gtk+ - en to cs translation catalogue (993 entries)

en: "%s" could not be converted to a value of type "%s" for attribute "%s"
cs: „%s“ nemohlo být převedeno na hodnotu typu „%s“ atributu „%s“

en: "%s" is not a valid attribute name
cs: „%s“ není platným názvem atributu

en: "%s" is not a valid attribute type
cs: „%s“ není platným typem atributu

en: "%s" is not a valid value for attribute "%s"
cs: „%s“ není platnou hodnotou atributu „%s“

en: %-I:%M %P
cs: %l∶%M %P

en: %1$s on %2$s
cs: %1$s na %2$s

en: %H:%M
cs: %k∶%M

en: %s already exists in the bookmarks list
cs: %s se již v seznamu záložek nachází

en: %s does not exist in the bookmarks list
cs: %s se v seznamu záložek nenachází

en: %s job #%d
cs: %s: úloha č. %d

en: %s: error launching application: %s
cs: %s: chyba při spouštění aplikace: %s

en: %s: missing application name
cs: %s: chybí název aplikace

en: %s: no such application %s
cs: %s: neexistuje žádná aplikace s názvem %s

en: (None)
cs: (žádný)

en: <%s> element has invalid ID "%s"
cs: Prvek <%s> má neplatné ID „%s“

en: <%s> element has neither a "name" nor an "id" attribute
cs: Prvek <%s> nemá atribut „name“, ani „id“

en: A <%s> element has already been specified
cs: Prvek <%s> již zadán byl

en: A <text> element can't occur before a <tags> element
cs: Prvek <text> se nemůže vyskytovat před prvkem <tags>

en: A file named “%s” already exists.  Do you want to replace it?
cs: Soubor nazvaný „%s“ již existuje. Chcete jej nahradit?

en: APPLICATION [URI…] — launch an APPLICATION with URI.
cs: APLIKACE [URI…] - spustit APLIKACI s URI.

en: A_t:
cs: _V:

en: About
cs: O aplikaci

en: About %s
cs: O aplikaci %s

[ctx: Accelerator]
en: Disabled
cs: Vypnuto

[ctx: Accelerator]
en: Invalid
cs: Neplatné

en: Accessible description
cs: Popis zpřístupnění

en: Accessible name
cs: Název zpřístupnění

en: Accessible role
cs: Role zpřístupnění

en: Action
cs: Akce

[ctx: Action description]
en: Activates the cell
cs: Aktivuje buňku

[ctx: Action description]
en: Activates the color
cs: Aktivuje barvu

[ctx: Action description]
en: Activates the entry
cs: Aktivuje položku

[ctx: Action description]
en: Activates the expander
cs: Aktivuje rozbalovací prvek

[ctx: Action description]
en: Clicks the button
cs: Klikne na tlačítko

[ctx: Action description]
en: Clicks the menuitem
cs: Klikne na položku nabídky

[ctx: Action description]
en: Creates a widget in which the contents of the cell can be edited
cs: Vytvoří widget, ve kterém lze upravit obsah buňky

[ctx: Action description]
en: Customizes the color
cs: Přizpůsobí barvu

[ctx: Action description]
en: Dismisses the slider
cs: Zruší zobrazení posuvníku

[ctx: Action description]
en: Expands or contracts the row in the tree view containing this cell
cs: Rozbalí nebo sbalí řádek ve stromovém zobrazení obsahujícím tuto buňku

[ctx: Action description]
en: Pops up the slider
cs: Zobrazí posuvník

[ctx: Action description]
en: Presses the combobox
cs: Stiskne rozbalovací seznam

[ctx: Action description]
en: Selects the color
cs: Vybere barvu

[ctx: Action description]
en: Toggles the cell
cs: Přepne buňku

[ctx: Action description]
en: Toggles the switch
cs: Přepne přepínač

[ctx: Action name]
en: Activate
cs: Aktivovat

[ctx: Action name]
en: Click
cs: Kliknout

[ctx: Action name]
en: Customize
cs: Přizpůsobit

[ctx: Action name]
en: Dismiss
cs: Zrušit

[ctx: Action name]
en: Edit
cs: Upravit

[ctx: Action name]
en: Expand or contract
cs: Rozbalit nebo sbalit

[ctx: Action name]
en: Popup
cs: Zobrazit

[ctx: Action name]
en: Press
cs: Stisknout

[ctx: Action name]
en: Select
cs: Vybrat

[ctx: Action name]
en: Toggle
cs: Přepnout

en: Actions
cs: Akce

en: Activate
cs: Aktivovat

en: Add Cover Page
cs: Přidat krycí stranu

en: Add a class
cs: Přidat třídu

en: Address
cs: Adresa

en: Adjusts the volume
cs: Změní hlasitost

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: After
cs: Za

en: All sheets
cs: Všechny listy

en: Allocated size
cs: Alokovaná velikost

en: Alpha
cs: Alfa

en: Amharic (EZ+)
cs: Amharština (EZ+)

en: Amount of blue light in the color.
cs: Množství modrého světla v barvě.

en: Amount of green light in the color.
cs: Množství zeleného světla v barvě.

en: Amount of red light in the color.
cs: Množství červeného světla v barvě.

en: Animations
cs: Animace

en: Anonymous tag found and tags can not be created.
cs: Nalezena anonymní značka, značky nemohly být vytvořeny.

en: Any Printer
cs: Libovolná tiskárna

en: Application
cs: Aplikace

en: Application menu
cs: Nabídka aplikace

en: Artwork by
cs: Grafika

en: Attribute
cs: Atribut

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
cs: V tomto kontextu je atribut „%s“ v prvku <%s> neplatný

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
cs: Atribut „%s“ provedl dvakrát opakování na stejném prvku <%s>

en: Attribute mapping
cs: Mapování atributů

en: Authentication
cs: Ověření

en: Authentication is required on %s
cs: Na %s je vyžadováno ověření

en: Authentication is required to get a file from %s
cs: Je vyžadováno ověření, aby bylo možné získat soubor z %s

en: Authentication is required to get attributes of a job
cs: Je vyžadováno ověření, aby bylo možné získat atributy úlohy

en: Authentication is required to get attributes of a printer
cs: Je vyžadováno ověření, aby bylo možné získat atributy tiskárny

en: Authentication is required to get attributes of job '%s'
cs: Je vyžadováno ověření, aby bylo možné získat atributy úlohy „%s“

en: Authentication is required to get attributes of printer %s
cs: Je vyžadováno ověření, aby bylo možné získat atributy tiskárny %s

en: Authentication is required to get default printer of %s
cs: Je vyžadováno ověření, aby bylo možné získat výchozí tiskárnu %s

en: Authentication is required to get printers from %s
cs: Je vyžadováno ověření, aby bylo možné získat tiskárny z %s

en: Authentication is required to print a document on %s
cs: Je vyžadováno ověření, aby bylo možné vytisknout dokument na %s

en: Authentication is required to print document '%s'
cs: Je vyžadováno ověření, aby bylo možné vytisknout dokument „%s“

en: Authentication is required to print document '%s' on printer %s
cs: Je vyžadováno ověření, aby bylo možné vytisknout dokument „%s“ na tiskárně %s

en: Authentication is required to print this document
cs: Je vyžadováno ověření, aby bylo možné tento dokument vytisknout

en: Authentication is required to print this document on printer %s
cs: Je vyžadováno ověření, aby bylo možné tento dokument vytisknout na tiskárně %s

en: Auto Select
cs: Automatický výběr

en: Backend does not support window scaling
cs: Podpůrná vrstva nepodporuje škálování oken

en: Be_fore:
cs: Pře_d:

en: Before
cs: Před

en: Billing Info
cs: Účtovací informace

en: Binding:
cs: Vazba:

en: Bookmarks
cs: Záložky

en: Both
cs: Obojí

en: Both "id" and "name" were found on the <%s> element
cs: V prvku <%s> bylo nalezeno „id“ i „name“

en: Bottom to top
cs: Zdola nahoru

en: Bottom to top, left to right
cs: Zdola nahoru, zleva doprava

en: Bottom to top, right to left
cs: Zdola nahoru, zprava doleva

en: Brightness of the color.
cs: Jas barvy.

en: Browse Network
cs: Procházet síť

en: Browse the contents of the network
cs: Procházet obsah na síti

en: Bubble
cs: Bublina

en: Buildable ID
cs: Sestavitelné ID

en: CLASS
cs: TŘÍDA

en: COLORS
cs: BARVY

en: CSS Classes
cs: Třídy CSS

en: C_ollate
cs: S_etřídit

en: C_redits
cs: Zá_sluhy

en: C_urrent Page
cs: Aktuá_lní strana

en: Cache file created successfully.
cs: Soubor vyrovnávací paměti úspěšně vytvořen.

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cannot change to folder because it is not local
cs: Nelze přejít do složky, protože není místní

en: Cannot create a file under %s as it is not a folder
cs: V %s nelze vytvořit soubor, jelikož se nejedná o složku

en: Cannot create file as the filename is too long
cs: Nelze vytvořit soubor, protože název je příliš dlouhý

en: Cannot end process with PID %d: %s
cs: Nelze ukončit proces s PID %d: %s

en: Cannot kill process with PID %d. Operation is not implemented.
cs: Nelze zabít proces s PID %d. Operace není implementována.

en: Cannot open display: %s
cs: Nelze otevřít displej: %s

en: Caps Lock is on
cs: Funkce Caps Lock je zapnuta

en: Capture
cs: Zachytit

en: Cedilla
cs: Cédille

en: Changes are applied instantly and globally, for the whole application.
cs: Změny jsou požity okamžitě a globálně, pro celou aplikaci.

en: Changes are applied instantly, only for this selected widget.
cs: Změny jsou použity okamžitě, pouze pro tento vybraný widget.

en: Child Properties
cs: Vlastnosti potomka

en: Child Visible
cs: Viditelnost potomka

en: Choose a widget through the inspector
cs: Vybrat widget přes Inspector

en: Class name
cs: Název třídy

en: Classified
cs: Utajované

en: Clear log
cs: Vymazat protokol

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
cs: Klikněte na kapátko, pak vyberte barvu kliknutím kdekoli na obrazovce.

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select "Save color here."
cs: Kliknutím na tuto barvu palety ji vyberete jako aktuální. Chcete-li položku palety změnit, přetáhněte na její místo jinou barvu, nebo klikněte pravým tlačítkem myši a vyberte „Uložit barvu zde“.

en: Clip area
cs: Ořezová oblast

en: Close
cs: Zavřít

en: Co_nnect
cs: _Připojit

en: Color
cs: Barva

[ctx: Color Channel]
en: V
cs: H

en: Color Name
cs: Název barvy

en: Color Plane
cs: Barevná rovina

en: Color Selection
cs: Výběr barvy

en: Color Wheel
cs: Barevný kotouč

en: Color _name:
cs: _Název barvy:

[ctx: Color channel]
en: Alpha
cs: Alfa

[ctx: Color channel]
en: H
cs: O

[ctx: Color channel]
en: Hue
cs: Odstín

en: Color management unavailable
cs: Správa barev není k dispozici

[ctx: Color name]
en: Aluminum 1
cs: hliníková 1

[ctx: Color name]
en: Aluminum 2
cs: hliníková 2

[ctx: Color name]
en: Black
cs: černá

[ctx: Color name]
en: Butter
cs: krémová

[ctx: Color name]
en: Chameleon
cs: hrášková

[ctx: Color name]
en: Chocolate
cs: čokoládová

[ctx: Color name]
en: Dark Aluminum 1
cs: tmavě hliníková 1

[ctx: Color name]
en: Dark Aluminum 2
cs: tmavě hliníková 2

[ctx: Color name]
en: Dark Butter
cs: tmavě krémová

[ctx: Color name]
en: Dark Chameleon
cs: tmavě hrášková

[ctx: Color name]
en: Dark Chocolate
cs: tmavě čokoládová

[ctx: Color name]
en: Dark Gray
cs: tmavě šedá

[ctx: Color name]
en: Dark Orange
cs: tmavě oranžová

[ctx: Color name]
en: Dark Plum
cs: tmavě švestková

[ctx: Color name]
en: Dark Scarlet Red
cs: tmavě šarlatová

[ctx: Color name]
en: Dark Sky Blue
cs: tmavá nebeská modř

[ctx: Color name]
en: Darker Gray
cs: tmavější šedá

[ctx: Color name]
en: Light Aluminum 1
cs: světle hliníková 1

[ctx: Color name]
en: Light Aluminum 2
cs: světle hliníková 2

[ctx: Color name]
en: Light Butter
cs: světle krémová

[ctx: Color name]
en: Light Chameleon
cs: světle hrášková

[ctx: Color name]
en: Light Chocolate
cs: světle čokoládová

[ctx: Color name]
en: Light Gray
cs: světle šedá

[ctx: Color name]
en: Light Orange
cs: světle oranžová

[ctx: Color name]
en: Light Plum
cs: světle švestková

[ctx: Color name]
en: Light Scarlet Red
cs: světle šarlatová

[ctx: Color name]
en: Light Sky Blue
cs: světlá nebeská modř

[ctx: Color name]
en: Lighter Gray
cs: světleji šedá

[ctx: Color name]
en: Medium Gray
cs: středně šedá

[ctx: Color name]
en: Orange
cs: oranžová

[ctx: Color name]
en: Plum
cs: švestková

[ctx: Color name]
en: Scarlet Red
cs: šarlatová

[ctx: Color name]
en: Sky Blue
cs: nebeská modř

[ctx: Color name]
en: Very Dark Gray
cs: velmi tmavě šedá

[ctx: Color name]
en: Very Light Gray
cs: velmi světle šedá

[ctx: Color name]
en: White
cs: bílá

en: Color: %s
cs: Barva: %s

en: Column:
cs: Sloupec:

en: Command Line
cs: Příkazový řádek

en: Computer
cs: Počítač

en: Confidential
cs: Důvěrné

en: Connect As
cs: Připojit se jako

en: Connect to Server
cs: Připojit k serveru

en: Connect to a network server address
cs: Připojit k síťové adrese serveru

en: Connected
cs: Připojeno

en: Convert to PS level 1
cs: Převést na PS, úroveň 1

en: Convert to PS level 2
cs: Převést na PS, úroveň 2

en: Copie_s:
cs: _Kopie:

en: Copies
cs: Kopie

en: Copy URL
cs: Kopírovat URL

en: Copy _Link Address
cs: Ko_pírovat adresu odkazu

en: Copy _Location
cs: Kopírovat _umístění

en: Could not clear list
cs: Nelze vymazat seznam

en: Could not read the contents of %s
cs: Nelze přečíst obsah %s

en: Could not read the contents of the folder
cs: Nelze přečíst obsah složky

en: Could not remove item
cs: Nelze odstranit položku

en: Could not rename %s back to %s: %s.
cs: %s nelze přejmenovat zpět na %s: %s.

en: Could not rename %s to %s: %s
cs: Nelze přejmenovat %s na %s: %s

en: Could not rename %s to %s: %s, removing %s then.
cs: Nelze přejmenovat %s na %s: %s, odstraňuje se tedy %s.

en: Could not select file
cs: Nelze vybrat soubor

en: Could not send the search request
cs: Nelze odeslat vyhledávací požadavek

en: Could not show link
cs: Nelze zobrazit odkaz

en: Could not start the search process
cs: Nelze spustit proces hledání

en: Count
cs: Počet

en: Count:
cs: Počet:

en: Create Fo_lder
cs: V_ytvořit složku

en: Create a custom color
cs: Vytvořit vlastní barvu

en: Created by
cs: Vytvořili

en: Creating AppInfo from id not supported on non unix operating systems
cs: Vytváření AppInfo z ID není podporováno na jiných než unixových systémech

en: Credits
cs: Zásluhy

en: Cu_t
cs: _Vyjmout

en: Custom
cs: Vlastní

en: Custom %sx%s
cs: Vlastní %sx%s

en: Custom CSS
cs: Vlastní CSS

en: Custom License
cs: Vlastní licence

en: Custom Size %d
cs: Vlastní velikost %d

en: Custom color
cs: Vlastní barva

en: Custom color %d: %s
cs: Vlastní barva %d: %s

en: Custom size
cs: Vlastní velikost

en: Cyrillic (Transliterated)
cs: Cyrilice (transliterovaná)

en: DISPLAY
cs: DISPLEJ

en: Dark variant
cs: Tmavá varianta

en: Decreases the volume
cs: Sníží hlasitost

en: Default
cs: Výchozí

en: Default Application
cs: Výchozí aplikace

en: Default Widget
cs: Výchozí widget

en: Defined At
cs: Definováno na

en: Defined at: %p (%s)
cs: Definováno na: %p (%s)

en: Desktop
cs: Pracovní plocha

en: Devices
cs: Zařízení

en: Dialog is locked.
    Click to make changes
cs: Dialogové okno je uzamčeno.
    Kliknutím povolíte změny

en: Dialog is unlocked.
    Click to prevent further changes
cs: Dialogové okno je odemčeno.
    Kliknutím zamezíte dalším změnám

en: Disable this custom CSS
cs: Vypnout toto vlastní CSS

en: Do use the Wintab API [default]
cs: Použije API Wintab [výchozí]

en: Do you want to use GTK+ Inspector?
cs: Chcete použít GTK+ Inspector?

en: Documented by
cs: Zdokumentovali

en: Domain:
cs: Doména:

en: Don't batch GDI requests
cs: Nebude dávkovat požadavky GDI

en: Don't check for the existence of index.theme
cs: Nekontrolovat existenci „index.theme“

en: Don't include image data in the cache
cs: Nezahrnout do vyrovnávací paměti obrazová data

en: Don't use the Wintab API for tablet support
cs: Nepoužije API Wintab pro podporu tabletů

en: Dormant
cs: Dlouhodobě nepřipojena

en: Down Path
cs: Dolů v cestě

en: Duplicate object ID '%s' on line %d (previously on line %d)
cs: Duplicitní ID objektu „%s“ na řádku %d (dříve na řádku %d)

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
cs: Prvek <%s> není povolen pod <%s>

en: Element <%s> not allowed at toplevel
cs: Prvek <%s> není povolen na nejvyšší úrovni

en: Element <%s> not allowed inside <%s>
cs: Prvek <%s> není povolen uvnitř <%s>

en: Embed GhostScript fonts only
cs: Vložit pouze písma GhostScript

en: Empty
cs: Prázdný

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Enter Location
cs: Zadat umístění

en: Error
cs: Chyba

en: Error creating print preview
cs: Chyba při vytváření náhledu tisku

en: Error from StartDoc
cs: Chyba ze StartDoc

en: Error launching preview
cs: Chyba spouštění náhledu

en: Error parsing commandline options: %s
cs: Chyba při analýze voleb příkazové řádky: %s

en: Error parsing option --gdk-debug
cs: Chyba při analýze přepínače --gdk-debug

en: Error parsing option --gdk-no-debug
cs: Chyba při analýze přepínače --gdk-no-debug

en: Even sheets
cs: Sudé listy

en: FLAGS
cs: PŘÍZNAKY

en: Failed to load icon
cs: Nelze načíst ikonu

en: Failed to open file %s : %s
cs: Nezdařilo se otevřít soubor %s : %s

en: Failed to rewrite header
cs: Nezdařil se přepis záhlaví

en: Failed to start GNOME Software
cs: Nezdařilo se spustit GNOME Software

en: Failed to write cache file: %s
cs: Nezdařil se zápis souboru vyrovnávací paměti: %s

en: Failed to write folder index
cs: Nezdařil se zápis indexu složky

en: Failed to write hash table
cs: Nezdařil se zápis hešovací tabulky

en: Failed to write header
cs: Nezdařil se zápis záhlaví

en: File
cs: Soubor

en: File System
cs: Systém souborů

en: File System Root
cs: Kořen systému souborů

en: File not found: %s
cs: Soubor nenalezen: %s

en: Files
cs: Soubory

en: Finishing
cs: Dokončování

en: Focus Widget
cs: Widget zaměření

en: Font
cs: Písmo

en: Font Family
cs: Rodina písma

en: Font Selection
cs: Výběr písma

en: For portable documents
cs: Pro přenositelné dokumenty

en: Forget association
cs: Zapomenout asociaci

en: Forget password _immediately
cs: Zapo_menout heslo okamžitě

en: Full Volume
cs: Maximální hlasitost

en: GDK Backend
cs: Podpůrná vrstva GDK

en: GDK debugging flags to set
cs: Ladicí příznaky GDK, které nastaví

en: GDK debugging flags to unset
cs: Ladicí příznaky GDK, jejichž nastavení zruší

en: GNU General Public License, version 2 only
cs: GNU General Public License, pouze verze 2

en: GNU General Public License, version 2 or later
cs: GNU General Public License, verze 2 nebo pozdější

en: GNU General Public License, version 3 only
cs: GNU General Public License, pouze verze 3

en: GNU General Public License, version 3 or later
cs: GNU General Public License, verze 3 nebo pozdější

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 only
cs: GNU Lesser General Public License, pouze verze 2.1

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 or later
cs: GNU Lesser General Public License, verze 2.1 nebo pozdější

en: GNU Lesser General Public License, version 3 only
cs: GNU Lesser General Public License, pouze verze 3

en: GNU Lesser General Public License, version 3 or later
cs: GNU Lesser General Public License, verze 3 nebo pozdější

en: GTK+ Inspector is an interactive debugger that lets you explore and modify the internals of any GTK+ application. Using it may cause the application to break or crash.
cs: GTK+ Inspektor je interaktivní ladicí program, který umožňuje prozkoumat a změnit vnitřní strukturu jakékoliv aplikace GTK+. Použití tohoto programu může vést k přerušení běhu nebo pádu aplikace.

en: GTK+ Options
cs: Přepínače GTK+

en: GTK+ Theme
cs: Motiv GTK+

en: GTK+ Version
cs: Verze GTK+

en: GTK+ debugging flags to set
cs: Ladicí příznaky GTK+, které nastaví

en: GTK+ debugging flags to unset
cs: Ladicí příznaky GTK+, jejichž nastavení zruší

en: General
cs: Obecné

en: Gestures
cs: Gesta

en: Getting printer information failed
cs: Získávání informací o tiskárně selhalo

en: Getting printer information…
cs: Získávají se informace o tiskárně…

en: GhostScript pre-filtering
cs: Předběžné filtrování GhostScript

en: Hide %s
cs: Skrýt %s

en: Hide Others
cs: Skrýt ostatní

en: Hierarchy
cs: Hierarchie

en: High
cs: Vysoká

en: Hold the job until it is explicitly released
cs: Posečkat s úlohou, dokud není výslovně odeslána

en: Home
cs: Domů

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Hue
cs: Odstín

en: Icon
cs: Ikona

en: Icon '%s' not present in theme
cs: V motivu není obsažena ikona „%s“

en: Icon Theme
cs: Motiv ikon

en: Ignore hidden
cs: Ignorovat skryté

en: Image Quality
cs: Kvalita obrazu

en: Include image data in the cache
cs: Zahrnout do vyrovnávací paměti obrazová data

en: Increases the volume
cs: Zvýší hlasitost

en: Information
cs: Informace

en: Intensity of the color.
cs: Intenzita barvy.

en: Inuktitut (Transliterated)
cs: Inuktitut (transliterovaný)

en: Invalid URI
cs: Neplatné URI

en: Invalid argument to CreateDC
cs: Neplatný argument ke CreateDC

en: Invalid argument to PrintDlgEx
cs: Neplatný argument pro PrintDlgEx

en: Invalid file name
cs: Neplatný název souboru

en: Invalid handle to PrintDlgEx
cs: Neplatná obsluha na PrintDlgEx

en: Invalid object type `%s' on line %d
cs: Neplatný objekt typu „%s“ na řádku %d

en: Invalid pointer to PrintDlgEx
cs: Neplatný ukazatel na PrintDlgEx

en: Invalid property: %s.%s on line %d
cs: Neplatná vlastnost: %s.%s na řádku %d

en: Invalid root element: '%s'
cs: Neplatný kořenový prvek: „%s“

en: Invalid signal `%s' for type `%s' on line %d
cs: Neplatný signál „%s“ pro typ „%s“ na řádku %d

en: Invalid size %s
cs: Neplatná velikost %s

en: Invalid type function on line %d: '%s'
cs: Neplatná funkce typu na řádku %d: „%s“

en: Is Toplevel
cs: Je nejvyšší úrovně

en: Job
cs: Úloha

en: Job Details
cs: Podrobnosti k úloze

en: Job Priority
cs: Priorita úlohy

en: LRE Left-to-right _embedding
cs: LRE – _zapouzdření zleva doprava

en: LRM _Left-to-right mark
cs: LRM – značka z_leva doprava

en: LRO Left-to-right _override
cs: LRO – _přepisování zleva doprava

en: Label
cs: Popisek

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Launch specified application by its desktop file info
    optionally passing list of URIs as arguments.
cs: Spustit zadanou aplikaci s informacemi ze souboru desktop,
    volitelně předat seznam URI jako argumenty.

en: Layout
cs: Rozvržení

en: Left to right
cs: Zleva doprava

en: Left to right, bottom to top
cs: Zleva doprava, zdola nahoru

en: Left to right, top to bottom
cs: Zleva doprava, shora dolů

en: Left-to-Right
cs: Zleva doprava

en: License
cs: Licence

en: Load additional GTK+ modules
cs: Načte přídavné moduly GTK+

en: Location
cs: Umístění

en: Lock
cs: Uzamknout

en: Long Edge (Standard)
cs: Delší okraj (standardní)

en: Low
cs: Nízká

en: MODULES
cs: MODULY

en: Make all warnings fatal
cs: Učiní všechna varování kritickými

en: Manage Custom Sizes
cs: Správa vlastních velikostí

en: Manage Custom Sizes…
cs: Správa vlastních velikostí…

en: Manually enter a location
cs: Vložit umístění ručně

en: Mapped
cs: Namapováno

en: Margins from Printer…
cs: Okraje z tiskárny…

en: Margins:
     Left: %s %s
     Right: %s %s
     Top: %s %s
     Bottom: %s %s
cs: Okraje:
     Levý: %s %s
     Pravý: %s %s
     Horní: %s %s
     Dolní: %s %s

en: Maximize
cs: Maximalizovat

en: Medium
cs: Střední

en: Menu
cs: Nabídka

en: Minimize
cs: Minimalizovat

en: Miscellaneous
cs: Různé

en: Mnemonic Label
cs: Popisek s horkou klávesou

en: Mode
cs: Režim

en: Modified
cs: Změněno

en: Mount and open %s
cs: Připojit a otevřít %s

en: Muted
cs: Ztlumeno

en: NAME
cs: NÁZEV

en: Name
cs: Název

en: Need user intervention
cs: Je potřeba zásah uživatele

en: Network
cs: Síť

en: New accelerator…
cs: Nová klávesová zkratka…

en: New bookmark
cs: Nová záložka

en: New class
cs: Nová třída

en: No applications found for “%s”
cs: Nebyly nalezeny žádné aplikace pro „%s“

en: No applications found for “%s” files
cs: Nebyly nalezeny žádné aplikace pro soubory „%s“

en: No applications found for “%s”.
cs: Nebyly nalezeny žádné aplikace pro „%s“.

en: No applications found.
cs: Nebyly nalezeny žádné aplikace.

en: No deserialize function found for format %s
cs: Pro formát %s nebyla nalezena žádná funkce převodu na paralelní tvar

en: No fonts matched your search. You can revise your search and try again.
cs: Žádné z písem neodpovídá vašemu hledání. Můžete se pokusit hledání zopakovat po změně zadání.

en: No item for URI '%s' found
cs: Nenalezena žádná položka u URI „%s“

en: No items found
cs: Nebyly nalezeny žádné položky

en: No pre-filtering
cs: Bez předběžného filtrování

en: No printer found
cs: Nebyla nalezena žádná tiskárna

en: No profile available
cs: Žádný profil není k dispozici

en: No recently used resource found with URI `%s'
cs: Nenalezeny žádné naposledy použité zdroje s URI „%s“

en: No registered application with name '%s' for item with URI '%s' found
cs: Nenalezena žádná registrovaná aplikace s názvem „%s“ k položce s URI „%s“

en: No theme index file in '%s'.
    If you really want to create an icon cache here, use --ignore-theme-index.
cs: V „%s“ nenalezen žádný indexový soubor motivu.
    Pokud si opravdu přejete vytvořit zde vyrovnávací paměť ikon, použijte prosím --ignore-theme-index.

en: No theme index file.
cs: Soubor index motivu neexistuje.

en: None
cs: Žádné

en: Not a valid icon cache: %s
cs: Neplatná vyrovnávací paměť ikon: %s

en: Not a valid page setup file
cs: Neplatný soubor vzhledu stránky

en: Not available
cs: Nedostupné

en: Not enough free memory
cs: Nedostatek volné paměti

en: Object
cs: Objekt

en: Object Hierarchy
cs: Hierarchie objektu

en: Object: %p (%s)
cs: Objekt: %p (%s)

en: Objects
cs: Objekty

en: Odd sheets
cs: Liché listy

en: Offline
cs: Nepřipojena

en: On _hold
cs: S posečká_ním

en: One Sided
cs: Jednostranný

en: Online
cs: Připravena

en: Op_acity:
cs: _Krytí:

en: Open '%s'
cs: Otevřít „%s“

en: Open in New _Tab
cs: Otevřít v nové kar_tě

en: Open in New _Window
cs: Otevřít v no_vém okně

en: Open the contents of the file system
cs: Otevřít obsah systému souborů

en: Open the contents of your desktop in a folder
cs: Otevřít obsah vaší plochy ve složce

en: Open the trash
cs: Otevřít koš

en: Open your personal folder
cs: Otevřít osobní složku

en: Opening %d Item | Opening %d Items
cs[0]: Otevírání %d položky
cs[1]: Otevírání %d položek
cs[2]: Otevírání %d položek

en: Opening %s
cs: Otevírá se %s

en: Opening “%s” files.
cs: Otevírají se soubory „%s“.

en: Opening “%s”.
cs: Otevírá se „%s“.

en: Or_ientation:
cs: _Orientace:

en: Other Applications
cs: Další aplikace

en: Other application…
cs: Další aplikace…

en: Other…
cs: Jiné…

en: Out of paper
cs: Došel papír

en: Outermost element in text must be <text_view_markup> not <%s>
cs: Nejkrajnější prvek v textu musí být <text_view_markup>, nikoliv <%s>

en: Output Tray
cs: Výstupní zásobník

en: Output a C header file
cs: Výstupem hlavičkový soubor jazyka C

en: Output t_ray:
cs: Vý_stupní zásobník:

en: Output to this directory instead of cwd
cs: Výstup do tohoto adresáře namísto cwd

en: Overwrite an existing cache, even if up to date
cs: Přepsat existující vyrovnávací paměť, i když je aktuální

en: PDF _Pop directional formatting
cs: PDF – zrušení směrovaného _formátování

en: Pag_es:
cs: St_rany:

en: Page %u
cs: Strana %u

en: Page Ordering
cs: Řazení stran

en: Page Setup
cs: Vzhled stránky

en: Page or_dering:
cs: Ř_azení stran:

en: Pages
cs: Strany

en: Pages Per Sheet
cs: Stran na list

en: Pages per Sheet
cs: Stran na list

en: Pages per _sheet:
cs: St_ran na list:

en: Pages per _side:
cs: Strá_nek na stranu papíru:

en: Paper
cs: Papír

en: Paper Margins
cs: Okraje papíru

en: Paper Size
cs: Rozměry papíru

en: Paper Source
cs: Zdroj papíru

en: Paper Type
cs: Typ papíru

en: Paper _source:
cs: Z_droj papíru:

en: Paper _type:
cs: Typ _papíru:

en: Parameter Type
cs: Typ parametru

en: Password:
cs: Heslo:

en: Path
cs: Cesta

en: Paused
cs: Přerušeno

en: Paused; Rejecting Jobs
cs: Pozastaveno ; Úlohy se odmítají

en: Pick a Color
cs: Vybrat barvu

en: Pick a Font
cs: Vybrat písmo

en: Pointer: %p
cs: Ukazatel: %p

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Position on the color wheel.
cs: Pozice na barevném kotouči.

en: Pre_view
cs: Náhl_ed

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Prefix
cs: Předpona

en: Preparing
cs: Připravuje se

en: Preparing %d
cs: Připravuje se %d

en: Pri_ority:
cs: Pr_iorita:

en: Print
cs: Tisk

en: Print Document
cs: Vytisknout dokument

en: Print at
cs: Vytisknout

en: Print at time
cs: Vytisknout v určený čas

en: Print to File
cs: Tisknout do souboru

en: Print to LPR
cs: Tisknout na LPR

en: Print to Test Printer
cs: Tisknout na zkušební tiskárnu

en: Printer
cs: Tiskárna

en: Printer '%s' has no toner left.
cs: Tiskárně „%s“ došel toner.

en: Printer '%s' is currently offline.
cs: Tiskárna „%s“ není v tomto okamžiku připojena.

en: Printer '%s' is low on at least one marker supply.
cs: Tiskárně „%s“ dochází zásoba alespoň jednoho popisovače.

en: Printer '%s' is low on developer.
cs: Tiskárně „%s“ dochází vývojka.

en: Printer '%s' is low on paper.
cs: Tiskárně „%s“ dochází papír.

en: Printer '%s' is low on toner.
cs: Tiskárně „%s“ dochází toner.

en: Printer '%s' is out of at least one marker supply.
cs: Tiskárně „%s“ došla zásoba alespoň jednoho popisovače.

en: Printer '%s' is out of developer.
cs: Tiskárně „%s“ došla vývojka.

en: Printer '%s' is out of paper.
cs: Tiskárně „%s“ došel papír.

en: Printer Default
cs: Výchozí pro tiskárnu

en: Printer Profile
cs: Profil tiskárny

en: Printer offline
cs: Tiskárna není připojena

en: Printing %d
cs: Tiskne se %d

en: Program class as used by the window manager
cs: Třída programu používaná správcem oken

en: Program name as used by the window manager
cs: Název programu používaný správcem oken

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Property
cs: Vlastnost

en: Provides visual indication of progress
cs: Poskytuje vizuální indikaci průběhu

en: Question
cs: Otázka

en: Quit %s
cs: Ukončit %s

en: RLE Right-to-left e_mbedding
cs: RLE – z_apouzdření zprava doleva

en: RLM _Right-to-left mark
cs: RLM – značka zp_rava doleva

en: RLO Right-to-left o_verride
cs: RLO – př_episování zprava doleva

en: Range
cs: Rozsah

en: Realized
cs: Realizováno

en: Recent
cs: Naposledy použité

en: Recent files
cs: Naposledy použité soubory

en: Recommended Applications
cs: Doporučené aplikace

en: Red %d%%, Green %d%%, Blue %d%%
cs: Červená %d%%, zelená %d%%, modrá %d%%

en: Red %d%%, Green %d%%, Blue %d%%, Alpha %d%%
cs: Červená %d%%, zelená %d%%, modrá %d%%, alfa %d%%

en: Registered U_ser
cs: Regi_strovaný uživatel

en: Rejecting Jobs
cs: Úlohy se odmítají

en: Related Applications
cs: Související aplikace

en: Remember _forever
cs: Pama_tovat si navždy

en: Remember password until you _logout
cs: Pamat_ovat si heslo až do odhlášení

en: Remove
cs: Odstranit

en: Rename…
cs: Přejmenovat…

en: Resolution
cs: Rozlišení

en: Resources
cs: Zdroje

en: Restore
cs: Obnovit

en: Restore defaults for this widget
cs: Obnovit výchozí hodnoty pro tento widget

en: Reverse landscape
cs: Obráceně na šířku

en: Reverse portrait
cs: Obráceně na výšku

en: Right to left
cs: Zprava doleva

en: Right to left, bottom to top
cs: Zprava doleva, zdola nahoru

en: Right to left, top to bottom
cs: Zprava doleva, shora dolů

en: Right-to-Left
cs: Zprava doleva

en: S_aturation:
cs: _Sytost:

en: Same as --no-wintab
cs: Totéž jako --no-wintab

en: Saturation
cs: Sytost

en: Save the current CSS
cs: Uložit aktuální CSS

en: Saving CSS failed
cs: Ukládání CSS selhalo

en: Sc_ale:
cs: _Měřítko:

en: Se_lection
cs: _Výběr

en: Search
cs: Hledat

en: Search font name
cs: Hledat název písma

en: Secret
cs: Tajné

en: Select Application
cs: Zvolte aplikaci

en: Select Font
cs: Vybrat písmo

en: Select _All
cs: Vybr_at vše

en: Select a Color
cs: Vyberte barvu

en: Select a File
cs: Vyberte soubor

en: Select a filename
cs: Vyberte soubor

en: Select an Object
cs: Vyberte objekt

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
cs: Vyberte požadovanou barvu z vnějšího kruhu. Tmavost nebo světlost barvy vyberte pomocí vnitřního trojúhelníku.

en: Select which type of documents are shown
cs: Výběr zobrazených typů dokumentů

en: Select which types of files are shown
cs: Výběr zobrazených typů souborů

en: Send Widget to Shell
cs: Odeslat widget na Shell

en: Serialized data is malformed
cs: Serializovaná data jsou chybná

en: Serialized data is malformed. First section isn't GTKTEXTBUFFERCONTENTS-0001
cs: Serializovaná data jsou chybná. První částí není GTKTEXTBUFFERCONTENTS-0001

en: Services
cs: Služby

en: Setting is hardcoded by GTK_TEST_TOUCHSCREEN
cs: Nastavení je napevno zadáno pomocí GTK_TEST_TOUCHSCREEN

en: Setting:
cs: Nastavení:

en: Short Edge (Flip)
cs: Kratší okraj (otočení)

en: Show All
cs: Zobrazit všechny

en: Show Baselines
cs: Zobrazit účaří

en: Show GTK+ Options
cs: Zobrazit přepínače GTK+

en: Show Graphic Updates
cs: Zobrazit grafické aktualizace

en: Show Pixel Cache
cs: Zobrazit pixelovou mezipaměť

en: Show _Hidden Files
cs: Zobrazovat _skryté soubory

en: Show _Private Resources
cs: Zo_brazovat soukromé zdroje

en: Show _Size Column
cs: Z_obrazovat sloupec Velikost

en: Show data
cs: Zobrazit data

en: Si_ze:
cs: _Velikost:

en: Signals
cs: Signály

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Simulate touchscreen
cs: Simulace dotykové obrazovky

en: Size
cs: Velikost

en: Size Groups
cs: Skupiny velikostí

en: Size of the palette in 8 bit mode
cs: Velikost palety v osmibitovém režimu

en: Size:
cs: Velikost:

en: Some of the settings in the dialog conflict
cs: Některá nastavení v dialogu jsou v konfliktu

en: Source:
cs: Zdroj:

en: Specify one or more page ranges,
     e.g. 1-3,7,11
cs: Zadejte prosím jeden nebo více rozsahů stran,
    např. 1-3,7,11

en: Specify the time of print,
     e.g. 15:30, 2:35 pm, 14:15:20, 11:46:30 am, 4 pm
cs: Upřesněte čas tisku,
     např. 15:30, 14:35, 14:15:20, 11:46:30, 16:00

en: Standard
cs: Standardní

en: Starting %s
cs: Spouští se %s

en: State
cs: Stav

en: Status
cs: Stav

[ctx: Stock label]
en: Best _Fit
cs: Při_způsobit velikost

[ctx: Stock label]
en: C_onnect
cs: _Připojit

[ctx: Stock label]
en: Cu_t
cs: _Vyjmout

[ctx: Stock label]
en: Decrease Indent
cs: Zmenšit odsazení

[ctx: Stock label]
en: Error
cs: Chyba

[ctx: Stock label]
en: Find and _Replace
cs: Hledat a nah_radit

[ctx: Stock label]
en: Increase Indent
cs: Zvětšit odsazení

[ctx: Stock label]
en: Information
cs: Informace

[ctx: Stock label]
en: Landscape
cs: Na šířku

[ctx: Stock label]
en: Page Set_up
cs: _Vzhled stránky

[ctx: Stock label]
en: Portrait
cs: Na výšku

[ctx: Stock label]
en: Print Pre_view
cs: Ná_hled tisku

[ctx: Stock label]
en: Question
cs: Otázka

[ctx: Stock label]
en: Reverse landscape
cs: Obráceně na šířku

[ctx: Stock label]
en: Reverse portrait
cs: Obráceně na výšku

[ctx: Stock label]
en: Save _As
cs: Uložit _jako

[ctx: Stock label]
en: Select _All
cs: V_ybrat vše

[ctx: Stock label]
en: Warning
cs: Varování

[ctx: Stock label]
en: Zoom _In
cs: Z_většit

[ctx: Stock label]
en: Zoom _Out
cs: Z_menšit

[ctx: Stock label]
en: _About
cs: O _aplikaci

[ctx: Stock label]
en: _Add
cs: _Přidat

[ctx: Stock label]
en: _Apply
cs: _Použít

[ctx: Stock label]
en: _Ascending
cs: _Vzestupně

[ctx: Stock label]
en: _Bold
cs: _Tučné

[ctx: Stock label]
en: _Cancel
cs: _Zrušit

[ctx: Stock label]
en: _Center
cs: Na _střed

[ctx: Stock label]
en: _Clear
cs: Vy_mazat

[ctx: Stock label]
en: _Close
cs: _Zavřít

[ctx: Stock label]
en: _Color
cs: _Barva

[ctx: Stock label]
en: _Convert
cs: _Převést

[ctx: Stock label]
en: _Copy
cs: _Kopírovat

[ctx: Stock label]
en: _Delete
cs: _Smazat

[ctx: Stock label]
en: _Descending
cs: _Sestupně

[ctx: Stock label]
en: _Discard
cs: Za_hodit

[ctx: Stock label]
en: _Disconnect
cs: _Odpojit

[ctx: Stock label]
en: _Edit
cs: _Upravit

[ctx: Stock label]
en: _Execute
cs: _Spustit

[ctx: Stock label]
en: _File
cs: _Soubor

[ctx: Stock label]
en: _Fill
cs: _Vyplnit

[ctx: Stock label]
en: _Find
cs: _Hledat

[ctx: Stock label]
en: _Floppy
cs: _Disketa

[ctx: Stock label]
en: _Font
cs: _Písmo

[ctx: Stock label]
en: _Fullscreen
cs: _Celá obrazovka

[ctx: Stock label]
en: _Hard Disk
cs: _Pevný disk

[ctx: Stock label]
en: _Help
cs: _Nápověda

[ctx: Stock label]
en: _Home
cs: _Domů

[ctx: Stock label]
en: _Information
cs: _Informace

[ctx: Stock label]
en: _Italic
cs: _Kurzíva

[ctx: Stock label]
en: _Jump to
cs: _Přejít na

[ctx: Stock label]
en: _Leave Fullscreen
cs: _Opustit celou obrazovku

[ctx: Stock label]
en: _Left
cs: Do_leva

[ctx: Stock label]
en: _Network
cs: _Síť

[ctx: Stock label]
en: _New
cs: _Nový

[ctx: Stock label]
en: _No
cs: _Ne

[ctx: Stock label]
en: _Normal Size
cs: _Normální velikost

[ctx: Stock label]
en: _OK
cs: _Budiž

[ctx: Stock label]
en: _Open
cs: _Otevřít

[ctx: Stock label]
en: _Paste
cs: V_ložit

[ctx: Stock label]
en: _Preferences
cs: _Předvolby

[ctx: Stock label]
en: _Print
cs: _Tisk

[ctx: Stock label]
en: _Properties
cs: _Vlastnosti

[ctx: Stock label]
en: _Quit
cs: U_končit

[ctx: Stock label]
en: _Redo
cs: Zn_ovu

[ctx: Stock label]
en: _Refresh
cs: Akt_ualizovat

[ctx: Stock label]
en: _Remove
cs: O_dstranit

[ctx: Stock label]
en: _Revert
cs: _Vrátit

[ctx: Stock label]
en: _Right
cs: Do_prava

[ctx: Stock label]
en: _Save
cs: _Uložit

[ctx: Stock label]
en: _Spell Check
cs: _Kontrola pravopisu

[ctx: Stock label]
en: _Stop
cs: Za_stavit

[ctx: Stock label]
en: _Strikethrough
cs: _Přeškrtnuté

[ctx: Stock label]
en: _Undelete
cs: _Zrušit smazání

[ctx: Stock label]
en: _Underline
cs: Po_dtržené

[ctx: Stock label]
en: _Undo
cs: _Zpět

[ctx: Stock label]
en: _Yes
cs: _Ano

[ctx: Stock label, media]
en: P_ause
cs: _Pozastavit

[ctx: Stock label, media]
en: Pre_vious
cs: _Předchozí

[ctx: Stock label, media]
en: R_ewind
cs: Pře_točit

[ctx: Stock label, media]
en: _Forward
cs: _Vpřed

[ctx: Stock label, media]
en: _Next
cs: _Následující

[ctx: Stock label, media]
en: _Play
cs: Pře_hrát

[ctx: Stock label, media]
en: _Record
cs: _Zaznamenávat

[ctx: Stock label, media]
en: _Stop
cs: Za_stavit

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Back
cs: _Zpět

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Bottom
cs: _Dolů

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Down
cs: _Níž

[ctx: Stock label, navigation]
en: _First
cs: P_rvní

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Forward
cs: _Vpřed

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Last
cs: Po_slední

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Top
cs: N_ahoru

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Up
cs: _Výš

en: Style Properties
cs: Vlastnosti stylu

en: System policy prevents changes.
    Contact your system administrator
cs: Nastavení systémových pravidel znemožňuje změny.
    Kontaktujte prosím správce systému

en: T_wo-sided:
cs: Obo_ustranné:

en: Tag "%s" already defined
cs: Značka „%s“ již byla definována

en: Tag "%s" does not exist in buffer and tags can not be created.
cs: Značka „%s“ ve vyrovnávací paměti neexistuje, značky nemohly být vytvořeny.

en: Tag "%s" has invalid priority "%s"
cs: Značka „%s“ má nesprávnou prioritu „%s“

en: Tag "%s" has not been defined.
cs: Značka „%s“ nebyla definována.

en: Target
cs: Cíl

en: Terminal Pager
cs: Stránkování terminálu

en: Text Direction
cs: Směr textu

en: Thai-Lao
cs: Thajština-laoština

en: The attribute "%s" was found twice on the <%s> element
cs: V prvku <%s> byl dvakrát nalezen atribut „%s“

en: The color you've chosen.
cs: Barva, kterou jste vybrali.

en: The color you've chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
cs: Barva, kterou jste vybrali. Tuto barvu můžete přetáhnout do položky palety, a tím ji uložit pro budoucí použití.

en: The cover is open on printer '%s'.
cs: Na tiskárně „%s“ je otevřen kryt.

en: The door is open on printer '%s'.
cs: Na tiskárně „%s“ jsou otevřena dvířka.

en: The file already exists in “%s”.  Replacing it will overwrite its contents.
cs: V „%s“ již tento soubor existuje. Jeho nahrazením přepíšete celý jeho obsah.

en: The folder contents could not be displayed
cs: Obsah složky nelze zobrazit

en: The folder could not be created
cs: Složku nelze vytvořit

en: The folder could not be created, as a file with the same name already exists.  Try using a different name for the folder, or rename the file first.
cs: Složku nelze vytvořit, protože již existuje soubor se stejným názvem. Zkuste pro složku použít jiný název, nebo nejprve přejmenovat soubor.

en: The generated cache was invalid.
cs: Vytvořená vyrovnávací paměť byla neplatná.

en: The item that you selected is not a folder try using a different item.
cs: Položka, kterou jste vybrali, není složka. Zkuste použít jinou.

en: The most probable reason is that a temporary file could not be created.
cs: Nejpravděpodobnější příčinou je nemožnost vytvoření dočasného souboru.

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now.
cs: Dříve vybraná barva, pro porovnání s barvou, kterou vybíráte nyní.

en: The previously-selected color, for comparison to the color you're selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
cs: Předchozí vybraná barva, pro porovnání s barvou, kterou právě vybíráte. Tuto barvu můžete přetáhnout do položky palety nebo vybrat jako aktuální přetažením na ukazatel druhé barvy.

en: The program was not able to create a connection to the indexer daemon.  Please make sure it is running.
cs: Program nebyl schopen vytvořit spojení s indexovacím démonem. Ujistěte se prosím, že běží.

en: Theme
cs: Motiv

en: Theme is hardcoded by GTK_THEME
cs: Motiv je napevno nastaven pomocí GTK_THEME

en: There is a problem on printer '%s'.
cs: Na tiskárně „%s“ se vyskytla chyba.

en: This program comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.
    See the <a href="%s">%s</a> for details.
cs: Tento program je rozšiřován BEZ JAKÉKOLIV ZÁRUKY.
    Podrobnosti naleznete na <a href="%s">%s</a>.

en: Tigrigna-Eritrean (EZ+)
cs: Tigriňa-Eritrea (EZ+)

en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
cs: Tigriňa-Etiopie (EZ+)

en: Time of print
cs: Čas tisku

en: Top Command
cs: Příkaz top

en: Top Secret
cs: Přísně tajné

en: Top to bottom
cs: Shora dolů

en: Top to bottom, left to right
cs: Shora dolů, zleva doprava

en: Top to bottom, right to left
cs: Shora dolů, zprava doleva

en: Trace signal emissions on this object
cs: Sledovat vysílání signálu na tomto objektu

en: Translated by
cs: Přeložili

en: Transparency of the color.
cs: Průhlednost barvy.

en: Trash
cs: Koš

en: Try "%s --help" for more information.
cs: Více informací viz „%s --help“.

en: Try using a shorter name.
cs: Zkuste použít kratší název.

en: Turn off verbose output
cs: Vypnout podrobný výstup

en: Turns volume up or down
cs: Sníží nebo zvýší hlasitost

en: Two Sided
cs: Oboustranný

en: Type name of new folder
cs: Napište název nové složky

en: Type:
cs: Typ:

en: Unable to access “%s”
cs: Nezdařilo se přistoupit k „%s“

en: Unable to eject %s
cs: Nezdařilo se vysunout %s

en: Unable to end process
cs: Není možné ukončit proces

en: Unable to find an item with URI '%s'
cs: Nelze nalézt položku s URI „%s“

en: Unable to poll %s for media changes
cs: Nezdařilo se zkontrolovat %s na změnu média

en: Unable to start %s
cs: Nezdařilo se spustit %s

en: Unable to stop %s
cs: Nezdařilo se zastavit %s

en: Unable to unmount %s
cs: Nezdařilo se odpojit %s

en: Unavailable
cs: Není k dispozici

en: Unclassified
cs: Neutajované

en: Uneditable property type: %s
cs: Neupravitelný typ vlastnosti: %s

en: Unexpected character data on line %d char %d
cs: Neočekávaná data znaků na řádku %d, znak %d

en: Unexpected start tag '%s' on line %d char %d
cs: Neočekávaná počáteční značka „%s“ na řádku %d, znak %d

en: Unhandled tag: '%s'
cs: Neobsloužená značka: „%s“

en: Unknown
cs: Neznámé

en: Unknown Application (PID %d)
cs: Neznámá aplikace (PID %d)

en: Unknown error when trying to deserialize %s
cs: Neznámá chyba při pokusu převést %s na paralelní tvar

en: Unknown item
cs: Neznámá položka

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Unnamed section
cs: Sekce bez názvu

en: Unspecified error
cs: Neurčená chyba

en: Unspecified profile
cs: Neurčený profil

en: Untitled filter
cs: Filtr bez názvu

en: Up Path
cs: Nahoru v cestě

en: Urgent
cs: Naléhavá

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Validate existing icon cache
cs: Ověřit existující vyrovnávací paměť ikon

en: Value
cs: Hodnota

en: Vertical
cs: Svislý

en: Vietnamese (VIQR)
cs: Vietnamština (VIQR)

en: Visual
cs: Vizuální

en: Volume
cs: Hlasitost

en: Volume Down
cs: Snížit hlasitost

en: Volume Up
cs: Zvýšit hlasitost

en: Warning
cs: Varování

en: Website
cs: Webové stránky

en: Window scaling
cs: Škálování oken

en: X Input Method
cs: Vstupní metoda X

en: X display to use
cs: Displej X, který použije

en: XSettings
cs: Nastavení X

en: Yes
cs: Ano

en: Yesterday at %-I:%M %P
cs: Včera v %k∶%M

en: Yesterday at %H:%M
cs: Včera v %k∶%M

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as 'orange' in this entry.
cs: Můžete zadat hexadecimální hodnotu barvy ve stylu HTML, nebo jednoduše název barvy, například „orange“.

en: You can temporarily disable this custom CSS by clicking on the "Pause" button above.
cs: Tento vlastní CSS můžete dočasně zakázat kliknutím výše na tlačítko „Pozastavit“.

en: You can type here any CSS rule recognized by GTK+.
cs: Zde můžete napsat jakékoliv pravidlo CSS podporované v GTK+.

en: You may only select folders
cs: Vybírat můžete jen složky

en: You need to choose a valid filename.
cs: Vybraný název souboru musí být platný.

en: ZWJ Zero width _joiner
cs: ZWJ – _spojovač nulové šířky

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
cs: ZWNJ – nespojovač n_ulové šířky

en: ZWS _Zero width space
cs: ZWS – mezera _nulové šířky

en: _Add Bookmark
cs: _Přidat záložku

en: _Add to Bookmarks
cs: _Přidat mezi záložky

en: _After:
cs: Z_a:

en: _All Pages
cs: Vše_chny strany

en: _Anonymous
cs: _Anonymní

en: _Apply
cs: _Použít

en: _Back
cs: _Zpět

en: _Billing info:
cs: Účtovací in_formace:

en: _Blue:
cs: _Modrá:

en: _Bottom:
cs: _Dolní:

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Clear List
cs: Vy_mazat seznam

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Connect Drive
cs: _Připojit jednotku

en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: _Copy Location
cs: _Kopírovat umístění

en: _Customize
cs: _Upravit

en: _Delete
cs: _Smazat

en: _Detect Media
cs: _Rozpoznat médium

en: _Disconnect Drive
cs: _Odpojit jednotku

en: _Domain
cs: _Doména

en: _Eject
cs: V_ysunout

en: _End Process
cs: Ukončit proc_es

en: _Family:
cs: _Rodina:

en: _Find New Applications
cs: V_yhledat nové aplikace

en: _Finish
cs: _Dokončit

en: _Format for:
cs: _Formát pro:

en: _Green:
cs: _Zelená:

en: _Height:
cs: _Výška:

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Hue:
cs: _Odstín:

en: _Left:
cs: _Levý:

en: _License
cs: _Licence

en: _Location:
cs: _Umístění:

en: _Lock Drive
cs: _Uzamknout jednotku

en: _Mount
cs: _Připojit

en: _Name:
cs: _Název:

en: _Next
cs: _Následující

en: _No
cs: _Ne

en: _Now
cs: N_yní

en: _OK
cs: _Budiž

en: _Only print:
cs: Tisknout p_ouze:

en: _Open
cs: _Otevřít

en: _Open Link
cs: _Otevřít odkaz

en: _Orientation:
cs: _Orientace:

en: _Output format
cs: _Výstupní formát

en: _Palette:
cs: _Paleta:

en: _Paper size:
cs: _Velikost papíru:

en: _Password
cs: _Heslo

en: _Paste
cs: V_ložit

en: _Power On
cs: _Zapnout

en: _Preview:
cs: _Náhled:

en: _Print
cs: _Tisk

en: _Red:
cs: Če_rvená:

en: _Remember password
cs: Pamat_ovat si heslo

en: _Remove From List
cs: _Odstranit ze seznamu

en: _Replace
cs: Na_hradit

en: _Reverse
cs: O_brátit

en: _Right:
cs: P_ravý:

en: _Safely Remove Drive
cs: _Bezpečně odebrat jednotku

en: _Save
cs: _Uložit

en: _Save color here
cs: _Uložit barvu zde

en: _Select
cs: _Vybrat

en: _Start
cs: _Spustit

en: _Start Multi-disk Device
cs: _Spustit zařízení s více disky

en: _Stop
cs: _Zastavit

en: _Stop Multi-disk Device
cs: _Zastavit zařízení s více disky

en: _Style:
cs: _Styl:

en: _Top:
cs: _Horní:

en: _Unlock Drive
cs: _Odemknout jednotku

en: _Unmount
cs: _Odpojit

en: _Username
cs: _Uživatelské jméno

en: _Value:
cs: _Hodnota:

en: _View All Applications
cs: Zobrazit _všechny aplikace

en: _Visit File
cs: Podí_vat se na tento soubor

en: _Width:
cs: Šíř_ka:

en: _Yes
cs: _Ano

en: abcdefghijk ABCDEFGHIJK
cs: přikrášlený žluťoučký kůň PŘIKRÁŠLENÝ ŽLUŤOUČKÝ KŮŇ

en: bidirectional
cs: obousměrné

en: bidirectional, inverted
cs: obousměrné, obrácené

en: broadway display type not supported '%s'
cs: displej typu broadway není podporovaný „%s“

en: calendar:week_start:0
cs: calendar:week_start:1

en: inch
cs: palec

[ctx: input method menu]
en: None
cs: Žádná

[ctx: input method menu]
en: System
cs: Systémová

[ctx: input method menu]
en: System (%s)
cs: Systémová (%s)

en: inverted
cs: obrácené

[ctx: keyboard label]
en: AudioLowerVolume
cs: ZvukHlasitostSnížit

[ctx: keyboard label]
en: AudioMedia
cs: ZvukMutlimédium

[ctx: keyboard label]
en: AudioMicMute
cs: MikrofonZtlumit

[ctx: keyboard label]
en: AudioMute
cs: ZvukZtlumit

[ctx: keyboard label]
en: AudioNext
cs: ZvukNásledující

[ctx: keyboard label]
en: AudioPause
cs: ZvukPozastavit

[ctx: keyboard label]
en: AudioPlay
cs: ZvukPřehrát

[ctx: keyboard label]
en: AudioPrev
cs: ZvukPředchozí

[ctx: keyboard label]
en: AudioRaiseVolume
cs: ZvukHlasitostZvýšit

[ctx: keyboard label]
en: AudioRecord
cs: ZvukNahrát

[ctx: keyboard label]
en: AudioRewind
cs: ZvukPřetočit

[ctx: keyboard label]
en: AudioStop
cs: ZvukZastavit

[ctx: keyboard label]
en: Back
cs: Zpět

[ctx: keyboard label]
en: BackSpace
cs: Backspace

[ctx: keyboard label]
en: Backslash
cs: Zpětné lomítko

[ctx: keyboard label]
en: Battery
cs: Baterie

[ctx: keyboard label]
en: Display
cs: Displej

[ctx: keyboard label]
en: Down
cs: Dolů

[ctx: keyboard label]
en: Forward
cs: Vpřed

[ctx: keyboard label]
en: Hibernate
cs: UspatNaDisk

[ctx: keyboard label]
en: KP_Down
cs: KP_Dolů

[ctx: keyboard label]
en: KP_Left
cs: KP_Vlevo

[ctx: keyboard label]
en: KP_Right
cs: KP_Vpravo

[ctx: keyboard label]
en: KP_Space
cs: KP_Mezerník

[ctx: keyboard label]
en: KP_Tab
cs: KP_Tabulátor

[ctx: keyboard label]
en: KP_Up
cs: KP_Nahoru

[ctx: keyboard label]
en: KbdBrightnessDown
cs: KlávesniceJasSnížit

[ctx: keyboard label]
en: KbdBrightnessUp
cs: KlávesniceJasZvýšit

[ctx: keyboard label]
en: Launch1
cs: Spustit1

[ctx: keyboard label]
en: Left
cs: Vlevo

[ctx: keyboard label]
en: MonBrightnessDown
cs: MonitorJasSnížit

[ctx: keyboard label]
en: MonBrightnessUp
cs: MonitorJasZvýšit

[ctx: keyboard label]
en: Return
cs: Enter

[ctx: keyboard label]
en: Right
cs: Vpravo

[ctx: keyboard label]
en: ScreenSaver
cs: ŠetřičObrazovky

[ctx: keyboard label]
en: Sleep
cs: Uspat

[ctx: keyboard label]
en: Space
cs: Mezerník

[ctx: keyboard label]
en: Suspend
cs: UspatDoPaměti

[ctx: keyboard label]
en: Tab
cs: Tabulátor

[ctx: keyboard label]
en: TouchpadToggle
cs: TouchpadPřepnout

[ctx: keyboard label]
en: Up
cs: Nahoru

[ctx: keyboard label]
en: WakeUp
cs: Probudit

[ctx: keyboard label]
en: WebCam
cs: Webkamera

en: output
cs: výstup

[ctx: paper size]
en: #10 Envelope
cs: Obálka č. 10

[ctx: paper size]
en: #11 Envelope
cs: Obálka č. 11

[ctx: paper size]
en: #12 Envelope
cs: Obálka č. 12

[ctx: paper size]
en: #14 Envelope
cs: Obálka č. 14

[ctx: paper size]
en: #9 Envelope
cs: Obálka č. 9

[ctx: paper size]
en: 10x11
cs: 10×11

[ctx: paper size]
en: 10x13
cs: 10×13

[ctx: paper size]
en: 10x14
cs: 10×14

[ctx: paper size]
en: 10x15
cs: 10×15

[ctx: paper size]
en: 11x12
cs: 11×12

[ctx: paper size]
en: 11x15
cs: 11×15

[ctx: paper size]
en: 12x19
cs: 12×19

[ctx: paper size]
en: 5x7
cs: 5×7

[ctx: paper size]
en: 6x9 Envelope
cs: Obálka 6×9

[ctx: paper size]
en: 7x9 Envelope
cs: Obálka 7×9

[ctx: paper size]
en: 9x11 Envelope
cs: Obálka 9×11

[ctx: paper size]
en: A0x2
cs: A0×2

[ctx: paper size]
en: A0x3
cs: A0×3

[ctx: paper size]
en: A1x3
cs: A1×3

[ctx: paper size]
en: A1x4
cs: A1×4

[ctx: paper size]
en: A2x3
cs: A2×3

[ctx: paper size]
en: A2x4
cs: A2×4

[ctx: paper size]
en: A2x5
cs: A2×5

[ctx: paper size]
en: A3x3
cs: A3×3

[ctx: paper size]
en: A3x4
cs: A3×4

[ctx: paper size]
en: A3x5
cs: A3×5

[ctx: paper size]
en: A3x6
cs: A3×6

[ctx: paper size]
en: A3x7
cs: A3×7

[ctx: paper size]
en: A4x3
cs: A4×3

[ctx: paper size]
en: A4x4
cs: A4×4

[ctx: paper size]
en: A4x5
cs: A4×5

[ctx: paper size]
en: A4x6
cs: A4×6

[ctx: paper size]
en: A4x7
cs: A4×7

[ctx: paper size]
en: A4x8
cs: A4×8

[ctx: paper size]
en: A4x9
cs: A4×9

[ctx: paper size]
en: Choukei 2 Envelope
cs: Obálka Choukei 2

[ctx: paper size]
en: Choukei 3 Envelope
cs: Obálka Choukei 3

[ctx: paper size]
en: Choukei 4 Envelope
cs: Obálka Choukei 4

[ctx: paper size]
en: DL Envelope
cs: Obálka DL

[ctx: paper size]
en: Index 3x5
cs: Index 3×5

[ctx: paper size]
en: Index 4x6 (postcard)
cs: Index 4×6 (dopisnice)

[ctx: paper size]
en: Index 4x6 ext
cs: Index 4×6 ext

[ctx: paper size]
en: Index 5x8
cs: Index 5×8

[ctx: paper size]
en: Invite Envelope
cs: Obálka Invite

[ctx: paper size]
en: Italian Envelope
cs: Italská obálka

[ctx: paper size]
en: Monarch Envelope
cs: Obálka Monarch

[ctx: paper size]
en: Personal Envelope
cs: Osobní obálka

[ctx: paper size]
en: Postfix Envelope
cs: Obálka Postfix

[ctx: paper size]
en: Wide Format
cs: Široký formát

[ctx: paper size]
en: a2 Envelope
cs: Obálka a2

[ctx: paper size]
en: c5 Envelope
cs: Obálka c5

[ctx: paper size]
en: hagaki (postcard)
cs: hagaki (dopisnice)

[ctx: paper size]
en: kahu Envelope
cs: Obálka kahu

[ctx: paper size]
en: kaku2 Envelope
cs: Obálka kaku2

[ctx: paper size]
en: oufuku (reply postcard)
cs: oufuku (odpovědní dopisnice)

[ctx: paper size]
en: prc1 Envelope
cs: Obálka prc1

[ctx: paper size]
en: prc10 Envelope
cs: Obálka prc10

[ctx: paper size]
en: prc2 Envelope
cs: Obálka prc2

[ctx: paper size]
en: prc3 Envelope
cs: Obálka prc3

[ctx: paper size]
en: prc4 Envelope
cs: Obálka prc4

[ctx: paper size]
en: prc5 Envelope
cs: Obálka prc5

[ctx: paper size]
en: prc6 Envelope
cs: Obálka prc6

[ctx: paper size]
en: prc7 Envelope
cs: Obálka prc7

[ctx: paper size]
en: prc8 Envelope
cs: Obálka prc8

[ctx: paper size]
en: prc9 Envelope
cs: Obálka prc9

[ctx: paper size]
en: you4 Envelope
cs: Obálka you4

en: paused
cs: přerušeno

[ctx: print operation status]
en: Blocking on issue
cs: Blokováno původcem problému

[ctx: print operation status]
en: Finished
cs: Hotovo

[ctx: print operation status]
en: Finished with error
cs: Hotovo, došlo k chybě

[ctx: print operation status]
en: Generating data
cs: Vytváření dat

[ctx: print operation status]
en: Initial state
cs: Počáteční stav

[ctx: print operation status]
en: Preparing to print
cs: Připravuje se tisk

[ctx: print operation status]
en: Printing
cs: Tiskne se

[ctx: print operation status]
en: Sending data
cs: Odesílání dat

[ctx: print operation status]
en: Waiting
cs: Čeká se

en: printer offline
cs: tiskárna nepřipojena

en: processing job
cs: zpracovává se úloha

en: ready to print
cs: tisk připraven

[ctx: switch]
en: OFF
cs: ○

[ctx: switch]
en: ON
cs: ❙

en: test-output.%s
cs: zkušební-výstup.%s

en: text may not appear inside <%s>
cs: uvnitř <%s> se nesmí vyskytovat text

[ctx: throbbing progress animation widget]
en: Spinner
cs: Animace průběhu

[ctx: type name]
en: Unknown
cs: Neznámé

en: unknown
cs: neznámé
