикальний розділювач

en: Vertical Writing
uk: Вертикальна писемність

en: Vertical:
uk: Вертикально:

en: Video
uk: Відео

en: View Margin:
uk: Поле перегляду:

en: Viewport
uk: Вікно перегляду

en: Visibility Notify
uk: Сповіщення про показ

en: Visible
uk: Видимий

en: Visible child
uk: Видимий дочірній елемент

en: Visible column
uk: Видимий стовпчик

en: Visit Glade web site
uk: Відвідати сайт Glade

en: Visual State
uk: Стан відображення

en: Volume Button
uk: Регулятор гучності

en: Waiting for %s
uk: Очікування на %s

en: Warning
uk: Попередження

en: Warnings:
uk: Попередження:

en: We are conducting a user survey
     would you like to take it now?
uk: Ви опитуємо користувачів.
     Хочете взяти участь у нашому опитуванні зараз?

en: We care about privacy!
uk: Ми дбаємо про вашу конфіденційність!

en: We could not find the symbol "%s"
uk: Не вдається знайти символ "%s"

en: WebKit Settings
uk: Параметри WebKit

en: WebKit Web View
uk: Вебпанель WebKit

en: WebKit2GTK+ Widgets
uk: Віджети WebKit2GTK+

en: Website
uk: Сайт

en: Website:
uk: Сайт:

en: Weight column
uk: Стовпчик товщини

en: West
uk: Захід

en: What aspect of the software needs the most improvement?
uk: Який аспект програмного забезпечення найбільше потребує удосконалення?

en: What is available in my OS
uk: Тією, яка доступна для моєї ОС

en: What level of Glade user would you say you are?
uk: Як ви вважаєте, якого рівня знання ви маєте як користувач Glade?

en: When did you start using Glade?
uk: Коли ви почали користуватися Glade?

en: Where applicable, precision to use on editors
uk: Де застосовне, точність, яку слід використовувати у редакторах

en: Where you can search all supported classes
uk: Ви можете виконувати пошук у всіх підтримуваних класах

en: Whether project has a selection
uk: Проєкт має активне виділення

en: Whether project has been modified since it was last saved
uk: Чи був змінений проєкт з моменту останнього читання

en: Whether project is read-only
uk: Чи проєкт доступний лише для перегляду

en: Whether the adaptor should query the use or not
uk: Чи має адаптер надсилати запит щодо використання

en: Whether the border should be shown
uk: Чи слід показувати рамку

en: Whether the headerbar should use a custom title widget.
uk: Визначає, чи має смужка заголовка використовувати віджет нетипового заголовка.

en: Whether the property to load is a packing property or not
uk: Визначає, чи є властивість, яку слід завантажити, запакованою

en: Whether the user data is swapped with the instance for the handler
uk: Визначає, чи має бути обміняно дані користувача із екземпляром для обробника

en: Whether the widget is visible or not
uk: Чи буде цей віджет видимим

en: Whether this action bar should include a centered child.
uk: Визначає, чи має ця панель дій включати центрований дочірній елемент.

en: Whether this action is sensitive
uk: Чи є чутливою ця дія

en: Whether this action is visible
uk: Чи буде ця дія видимою

en: Whether this box should include a centered child.
uk: Визначає, чи має ця панель включати центрований дочірній елемент.

en: Whether this composite child is an ancestral child or an anarchist child
uk: Чи є цей вбудований дочірній віджет успадкованим елементом чи самостійним елементом

en: Whether this container supports resizes of child widgets
uk: Чи дозволяє контейнер змінювати розмір дочірніх віджетів

en: Whether this listbox should have a placeholder widget that is shown in the list when it doesn't display any visible children
uk: Чи має ця панель списку містити віджет-замінник, який буде показано у списку, коли той не показуватиме ніяких видимих дочірніх елементів

en: Whether this page will initially be marked as complete regardless of user input.
uk: Визначає, чи буде цю сторінку від початку позначено як заповнену, незалежно від введених користувачем даних.

en: Whether this property is translatable
uk: Чи перекладається ця властивість або ні

en: Whether this signal is run after default handlers
uk: Визначає, чи слід запускати цей сигнал після типових обробників

en: Whether this widget is a composite template
uk: Визначає, чи є цей віджет композитним шаблоном

en: Whether this widget is the template for a composite widget
uk: Визначає, чи є цей віджет шаблоном для складеного віджета

en: Whether this window should include a custom titlebar.
uk: Визначає, чи має включати це вікно нетипову смужку заголовка.

en: Whether to append a colon ':' to the property name
uk: Визначає, чи слід дописувати двокрапку («:») до назви властивості

en: Whether to explicitly disable the check button
uk: Визначає, чи слід явним чином вимкнути кнопку позначення

en: Whether to highlight the area of the trough from the bottom or left leading up to the knob
uk: Визначає, чи підсвічувати область у жолобку знизу або ліворуч до повзунка

en: Whether to show an informational button for the loaded widget
uk: Чи показувати кнопку отримання інформації для завантаженого віджету

en: Whether to show the class field at the top
uk: Визначає, чи слід показувати поле класу згори

en: Whether to show window controls, e.g. a close button.
uk: Визначає, чи слід показувати засоби керування вікном, наприклад кнопку закриття.

en: Whether to start scrolling at less than minimum or natural height
uk: Чи розпочинати гортання при меншій за мінімальну або природну висоту

en: Whether to start scrolling at less than minimum or natural width
uk: Чи розпочинати гортання при меншій за мінімальну або природну ширину

en: Whether to use markup in the
    primary icon's tooltip
uk: Чи слід використовувати розмітку
    у підказці до основної піктограми

en: Whether to use markup in the
    secondary icon's tooltip
uk: Чи слід використовувати розмітку
    у підказці до вторинної піктограми

en: Whether to use markup in the tooltip
uk: Визначає, чи слід використовувати форматування для тексту підказки

en: Whether to use the GladeCommand API when modifying properties
uk: Визначає, чи слід використовувати програмний інтерфейс GladeCommand при внесенні змін до властивостей

en: Whether we are creating an exact duplicate when using a template
uk: Чи створювати точну копію при використанні шаблонів

en: Whether we should use the command API for the undo/redo stack
uk: Чи потрібно використовувати командний інтерфейс для стеку повернення/повторення

en: Which programming languages do you prefer?
uk: Якій мові програмування ви надаєте перевагу?

en: Which version do you normally use?
uk: Якою версією ви зазвичай користуєтеся?

en: Why not?
uk: Чому ні?

en: Widget
uk: Віджет

en: Widget Attributes
uk: Атрибути віджета

en: Widget Flags
uk: Прапорці віджети

en: Widget Spacing
uk: Інтервал між віджетами

en: Widget selector
uk: Виділення віджетів

en: Widget:
uk: Віджет:

en: Widgets
uk: Віджети

en: Widgets of type %s can only have widgets as children.
uk: Віджети типу %s можуть містити інші віджети лише як дочірні.

en: Widgets of type %s need placeholders to add children.
uk: У віджетах типу %s для додавання дочірніх елементів потрібні заповнювачі.

en: Width column
uk: Стовпчик ширини

en: Width in Characters column
uk: Стовпчик ширини у символах

en: Width property
uk: Ширина

en: Window
uk: Вікно

en: Window Attributes
uk: Атрибути вікна

en: Window Flags
uk: Прапорці вікна

en: Window Group
uk: Група вікон

en: Window Placement:
uk: Розташування вікна:

en: Word
uk: Слово

en: Word Character
uk: Символ слова

en: Word Completion
uk: Завершення слів

en: Wrap Mode column
uk: Стовпчик режиму переносу слів

en: Wrap Width column
uk: Стовпчик ширини переносу

en: Wrap only on new line
uk: Розривати лише на новому рядку

en: X position property
uk: Координата X

en: Y position property
uk: Координата Y

en: Yes
uk: Так

en: Yes, No
uk: Так, Ні

en: You can mark this as translatable and set one name/address if you want to show a translation specific translator, otherwise you should list all translators and unmark this string for translation
uk: Ви можете позначити його для перекладу та додати ім'я або адресу перекладача, якщо треба показувати імена перекладачів для кожного перекладу окремо. У іншому випадку треба перелічити усіх перекладачів та скасувати позначку про переклад.

en: You can open a project
uk: Ви можете відкрити проєкт

en: You cannot remove a widget internal to a composite widget.
uk: Неможливо видалити внутрішній віджет складаного віджету.

en: You do not have the permissions necessary to save the file.
uk: Недостатньо прав для збереження файлу.

en: Your changes will be lost if you don't save them.
uk: Якщо не зберегти, зміни будуть втрачені.

en: Your subscription to the users list has been received!
    Check your email!
uk: Ваш запит щодо підписки на список листування користувачів отримано!
    Перевірте вашу поштову скриньку!

en: [%s]
    	Object class '<b>%s</b>' from %s %d.%d is deprecated
uk: [%s]
    	Об'єкти класу «<b>%s</b>» з %s %d.%d застаріли

en: [%s]
    	Object class '<b>%s</b>' was introduced in %s %d.%d
uk: [%s]
    	Об'єкти класу «<b>%s</b>» було впроваджено у %s %d.%d

en: [%s]
    	Packing property '<b>%s</b>' of object class '<b>%s</b>' was introduced in %s %d.%d
uk: [%s]
    	Властивість упаковки «<b>%s</b>» об'єктів класу «<b>%s</b>» було впроваджено у %s %d.%d

en: [%s]
    	Property '<b>%s</b>' of object class '<b>%s</b>' is deprecated
uk: [%s]
    	Властивість «<b>%s</b>» класу об'єктів «<b>%s</b>» вважається застарілою

en: [%s]
    	Property '<b>%s</b>' of object class '<b>%s</b>' was introduced in %s %d.%d
uk: [%s]
    	Властивість «<b>%s</b>» об'єктів класу «<b>%s</b>» було впроваджено у %s %d.%d

en: [%s]
    	Signal '<b>%s</b>' of object class '<b>%s</b>' is deprecated
uk: [%s]
    	Сигнал «<b>%s</b>» для класу об'єктів «<b>%s</b>» вважається застарілим

en: [%s]
    	Signal '<b>%s</b>' of object class '<b>%s</b>' was introduced in %s %d.%d
uk: [%s]
    	Сигнал «<b>%s</b>» об'єктів класу «<b>%s</b>» було впроваджено у %s %d.%d

en: [Read Only]
uk: [Лише для читання]

en: _Add widget here
uk: Додати віджет _сюди

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Close
uk: З_акрити

en: _Common
uk: Сп_ільні

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Delete
uk: В_илучити

en: _Developer Reference
uk: Посібник _розробника

en: _Do not show this dialog again
uk: _Не показувати це вікно знову

en: _Don't Save
uk: _Не зберігати

en: _Edit
uk: З_міни

en: _File
uk: _Файл

en: _General
uk: _Основні

en: _Help
uk: _Довідка

en: _List standard icons only
uk: Відображати _лише стандартні значки

en: _New
uk: _Створити

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Packing
uk: Па_кування

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: _Properties:
uk: В_ластивості:

en: _Reload
uk: Пере_читати

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Save Anyway
uk: З_берегти

en: _Select
uk: Виді_лити

en: _Select All
uk: Виді_лити все

en: _Select individual fields:
uk: _Виділити деякі поля:

en: _Signals
uk: _Сигнали

en: _Submit
uk: _Надіслати

en: _Text:
uk: _Текст:

en: _Unselect All
uk: Зн_яти виділення

en: _View
uk: П_ерегляд

en: ago
uk: тому

en: and Save button are directly accessible in the headerbar
uk: і кнопка «Зберегти» є безпосередньо доступним на панелі заголовка

en: and a button
uk: і кнопку

en: and find classes introduced by other libraries
uk: і знаходити класи, які впроваджуються іншими бібліотеками

en: and less commonly used actions
uk: та кнопки, які використовуються не так часто,

en: be verbose
uk: докладний вивід

en: column
uk: позиція

en: distribution
uk: дистрибутив

en: find recently used
uk: відкрити нещодавно використані файли

en: gmodule support not found. gmodule support is required for glade to work
uk: Немає підтримки gmodule, вона потрібна для роботи Glade

en: investigate GTK+ object groups
uk: вивчати групи об'єктів GTK+

en: just like Save As
uk: так само, як і кнопка «Зберегти як»

en: make a slideshow of every toplevel widget by adding them in a GtkStack
uk: створити показ слайдів за усіма віджетами верхнього рівня додаванням її до GtkStack

en: months
uk: місяців

en: multiple
uk: декілька

en: no model
uk: немає моделі

en: or create a new one
uk: або створити новий

en: program or library name
uk: назва програми або бібліотеки

en: program or library short description
uk: короткий опис програми або бібліотеки

en: project properties
uk: властивості проєкту

en: root
uk: корінь

en: seconds
uk: секунд

[ctx: textattr]
en: Absolute Size
uk: Абсолютній розмір

[ctx: textattr]
en: Background Color
uk: Колір тла

[ctx: textattr]
en: Font Description
uk: Опис шрифту

[ctx: textattr]
en: Foreground Color
uk: Колір тексту

[ctx: textattr]
en: Gravity
uk: Тяжіння

[ctx: textattr]
en: Gravity Hint
uk: Підказка про тяжіння

[ctx: textattr]
en: Scale
uk: Масштаб

[ctx: textattr]
en: Size
uk: Розмір

[ctx: textattr]
en: Stretch
uk: Розтягування

[ctx: textattr]
en: Strikethrough
uk: Перекреслення

[ctx: textattr]
en: Strikethrough Color
uk: Колір лінії перекреслення

[ctx: textattr]
en: Style
uk: Стиль

[ctx: textattr]
en: Underline
uk: Підкреслення

[ctx: textattr]
en: Underline Color
uk: Колір підкреслення

[ctx: textattr]
en: Variant
uk: Варіант

[ctx: textattr]
en: Weight
uk: Товщина

en: the last action
uk: остання дія

en: unset
uk: не визначено

en: user_data
uk: дані_користувача

en: variant
uk: варіант

en: version
uk: версія

en: years
uk: років

en: © 2018-2020 Juan Pablo Ugarte, et al.
    © 2004-2018 Tristan Van Berkom, Juan Pablo Ugarte, et al.
    © 2001-2006 Joaquin Cuenca Abela, Paolo Borelli, et al.
    © 2001-2006 Ximian, Inc.
uk: © Juan Pablo Ugarte та інші, 2018-2020
    © Tristan Van Berkom, Juan Pablo Ugarte та інші, 2004-2018
    © Joaquin Cuenca Abela, Paolo Borelli та інші, 2001-2006
    © Ximian, Inc., 2001-2006
