gtk+ 2.4.0 - en to uk translation catalogue (2234 entries)

en: A GdkPixbuf to display
uk: GdkPixbuf для показу

en: A GtkPackType indicating whether the cell is packed with reference to the start or end of the cell area
uk: GtkPackType вказує, чи комірки упаковані з посиланням на початок або кінець ділянки комірки

en: A GtkPackType indicating whether the child is packed with reference to the start or end of the parent
uk: Об'єкт GtkPackType, що визначає відносно чого упаковується вкладений об'єкт -- відносно початку, кінця, чи батьківського об'єкта

en: A boolean that determines whether the menu grabs the keyboard focus
uk: Логічне значення, яке вказує чи меню отримує фокус вводу

en: A boolean that indicates whether the menu is torn-off
uk: Логічне значення, яке вказує чи є меню від'єднаним

en: A boolean that indicates whether the menu reserves space for toggles and icons
uk: Логічне значення, яке вказує чи меню резервує простір для перемикачів та піктограм

en: A boolean value indicating whether the handlebox's child is attached or detached.
uk: Двійкове значення, що показує, чи дочірній елемент handlebox приєднаний чи від'єднаний.

en: A cairo_surface_t to display
uk: cairo_surface_t, яку слід показувати

en: A column in the data source model to get the strings from
uk: Стовпчик у моделі джерела даних, з якого отримуються рядки

en: A hash table representation of the color scheme.
uk: Представлення схеми кольорів у вигляді хеш-таблиці.

en: A human-readable description of the status
uk: Текстовий опис статусу

en: A list of style attributes to apply to the text of the label
uk: Список стильових ознак для застосування до тексту позначки

en: A list of style attributes to apply to the text of the renderer
uk: Список атрибутів стилю, які застосовуються до тексту, що відтворюється

en: A list of tabstop locations to apply to the text of the entry
uk: Перелік місцезнаходжень зупинок табуляції, що застосовуються до тексту запису

en: A logo for the about box. If this is not set, it defaults to gtk_window_get_default_icon_list()
uk: Емблема для вікна "Про програму". Якщо не встановлено, типово використовується gtk_window_get_default_icon_list()

en: A name for the action group.
uk: Назва групи групи дій.

en: A named icon to use as the logo for the about box.
uk: Назва значка, що використовується у якості емблеми "Про програму".

en: A palette of named colors for use in themes
uk: Палітра назв кольорів, що використовуються у темах

en: A short description for the gesture
uk: Короткий опис для жесту

en: A short description for the shortcut
uk: Короткий опис для комбінації клавіш

en: A shorter label that may be used on toolbar buttons.
uk: Скорочена позначка, яка може використовуватись для кнопок панелі керування.

en: A string used for identifying the print job.
uk: Рядок, що використовується для ідентифікації завдання друку.

en: A string with _ characters in positions correspond to characters in the text to underline
uk: Рядок із символами підкреслення (_) в позиціях відповідних до позиції символів, які потрібно підкреслити в тексті

en: A title that may be displayed by the window manager when the popup is torn-off
uk: Заголовок, який менеджер вікон показуватиме, коли меню відривається

en: A title that may be displayed by the window manager when this menu is torn-off
uk: Заголовок, який менеджер вікон показуватиме для цього меню після його від'єднання

en: A tooltip for this action.
uk: Підказка до цієї дії.

en: A unique name for the action.
uk: Унікальна назва для дії.

en: A widget to display in place of the usual expander label
uk: Віджет для показу в місці звичайної позначки рамки

en: A widget to display in place of the usual frame label
uk: Віджет для показу замість звичайної позначки рамки

en: A widget to display in place of the usual label
uk: Віджет, який буде показаний замість звичайної позначки

en: Above child
uk: Верхній елемент

en: Accel Group
uk: Група прискорювачів

en: Accel Path
uk: Шлях прискорювача

en: Accelerator
uk: Прискорювач

en: Accelerator Closure
uk: Об'єкт Closure комбінації клавіш

en: Accelerator Group
uk: Група прискорювачів

en: Accelerator Mode
uk: Режим комбінації клавіш

en: Accelerator Size Group
uk: Група розмірів прискорювачів

en: Accelerator Widget
uk: Елемент керування "комбінація клавіш"

en: Accelerator key
uk: Клавіша у комбінації клавіш

en: Accelerator keycode
uk: Код клавіші у комбінації клавіш

en: Accelerator modifiers
uk: Модифікатор у комбінації клавіш

en: Accept focus
uk: Допускає фокус

en: Accept label
uk: Мітка прийняття

en: Accepting Jobs
uk: Приймати завдання

en: Accepts PDF
uk: Допускаються PDF

en: Accepts PostScript
uk: Допускаються PostScript

en: Accepts tab
uk: Допускаються табулятори

en: Action
uk: Дія

en: Action Group
uk: Група дій

en: Action Name
uk: Назва дії

en: Action area border
uk: Бордюр ділянки дій

en: Action group
uk: Група дій

en: Action group to launch actions from
uk: Група дій, з якої запускатимуться дії

en: Action name
uk: Назва дії

en: Action target value
uk: Значення цілі дії

en: Activatable
uk: Активується

en: Activate on Single Click
uk: Активувати одиночним клацанням

en: Activate row on a single click
uk: Активувати рядок одиночним клацанням

en: Activates default
uk: Активує початковий елемент керування

en: Active
uk: Активний

en: Active id
uk: Активний ідентифікатор

en: Active item
uk: Активний елемент

en: Active tab is drawn with a gap at the bottom
uk: Активну вкладку буде намальовано із вказаною прогалиною у нижній частині

en: Active window
uk: Активне вікно

en: Add tearoffs to menus
uk: Додати елементи відривання до меню

en: Adjustment
uk: Вирівнювання

en: Affects
uk: Впливає

en: Align
uk: Вирівнювати

en: Align set
uk: Встановлено вирівнювання

en: Align with
uk: Віджет вирівнювання

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: All Margins
uk: Усі поля

en: Allow Async
uk: Дозволити асинхронний друк

en: Allow Rules
uk: Правила дозволу

en: Allow drawing of alternating color rows
uk: Дозволити малювання рядків різними кольорами

en: Allow folder creation
uk: Дозволити створення тек

en: Allowed orientations
uk: Дозволені орієнтації

en: Alternative button order
uk: Альтернативний порядок кнопок

en: Alternative sort indicator direction
uk: Альтернативний напрямок індикатора сортування

en: Always show image
uk: Завжди показувати значок

en: Amount of border space between the menubar shadow and the menu items
uk: Розмір проміжку між тінню панелі меню і елементами меню

en: Amount of border space between the toolbar shadow and the buttons
uk: Відстань між тінню пенала і кнопками

en: Amount of space used up by arrow
uk: Простір, що займає стрілка

en: Amount of space used up by arrow, relative to the menu item's font size
uk: Кількість простору, що використовується стрілкою

en: Amount to increase child's size on either side
uk: Степінь збільшення розміру елемента по горизонталі

en: Amount to increase child's size on the top and bottom
uk: Степінь збільшення розміру елемента по вертикалі

en: Amount to indent the paragraph, in pixels
uk: Величина відступу абзацу в точках

en: An XML string describing the merged UI
uk: XML рядок, що описує сполучений UI

en: An accel path used to conveniently construct accel paths of child items
uk: Шлях прискорювача, що використовується для зручного конструювання шляхів прискорювачів з дочірніх елементів

en: Anchor hints
uk: Прив'язувати підказки

en: Angle
uk: Кут

en: Angle at which the label is rotated
uk: Кут, на який повертається ярлик

en: Animated
uk: Анімація

en: Animation
uk: Анімація

en: Appearance of the frame border
uk: Зовнішній вигляд бордюру рамки

en: Appearance of the shadow surrounding the arrow
uk: Зовнішній вигляд тіні, що оточує стрілку

en: Appearance of the shadow that surrounds the container
uk: Вигляд тіні, що оточує контейнер

en: Appears as list
uk: З'являється як список

en: Application menu
uk: Меню програм

en: Application paintable
uk: Малюється додатком

en: Application prefers a dark theme
uk: Програма віддає перевагу темним темам

en: Application supplied widget for custom previews.
uk: Віджет, що надається програмою, для власного попереднього перегляду.

en: Application supplied widget for extra options.
uk: Наданий програмою віджет, для додаткових параметрів.

en: Arbitrary constant to scale down the size of the scroll arrow
uk: Довільне значення для зменшення розміру стрілки прокрутки

en: Are we showing a dialog
uk: Чи виводити діалог

en: Area
uk: Ділянка

en: Arrow Placement
uk: Розташування стрілки

en: Arrow Scaling
uk: Масштаб стрілки

en: Arrow Size
uk: Розмір стрілки

en: Arrow X Displacement
uk: Горизонтальний зсув стрілки

en: Arrow Y Displacement
uk: Вертикальний зсув стрілки

en: Arrow direction
uk: Напрям стрілки

en: Arrow scaling
uk: Розтягування стрілки

en: Arrow scaling with regard to scroll button size
uk: Розтягування стрілки  відносно до розміру кнопки прокрутки

en: Arrow shadow
uk: Тінь стрілки

en: Arrow spacing
uk: Відступи стрілки

en: Artists
uk: Художники

en: Aspect ratio if obey_child is FALSE
uk: Коефіцієнт пропорційності, якщо для параметра obey_child вибрано значення "Хибність"(FALSE)

en: Aspect ratio with which to draw insertion cursor
uk: Пропорції курсора

en: Associated device
uk: Пов'язаний пристрій

en: Associated pointer or keyboard with this device
uk: Пов'язаний покажчик або клавіатура з цим пристроєм

en: Associated stack for this GtkStackSidebar
uk: Пов'язаний стос для цього GtkStackSidebar

en: Attach Widget
uk: Додатковий віджет

en: Attached to Widget
uk: Під'єднаний до віджета

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Audible Input Feedback
uk: Звуковий зворотній зв'язок

en: Authors
uk: Автори

en: Auto Mnemonics
uk: Автоматична мнемоніка

en: Auto render
uk: Автоматична обробка

en: Axes
uk: Осі

en: Backend
uk: Механізм

en: Backend for the printer
uk: Механізм принтера

en: Background RGBA
uk: Тло RGBA

en: Background RGBA color
uk: Колір тла RGBA

en: Background color
uk: Колір тла

en: Background color as RGBA
uk: Колір тла за RGBA

en: Background color as a GdkColor
uk: Колір тла у вигляді GdkColor

en: Background color as a GdkRGBA
uk: Колір тла за GdkRGBA

en: Background color as a string
uk: Колір тла у вигляді рядка

en: Background color name
uk: Назва кольору тла

en: Background full height
uk: Повна висота тла

en: Background full height set
uk: Встановлення висоти тла

en: Background icon
uk: Піктограма тла

en: Background icon name
uk: Назва піктограми тла

en: Background set
uk: Встановлення тла

en: Backward stepper
uk: Кнопка переміщення назад

en: Baseline Row
uk: Рядок базової лінії

en: Baseline position
uk: Позиція базової лінії

en: Border around the progress bar
uk: Відступи навколо індикатора поступу

en: Border between button edges and child.
uk: Бордюр між межами кнопки та дочірнім елементом.

en: Border between text and frame.
uk: Бордюр між текстом та рамкою.

en: Border between text and frame. Overrides the inner-border style property
uk: Бордюр між текстом та рамкою. Перевизначає властивість стилю внутрішнього бордюру

en: Border relief
uk: Рельєф границі

en: Border width
uk: Ширина бордюру

en: Bottom Attach
uk: Додавання знизу

en: Bottom Margin
uk: Нижнє поле

en: Bottom Padding
uk: Доповнення знизу

en: Bottom attachment
uk: Додавання знизу

en: Buffer
uk: Буфер

en: Button Sensitivity
uk: Чутливість кнопки

en: Button number
uk: Номер кнопки

en: Button number to listen to
uk: Номер оброблюваної кнопки

en: Button relief
uk: Рельєф кнопки

en: Button spacing
uk: Інтервал між кнопками

en: Can be used to add a new child to the container
uk: Може бути використано для додавання нового вкладеного елемента в контейнер

en: Can change accelerators
uk: Можна змінювати комбінації клавіш

en: Can default
uk: Вибирається типово

en: Can focus
uk: Може мати фокус

en: Cancel Button
uk: Кнопка Скасувати

en: Cancel label
uk: Мітка скасування

en: Capabilities the application can handle
uk: Можливості, які програма може опрацьовувати

en: Caps Lock warning
uk: Попередження про верхній регістр

en: Cell Area
uk: Ділянка комірки

en: Cell Area Context
uk: Контекст ділянки комірки

en: Cell background RGBA color
uk: Колір тла комірки в RGBA

en: Cell background color
uk: Колір тла комірки

en: Cell background color as a GdkColor
uk: Колір тла комірки у вигляді GdkColor

en: Cell background color as a GdkRGBA
uk: Колір тла комірки як GdkRGBA

en: Cell background color as a string
uk: Колір тла комірки у вигляді рядка

en: Cell background color name
uk: Назва кольору тла комірки

en: Cell background set
uk: Встановлення тла комірки

en: Cell renderer
uk: Відтворювач комірки

en: CellView model
uk: Модель CellView

en: Centered
uk: За центром

en: Child
uk: Вкладений елемент

en: Child Detached
uk: Дочірній елемент від'єднано

en: Child Pack direction
uk: Напрям пакування дочірнього меню

en: Child Revealed
uk: Дочірній елемент відкритий

en: Child X Displacement
uk: Переміщення вкладеного елемента по горизонталі

en: Child Y Displacement
uk: Переміщення вкладеного елемента по вертикалі

en: Child internal height padding
uk: Внутрішнє заповнення по висоті

en: Child internal width padding
uk: Внутрішнє заповнення по ширині

en: Child widget to appear next to the button text
uk: Спадкоємний віджет, що з'являтиметься на екрані поруч з текстом кнопки

en: Child widget to appear next to the menu text
uk: Спадкоємний віджет, що з'являтиметься за текстом меню

en: Clickable
uk: Натискається

en: Climb Rate
uk: Прискорення

en: Climb rate
uk: Величина прискорення

en: Cloud Print account
uk: Обліковий запис служби віртуального друку

en: Cloud Print printer ID
uk: Ід. принтера служби віртуального друку

en: Collapsed
uk: Згорнуто

en: Color
uk: Колір

en: Color Hash
uk: Хеш кольорів

en: Color Profile Title
uk: Назва профілю кольору

en: Color Selection
uk: Вибір кольору

en: Color as RGBA
uk: Колір як RGBA

en: Color of strikethrough for this text
uk: Колір закреслювання для цього тексту

en: Color of the selection box
uk: Колір діалогу виділення виділення

en: Color of underline for this text
uk: Колір підкреслювання для цього тексту

en: Color of unvisited links
uk: Колір не відвіданих гіперпосилань

en: Color of visited links
uk: Колір відвіданого гіперпосилання

en: Color scheme
uk: Схема кольорів

en: Color to use for even rows
uk: Колір, що використовуватиметься для парних рядків

en: Color to use for odd rows
uk: Колір, що використовуватиметься для непарних рядків

en: Color with which to draw error-indication underlines
uk: Колір яким підкреслюються слова з помилками

en: Color with which to draw insertion cursor
uk: Колір курсора

en: Color with which to draw the secondary insertion cursor when editing mixed right-to-left and left-to-right text
uk: Колір другого курсора, коли використовується змішаний (справа наліво і зліва направо) ввід тексту

en: Column Homogeneous
uk: Однорідність колонок

en: Column Spacing
uk: Інтервал між стовпчиками

en: Column gets share of extra width allocated to the widget
uk: Стовпчик отримує частину додаткової ширини виділеної віджету

en: Column headers respond to click events
uk: Заголовки стовпчиків відповідають на події клацання

en: Column is user-resizable
uk: Користувач може змінювати розмір стовпчика

en: Column spacing
uk: Інтервал між стовпчиками

en: Column span column
uk: Рядок інтервалів між стовпчиками

en: Columns
uk: Стовпчики

en: ComboBox model
uk: Модель поля зі списком

en: Command to run when displaying a print preview
uk: Команда, що запускається для попереднього перегляду друку

en: Comments about the program
uk: Коментар про програму

en: Comments string
uk: Рядок коментаря

en: Completion
uk: Доповнення

en: Completion Model
uk: Модель доповнення

en: Composite child
uk: Складений вкладений елемент

en: Constraint
uk: Обмеження

en: Constraint for the popover position
uk: Обмеження для розташування контекстного віджета

en: Content Padding
uk: Доповнення до вмісту

en: Content area border
uk: Бордюр ділянки вмісту

en: Content area spacing
uk: Відступи основної області

en: Content type
uk: Тип вмісту

en: Context
uk: Контекст

en: Controls whether the action bar shows its contents or not
uk: Керує тим, чи відображається його вміст на панелі дій

en: Copy target list
uk: Список цілей копіювання

en: Copyright information for the program
uk: Інформація про авторське право програми

en: Copyright string
uk: Рядок авторського права

en: Create the same proxies as a radio action
uk: Створити такі ж проксі як і радіо-дія

en: Credits to the translators. This string should be marked as translatable
uk: Подяки перекладачам. Ця рядки повинні бути позначені як доступні для перекладу.

en: Current Alpha
uk: Поточний альфа-канал

en: Current Color
uk: Поточний колір

en: Current Page
uk: Поточна сторінка

en: Current RGBA
uk: Теперішній RGBA

en: Current RGBA Color
uk: Теперішній колір RGBA

en: Current X position of the column
uk: Поточна позиція X стовпчика

en: Current color, as a GdkRGBA
uk: Поточний колір, як GdkRGBA

en: Current fixed width of the column
uk: Поточна фіксована ширина стовпчика

en: Current text of the buffer
uk: Поточний текст буфера

en: Current width of the column
uk: Поточна ширина стовпчика

en: Currently filled value level
uk: Рівень поточного заповненого значення

en: Currently filled value level of the level bar
uk: Рівень заповнення поточного значення на панелі рівня

en: Cursor
uk: Курсор

en: Cursor Aspect Ratio
uk: Співвідношення розмірів курсора

en: Cursor Blink
uk: Блимання курсора

en: Cursor Blink Time
uk: Період блимання курсора

en: Cursor Blink Timeout
uk: Затримка блимання курсора

en: Cursor Position
uk: Позиція курсора

en: Cursor Visible
uk: Видимий курсор

en: Cursor color
uk: Колір курсора

en: Cursor line aspect ratio
uk: Пропорції курсора

en: Cursor position
uk: Позиція курсора

en: Cursor theme name
uk: Назва теми курсорів

en: Cursor theme size
uk: Розмір теми курсорів

en: Cursor type
uk: Тип курсора

en: Custom Title
uk: Нетиповий заголовок

en: Custom palette
uk: Інша палітра

en: Custom tab label
uk: Інша позначка вкладки

en: Custom tabs for this text
uk: Нетипові табуляції для цього тексту

en: Custom title widget to display
uk: Віджет для показу нетипового заголовка

en: Dash pattern used to draw the focus indicator. The character values are interpreted as pixel widths of alternating on and off segments of the line.
uk: Шаблон пунктирної лінії, що використовується для індикації фокуса введення. Значення для символів є сумою довжин сегментів штриха і пропуску.

en: Dash pattern used to draw the tree view grid lines
uk: Візерунок, що використовується для малювання ліній сітки

en: Dash pattern used to draw the tree view lines
uk: Візерунок, що використовуватиметься для малювання індикатора фокусу

en: Day
uk: День

en: Decorated
uk: Оздоблене

en: Decorated button layout
uk: Розташування декорованої кнопки

en: Decoration Layout
uk: Компонування оформлення

en: Decoration Layout Set
uk: Компонування оформлення встановлено

en: Decoration resize handle size
uk: Декорація змінює основний розмір

en: Default Display
uk: Типовий дисплей

en: Default Height
uk: Типова висота

en: Default IM module
uk: Типовий модуль IM

en: Default Outside Spacing
uk: Типовий зовнішній інтервал

en: Default Page Setup
uk: Типові параметри сторінки

en: Default Spacing
uk: Типовий інтервал

en: Default Width
uk: Типова ширина

en: Default command to run when displaying a print preview
uk: Типова команда, що запускається для попереднього перегляду друку

en: Default file chooser backend
uk: Типовий механізм вибору файлів

en: Default print backend
uk: Типовий механізм друку

en: Delay before drop down menus appear
uk: Затримка перед появою розкривних меню

en: Delay before hiding a submenu
uk: Затримка перед зникненням підменю

en: Delay before submenus appear
uk: Затримка перед появою підменю

en: Delay before the submenus of a menu bar appear
uk: Затримка перед появою підменю панелей меню

en: Delay factor
uk: Коефіцієнт затримки

en: Deletable
uk: Може видалятись

en: Desktop environment shows the desktop folder
uk: Стільничне середовище показує теку стільниці

en: Desktop shell shows app menu
uk: Стільнична оболонка показує меню програм

en: Desktop shell shows the menubar
uk: Стільнична оболонка показує панель меню

en: Destroy with Parent
uk: Знищувати з батьківським

en: Detail
uk: Подробиці

en: Details Height
uk: Висота у докладному режимі

en: Details Width
uk: Ширина у докладному режимі

en: Details height in rows
uk: Висота у рядках у докладному режимі

en: Details width in characters
uk: Ширина в символах у докладному режимі

en: Determines how the shadowed box around the viewport is drawn
uk: Визначає спосіб малювання тіні навколо порту перегляду

en: Device Display
uk: Дисплей пристрою

en: Device ID
uk: Ідентифікатор пристрою

en: Device identifier
uk: Ідентифікатор пристрою

en: Device manager
uk: Менеджер пристрою

en: Device manager which the device belongs to
uk: Менеджер пристрою, якому він належить

en: Device name
uk: Назва пристрою

en: Device role in the device manager
uk: Роль пристрою в менеджері пристрою

en: Device type
uk: Тип пристрою

en: Dialog
uk: Діалог

en: Dialog Title
uk: Заголовок вікна

en: Dialogs use header bar
uk: Діалоги використовують панель заголовка

en: Digits
uk: Цифр

en: Direction
uk: Напрямок

en: Disabled text
uk: Вимкнений текст

en: Displace focus
uk: Зсунути фокус

en: Display
uk: Показ

en: Display a second backward arrow button on the opposite end of the scrollbar
uk: Показувати другу кнопку із стрілкою назад на протилежні стороні смуги прокрутки

en: Display a second backward arrow button on the opposite end of the tab area
uk: Показувати другу кнопку із стрілкою назад на протилежні стороні смуги прокрутки

en: Display a second forward arrow button on the opposite end of the scrollbar
uk: Показувати другу кнопку із стрілкою вперед на протилежні стороні смуги прокрутки

en: Display a second forward arrow button on the opposite end of the tab area
uk: Показувати другу кнопку із стрілкою вперед на протилежні стороні смуги прокрутки

en: Display for the device manager
uk: Дисплей для цього менеджера пристрою

en: Display of this cursor
uk: Дисплей курсора

en: Display the cell
uk: Показати цю комірку

en: Display the cell sensitive
uk: Показувати чутливість комірки

en: Display the standard backward arrow button
uk: Показувати стандартну кнопку із стрілкою назад

en: Display the standard forward arrow button
uk: Показувати стандартну кнопку із стрілкою вперед

en: Display which the device belongs to
uk: Показувати який пристрій кому належить

en: Do overwrite confirmation
uk: Попереджувати перед перезаписом

en: Documenters
uk: Автори документації

en: Don't change slider size, just lock it to the minimum length
uk: Не змінювати розмір повзунка, встановити мінімальну довжину

en: Double Arrows
uk: Подвійні стрілки

en: Double Buffered
uk: Подвійна буферизація

en: Double Click Distance
uk: Період подвійного клацання

en: Double Click Time
uk: Інтервал подвійного клацання

en: Drag threshold
uk: Поріг перетягування

en: Draw
uk: Малювати

en: Draw Indicator
uk: Малювати індикатор

en: Draw Sensitive
uk: Намалювати чутливі

en: Draw Value
uk: Показувати значення

en: Draw as radio menu item
uk: Намалювати як пункт меню-перемикача

en: Draw the toggle button as a radio button
uk: Намалювати кнопку як перемикача

en: Edit Widget
uk: Редагувати віджет

en: Editability set
uk: Встановлення можливості редагування

en: Editable
uk: Редагується

en: Editable mode of the CellRenderer
uk: Режим редагування CellRenderer

en: Edited Cell
uk: Редагована комірка

en: Editing
uk: Редагування

en: Editing Canceled
uk: Редагування скасовано

en: Ellipsize
uk: Багатокрапка

en: Ellipsize for item group headers
uk: Багатокрапки для заголовків групи пунктів

en: Ellipsize set
uk: Встановлення зсуву

en: Embed Page Setup
uk: Вбудувати параметри сторінки

en: Embedded
uk: Вбудований

en: Emoji icon
uk: Піктограма емодзі

en: Enable Accelerators
uk: Увімкнути комбінації клавіш

en: Enable Animations
uk: Увімкнути анімацію

en: Enable Emoji completion
uk: Увімкнути завершення емодзі

en: Enable Event Sounds
uk: Увімкнути звукові події

en: Enable Grid Lines
uk: Увімкнути лінії сітки

en: Enable Mnemonics
uk: Увімкнути мнемоніку

en: Enable Popup
uk: Увімкнути меню

en: Enable Search
uk: Дозволено пошук

en: Enable Tooltips
uk: Увімкнути підказки

en: Enable Touchscreen Mode
uk: Увімкнути режим Touchscreen

en: Enable Tree Lines
uk: Увімкнути лінії рівня вкладення

en: Enable primary paste
uk: Увімкнути вставлення з основного буфера обміну

en: Entry Text Column
uk: Текстовий стовпчик

en: Error Bell
uk: Звуковий сигнал помилки

en: Error color
uk: Колір помилки

en: Error color for symbolic icons
uk: Колір помилки для символічних піктограм

en: Error underline color
uk: Колір підкреслення помилок

en: Even Row Color
uk: Колір парних рядків

en: Events
uk: Події

en: Exclusive
uk: Винятково

en: Expand
uk: Розширюваність

en: Expand Both
uk: Двостороннє розширення

en: Expand timeout
uk: Час очікування розширення

en: Expand value for timeouts, when a widget is expanding a new region
uk: Значення для інтервалу очікування, коли віджет розширюється на нову область

en: Expanded
uk: Розширений

en: Expander Column
uk: Колонка-розширювач

en: Expander Size
uk: Розмір розширювача

en: Export filename
uk: Назва файлу експорту

en: Extra indentation for each level
uk: Додаткове вирівнювання для кожного рівня

en: Extra space at the left and right edges of the menu
uk: Додатковий простір зліва та справа від меню

en: Extra space at the top and bottom of the menu
uk: Додатковий простір згори та знизу меню

en: Extra space to add for GTK_CAN_DEFAULT buttons
uk: Додатковий простір для кнопок GTK_CAN_DEFAULT

en: Extra space to add for GTK_CAN_DEFAULT buttons that is always drawn outside the border
uk: Додатковий зовнішній простір для кнопок GTK_CAN_DEFAULT, що завжди додається за межами кнопок

en: Extra space to put between the child and its left and right neighbors, in pixels
uk: Додатковий інтервал, в точках, між вкладеним елементом і елементами, що знаходяться ліворуч і праворуч від нього

en: Extra space to put between the child and its neighbors, in pixels
uk: Додатковий простір між вкладеним елементом і його сусідами, в точках

en: Extra space to put between the child and its upper and lower neighbors, in pixels
uk: Додатковий інтервал, в точках, між вкладеним елементом і елементами, що знаходяться під і над ним

en: Extra spacing applied to the height of a progress bar.
uk: Додатковий інтервал, що додається до висоти рядку поступу.

en: Extra spacing applied to the width of a progress bar.
uk: Додатковий інтервал, що додається до ширини смуги поступу.

en: Extra spacing between graphemes
uk: Додаткова відстань між графемами

en: Extra widget
uk: Додатковий віджет

en: FALSE displays the "invisible char" instead of the actual text (password mode)
uk: Значення ХИБНІСТЬ(FALSE) вмикає показ "невидимих символів" замість справжнього тексту (режим пароля)

en: FALSE if this represents a real hardware printer
uk: FALSE, якщо представляє реальний апаратний принтер

en: FALSE removes outside bevel from entry
uk: Значення ХИБНІСТЬ(FALSE) вилучає зовнішню фаску поля

en: Factor by which to modify the default timeout
uk: Коефіцієнт, за допомогою якого змінюється типовий час очікування

en: Fallback
uk: Резервний

en: Fallback Icon Theme Name
uk: Назва запасної теми значків

en: Fallback set
uk: Встановлено резервний

en: Fetching networks
uk: Отримання даних мереж

en: File represented by the row
uk: Файл, який показано у рядку

en: Filename
uk: Назва файла

en: Filename to load and display
uk: Назва файла для завантаження й показу

en: Fill
uk: Заповнення

en: Fill Level
uk: Рівень заповнення

en: Filter
uk: Фільтр

en: Fit Model
uk: Влаштувати модель

en: Fixed Height Mode
uk: Режим фіксованої висоти

en: Fixed Size
uk: Незмінний розмір

en: Fixed Width
uk: Фіксована ширина

en: Fixed slider size
uk: Фіксований розмір повзунка

en: Flags
uk: Прапорці

en: Focus Cell
uk: Фокус комірки

en: Focus Visible
uk: Видимість фокусу

en: Focus in Toplevel
uk: Фокус у вікні найвищого рівня

en: Focus line dash pattern
uk: Штрих лінії фокуса

en: Focus linewidth
uk: Ширина лінії фокуса

en: Focus on click
uk: Фокус при клацанні

en: Focus on map
uk: Фокус при відображенні

en: Focus padding
uk: Відступ фокуса

en: Follow State
uk: Стан слідування

en: Font
uk: Шрифт

en: Font Features
uk: Параметри шрифту

en: Font Name
uk: Назва шрифту

en: Font description
uk: Опис шрифту

en: Font description as a PangoFontDescription struct
uk: Опис шрифту у вигляді структури PangoFontDescription

en: Font description as a string, e.g. "Sans Italic 12"
uk: Опис шрифту у вигляді рядка, наприклад "Sans Italic 12"

en: Font family
uk: Гарнітура

en: Font family set
uk: Встановлення гарнітури шрифту

en: Font features
uk: Параметри шрифту

en: Font features as a string
uk: Параметри шрифту у форматі рядка

en: Font features set
uk: Встановлення параметрів шрифту

en: Font name
uk: Назва шрифту

en: Font options
uk: Параметри шрифту

en: Font points
uk: Пункти шрифту

en: Font resolution
uk: Роздільна здатність шрифту

en: Font scale
uk: Масштаб шрифту

en: Font scale set
uk: Встановлення масштабу шрифту

en: Font scaling factor
uk: Коефіцієнт масштабування шрифту

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Font size as a scale factor relative to the default font size. This properly adapts to theme changes etc. so is recommended. Pango predefines some scales such as PANGO_SCALE_X_LARGE
uk: Розмір шрифту у вигляді множника масштабу відносно звичайного розміру шрифту. Ця властивість до змін у темі, і тому є рекомендованою. Pango визначає декілька масштабів, наприклад, PANGO_SCALE_X_LARGE

en: Font size in Pango units
uk: Розмір шрифту в одиницях Pango

en: Font size in points
uk: Розмір шрифту у точках

en: Font size set
uk: Встановлення розміру шрифту

en: Font stretch
uk: Ширина шрифту

en: Font stretch as a PangoStretch, e.g. PANGO_STRETCH_CONDENSED
uk: Розтягнутість шрифту у вигляді PangoStretch, наприклад PANGO_STRETCH_CONDENSED

en: Font stretch set
uk: Встановлення ширина шрифту

en: Font style
uk: Стиль шрифту

en: Font style as a PangoStyle, e.g. PANGO_STYLE_ITALIC
uk: Шрифт у вигляді PangoStyle, наприклад, PANGO_STYLE_ITALIC

en: Font style set
uk: Встановлення стилю шрифту

en: Font variant
uk: Варіант шрифту

en: Font variant as a PangoVariant, e.g. PANGO_VARIANT_SMALL_CAPS
uk: Варіант шрифту у вигляді PangoVariant, наприклад, PANGO_VARIANT_SMALL_CAPS

en: Font variant set
uk: Встановлення варіанту шрифту

en: Font weight
uk: Жирність шрифту

en: Font weight as an integer, see predefined values in PangoWeight; for example, PANGO_WEIGHT_BOLD
uk: Варіант шрифту у вигляді цілого числа, дивіться визначені значення у PangoWeight, наприклад PANGO_WEIGHT_BOLD

en: Font weight set
uk: Встановлення жирності шрифту

en: Fontconfig configuration timestamp
uk: Відмітка часу конфігурації Fontconfig

en: Force aspect ratio to match that of the frame's child
uk: Привести коефіцієнт пропорційності у відповідність з вкладений елементом рамки

en: Foreground RGBA
uk: Передній план RGBA

en: Foreground color
uk: Колір переднього плану

en: Foreground color as RGBA
uk: Колір тексту за RGBA

en: Foreground color as a GdkColor
uk: Колір переднього плану у вигляді GdkColor

en: Foreground color as a GdkRGBA
uk: Колір тексту за GdkRGBA

en: Foreground color as a string
uk: Колір переднього плану у вигляді рядка

en: Foreground color for symbolic icons
uk: Колір тексту для символічних піктограм

en: Foreground color name
uk: Назва кольору переднього плану

en: Foreground set
uk: Встановлення переднього плану

en: Forward stepper
uk: Кнопка переміщення вперед

en: Fraction
uk: Дріб

en: Frame shadow
uk: Тінь рамки

en: FrameClock
uk: Рамка годинника

en: GIcon for primary icon
uk: Головний значок GIcon

en: GIcon for secondary icon
uk: Додаткова піктограма для GIcon

en: GTK Modules
uk: Модулі GTK

en: GType of the widget
uk: GType віджета

en: GdkPixbufAnimation to display
uk: GdkPixbufAnimation для показу

en: GdkWindow to receive events about
uk: Вікно GdkWindow, від якого приймаються події

en: Gravity
uk: Важливість

en: Grid line pattern
uk: Штрих лінії сітки

en: Grid line width
uk: Ширина лінії сітки

en: Group
uk: Група

en: Group Name
uk: Назва групи

en: Group name for tab drag and drop
uk: Назва групи для перетягування вкладки

en: GtkBox that holds the dialog's primary and secondary labels
uk: Контейнер GtkBox, який містить основну та додаткову мітку діалогового вікна

en: GtkCloudprintAccount instance
uk: Екземпляр GtkCloudprintAccount

en: GtkStyleContext to get style from
uk: GtkStyleContext для отримання стилю з

en: Handle Size
uk: Розмір елемента

en: Handle only touch events
uk: Обробляти лише події натискань

en: Handle position
uk: Позиція регулятора

en: Has Entry
uk: Має запис

en: Has Frame
uk: Має рамку

en: Has Menu
uk: Має меню

en: Has Opacity Control
uk: Має керування прозорістю

en: Has Origin
uk: Має походження

en: Has Selection
uk: Є виділення

en: Has Subtitle
uk: Має підзаголовок

en: Has alpha
uk: Є прозорість

en: Has default
uk: Типово вибраний

en: Has depth buffer
uk: Є буфер глибини

en: Has focus
uk: Має фокус

en: Has padding
uk: Має фаски

en: Has palette
uk: Має палітру

en: Has selection
uk: Є виділення

en: Has stencil buffer
uk: Є буфер шаблонів

en: Has tooltip
uk: Має підказку

en: Header Padding
uk: Доповнення заголовку

en: Header Relief
uk: Форма рельєфу заголовка

en: Header Spacing
uk: Простір заголовка

en: Header image
uk: Зображення у заголовку

en: Header image for the assistant page
uk: Зображення у заголовку сторінки помічника

en: Headers Clickable
uk: Заголовки натискаються

en: Headers Visible
uk: Заголовки видимі

en: Heading
uk: Заголовок

en: Height
uk: Висота

en: Height of text selection handles
uk: Висота елемента керування позначенням тексту

en: Height of the bottom margin in pixels
uk: Висота нижнього поля у пікселях

en: Height of the top margin in pixels
uk: Висота верхнього поля у пікселях

en: Height request
uk: Запит на встановлення висоти

en: Help Button
uk: Кнопка Довідка

en: Hide if empty
uk: Приховувати, якщо порожній

en: Hide the titlebar during maximization
uk: Сховати рядок заголовку під час розгортання

en: Hint to help the desktop environment understand what kind of window this is and how to treat it.
uk: Вказівка, що допомагає середовищу зрозуміти якого типу є це вікно і як його необхідно обробляти

en: Hints for the text field behaviour
uk: Підказки з поведінки текстового поля

en: Homogeneous
uk: Гомогенність

en: Homogeneous sizing
uk: Однорідний розмір

en: Horizontal Adjustment
uk: Горизонтальне вирівнювання

en: Horizontal Alignment
uk: Горизонтальне вирівнювання

en: Horizontal Expand
uk: Горизонтальне розширення

en: Horizontal Expand Set
uk: Вказати горизонтальне розширення

en: Horizontal Offset
uk: Горизонтальний зсув

en: Horizontal Padding
uk: Горизонтальне доповнення

en: Horizontal Scroll Arrow Length
uk: Довжина стрілки горизонтальної прокрутки

en: Horizontal Scrollable Policy
uk: Політика горизонтальної прокрутки

en: Horizontal Scrollbar Policy
uk: Правило горизонтальної прокрутки

en: Horizontal Separator Width
uk: Ширина горизонтального розділювача

en: Horizontal adjustment
uk: Горизонтальне вирівнювання

en: Horizontal adjustment that is shared between the scrollable widget and its controller
uk: Горизонтальне коригування, яке спільне між віджетом з прокруткою та його контролером

en: Horizontal alignment
uk: Горизонтальне вирівнювання

en: Horizontal alignment for child
uk: Горизонтальне вирівнювання вкладеного елемента

en: Horizontal options
uk: Горизонтальні параметри

en: Horizontal padding
uk: Горизонтальний відступ

en: Horizontal position of child in available space. 0.0 is left aligned, 1.0 is right aligned
uk: Горизонтальне положення вкладеного елемента в доступному просторі. 0.0 — вирівняно по лівому краю, 1.0 — вирівняно по правому краю

en: Horizontal scale
uk: Горизонтальний масштаб

en: Horizontal separation
uk: Горизонтальне відокремлення

en: Horizontal space between cells.  Must be an even number
uk: Горизонтальний  інтервал між комірками. Має бути парним числом.

en: Horizontal spacing
uk: Горизонтальний інтервал

en: Horizontally homogeneous
uk: Горизонтально однорідний

en: Horizontally homogeneous sizing
uk: Однорідний за розміром горизонтально

en: Hover Expand
uk: Курсорне розширення

en: Hover Selection
uk: Курсорне виділення

en: How far in the x direction to move the arrow when the button is depressed
uk: На скільки посувати стрілку по горизонталі, коли натиснуто кнопку

en: How far in the x direction to move the child when the button is depressed
uk: Наскільки перемістити вкладений елемент по горизонталі, при відпусканні кнопки

en: How far in the y direction to move the arrow when the button is depressed
uk: На скільки посувати стрілку по вертикалі, коли натиснуто кнопку

en: How far in the y direction to move the child when the button is depressed
uk: Наскільки перемістити вкладений елемент по вертикалі, при відпусканні кнопки

en: How long to show the last input character in hidden entries
uk: Як довго показувати останній введений символ у прихованих полях

en: How the size of the content should be determined
uk: Який розмір вмісту слід вказати

en: How the text and icon of each item are positioned relative to each other
uk: Як текст та значки кожного елемента розташовуються один відносно іншого

en: How to align the lines
uk: Як вирівнювати рядки

en: How to break the string into multiple lines, if the cell renderer does not have enough room to display the entire string
uk: Як розривати рядок на кілька рядків, якщо механізму відтворення рядка не вистачає місця для показу всього рядка.

en: How to draw the input method preedit string
uk: Як зображати рядок IM Preedit

en: How to draw the input method statusbar
uk: Як зображати панель стану методу вводу

en: How to draw the toolbar
uk: Як малювати пенал

en: How to lay out the buttons in the box. Possible values are: spread, edge, start and end
uk: Як розміщати кнопки у вікні. Можливі значення: spread, edge, start і end

en: How to position in extra horizontal space
uk: Як позиціювати в додатковому горизонтальному просторі

en: How to position in extra vertical space
uk: Як позиціювати в додатковому вертикальному просторі

en: ID
uk: Ідентифікатор

en: ID Column
uk: Ідентифікатор стовпця

en: IM Preedit style
uk: Стиль IM Preedit

en: IM Status style
uk: Стиль стану методу вводу

en: IM module
uk: Модуль вводу

en: Icon
uk: Значок

en: Icon Name
uk: Назва значка

en: Icon Prelight
uk: Виділення кольором значка

en: Icon Set
uk: Встановлено піктограму

en: Icon Size
uk: Розмір піктограми

en: Icon Sizes
uk: Розміри значків

en: Icon Theme Name
uk: Назва теми значків

en: Icon View Model
uk: Модель Icon View

en: Icon for this window
uk: Значок цього вікна

en: Icon name
uk: Назва значка

en: Icon name for primary icon
uk: Головна назва для значка

en: Icon name for secondary icon
uk: Додаткова назва для значка

en: Icon of the row
uk: Піктограма для рядка

en: Icon set
uk: Набір піктограм

en: Icon set to display
uk: Набір значків для показу

en: Icon size
uk: Розмір піктограм

en: Icon size set
uk: Розмір значка встановлено

en: Icon spacing
uk: Інтервал між піктограмами

en: Icon widget
uk: Віджет піктограм

en: Icon widget to display in the item
uk: Віджет піктограми для показу в пункті

en: Icon's count
uk: Кількість піктограм

en: Icon's label
uk: Мітка піктограми

en: Icon's style context
uk: Стиль контексту піктограми

en: Iconic
uk: Піктограми

en: Icons
uk: Піктограми

en: If FALSE, don't allow to enter strings other than the chosen ones
uk: Якщо не встановлено, не дозволяти вводити відмінні від вибраних рядки

en: If TRUE, a heading is displayed
uk: Якщо TRUE, заголовок показується

en: If TRUE, day names are displayed
uk: Якщо TRUE, то назви днів буде показано

en: If TRUE, details are shown
uk: Якщо TRUE, подробиці буде показано

en: If TRUE, pressing the right mouse button on the notebook pops up a menu that you can use to go to a page
uk: Якщо істинно, то натиснення правої клавіші миші на блокноті, викликатиме меню, яке можна використовувати для переходу по сторінкам

en: If TRUE, scroll arrows are added if there are too many tabs to fit
uk: Якщо встановлено, то стрілки прокрутки буде додано, коли з'явиться надто багато вкладок, щоб уміститися у вікні

en: If TRUE, the child appears in a secondary group of children, suitable for, e.g., help buttons
uk: Якщо встановлено, то вкладений елемент з'явиться у вторинній групі вкладених елементів; застосовується, наприклад, для кнопок виклику довідки

en: If TRUE, the child can be made smaller than its requisition
uk: Якщо встановлено, тоді вкладений елемент можна зробити меншим ніж розмір, який він вимагає

en: If TRUE, the child expands and shrinks along with the paned widget
uk: Якщо встановлено, тоді вкладений елемент змінює розмір разом з батьківським.

en: If TRUE, the child will not be subject to homogeneous sizing
uk: Якщо TRUE, підпрограма не буде піддаватись однорідному змінюванню розміру

en: If TRUE, the columns are all the same width
uk: При TRUE, колонки будуть мати однакову ширину

en: If TRUE, the dialog is modal (other windows are not usable while this one is up)
uk: Якщо TRUE, діалог є модальним (інші вікна не можуть бути використані, доки він відкритий)

en: If TRUE, the popup window will appear for a single match.
uk: Якщо встановлено, контекстне вікно буде показуватись одним рядком.

en: If TRUE, the popup window will have the same size as the entry
uk: Якщо встановлено, контекстне вікно буде мати такий саме розмір як і запис

en: If TRUE, the rows are all the same height
uk: При TRUE, рядки будуть однакової висоти

en: If TRUE, the selected month cannot be changed
uk: Якщо встановлено, то змінити вибраний місяць неможливо

en: If TRUE, the table cells are all the same width/height
uk: При значенні TRUE, комірки таблиці мають однакову ширину і висоту

en: If TRUE, the widget will receive the default action when it is focused
uk: Якщо істинно, то віджет отримуватиме типову дію, коли отримає фокус

en: If TRUE, the window is modal (other windows are not usable while this one is up)
uk: Якщо істинно, то вікно є модальним (інші вікна не можуть використовуватися, доки це вікно існує)

en: If TRUE, unmapped widgets are ignored when determining the size of the group
uk: При значенні TRUE, Якщо встановлено, при визначенні розміру групи приховані віджети ігноруються

en: If TRUE, users can resize the window
uk: Якщо істинно, то користувач може змінювати розмір вікна

en: If TRUE, week numbers are displayed
uk: Якщо TRUE, номери тижнів буде показано

en: If an arrow should be shown if the toolbar doesn't fit
uk: Чи повинна показуватись стрілка, при переповненні панелі інструментів

en: If available horizontal space is bigger than needed for the child, how much of it to use for the child. 0.0 means none, 1.0 means all
uk: Якщо доступний горизонтальний простір більше необхідного для елемента, скільки буде використано цим елементом. 0.0 — нічого, 1.0 — все

en: If available vertical space is bigger than needed for the child, how much of it to use for the child. 0.0 means none, 1.0 means all
uk: Якщо доступний вертикальний простір більше необхідного для елемента, скільки буде використано цим елементом. 0.0 — нічого, 1.0 — все

en: If other nodes can see this node
uk: Чи інші вузли можуть бачити цей вузол

en: If set, an underline in the label property indicates that the next character should be used for the mnemonic accelerator key in the overflow menu
uk: Якщо встановлено, то підкреслення в тексті означає, що наступний символ має використовуватися в комбінації клавіш.

en: If set, an underline in the text indicates the next character should be used for the mnemonic accelerator key
uk: Якщо встановлено, то підкреслення в тексті означає, що наступний символ має використовуватися в комбінації клавіш.

en: If set, the label is used to pick a stock item instead of being displayed
uk: Якщо встановлено, позначку буде використано для вибору з влаштованих пунктів замість показу

en: If set, wrap lines if the text becomes too wide
uk: Якщо встановлено, занадто довгі рядки переносяться

en: If the insertion cursor is shown
uk: Чи показується курсор вставляння

en: If the toggle button is in an "in between" state
uk: Якщо кнопка-вимикач у невизначеному стані

en: If the toggle button should be pressed in
uk: Чи слід кнопці перемикання бути натиснутою

en: If the toggle part of the button is displayed
uk: Чи показується перемикач кнопки

en: If this window should be destroyed when the parent is destroyed
uk: Чи має це вікно знищуватись разом з батьківським

en: If this window's titlebar should be hidden when the window is maximized
uk: Чи цей рядок заголовку слід сховати, коли вікно розгорнуто

en: If wrap is set, controls how linewrapping is done
uk: Якщо встановлено перенос рядків, контролює як виконувати перенос рядків

en: Ignore hidden
uk: Ігнорувати приховані

en: Image
uk: Зображення

en: Image position
uk: Позиція зображення

en: Image spacing
uk: Відступ зображення

en: Image widget
uk: Віджет зображення

en: Include an 'Other…' item
uk: Включити пункт «Інші…»

en: Inconsistent
uk: Нечутливий

en: Inconsistent state
uk: Нечутливий стан

en: Indent
uk: Відступ

en: Indent Expanders
uk: Відступ розширювачів

en: Indent set
uk: Встановлення відступу

en: Index
uk: Індекс

en: Indicates that editing has been canceled
uk: Показує, що редагування скасовано

en: Indicates where scroll arrows should be placed
uk: Вказує розташування стрілок прокрутки

en: Indicator Size
uk: Розмір індикатора

en: Indicator Spacing
uk: Інтервал індикатора

en: Indicator size
uk: Розмір індикатора

en: Inherit
uk: Спадок

en: Initial gap
uk: Початкова відстань

en: Initial gap before the first tab
uk: Початкова відстань перед першою вкладкою

en: Initial value
uk: Початкове значення

en: Inline completion
uk: Автозавершення

en: Inline selection
uk: Виділення Inline

en: Inner Border
uk: Внутрішній бордюр

en: Inner border
uk: Внутрішня рамка

en: Inner border space
uk: Простір внутрішньої рамки

en: Input mode for the device
uk: Режим вводу для пристрою

en: Input source
uk: Джерело вводу

en: Inspected
uk: Досліджуваний

en: Inspected widget
uk: Досліджуваний віджет

en: Interior Focus
uk: Внутрішній фокус

en: Internal padding
uk: Внутрішній відступ

en: Interpolate size
uk: Інтерполювати розмір

en: Invert direction slider moves to increase range value
uk: Зворотній напрямок руху повзунка призводить до збільшення значення

en: Invert the direction in which the level bar grows
uk: Змінити напрямок, у якому росте смуга рівня на панелі

en: Invert the direction in which the progress bar grows
uk: Перемістити напрямок росту панелі поступу

en: Inverted
uk: Зворотній

en: Invisible
uk: Невидимий

en: Invisible character
uk: Невидимий символ

en: Invisible character set
uk: Вказати невидимих символів

en: Invisible set
uk: Встановлення невидимості

en: Is Active
uk: Активне

en: Is Expanded
uk: Розширений

en: Is Expander
uk: Розширювач

en: Is Showing
uk: Показувати

en: Is Virtual
uk: Є віртуальним

en: Is focus
uk: Є фокусом

en: Is important
uk: Важливо

en: Is maximized
uk: Розгорнуте

en: Item Orientation
uk: Орієнтація пункту

en: Item Padding
uk: Доповнення елемента

en: Job Count
uk: Кількість завдань

en: Job Name
uk: Назва завдання

en: Justification
uk: Вирівнювання

en: Justification set
uk: Встановлення вирівнювання

en: Key Theme Name
uk: Назва ключової теми

en: Keybinding to activate the menu bar
uk: Клавіша для активації панелі меню

en: Keynav Cursor Only
uk: Навігація курсора клавішами

en: Keynav Wrap Around
uk: Перехід на межі віджета при навігації клавіатурою

en: Kinetic Scrolling
uk: Кінетичне прокручування

en: Kinetic scrolling mode.
uk: Режим кінетичного прокручування.

en: Label
uk: Позначка

en: Label fill
uk: Заповнення міток

en: Label for the tab containing custom widgets.
uk: Позначка для вкладки, що містить інший віджет.

en: Label widget
uk: Віджет "позначка"

en: Label xalign
uk: Вирівнювання по X

en: Label yalign
uk: Вирівнювання по Y

en: Language
uk: Мова

en: Language for which features have been selected
uk: Мова, для якої були вибрані параметри

en: Language set
uk: Встановлення мови

en: Largest possible value for the "position" property
uk: Найбільше можливе значення "позиції" вкладки

en: Layout style
uk: Стиль розміщення

en: Left Attach
uk: Додавання зліва

en: Left Margin
uk: Лівий відступ

en: Left Padding
uk: Доповнення зліва

en: Left attachment
uk: Додавання зліва

en: Left gravity
uk: Притягується ліворуч

en: Left margin
uk: Лівий відступ

en: Left margin set
uk: Встановлення лівої межі

en: Left, right, or center justification
uk: Ліве, праве чи центральне вирівнювання

en: Length of scale's slider
uk: Довжина повзунка

en: Length of step buttons at ends
uk: Розмір кнопок переміщення по краях

en: Length of the cursor blink cycle, in milliseconds
uk: Довжина циклу блимання курсора, в мілісекундах

en: Length of the text currently in the buffer
uk: Довжина теперішнього тексту у буфері

en: Length of the text currently in the entry
uk: Довжина поточного тексту у елементі

en: Letter Spacing
uk: Інтервал між літерами

en: Letter spacing set
uk: Встановлення інтервалу між літерами

en: Level Indentation
uk: Вирівнювання позначок

en: License
uk: Ліцензія

en: License Type
uk: Тип ліцензії

en: Limit
uk: Межа

en: Line wrap
uk: Перенос рядків

en: Line wrap mode
uk: Режим переносу рядків

en: List of authors of the program
uk: Перелік авторів програми

en: List of classes
uk: Список класів

en: List of currently active GTK modules
uk: Перелік активних модулів GTK

en: List of icon names
uk: Список назв значків

en: List of icon sizes (gtk-menu=16,16:gtk-button=20,20...
uk: Список розмірів піктограм (gtk-menu=16,16:gtk-button=20,20…

en: List of people documenting the program
uk: Перелік авторів документації програми

en: List of people who have contributed artwork to the program
uk: Перелік осіб, що приймали участь у оформленні програми

en: List of the GtkPrintBackend backends to use by default
uk: Список механізмів  GtkPrintBackend, які типово використовуються

en: Loading
uk: Завантаження

en: Local Only
uk: Лише локальні

en: Local only
uk: Лише локальні

en: Location
uk: Розташування

en: Location to Select
uk: Місце для позначення

en: Lock Text
uk: Текст блокування

en: Lock Tooltip
uk: Підказка блокування

en: Logical sort column ID this column sorts on when selected for sorting
uk: Ідентифікатор сортування стовпчика, за яким сортується цей стовпчик, коли він виділений для сортування

en: Logo
uk: Емблема

en: Logo Icon Name
uk: Назва значка емблеми

en: Long press time
uk: Тривалість довгого натискання

en: Lower stepper sensitivity
uk: Нижня чутливість кроку

en: Major
uk: Головна

en: Major version number
uk: Номер головної версії

en: Make the expanders indented
uk: Зробити відступ розширювачам

en: Manual Capabilities
uk: Ручні можливості

en: Margin
uk: Відступ

en: Margin Accumulates
uk: Поля акумулюються

en: Margin on Bottom
uk: Поле на дні

en: Margin on End
uk: Поле у кінці

en: Margin on Left
uk: Поле наліво

en: Margin on Right
uk: Поле направо

en: Margin on Start
uk: Поле на початку

en: Margin on Top
uk: Поле на верхівці

en: Mark name
uk: Назва позначки

en: Marked up text to render
uk: Розмітка тексту до візуалізації

en: Markup
uk: Розмітка

en: Markup column
uk: Розмітка стовпчика

en: Maximal Position
uk: Максимальна позиція

en: Maximum Children Per Line
uk: Максимальна кількість дочірніх об'єктів у рядку

en: Maximum Content Height
uk: Максимальна висота вмісту

en: Maximum Content Width
uk: Максимальна ширина вмісту

en: Maximum Height
uk: Максимальна висота

en: Maximum Value
uk: Максимальне значення

en: Maximum Width
uk: Максимальна ширина

en: Maximum Width In Characters
uk: Максимальна ширина в символах

en: Maximum age of recently used files, in days
uk: Максимальний вік недавніх файлів, у днях

en: Maximum allowed width of the column
uk: Максимальна дозволена ширина стовпчика

en: Maximum amount of space an expandable item will be given
uk: Максимальний розмір елемента, що може розширюватись

en: Maximum child expand
uk: Мінімальне розширення дочірнього елемента

en: Maximum distance allowed between two clicks for them to be considered a double click (in pixels)
uk: Максимальний період між двома клацаннями, щоб вважати їх одним подвійним клацанням (в мілісекундах)

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: Maximum number of characters for this entry. Zero if no maximum
uk: Максимальна кількість символів у полі. "0" — без обмежень.

en: Maximum time allowed between two clicks for them to be considered a double click (in milliseconds)
uk: Максимальний час між двома клацаннями, щоб вважати їх одним подвійним клацанням (в мілісекундах)

en: Maximum value level for the bar
uk: Рівень максимального значення для панелі

en: Maximum value level that can be displayed by the bar
uk: Рівень максимального значення, який може бути показано на панелі

en: Maximum width in characters
uk: Максимальна ширина у символах

en: Menu
uk: Меню

en: Menu bar accelerator
uk: Клавіша виклику панелі меню

en: Menu label
uk: Позначка меню

en: Menu model
uk: Модель меню

en: Menu name
uk: Назва меню

en: Menu type hint
uk: Підказка типу меню

en: Menu window type hint
uk: Підказка типу вікна меню

en: Menubar
uk: Панель меню

en: Merged UI definition
uk: Сполучене визначення UI

en: Message Buttons
uk: Кнопки повідомлення

en: Message Type
uk: Тип повідомлення

en: Message area
uk: Ділянка повідомлення

en: Minimal Position
uk: Мінімальна позиція

en: Minimum Children Per Line
uk: Мінімальна кількість дочірніх об'єктів у рядку

en: Minimum Content Height
uk: Мінімальна висота вмісту

en: Minimum Content Width
uk: Мінімальна ширина вмісту

en: Minimum Height
uk: Мінімальна кешована висота

en: Minimum Key Length
uk: Мінімальна довжина ключа

en: Minimum Slider Length
uk: Мінімальна довжина повзунка

en: Minimum Value
uk: Мінімальне значення

en: Minimum Width
uk: Мінімальна ширина

en: Minimum allowed width of the column
uk: Мінімальна дозволена ширина стовпчика

en: Minimum cached height
uk: Мінімальна кешована висота

en: Minimum cached width
uk: Мінімальна кешована ширина

en: Minimum child height
uk: Мінімальна висота вкладеного елемента

en: Minimum child width
uk: Мінімальна ширина вкладеного елемента

en: Minimum height for blocks that fill the bar
uk: Мінімальна висота блоків, які заповнюють панель

en: Minimum height for filling blocks
uk: Мінімальна висота блоків заповнення

en: Minimum height of buttons inside the box
uk: Мінімальна висота кнопок в контейнері

en: Minimum horizontal bar height
uk: Мінімальна висота горизонтальної панелі

en: Minimum horizontal bar width
uk: Мінімальна ширина горизонтальної панелі

en: Minimum horizontal height of the progress bar
uk: Значення індикатора ходу поступу

en: Minimum length of scrollbar slider
uk: Мінімальна довжина повзунка смуги прокрутки

en: Minimum length of the search key in order to look up matches
uk: Мінімальна довжина ключа, при пошуку відповідностей

en: Minimum time the pointer must stay over a menu item before the submenu appear
uk: Мінімальний час, який вказівник має знаходитись над елементом меню, перед тим як з'явиться підменю

en: Minimum value level for the bar
uk: Рівень мінімального значення для панелі

en: Minimum value level that can be displayed by the bar
uk: Рівень мінімального значення, який може бути показано на панелі

en: Minimum vertical bar height
uk: Мінімальна висота вертикальної панелі

en: Minimum vertical bar width
uk: Мінімальна ширина вертикальної панелі

en: Minimum width for blocks that fill the bar
uk: Мінімальна ширина блоків, які заповнюють панель

en: Minimum width for filling blocks
uk: Мінімальна ширина блоків заповнення

en: Minimum width of buttons inside the box
uk: Мінімальна ширина кнопок в контейнері

en: Minor
uk: Другорядна

en: Minor version number
uk: Номер другорядної версії

en: Mnemonic key
uk: Мнемонічна клавіша

en: Mnemonic widget
uk: Мнемонічний віджет

en: Mnemonics Visible
uk: Мнемоніка видима

en: Modal
uk: Модальне

en: Mode
uk: Режим

en: Model
uk: Модель

en: Model column to search through during interactive search
uk: Стовпчик моделі, за яким слід виконати інтерактивний пошук в міру набору

en: Model column used to retrieve the icon pixbuf from
uk: Модель стовпця, що використовується для отримання зображення (pixbuf) значка

en: Model column used to retrieve the text from
uk: Модель стовпчика, що використовується для отримання з неї тексту

en: Model column used to retrieve the text if using Pango markup
uk: Модель стовпчика, що використовується для тримання з неї тексту, якщо використовується розмітка pango

en: Modes in which the calling application can open locations selected in the sidebar
uk: Режими, у яких програма виклику може відкривати адреси, які позначено на бічній панелі

en: Monitor
uk: Монітор

en: Monospace
uk: Моноширинний

en: Month
uk: Місяць

en: Mount represented by the row
uk: Точка монтування, яку показано у рядку

en: Name
uk: Назва

en: Name of a icon theme to fall back to
uk: Назва теми значків, яка є запасною темою

en: Name of icon theme to use
uk: Назва теми значків

en: Name of key theme to load
uk: Назва ключа теми для завантаження

en: Name of the GtkFileChooser backend to use by default
uk: Назва GtkFileChooser механізму для типового використання

en: Name of the cursor theme to use, or NULL to use the default theme
uk: Назва теми курсорів, або NULL для використання типової теми

en: Name of the font family, e.g. Sans, Helvetica, Times, Monospace
uk: Назва родини шрифтів, наприклад, Sans, Helvetica, Times, Monospace

en: Name of the printer
uk: Назва принтера

en: Name of the themed icon for this window
uk: Назва значка з теми для цього вікна

en: Name of the volume
uk: Назва тому

en: Name of theme to load
uk: Назва теми для завантаження

en: Name of visible child
uk: Назва видимого дочірнього елемента

en: Name used to refer to the text tag. NULL for anonymous tags
uk: Назва, що використовуватиметься для посилань на текстовий ярлик. NULL для ярликів без назви.

en: Needs Attention
uk: Потребує уваги

en: New Row
uk: Новий рядок

en: No Month Change
uk: Місяць не змінюється

en: No show all
uk: Не показується все

en: Non-Homogeneous
uk: Неоднорідність

en: Not Authorized Tooltip
uk: Не авторизована підказка

en: Number of Pages
uk: Кількість каналів

en: Number of Pages To Print
uk: Кількість сторінок для друку

en: Number of axes in the device
uk: Кількість осей у пристрої

en: Number of characters to leave space for in the entry
uk: Кількість символів, для яких залишено місто в полі

en: Number of columns
uk: Кількість стовпчиків

en: Number of columns to display
uk: Кількість стовпчиків, які показуються

en: Number of concurrent touches
uk: Кількість одночасних торкань

en: Number of jobs queued in the printer
uk: Кількість завдань у черзі принтера

en: Number of lines
uk: Кількість ліній

en: Number of pixels around the content pages.
uk: Простір, що додається до вмісту елемента керування.

en: Number of pixels around the header.
uk: Простір, що додається до заголовку елемента керування.

en: Number of pixels between the scrollbars and the scrolled window
uk: Кількість точок між панелями прокрутки і вікном, що прокручується

en: Number of pixels of the entry scrolled off the screen to the left
uk: Кількість точок поля, що виходитимуть за ліву межу екрана під час прокручування

en: Number of pixels the cursor can move before dragging
uk: Кількість точок, на які може зміститися курсор до початку перетягування

en: Number of points
uk: Кількість точок

en: Number of points needed to trigger the gesture
uk: Кількість точок, потрібних для спрацьовування жесту

en: Number of recently used files
uk: Кількість недавно використаних файлів

en: Numeric
uk: Числове

en: OK Button
uk: Кнопка Гаразд

en: Obey child
uk: Підлеглий елемент

en: Odd Row Color
uk: Колір непарних рядків

en: Offset of text above the baseline (below the baseline if rise is negative)
uk: Зсув тексту на лінією шрифту (під лінію шрифту, для від'ємних значень)

en: Offset of text above the baseline (below the baseline if rise is negative) in Pango units
uk: Зсув тексту над лінією шрифту (під лінією шрифту, для від'ємних значень). У одиницях Pango

en: Opacity for Widget
uk: Прозорість віджета

en: Opacity of the selection box
uk: Заголовок діалогу виділення

en: Opcode for XInput2 requests
uk: Потрібно Opcode для XInput2

en: Open Flags
uk: Прапорці відкривання

en: OpenType Font Features to use
uk: Використовувані параметри шрифту OpenType

en: Option Value
uk: Значення параметра

en: Options specifying the horizontal behaviour of the child
uk: Параметри, що визначають горизонтальну поведінку вкладеного елемента

en: Options specifying the vertical behaviour of the child
uk: Параметри, що визначають вертикальну поведінку вкладеного елемента

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Overlay Scrolling
uk: Накладні смуги гортання

en: Overlay scrolling mode
uk: Режим накладних смуг гортання

en: Override for height request of the widget, or -1 if natural request should be used
uk: Змінити запит на встановлення висоти цього віджета чи -1, якщо потрібно використати звичайний запит

en: Override for width request of the widget, or -1 if natural request should be used
uk: Змінити запит на встановлення ширини цього віджета чи -1, якщо потрібно використати звичайний запит

en: Overwrite mode
uk: Режим заміщення

en: Pack Type
uk: Тип упаковки

en: Pack direction
uk: Напрям пакування

en: Pack type
uk: Тип упаковки

en: Pad device
uk: Планшетний пристрій

en: Pad device to control
uk: Планшетний пристрій для керування

en: Padding
uk: Доповнення

en: Padding around icon view items
uk: Доповнення навколо значків

en: Padding that should be put around icons in the tray
uk: Проміжок, який слід поставити навколо піктограм у лотку

en: Page
uk: Сторінка

en: Page Increment
uk: Величина зміни на сторінку

en: Page Setup
uk: Параметри сторінки

en: Page Size
uk: Розмір сторінки

en: Page complete
uk: Сторінка заповнена

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Page type
uk: Тип сторінки

en: Palette to use in the color selector
uk: Палітра, що використовуватиметься у діалоговому вікні вибору кольору

en: Paragraph background RGBA
uk: Тло абзацу RGBA

en: Paragraph background RGBA as a GdkRGBA
uk: Тло абзацу RGBA як GdkRGBA

en: Paragraph background color
uk: Колір тла абзацу

en: Paragraph background color as a GdkColor
uk: Колір тла абзацу як GdkColor

en: Paragraph background color as a string
uk: Колір тла абзацу у вигляді рядка

en: Paragraph background color name
uk: Назва кольору тла абзацу

en: Paragraph background set
uk: Встановлення тла абзацу

en: Parent
uk: Батьківське

en: Parent widget
uk: Батьківський віджет

en: Pass Through
uk: Пропускання

en: Pass through input, does not affect main child
uk: Передавати вхідні дані, не впливає на основний дочірній елемент

en: Password Hint Timeout
uk: Інтервал очікування підказки пароля

en: Paste target list
uk: Список цілей вставки

en: Path of the volume
uk: Шлях тому

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Paused Printer
uk: Принтер призупинено

en: Permission
uk: Права

en: Pixbuf Expander Closed
uk: Pixbuf закритого розширювача

en: Pixbuf Expander Open
uk: Pixbuf відкритого розширювача

en: Pixbuf Object
uk: Об'єкт Pixbuf

en: Pixbuf column
uk: Стовпчик pixbuf

en: Pixbuf for closed expander
uk: Об'єкт Pixbuf для закритого розширювача

en: Pixbuf for open expander
uk: Об'єкт Pixbuf для відкритого розширювача

en: Pixel size
uk: Розмір у точках

en: Pixel size to use for named icon
uk: Розмір у точках, що використовується для значка з назвою

en: Pixels Above Lines
uk: Точок над рядками

en: Pixels Below Lines
uk: Точок під рядками

en: Pixels Inside Wrap
uk: Точок в переносі

en: Pixels above lines
uk: Інтервал над рядками

en: Pixels above lines set
uk: Встановлення проміжку над рядками

en: Pixels below lines
uk: Інтервал під рядками

en: Pixels below lines set
uk: Встановлення проміжку під рядками

en: Pixels inside wrap
uk: Інтервал в абзаці

en: Pixels inside wrap set
uk: Встановлення проміжку в абзаці

en: Pixels of blank space above paragraphs
uk: Інтервал, в точках растру, в просторі над абзацами

en: Pixels of blank space below paragraphs
uk: Інтервал, в точках растру, в просторі під абзацами

en: Pixels of blank space between wrapped lines in a paragraph
uk: Інтервал, в точках растру, між перенесеними рядками у абзаці

en: Pixels of extra space on all four sides
uk: Пікселів додаткового простору по всі чотири сторони

en: Pixels of extra space on the bottom side
uk: Пікселів додаткового простору по нижню сторону

en: Pixels of extra space on the end
uk: Пікселів додаткового простору в кінці

en: Pixels of extra space on the left side
uk: Пікселів додаткового простору по ліву сторону

en: Pixels of extra space on the right side
uk: Пікселів додаткового простору по праву сторону

en: Pixels of extra space on the start
uk: Пікселів додаткового простору на початку

en: Pixels of extra space on the top side
uk: Пікселів додаткового простору по верхню сторону

en: Place scrollbars within the scrolled window's bevel
uk: Розміщати смуги прокрутки у межах фаски вікон, що прокручуються

en: Placeholder text
uk: Заповнення тексту

en: Pointing to
uk: Вказує

en: Popover
uk: Контекстний віджет

en: Populate all
uk: Заповніть усі

en: Popup
uk: Контекстна підказка

en: Popup Fixed Width
uk: Контекстна незмінна ширина

en: Popup completion
uk: Контекстне автозавершення

en: Popup set width
uk: Ширина контекстного набору

en: Popup shown
uk: Показувати розкривний список

en: Popup single match
uk: Випадати одним рядком

en: Position
uk: Позиція

en: Position Set
uk: Встановлення позиції

en: Position of paned separator in pixels (0 means all the way to the left/top)
uk: Позиція розділювача в точках ("0" означає весь простір до лівого верхнього кута)

en: Position of the handle relative to the child widget
uk: Позиція регулятора відносно вкладеного віджета

en: Position of the item within this group
uk: Розташування елемента всередині цієї групи

en: Position to place the bubble window
uk: Позиція для розміщення вікна-бульбашки

en: Positioning hints for when the menu might fall off-screen
uk: Розташування підказок у випадку, коли меню може вийти за межі екрана

en: Preview Widget Active
uk: Попередній перегляд активний

en: Preview text
uk: Перегляд тексту

en: Preview widget
uk: Віджет попереднього перегляду

en: Primary GIcon
uk: Головний значок GIcon

en: Primary button warps slider
uk: Основна кнопка переносить повзунок

en: Primary icon activatable
uk: Головний значок активний

en: Primary icon name
uk: Назва головного значка

en: Primary icon sensitive
uk: Головний значок чутливий

en: Primary icon tooltip markup
uk: Розмітка контекстної підказки головного значка

en: Primary icon tooltip text
uk: Текст контекстної підказки головного значка

en: Primary pixbuf
uk: Головний значок

en: Primary pixbuf for the entry
uk: Значок (Pixbuf) для відкритого розширюваного об'єкту

en: Primary stock ID
uk: Ідентифікатор головного значка

en: Primary storage type
uk: Тип зберігання головної піктограми

en: Print Settings
uk: Параметри сторінки

en: Printer
uk: Принтер

en: Printer ID
uk: Ід. принтера

en: Printer settings
uk: Параметри принтера

en: Printer to print the job to
uk: Принтер для друку завдання

en: Product ID
uk: Ід. продукту

en: Program name
uk: Назва програми

en: Program version
uk: Версія програми

en: Progress Border
uk: Простір навколо індикатора поступу

en: Progress Fraction
uk: Відсоток виконання

en: Progress Pulse Step
uk: Крок пульсації

en: Propagate Natural Height
uk: Передавати природну висоту

en: Propagate Natural Width
uk: Передавати природну ширину

en: Propagation phase
uk: Етап проходження

en: Propagation phase at which this controller is run
uk: Етап проходження, у якому виконується цей контролер

en: Property name
uk: Назва властивості

en: Pulse
uk: Пульсує

en: Pulse Step
uk: Крок приросту

en: Pulse of the spinner
uk: Пульсація вертушки

en: Purpose
uk: Призначення

en: Purpose of the text field
uk: Призначення текстового поля

en: RGBA Color
uk: Колір RGBA

en: Radio state
uk: Стан перемикача

en: Ratio
uk: Відношення

en: Reads the current value, or sets a new value
uk: Зчитує поточне чи встановлює нове значення

en: Receives default
uk: Типова дія

en: Recent Files Enabled
uk: Журнал недавніх файлів увімкнено

en: Recent Files Limit
uk: Кількість недавніх файлів

en: Recent Files Max Age
uk: Максимальний вік недавніх файлів

en: Recent Manager
uk: Недавній менеджер

en: Rect anchor dx
uk: Приріст x прямокутника прив'язки

en: Rect anchor dy
uk: Зсув dy прямокутника прив'язки

en: Rect anchor horizontal offset
uk: Горизонтальний зсув прямокутника прив'язки

en: Rect anchor vertical offset
uk: Вертикальний зсув прямокутника прив'язки

en: Rectangle the bubble window points to
uk: Прямокутник, куди вказує вікно-бульбашка

en: Register session
uk: Сеанс реєстрації

en: Register with the session manager
uk: Реєстрація через менеджер сеансу

en: Related Action
uk: Пов'язані дії

en: Relative to
uk: Відносно

en: Relief of the group header button
uk: Форма рельєфу кнопки заголовків стовпчиків

en: Render detail to pass to the theme engine
uk: Подробиці візуалізації для передачі у механізму теми

en: Reorderable
uk: Дозволено перестановку

en: Repeat timeout
uk: Час очікування повтору

en: Repeat value for timeouts, when button is pressed
uk: Значення для інтервалу очікування повтору, коли кнопка натиснута

en: Reserve Toggle Size
uk: Зарезервувати розмір перемикання

en: Resizable
uk: Розмір можна змінювати

en: Resize
uk: Змінюваний розмір

en: Resize grip
uk: Змінити розмір ґратки

en: Resize grip is visible
uk: Зміна розміру ґратки видима

en: Resize mode
uk: Режим зміни розміру

en: Resize mode of the column
uk: Режим зміни розміру стовпчика

en: Resize toplevel
uk: Змінювання розміру до верхнього рівня

en: Resolution for Xft, in 1024 * dots/inch. -1 to use default value
uk: Роздільна здатність для Xft, у 1024 * точки/дюйм. -1 задає типове значення

en: Resource
uk: Ресурс

en: Restrict to Fill Level
uk: Обмежувати рівень заповнення

en: Reveal
uk: Показати

en: Reveal Child
uk: Відкривання дочірнього елемента

en: Right Attach
uk: Додавання справа

en: Right Justified
uk: Вирівняти праворуч

en: Right Margin
uk: Правий відступ

en: Right Padding
uk: Доповнення справа

en: Right attachment
uk: Додавання справа

en: Right margin
uk: Правий відступ

en: Right margin set
uk: Встановлення правої межі

en: Rise
uk: Підняти

en: Rise set
uk: Встановлення зсуву

en: Role
uk: Роль

en: Round Digits
uk: Округлені цифри

en: Row Homogeneous
uk: Однорідність рядка

en: Row Spacing
uk: Міжрядковий інтервал

en: Row has children
uk: У рядку є вкладені елементи

en: Row is an expander row, and is expanded
uk: Рядок є розширюваним, і він розширений

en: Row spacing
uk: Міжрядковий інтервал

en: Row span column
uk: Рядок інтервалів між стовпчиками

en: Rows
uk: Рядки

en: Rubber Banding
uk: Гумова стрічка

en: Rules Hint
uk: Порада правилам

en: Scale factor
uk: Масштаб

en: Scale type
uk: Тип масштабу

en: Screen
uk: Екран

en: Screensaver Active
uk: Зберігач екрана активний

en: Scroll arrow spacing
uk: Відступи стрілки з прокруткою

en: Scroll offset
uk: Зміщення прокрутки

en: Scrollable
uk: Прокручується

en: Scrollbar spacing
uk: Відстань до панелей прокрутки

en: Scrollbars within bevel
uk: Смуги прокрутки у межах фаски

en: Scrolled Window Placement
uk: Розміщення вікна прокрутки

en: Search Column
uk: Стовпчик пошуку

en: Search Mode Enabled
uk: Режим пошуку увімкнено

en: Search mode
uk: Режим пошуку

en: Seat
uk: Місце

en: Secondary
uk: Вторинний

en: Secondary GIcon
uk: Додатковий GIcon

en: Secondary Text
uk: Вторинний текст

en: Secondary backward stepper
uk: Додаткова кнопка переміщення назад

en: Secondary cursor color
uk: Вторинний колір курсора

en: Secondary forward stepper
uk: Додаткова кнопка переміщення вперед

en: Secondary icon activatable
uk: Додатковий значок активний

en: Secondary icon name
uk: Назва додаткового значка

en: Secondary icon sensitive
uk: Додатковий значок чутливий

en: Secondary icon tooltip markup
uk: Розмітка контекстної підказки додаткового значка

en: Secondary icon tooltip text
uk: Текст контекстної підказки додаткового значка

en: Secondary pixbuf
uk: Додатковий текст

en: Secondary pixbuf for the entry
uk: Додатковий значок для поля вводу

en: Secondary stock ID
uk: Ідентифікатор додаткового значка

en: Secondary storage type
uk: Представлення додаткового значка

en: Section Name
uk: Назва розділу

en: Select Multiple
uk: Виділяти декілька

en: Select on focus
uk: Вибір на фокусуванні

en: Selectable
uk: Вибирається

en: Selected Printer
uk: Вибраний принтер

en: Selection Bound
uk: Границя виділення

en: Selection Box Alpha
uk: Прозорість діалогу виділення

en: Selection Box Color
uk: Колір діалогу виділення виділення

en: Selection level
uk: Рівень позначення

en: Selection mode
uk: Режим виділення

en: Sensitive
uk: Чутливий

en: Separator Height
uk: Висота розділювача

en: Separator Width
uk: Ширина розділювача

en: Set a hint to the theme engine to draw rows in alternating colors
uk: Встановити пораду процесору тем для малювання рядків у різні кольори

en: Set if the value affects the sizing of elements
uk: Встановити, якщо значення впливає на розміри елементів

en: Set if the value can be animated
uk: Встановіть, якщо значення може бути динамічним

en: Set if the value is inherited by default
uk: Вказати, якщо значення типово успадковано

en: Set the column for the expander column
uk: Встановити колонку для розширювача

en: Set this to positive values to indicate that some progress is made, but you don't know how much.
uk: Встановлення додатних значень буде показувати виконання дії, але величина поступу невідома.

en: Set to TRUE if the desktop environment is displaying the app menu, FALSE if the app should display it itself.
uk: Вкажіть TRUE, якщо стільничне середовище показує меню програм.  FALSE, якщо слід показувати це йому самому.

en: Set to TRUE if the desktop environment is displaying the desktop folder, FALSE if not.
uk: Встановіть у значення TRUE, щоб тека стільниці показувалася стільничним середовищем. FALSE — показ не потрібен.

en: Set to TRUE if the desktop environment is displaying the menubar, FALSE if the app should display it itself.
uk: Вкажіть TRUE, якщо стільничне середовище показує панель меню.  FALSE, якщо слід показувати це йому самому.

en: Sets the accelerator path of the menu item
uk: Визначає шлях до акселератора пункту меню

en: Sets whether the menu item appears justified at the right side of a menu bar
uk: Визначає, що пункти меню вирівнюються праворуч у панелі меню

en: Settings
uk: Параметри

en: Shadow Type
uk: Тип тіні

en: Shadow type
uk: Тип тіні

en: Shared context
uk: Спільний контекст

en: Short label
uk: Скорочена позначка

en: Shortcut Type
uk: Тип комбінації клавіш

en: Show 'Connect to Server'
uk: Показувати «З'єднання із сервером»

en: Show 'Desktop'
uk: Показати стільницю

en: Show 'Enter Location'
uk: Показувати «Введіть адресу»

en: Show 'Other locations'
uk: Показати інші місця

en: Show 'Trash'
uk: Показувати «Смітник»

en: Show Arrow
uk: Показується стрілка

en: Show Border
uk: Показувати межу

en: Show Close Button
uk: Показувати кнопку закривання

en: Show Day Names
uk: Показувати назви днів

en: Show Details
uk: Показати подробиці

en: Show Dialog
uk: Вікно показу

en: Show Editor
uk: Показувати редактор

en: Show Expanders
uk: Показувати розширювачі

en: Show Fill Level
uk: Показ рівня заповнення

en: Show Heading
uk: Показувати заголовок

en: Show Hidden
uk: Показувати приховані

en: Show Icons
uk: Показувати піктограми

en: Show Not Found
uk: Показувати не знайдені

en: Show Numbers
uk: Показувати номери

en: Show Private
uk: Показувати приватні

en: Show Tabs
uk: Показувати ярлики

en: Show Tooltips
uk: Показувати підказки

en: Show Week Numbers
uk: Показувати номери тижнів

en: Show a menubar
uk: Показувати панель меню

en: Show all apps
uk: Показувати всі програми

en: Show button images
uk: Показ зображень на кнопках

en: Show decorations
uk: Показувати оформлення

en: Show default app
uk: Показати типові програми

en: Show default item
uk: Показати типові об'єкти

en: Show editor
uk: Показати редактор

en: Show fallback apps
uk: Показувати запасні програми

en: Show menu images
uk: Показувати зображення меню

en: Show other apps
uk: Показувати інші програми

en: Show preview text entry
uk: Показати перегляд текстового запису

en: Show recent files
uk: Показувати нещодавні файли

en: Show recommended apps
uk: Показувати рекомендовані програми

en: Show size
uk: Показ розміру

en: Show style
uk: Показ стилю

en: Show text
uk: Показати текст

en: Show text in the entry when it's empty and unfocused
uk: Показати текст у записі, коли він порожній і поза фокусом

en: Show the 'Input Methods' menu
uk: Показувати меню «Способи вводу»

en: Show the 'Insert Unicode Control Character' menu
uk: Показувати меню 'Вставити контрольний символ Унікод'

en: Show the column header buttons
uk: Показувати кнопки заголовків стовпчиків

en: Show “Starred Location”
uk: Показувати «Позначене місце»

en: Shrink
uk: Стискається

en: Side of the handlebox that's lined up with the docking point to dock the handlebox
uk: Бік органу керування, вирівняний по точці стикування для стикування органу керування

en: Sidebar image
uk: Бічне зображення

en: Sidebar image for the assistant page
uk: Зображення збоку сторінки помічника

en: Single Line Mode
uk: Режим одного рядка

en: Single Paragraph Mode
uk: Режим одного абзацу

en: Size
uk: Розмір

en: Size of check or radio indicator
uk: Розмір індикатора перемикача чи вимикача

en: Size of icons in this tool palette
uk: Розмір значків у цій панелі інструментів

en: Size of icons in this toolbar
uk: Розмір значків у цій панелі інструментів

en: Size of spacers
uk: Розмір пропусків

en: Size of tab curvature
uk: Розмір кривини вкладок

en: Size of tab overlap area
uk: Розмір області перекривання вкладок

en: Size of the expander arrow
uk: Величина стрілки розширювача

en: Size to use for cursors, or 0 to use the default size
uk: Розмір, що буде використовуватись для курсорів, або 0 для використання типового розміру

en: Sizing
uk: Зміна розміру

en: Skip pager
uk: Уникнути пейджер

en: Skip taskbar
uk: Уникнути панель завдань

en: Slider Height
uk: Висота повзунка

en: Slider Length
uk: Довжина повзунка

en: Slider Width
uk: Ширина повзунка

en: Smallest possible value for the "position" property
uk: Найменше можливе значення "позиції" вкладки

en: Snap edge
uk: Вирівнювання країв

en: Snap edge set
uk: Встановлення вирівнювання країв

en: Snap to Ticks
uk: Доводити до найближчих

en: Socket Window
uk: Вікно сокету

en: Sort Type
uk: Тип сортування

en: Sort column ID
uk: Ідентифікатор сортування стовпчика

en: Sort direction the sort indicator should indicate
uk: Напрямок впорядкування слід показувати індикатором

en: Sort indicator
uk: Індикатор сортування

en: Sort order
uk: Порядок сортування

en: Sound Theme Name
uk: Назва теми звуків

en: Source option
uk: Параметр джерело

en: Source type for the device
uk: Тип джерела для пристрою

en: Space between day headers and main area
uk: Проміжок між днем заголовка і головною ділянкою

en: Space between value text and the slider/trough area
uk: Інтервал між зображеним значенням і ділянкою повзунка чи напрямної

en: Space between week headers and main area
uk: Проміжок між тижнем заголовка і головною ділянкою

en: Space style
uk: Стиль проміжку

en: Space to put between the label and the child
uk: Додатковий інтервал між вкладеним елементом і його сусідами, в точках

en: Space which is inserted at the edges of the icon view
uk: Простір, що вставляється на краях перегляду піктограми

en: Space which is inserted between cells
uk: Прості між комірками

en: Space which is inserted between cells of an item
uk: Простір, що вставляється між комірками елемента

en: Space which is inserted between grid columns
uk: Простір, що вставляється між стовпчиками сітки

en: Space which is inserted between grid rows
uk: Простір, що вставляється між рядками сітки

en: Spacer size
uk: Розмір пропуску

en: Spacing
uk: Інтервал

en: Spacing around check or radio indicator
uk: Простір навколо вимикача чи перемикача

en: Spacing around expander arrow
uk: Інтервал навколо стрілки розширювача

en: Spacing between buttons
uk: Інтервал між кнопками

en: Spacing between elements of the area
uk: Інтервал між елементами у області

en: Spacing between elements of the main dialog area
uk: Інтервал між елементами основної області діалогу

en: Spacing between expander arrow and caption
uk: Інтервал між стрілкою-розширювачем та заголовком

en: Spacing between step buttons and thumb
uk: Відстань між кнопками переміщення і вказівником

en: Spacing between thumb/steppers and outer trough bevel
uk: Відстань між вказівником чи кнопками переміщення і зовнішньою границею напрямної

en: Spacing in pixels between the icon and label
uk: Відстань у точках між значками та позначкою

en: Spacing in pixels between the image and label
uk: Інтервал у точках між зображенням та позначкою

en: Specifies whether the window should have a resize grip
uk: Вказує, чи вікну слід змінювати розмір ґратки

en: Specifies whether the window's resize grip is visible.
uk: Вказує, чи зміна розміру вікна видима.

en: Specify how resize events are handled
uk: Вкажіть спосіб обробки подій, що виникають при зміні розміру

en: Speeds up GtkTreeView by assuming that all rows have the same height
uk: Прискорює GtkTreeView, вважаючи що всі рядки мають ту ж саму висоту

en: Split Cursor
uk: Розділити курсор

en: Stack
uk: Стос

en: Standard cursor type
uk: Стандартний тип курсора

en: Start timeout
uk: Час очікування початку

en: Starting value for timeouts, when button is pressed
uk: Значення для інтервалу початку повтору, при натисканні кнопки

en: Startup ID
uk: Початковий ідентифікатор

en: State
uk: Стан

en: State Message
uk: Повідомлення про стан

en: State flags
uk: Прапорці стану

en: Status
uk: Статус

en: Status String
uk: Рядок статусу

en: Step Increment
uk: Величина зміни на крок

en: Stepper Size
uk: Розмір кнопок переміщення

en: Stepper Spacing
uk: Відстань між кнопками переміщення

en: Stock ID
uk: ID вбудованого значка

en: Stock ID for a stock image to display
uk: Ідентифікатор вбудованого зображення для показу

en: Stock ID for primary icon
uk: Головний ідентифікатор вбудованого значка

en: Stock ID for secondary icon
uk: Додатковий ідентифікатор вбудованого значка

en: Stock Icon
uk: Вбудований значок

en: Stock Id
uk: ID вбудованого значка

en: Storage type
uk: Тип зберігання

en: Strikethrough
uk: Перекреслення

en: Strikethrough RGBA
uk: Закреслювання RGBA

en: Strikethrough RGBA set
uk: Встановлення закреслювання RGBA

en: Strikethrough set
uk: Встановлення перекреслення

en: String giving the current state of the printer
uk: Рядок, що описує поточний стан принтера

en: Style
uk: Стиль

en: Style Classes
uk: Класи стилів

en: Style context
uk: Стиль контексту

en: Style of bevel around the contents
uk: Стиль фаски навколо вмісту

en: Style of bevel around the menubar
uk: Стиль фаски навколо панелі меню

en: Style of bevel around the spin button
uk: Стиль фаски навколо поле зі стрілками

en: Style of bevel around the statusbar text
uk: Стиль фаски навколо тексту в рядку стану

en: Style of bevel around the toolbar
uk: Стиль фаски навколо пенала

en: Style of items in the tool palette
uk: Стиль елементів на панелі інструментів

en: Style of underline for this text
uk: Стиль підкреслення цього тексту

en: Submenu
uk: Підменю

en: Subproperties
uk: Підвластивості

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Subtitle Set
uk: Встановлювати підзаголовок

en: Success color
uk: Колір успіху

en: Success color for symbolic icons
uk: Колір успіху для символічних піктограм

en: Support Selection
uk: Підтримка виділення

en: Surface
uk: Поверхня

en: Symbolic size to use for named icon
uk: Символьний розмір, використовуваний для іменованої піктограми

en: Symbolic size to use for stock icon, icon set or named icon
uk: Символічний розмір для вбудованого значка, набору значків чи значка з назвою

en: TRUE if a progress dialog is shown while printing.
uk: TRUE, якщо при друкуванні показано вікно поступу

en: TRUE if a selection exists.
uk: TRUE, якщо існує вибір.

en: TRUE if page setup combos are embedded in GtkPrintUnixDialog
uk: TRUE, якщо розкривні списки вбудовані у GtkPrintUnixDialog

en: TRUE if print process may run asynchronous.
uk: TRUE, якщо процес друку може бути асинхронним.

en: TRUE if the Position property should be used
uk: Якщо встановлено, має використовуватися властивість "Позиція"

en: TRUE if the origin of the context should be at the corner of the page and not the corner of the imageable area
uk: TRUE, якщо джерело контексту має бути у куті сторінки, а не у куті області зображення

en: TRUE if the print job will continue to emit status-changed signals after the print data has been sent to the printer or print server.
uk: TRUE якщо завдання друку продовжуватиме генерувати сигнали про зміну стану після надсилання даних на принтер або сервер друку.

en: TRUE if the print operation will continue to report on the print job status after the print data has been sent to the printer or print server.
uk: TRUE, якщо від операції друку надходитимуть сповіщення про статус завдання друку після надсилання даних друку на принтер або сервер друку.

en: TRUE if the print operation will support print of selection.
uk: TRUE, якщо операція друку підтримуватиме друк виділеного.

en: TRUE if the window should be brought to the user's attention.
uk: Істинно, якщо вікно має привернути увагу користувача.

en: TRUE if the window should not be in the pager.
uk: Істинно, якщо вікно не має потрапити в пейджер

en: TRUE if the window should not be in the task bar.
uk: Істина, якщо вікно не повинно потрапляти у панель завдань.

en: TRUE if the window should receive the input focus when mapped.
uk: Встановлено, якщо вікно повинно отримувати фокус вводу при відображені.

en: TRUE if the window should receive the input focus.
uk: Істина, якщо вікно повинно отримувати фокус вводу.

en: TRUE if the window should show a menubar at the top of the window
uk: TRUE, якщо вікну слід показувати панель меню зверху нього

en: TRUE if this printer can accept PDF
uk: TRUE, якщо це принтер допускає PDF

en: TRUE if this printer can accept PostScript
uk: TRUE, якщо цей принтер допускає PostScript

en: TRUE if this printer is accepting new jobs
uk: TRUE, якщо це принтер приймає нові завдання

en: TRUE if this printer is paused
uk: TRUE, якщо цей принтер призупинено

en: Tab Position
uk: Позиція закладок

en: Tab curvature
uk: Кривина вкладок

en: Tab detachable
uk: Відривні вкладки

en: Tab expand
uk: Розширювати вкладки

en: Tab fill
uk: Заповнення вкладок

en: Tab gap
uk: Прогалина вкладки

en: Tab label
uk: Позначка вкладки

en: Tab overlap
uk: Перекривання вкладок

en: Tab reorderable
uk: Дозволено перестановку

en: Tabs
uk: Табуляції

en: Tabs set
uk: Встановлення табуляцій

en: Tag Table
uk: Таблиця ярликів

en: Tag name
uk: Назва ярлика

en: Take Focus
uk: Має фокус

en: Tearoff
uk: Відрив

en: Tearoff State
uk: Стан лінії відриву

en: Tearoff Title
uk: Заголовок від'єднаного меню

en: Text
uk: Текст

en: Text Buffer
uk: Буфер тексту

en: Text Column
uk: Текстовий стовпчик

en: Text Tag Table
uk: Таблиця текстових ярликів

en: Text buffer object which actually stores entry text
uk: Буфер тексту є об'єктом, який зберігає текст елемента

en: Text column
uk: Текстовий стовпчик

en: Text direction
uk: Напрям тексту

en: Text direction for which this shortcut is active
uk: Напрямок тексту, для якого активна ця комбінація клавіш

en: Text direction, e.g. right-to-left or left-to-right
uk: Напрямок тексту, тобто "справа наліво" чи "зліва направо"

en: Text length
uk: Довжина тексту

en: Text of the expander's label
uk: Текст розгорнутої позначки

en: Text of the frame's label
uk: Текст позначки рамки

en: Text of the label widget inside the button, if the button contains a label widget
uk: Текст віджета позначки в кнопці, якщо кнопка містить віджет позначки

en: Text on the progress bar
uk: Текст, що показується у панелі поступу

en: Text rendered when an editable cell is empty
uk: Текст, який буде показано у доступній для редагування комірці, якщо вона порожня

en: Text to be displayed in the progress bar
uk: Текст, що показуватиметься у панелі поступу

en: Text to render
uk: Текст для візуалізації

en: Text to show in the item.
uk: Текст, що показується у елементі

en: Text x alignment
uk: Вирівнювання тексту по X

en: Text y alignment
uk: Вирівнювання тексту по X

en: The Accel Group to use for stock accelerator keys
uk: Група прискорювачів для додавання комбінацій клавіш для вбудованого значка

en: The Cell Area this context was created for
uk: Цей вміст ділянка комірки створено для

en: The GDK display used to create the GL context
uk: Дисплей GDK використано для створення контексту GL

en: The GDK window bound to the GL context
uk: Вікно GDK пов'язано із контекстом GL

en: The GFile used by the app chooser dialog
uk: GFile для вікна вибору програми

en: The GIcon being displayed
uk: Набір піктограм для показу

en: The GL context
uk: Контекст GL

en: The GL context this context shares data with
uk: Контекст GL, виконує обмін даними з цим контекстом

en: The GMenuModel for the application menu
uk: GMenuModel для меню програм

en: The GMenuModel for the menubar
uk: GMenuModel для панелі меню

en: The GPermission object controlling this button
uk: Об'єкт контролювання GPermission цієї кнопки

en: The GtkActionGroup this GtkAction is associated with, or NULL (for internal use).
uk: GtkActionGroup, з якою пов'язаний цей об'єкт GtkAction, або NULL (для внутрішнього використання).

en: The GtkAdjustment for the horizontal position
uk: Об'єкт GtkAdjustment для горизонтальної позиції

en: The GtkAdjustment for the vertical position
uk: Об'єкт GtkAdjustment для вертикальної позиції

en: The GtkAdjustment that contains the current value of this range object
uk: Об'єкт GtkAdjustment, що містить поточне значення цього діапазонного об'єкта

en: The GtkAdjustment that contains the current value of this scale button object
uk: Об'єкт GtkAdjustment, що містить поточне значення масштабу цієї кнопки масштабу

en: The GtkApplication for the window
uk: GtkApplication для вікна

en: The GtkCellArea used to layout cells
uk: GtkCellArea для компонування комірок

en: The GtkCellAreaContext used to compute the geometry of the cell view
uk: GtkCellAreaContext використовуватися для обрахунку геометричного вигляду комірки

en: The GtkIconSize value that specifies the size of the rendered icon
uk: Значення GtkIconSize, яке визначає розмір візуалізації значка

en: The GtkIconSize value that specifies the size of the rendered spinner
uk: Значення GtkIconSize, що визначає розмір візуалізації вертушки

en: The GtkPageSetup to use
uk: GtkPageSetup, що використовується

en: The GtkPageSetup used by default
uk: Типово використовується GtkPageSetup

en: The GtkPrintSettings used for initializing the dialog
uk: Для ініціалізації діалогу використовується GtkPrintSettings

en: The GtkPrinter which is selected
uk: GtkPrinter, що виділений

en: The OK button of the dialog.
uk: Кнопка Гаразд у діалозі

en: The PrinterOption backing this widget
uk: PrinterOption для цього віджета

en: The RecentManager object to use
uk: Об'єкт RecentManager, що використовується

en: The TreeMenu will display children of the specified root
uk: TreeMenu покаже, що знаходиться під вказаним коренем

en: The URI bound to this button
uk: URI, приписаний до цієї кнопки

en: The URL for the link to the website of the program
uk: URL веб-сторінки програми

en: The accel group holding accelerators for the menu
uk: Мнемонічна клавіша-прискорювач для цієї позначки

en: The acceleration rate when you hold down a button
uk: Прискорення прокручування значень під час утримання кнопки натиснутою

en: The acceleration rate when you hold down a button or key
uk: Величина прискорення при утриманні натиснутої кнопки або клавіші

en: The accelerator group the actions of this group should use.
uk: Група прискорювачів, яку мають використовувати дії з цієї групи.

en: The accelerator keys for shortcuts of type 'Accelerator'
uk: Клавіші-прискорювачі для комбінацій клавіш типу «Прискорювач»

en: The action this activatable will activate and receive updates from
uk: Активація цього елемента призведе до активації та отримання оновлень з

en: The action to take on titlebar double-click
uk: Дія, яка виконується після подвійного клацання по заголовку

en: The action to take on titlebar middle-click
uk: Дія, яка виконується після клацання середньою кнопкою миші по заголовку

en: The action to take on titlebar right-click
uk: Дія, яка виконується після клацання правою кнопкою миші по заголовку

en: The adjustment that holds the value of the spin button
uk: Коригування, яке утримує значення кнопки зменшення/збільшення часу

en: The alignment of the lines in the text of the label relative to each other. This does NOT affect the alignment of the label within its allocation. See GtkLabel:xalign for that
uk: Вирівнювання рядків тексту мітки відносно один одного. НЕ впливає на вирівнювання мітки всередині вказаного для неї місця. З цього питання див. GtkLabel::xalign

en: The amount of horizontal space between two children
uk: Відстань за горизонталлю між двома дочірніми віджетами

en: The amount of space between children
uk: Відстані між вкладеними елементами

en: The amount of space between two consecutive columns
uk: Розмір проміжку між двома послідовними стовпчиками

en: The amount of space between two consecutive rows
uk: Розмір проміжку між двома послідовними рядками

en: The amount of space to add on the left and right of the widget, in pixels
uk: Простір, що додається до віджета ліворуч і праворуч, у точках

en: The amount of space to add on the top and bottom of the widget, in pixels
uk: Простір, що додається до віджета зверху і знизу, у точках

en: The amount of space used by the arrow
uk: Обсяг простору, що займає стрілка

en: The amount of vertical space between two children
uk: Відстань за вертикаллю між двома дочірніми віджетами

en: The animation duration, in milliseconds
uk: Тривалість анімації у мілісекундах

en: The aspect ratio of the text caret
uk: Співвідношення розмірів текстового курсора

en: The associated GdkFrameClock
uk: Пов'язана рамка годинника GdkFrameClock

en: The associated GdkScreen
uk: Пов'язаний GdkScreen

en: The auxiliary completion object
uk: Об'єкт допоміжних доповнень

en: The backend state
uk: Стан модуля

en: The border relief style
uk: Стиль рельєфу границі

en: The buffer which is displayed
uk: Буфер, що показано

en: The buttons shown in the message dialog
uk: Кнопки показані в діалозі повідомлення

en: The cancel button of the dialog.
uk: Кнопка Скасувати у діалозі

en: The cell renderer represented by this accessible
uk: Обробник комірки представлений цими доступностями

en: The cell which currently has focus
uk: Комірка, на якій зараз фокус

en: The cell which is currently being edited
uk: Комірка, яка зараз редагуються

en: The character to use when masking entry contents (in "password mode")
uk: Символ, що використовуватиметься для маскування вмісту поля (в режимі пароля)

en: The child model
uk: Модель дочірнього елемента

en: The child pack direction of the menubar
uk: Напрям пакування дочірнього меню у панелі меню

en: The closure to be monitored for accelerator changes
uk: Об'єкт GClosure, в якому показано зміни комбінації клавіш

en: The color selection embedded in the dialog.
uk: Вибір кольору вбудовано у діалог.

en: The column in the combo box's model that provides string IDs for the values in the model
uk: Стовпчик у моделі спадного списку, що забезпечує ідентифікатори рядків для значення в моделі

en: The column in the combo box's model to associate with strings from the entry if the combo was created with #GtkComboBox:has-entry = %TRUE
uk: Стовпчик у моделі спадного списку для асоціації з рядками із запису, коли список створено з  #GtkComboBox:has-entry = %TRUE

en: The column in the model containing the tooltip texts for the items
uk: Стовпчик у моделі, що містить текстову підказку для елементів

en: The column in the model containing the tooltip texts for the rows
uk: Стовпчик у моделі джерела даних, що містить текстові підказки для рядків

en: The column number to attach the left side of the child to
uk: Кількість стовпчиків, що додається до лівого краю вкладеного елемента

en: The column number to attach the right side of a child widget to
uk: Кількість стовпчиків, що додаються до правого краю вкладеного елемента

en: The column number to attach the right side of the child to
uk: Кількість стовпчиків, що додається до правого краю вкладеного елемента

en: The column of the model containing the strings.
uk: Стовпчик у моделі джерела даних, що містить рядки.

en: The content type used by the open with object
uk: Тип вмісту для відкриття за допомогою об'єкта

en: The contents of the buffer
uk: Вміст буфера

en: The contents of the entry
uk: Вміст поля

en: The contents of the tooltip for this tray icon
uk: Вміст підказки значка панелі сповіщень

en: The contents of the tooltip for this widget
uk: Вміст підказки для цього віджета

en: The contents of the tooltip on the primary icon
uk: Зміст контекстної підказки головного значка

en: The contents of the tooltip on the secondary icon
uk: Зміст контекстної підказки додаткового значка

en: The count of the emblem currently displayed
uk: Кількість емблем, які зараз показано

en: The current RGBA color
uk: Теперішній колір RGBA

en: The current color
uk: Поточний колір.

en: The current filter for selecting which files are displayed
uk: Теперішній фільтр для відбору файлів, що показано

en: The current filter for selecting which resources are displayed
uk: Поточний фільтр для відбору ресурсів, що показано

en: The current fraction of the task that's been completed
uk: Відсоток виконання поставленого завдання

en: The current opacity value (0 fully transparent, 65535 fully opaque)
uk: Поточне значення непрозорості ("0" — абсолютно прозоре, "65535" — абсолютно непрозоре)

en: The current page in the document
uk: Поточна сторінка у документі

en: The current position of the insertion cursor in chars
uk: Поточна позиція точки вставки в символах

en: The current value
uk: Поточне значення

en: The currently selected menu item
uk: Поточна вибрана назва файлу

en: The default display for GDK
uk: Типовий дисплей для підсистеми GDK

en: The default font family and size to use
uk: Типове сімейство шрифтів і розмір для використання

en: The default font options for the screen
uk: Типові параметри шрифту для екрану

en: The default height of the window, used when initially showing the window
uk: Початкова висота вікна, використовується під час початкового показу вікна

en: The default text appearing when there are no applications
uk: Типовий текст, який показується при браку програм

en: The default width of the window, used when initially showing the window
uk: Початкова ширина вікна, використовується під час початкового показу вікна

en: The desired maximum width of the entry, in characters
uk: Бажана максимальна ширина поля введення, у символах

en: The desired maximum width of the label, in characters
uk: Бажана максимальна ширина ярлика, у символах

en: The desired number of lines, when ellipsizing a wrapping label
uk: Число рядків при скороченні мітки з використанням трьох крапок

en: The desired width of the button widget, in characters.
uk: Бажана ширина віджета кнопки, у символах.

en: The desired width of the label, in characters
uk: Бажана ширина, у символах

en: The direction the arrow should point
uk: Напрям стрілки

en: The direction the arrow should point.
uk: Напрямок, у якому вказує стрілка.

en: The directions in which the size group affects the requested sizes of its component widgets
uk: Напрямки, в яких розмір групи впливає на задані розміри елементів, що входять у віджет

en: The dropdown menu
uk: Спадне меню

en: The dropdown menu.
uk: Спадне меню.

en: The event mask that decides what kind of GdkEvents this widget gets
uk: Маска подій, що визначає, які події GdkEvents може отримувати цей віджет

en: The file chooser dialog to use.
uk: Діалог вибору файлів, що використовується.

en: The file represented by the row, if any
uk: Файл, який представлено рядком, якщо такий є

en: The fill level.
uk: Рівень заповнення.

en: The fixed height
uk: Фіксована висота

en: The fixed width
uk: Фіксована ширина

en: The fraction of total entry width to move the progress bouncing block for each call to gtk_entry_progress_pulse()
uk: Частина загального обсягу робіт, при виконання якої відбувається приріст індикатора поступу при викликах gtk_entry_progress_pulse()

en: The fraction of total progress to move the bouncing block when pulsed
uk: Частина загального поступу, під час виконання якої відбувається приріст індикатора поступу

en: The fraction of total work that has been completed
uk: Виконана частина роботи

en: The full path to the file to be used to store and read the list
uk: Повний шлях до файлу, що використовується для зберігання та читання списку

en: The hardware keycode of the accelerator
uk: Апаратний код клавіші у комбінації клавіш

en: The height of separators if "wide-separators" is TRUE
uk: Висота елемента розділення, якщо увімкнені широкі розділювачі

en: The height of the layout
uk: Висота розміщення

en: The help button of the dialog.
uk: Кнопка Довідка у діалозі

en: The horizontal alignment of the label
uk: Горизонтальне вирівнювання позначки

en: The horizontal alignment, from 0 (left) to 1 (right). Reversed for RTL layouts.
uk: Горизонтальне вирівнювання, від 0 (ліворуч) до 1 (праворуч). Інвертується для розташування RTL(справа-наліво)

en: The horizontal text alignment, from 0 (left) to 1 (right). Reversed for RTL layouts.
uk: Горизонтальне вирівнювання тексту, від 0 (ліворуч) до 1 (праворуч). Інвертується для розташування RTL(справа-наліво)

en: The human-readable title of this item group
uk: Заголовок цієї групи елементів у зрозумілому людині вигляді

en: The icon
uk: Піктограма

en: The icon for the number emblem background
uk: Піктограма для кількості емблеми тла

en: The icon name for the number emblem background
uk: Назва піктограми для кількості емблем тла

en: The icon name of the child page
uk: Назва піктограми дочірньої сторінки

en: The icon name to use for the printer
uk: Назва значка для принтера

en: The icon representing the volume
uk: Піктограма, яка показує том

en: The icon size
uk: Розмір значка

en: The icon to show for shortcuts of type 'Other Gesture'
uk: Відображувана піктограма для комбінацій клавіш типу «Інші жести»

en: The image
uk: Зображення

en: The inconsistent state of the button
uk: Нечутливий стан кнопки

en: The index of the child in the parent
uk: Індекс вкладеного елемента у батьківському

en: The index of the current page
uk: Індекс поточної сторінки

en: The index of the overlay in the parent, -1 for the main child
uk: Індекс накладення у батьківському елементі, -1 для основного дочірнього елемента

en: The initial position of the window
uk: Початкова позиція вікна

en: The initial specified value used for this property
uk: Початкове вказане значення потрібне для властивості

en: The item which is currently active
uk: Елемент, що зараз активний

en: The keyval of the accelerator
uk: Значення клавіші у комбінації клавіш

en: The label for the link to the website of the program
uk: Мітка для посилання на сайт програми

en: The label on the accept button
uk: Мітка на кнопці прийняття

en: The label on the cancel button
uk: Мітка на кнопці скасування

en: The label to be displayed over the icon
uk: Мітка, яку буде показано на піктограмі

en: The label used for menu items and buttons that activate this action.
uk: Позначка, що використовується для меню та кнопок, які ініціюють дану дію.

en: The language this text is in, as an ISO code. Pango can use this as a hint when rendering the text. If not set, an appropriate default will be used.
uk: Код ISO мови цього тексту. Pango може використовувати цей код як підказку (hint)при візуалізації тексту. Якщо не встановлено, буде використовуватись типовий параметр.

en: The language this text is in, as an ISO code. Pango can use this as a hint when rendering the text. If you don't understand this parameter, you probably don't need it
uk: Код ISO мови цього тексту. Pango може використовувати цей код як підказку під час відтворення тексту. Якщо ви не розумієте цей параметр, то, напевно, він вам не потрібний.

en: The layout for window decorations
uk: Компонування оформлення вікон

en: The length of horizontal scroll arrows
uk: Довжина стрілок горизонтальної прокрутки

en: The length of vertical scroll arrows
uk: Довжина стрілок вертикальної прокрутки

en: The license of the program
uk: Ліцензія програми

en: The license type of the program
uk: Тип ліцензії програми

en: The list of subproperties
uk: Перелік підвластивостей

en: The list of targets this buffer supports for clipboard copying and DND source
uk: Список цілей цього буфера підтримується для копіювання буферу обміну та джерела перетягування

en: The list of targets this buffer supports for clipboard pasting and DND destination
uk: Список цілей цього буферу підтримується для вставки та цілі перетягування

en: The location of the printer
uk: Розташування принтера

en: The location to highlight in the sidebar
uk: Місце підсвічування на бічній панелі

en: The maximum amount of children to request space for consecutively in the given orientation.
uk: Максимальна кількість дочірніх елементів, які можна розміщати послідовно у вказаній орієнтації.

en: The maximum height that the scrolled window will allocate to its content
uk: Максимальна висота, яку вікна зі смужками гортання матимуть для вмісту

en: The maximum number of items to be displayed
uk: Максимальна кількість пунктів, що показано

en: The maximum value of the adjustment
uk: Максимальне значення регулятора

en: The maximum width of the cell, in characters
uk: Максимальна ширина комірки, в символах

en: The maximum width that the scrolled window will allocate to its content
uk: Максимальна ширина, яку вікна зі смужками гортання матимуть для вмісту

en: The minimum desired width of the menu item in characters
uk: Мінімальна бажана ширина пункту меню, у символах

en: The minimum height of the handle
uk: Мінімальна висота регулятора

en: The minimum height that the scrolled window will allocate to its content
uk: Мінімальна висота, яку вікна прокрутки виділять з його вмістом

en: The minimum horizontal width of the progress bar
uk: Горизонтальне вирівнювання позначки

en: The minimum number of children to allocate consecutively in the given orientation.
uk: Мінімальна кількість дочірніх елементів, які можна розміщувати послідовно у вказаній орієнтації.

en: The minimum size of the arrow in the combo box
uk: Мінімальний розмір стрілки у полі зі списком

en: The minimum value of the adjustment
uk: Мінімальне значення регулятора

en: The minimum vertical height of the progress bar
uk: Мінімальна висота вертикального індикатора поступу

en: The minimum vertical width of the progress bar
uk: Мінімальна ширина вертикального індикатора поступу

en: The minimum width of the handle
uk: Мінімальна ширина регулятора

en: The minimum width that the scrolled window will allocate to its content
uk: Мінімальна ширина, яку вікна прокрутки виділять з його вмістом

en: The mnemonic accelerator key for this label
uk: Мнемонічна клавіша-прискорювач для цієї позначки

en: The mode of the value indicator
uk: Режим індикатора значення

en: The mode of the value indicator displayed by the bar
uk: Режим індикатора значення, показуваного панеллю

en: The model containing the possible values for the combo box
uk: Модель, що містить можливі параметри розкривного списку

en: The model for cell view
uk: Модель для перегляду комірки

en: The model for the TreeModelSort to sort
uk: Модель для сортування TreeModelSort

en: The model for the combo box
uk: Модель для перегляду у вигляді поля зі списком

en: The model for the filtermodel to filter
uk: Використовувана модель фільтрування

en: The model for the icon view
uk: Модель для перегляду у вигляді значків

en: The model for the tree menu
uk: Модель для ієрархічного меню

en: The model for the tree view
uk: Модель для перегляду у вигляді дерева

en: The model from which the popup is made.
uk: Модель, за якою зроблено контекстне вікно.

en: The model to find matches in
uk: Модель для пошуку відповідностей

en: The modifier mask of the accelerator
uk: Маска модифікатора у комбінації клавіш

en: The mount point represented by the row, if any
uk: Точка монтування, яку показано у рядку, якщо така існує

en: The name of the action
uk: Назва дії

en: The name of the associated action, like 'app.quit'
uk: Назва пов'язаної дії, як-от «app.quit»

en: The name of the child page
uk: Назва дочірньої сторінки

en: The name of the icon from the icon theme
uk: Назва значка з теми значків

en: The name of the menu to open
uk: Назва меню для відкриття

en: The name of the program. If this is not set, it defaults to g_get_application_name()
uk: Назва програми. Якщо не встановлено, типово використовується g_get_application_name()

en: The name of the property
uk: Назва самої властивості

en: The name of the selected font
uk: Назва вибраного шрифту

en: The name of the submenu
uk: Назва підменю

en: The name of the themed icon displayed on the item
uk: Назва піктограми у темі, що показано в пункті

en: The name of the visible submenu
uk: Назва видимого підменю

en: The name of the volume
uk: Назва тому

en: The name of the widget
uk: Назва віджета

en: The name of the widget currently visible in the stack
uk: Назва віджета, який зараз показано у стосі

en: The number of columns in the table
uk: Кількість стовпчиків у таблиці

en: The number of columns that a child spans
uk: Кількість стовпчиків, які підохоплює

en: The number of decimal places that are displayed in the value
uk: Кількість десяткових місць для показу значення

en: The number of decimal places to display
uk: Кількість десяткових місць для показу

en: The number of digits to round the value to.
uk: Кількість цифр, значення яких округлено.

en: The number of pages in the document.
uk: Кількість сторінок у документі.

en: The number of pages that will be printed.
uk: Кількість сторінок, яку буде надруковано.

en: The number of rows in the table
uk: Кількість рядків у таблиці

en: The number of rows that a child spans
uk: Кількість рядків, які підохоплює

en: The numeric id for quick access
uk: Цифровий ідентифікатор для швидкого доступу

en: The opacity of the widget, from 0 to 1
uk: Прозорість віджета, від 0 до 1

en: The orientation of the orientable
uk: Орієнтація елемента

en: The orientation of the tray
uk: Орієнтація лотка

en: The pack direction of the menubar
uk: Напрям пакування меню

en: The padding to insert at the bottom of the widget.
uk: Простір, що додається до елемента керування знизу.

en: The padding to insert at the left of the widget.
uk: Простір, що додається до елемента керування зліва.

en: The padding to insert at the right of the widget.
uk: Простір, що додається до елемента керування справа.

en: The padding to insert at the top of the widget.
uk: Простір, що додається до елемента керування згори.

en: The page increment of the adjustment
uk: Величина кроку зміни на сторінку регулятора

en: The page size of the adjustment
uk: Розмір сторінки регулятора

en: The parameter for action invocations
uk: Параметр для дій викликів

en: The parent style context
uk: Вміст батьківського стилю

en: The parent widget of this widget. Must be a Container widget
uk: Батьківський віджет для цього віджета. Має бути віджетом-контейнером

en: The parent widget which the menu should align with.
uk: Батьківський віджет, за яким має вирівнюватися меню.

en: The parent window
uk: Батьківське

en: The path of the volume
uk: Шлях до тому

en: The pixbuf to render
uk: Об'єкт pixbuf для візуалізації

en: The pixel size that icons should be forced to, or zero
uk: Розмір у пікселях, до якого потрібно змінити розмір піктограм, або нуль

en: The popover
uk: Контекстний віджет

en: The position in which the current value is displayed
uk: Місце, в якому показано теперішнє значення

en: The position of the baseline aligned widgets if extra space is available
uk: Позиція базової лінії, за якою вирівнюються віджети при доступному просторі

en: The position of the image relative to the text
uk: Позиція зображення відносно вкладеного тексту

en: The position of the insert mark (as offset from the beginning of the buffer)
uk: Позиція знаку вставки (як зсув з початку буфера)

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars
uk: Позиція протилежного кінця вибору від курсора в символах

en: The preferred place to ellipsize the string, if the cell renderer does not have enough room to display the entire string
uk: Бажане місце обривання рядка багатокрапкою, якщо механізму відтворення рядка не вистачає місця для показу всього рядка

en: The preferred place to ellipsize the string, if the label does not have enough room to display the entire string
uk: Бажане місце для багатокрапки у рядку, якщо для показу усього рядка не вистачає місця.

en: The preferred place to ellipsize the string, if the progress bar does not have enough room to display the entire string, if at all.
uk: Бажане місце для багатокрапки у рядку, якщо у панелі поступу не вистачає місця для показу всього рядка.

en: The primary text of the message dialog
uk: Головний текст діалогового вікна сповіщення

en: The primary text of the title includes Pango markup.
uk: Головний текст заголовку включає розмітку Pango.

en: The radio action whose group this action belongs to.
uk: Дія-перемикач, групі якої належить ця дія.

en: The radio button whose group this widget belongs to.
uk: Кнопка-перемикач, чиїй групі належить цей віджет.

en: The radio menu item whose group this widget belongs to.
uk: Кнопка-перемикач, чиїй групі належить цей віджет.

en: The radio tool button whose group this button belongs to.
uk: Радіо-кнопка, чиїй групі належить цей віджет.

en: The representation being used for image data
uk: Представлення даних зображення

en: The representation being used for primary icon
uk: Представлення, що використовується для головного значка

en: The representation being used for secondary icon
uk: Представлення, що використовується для додаткового значка

en: The resolution for fonts on the screen
uk: Роздільна здатність шрифту на екрані

en: The resource path being displayed
uk: Показ шляху до ресурсу

en: The role of this button
uk: Роль цієї кнопки

en: The row number to attach the bottom of the child to
uk: Кількість рядків, що додається до нижнього краю вкладеного елемента

en: The row number to attach the top of a child widget to
uk: Кількість рядків, що додаються до верхнього краю вкладеного елемента

en: The row number to attach the top of the child to
uk: Кількість рядків, що додається до верхнього краю вкладеного елемента

en: The row number to attach the top side of a child widget to
uk: Кількість рядків, що додаються до верхівки підвіджета

en: The row to align the to the baseline when valign is GTK_ALIGN_BASELINE
uk: Рядок для вирівнювання з базовою лінією при значенні valign, що дорівнює GTK_ALIGN_BASELINE

en: The scaling factor of the window
uk: Коефіцієнт масштабування вікна

en: The screen where this status icon will be displayed
uk: Екран, на якому буде показано цю піктограму  зі статусом

en: The screen where this window will be displayed
uk: Екран, на якому буде виведено це вікно

en: The screen where this window will be displayed.
uk: Екран, на якому буде показано це вікно

en: The secondary text includes Pango markup.
uk: Головний текст заголовку включає розмітку Pango.

en: The secondary text of the message dialog
uk: Вторинний текст діалогового вікна сповіщення

en: The selected RGBA color
uk: Вибраний колір RGBA

en: The selected color
uk: Вибраний колір

en: The selected day (as a number between 1 and 31, or 0 to unselect the currently selected day)
uk: Вибраний день (число від 1 до 31, або 0 невизначеного для)

en: The selected month (as a number between 0 and 11)
uk: Вибраний місяць (число від 0 до 11)

en: The selected opacity value (0 fully transparent, 65535 fully opaque)
uk: Поточне значення непрозорості ("0" — абсолютно прозоре, "65535" — абсолютно непрозоре)

en: The selected year
uk: Вибраний рік

en: The selection mode
uk: Режим виділення

en: The sensitivity policy for the stepper that points to the adjustment's lower side
uk: Чутливість кроку, яка вказує на нижню сторону коригування

en: The sensitivity policy for the stepper that points to the adjustment's upper side
uk: Чутливість кроку, яка вказує на верхню сторону коригування

en: The size of icons in default toolbars.
uk: Розмір значків в типових панелях інструментів.

en: The size of the icon
uk: Розмір значка

en: The size of the recently used resources list
uk: Розмір списку ресурсів, що недавно використовувались

en: The sorting order of the items displayed
uk: Порядок сортування пунктів, що показано

en: The status of the print operation
uk: Статус операції друку

en: The step increment of the adjustment
uk: Величина кроку зміни регулятора

en: The stock ID of the stock icon to render
uk: Ідентифікатор вбудованої піктограми, для відтворення

en: The stock icon displayed in widgets representing this action.
uk: Вбудований піктограма, що показується у віджетах, які представляють цю дію.

en: The stock icon displayed on the item
uk: Вбудований значок

en: The string displayed in the child's menu entry
uk: Рядок, що показано у записі меню підпункту

en: The string displayed on the child's tab label
uk: Рядок, що показано в позначці вкладки дочірнього елемента

en: The string that represents this font
uk: Рядок який представляє цей шрифт

en: The style context to theme the icon appearance
uk: Стиль контексту для теми вигляду піктограм

en: The style of the widget, which contains information about how it will look (colors etc)
uk: Стиль віджета, що описує його зовнішній вигляд (кольори тощо)

en: The submenu attached to the menu item, or NULL if it has none
uk: Підменю, що приєднане до пункту меню, або NULL - якщо поле не має підменю

en: The subtitle to display
uk: Підзаголовок для показу

en: The surface to render
uk: Поверхня для показу зображення

en: The text
uk: Текст

en: The text for the child label
uk: Текст для дочірньої позначки

en: The text of the button includes XML markup. See pango_parse_markup()
uk: Текст кнопки містить XML-розмітку. Див. pango_parse_markup()

en: The text of the label
uk: Текст позначки

en: The text of the label includes XML markup. See pango_parse_markup()
uk: Текст позначки включає розмітку XML. Див. pango_parse_markup()

en: The text to display in order to demonstrate the selected font
uk: Текст для демонстрації вибраного шрифту

en: The text to display when prompting the user to lock
uk: Показ тексту за спроби заблокувати користувача

en: The text to display when prompting the user to unlock
uk: Показ тексту за спроби розблокувати користувача

en: The text to show at the top of the dialog
uk: Текст на вершині вікна

en: The time before hiding a submenu when the pointer is moving towards the submenu
uk: Затримка перед зникненням підменю, коли вказівник рухається по меню

en: The title of the assistant page
uk: Заголовок сторінки помічника

en: The title of the child page
uk: Заголовок дочірньої сторінки

en: The title of the color profile to use
uk: Заголовок вікна вибору профілю кольору

en: The title of the color selection dialog
uk: Заголовок вікна вибору кольору

en: The title of the file chooser dialog
uk: Заголовок вікна вибору файлів

en: The title of the file chooser dialog.
uk: Заголовок діалогового вікна вибору файла.

en: The title of the font chooser dialog
uk: Заголовок вікна вибору шрифту

en: The title of the window
uk: Заголовок вікна

en: The title of this tray icon
uk: Назва піктограми

en: The title to display
uk: Заголовок для показу

en: The toggle action to switch to the tweak page
uk: Увімкнути дію для перемикання сторінки коригування

en: The toggle button can be activated
uk: Кнопка-вимикач може бути активовано

en: The toggle state of the button
uk: Перемикнути стан кнопки

en: The tool that is currently used with this device
uk: Зараз інструмент використовується з цим пристроєм

en: The tooltip to display when prompting the user cannot obtain authorization
uk: Показ підказки за спроби неможливості одержати авторизацію

en: The tooltip to display when prompting the user to lock
uk: Показ підказки за спроби заблокувати користувача

en: The tooltip to display when prompting the user to unlock
uk: Показ підказки за спроби розблокувати користувача

en: The transient parent of the dialog
uk: Прозорий батьківський віджет діалогу

en: The translation domain used by gettext
uk: Домен перекладу, що використовується gettext

en: The tweak action
uk: Дія коригування

en: The type of accelerators
uk: Тип комбінацій клавіш

en: The type of animation used to transition
uk: Тип анімації, яку буде використано для переходу

en: The type of message
uk: Тип повідомлення

en: The type of operation that the file selector is performing
uk: Тип операції, яку виконує діалог вибору файлів

en: The type of shortcut that is represented
uk: Відповідний тип комбінації клавіш

en: The type of the assistant page
uk: Тип сторінки помічника

en: The type of the window
uk: Тип вікна

en: The unit in which distances can be measured in the context
uk: Одиниці у яких вимірюються відстані у контексті

en: The value
uk: Значення

en: The value of the adjustment
uk: Значення регулятора

en: The value of the id column for the active row
uk: Значення ідентифікатора стовпця для активного рядка

en: The value of the scale
uk: Значення масштабу

en: The value property of the currently active member of the group to which this action belongs.
uk: Значення властивості поточного активного члена групи, до якої належить дія.

en: The value returned by gtk_radio_action_get_current_value() when this action is the current action of its group.
uk: Значення, яке повертає gtk_radio_action_get_current_value() коли ця дія є поточною дією у групі.

en: The value type returned by GtkStyleContext
uk: GtkStyleContext повернуло тип значення

en: The version of the program
uk: Версія програми

en: The vertical alignment of the label
uk: Вертикальне вирівнювання позначки

en: The vertical alignment, from 0 (top) to 1 (bottom)
uk: Вертикальне вирівнювання, від 0 (вгору) до 1 (вниз)

en: The vertical text alignment, from 0 (top) to 1 (bottom).
uk: Вертикальне вирівнювання тексту, від 0 (вгору) до 1 (вниз)

en: The virtual root
uk: Віртуальний корінь

en: The virtual root (relative to the child model) for this filtermodel
uk: Віртуальний корінь (відносно дочірньої моделі) для цієї моделі фільтрування

en: The volume represented by the row
uk: Том, який показано рядком

en: The widget currently editing the edited cell
uk: Віджет зараз редагує редаговану комірку

en: The widget currently visible in the stack
uk: Віджет, який зараз показано у стосі

en: The widget referenced by this accessible.
uk: Віджет посилається цими доступностями.

en: The widget the menu is attached to
uk: Чи елемент має меню з позначкою

en: The widget to be activated when the label's mnemonic key is pressed
uk: Віджет, який буде активовано під час натиснення мнемонічної клавіші позначки

en: The widget to be monitored for accelerator changes
uk: Елемент керування, відповідний за зміну комбінації клавіш

en: The widget where the window is attached
uk: Віджет, до якого під'єднано вікно

en: The widget's window if it is realized
uk: Вікно віджету, яке реалізовано

en: The width at which the text is wrapped
uk: Ширина, на який текст загортається

en: The width of separators if wide-separators is TRUE
uk: Ширина елемента розділення, якщо увімкнені широкі розділювачі

en: The width of the empty border outside the containers children
uk: Ширина порожнього бордюру із зовнішньої сторони нащадків контейнера

en: The width of the layout
uk: Ширина розміщення

en: The width used for each item
uk: Ширина, що використовується для кожного елемента

en: The window gravity of the window
uk: Важливість вінка

en: The window of the socket the plug is embedded in
uk: Вікно сокету, у який вбудовано заглушку

en: The window which most recently had focus
uk: Вікно, яке отримало фокус найостаннішим

en: The x-align
uk: Вирівнювання за горизонталлю

en: The xpad
uk: Горизонтальне заповнення

en: The y-align
uk: Вирівнювання за вертикаллю

en: The ypad
uk: Вертикальне заповнення

en: Theme Name
uk: Назва теми

en: Theming engine name
uk: Назва рушія тем

en: Time after which the cursor stops blinking, in seconds
uk: Час, після якого курсор перестає блимати, у секундах

en: Time for a button/touch press to be considered a long press (in milliseconds)
uk: Час натискання на кнопку або екран, який буде вважатися довгим (у мілісекундах)

en: Timeout after which browse mode is disabled
uk: Інтервал часу після якого вимикається режим перегляду

en: Timeout before tooltip is shown
uk: Інтервал часу перед показом підказки

en: Timeout before tooltip is shown when browse mode is enabled
uk: Інтервал часу перед показом підказки, коли вмикається режим перегляду

en: Timestamp of current fontconfig configuration
uk: Часова позначка поточної конфігурації

en: Title
uk: Заголовок

en: Title Size Group
uk: Группа розмірів заголовка

en: Title of the print job
uk: Заголовок завдання друку

en: Title to appear in column header
uk: Заголовок стовпчика

en: Titlebar double-click action
uk: Дія подвійного клацання по заголовку

en: Titlebar middle-click action
uk: Дія клацання середньою кнопкою миші по заголовку

en: Titlebar right-click action
uk: Дія клацання правою кнопкою миші по заголовку

en: Toggle state
uk: Перемикнути стан

en: Tool
uk: Інструмент

en: Toolbar Icon Size
uk: Розмір значка на панелі інструментів

en: Toolbar Style
uk: Стиль панелі інструментів

en: Toolbar style
uk: Стиль панелі інструментів

en: Tooltip
uk: Підказка

en: Tooltip Column
uk: Стовпчик підказки

en: Tooltip Text
uk: Текст підказки

en: Tooltip browse mode timeout
uk: Час очікування режиму перегляду

en: Tooltip browse timeout
uk: Час очікування перегляду підказки

en: Tooltip markup
uk: Вміст підказки

en: Tooltip timeout
uk: Час очікування появи підказки

en: Top Attach
uk: Додавання згори

en: Top Margin
uk: Верхнє поле

en: Top Padding
uk: Доповнення згори

en: Top attachment
uk: Додавання згори

en: Track Print Status
uk: Контроль стану принтера

en: Track visited links
uk: Колір відвіданого гіперпосилання

en: Transient for Window
uk: Прозорий для вікна

en: Transition duration
uk: Тривалість переходу

en: Transition running
uk: Виконання переходу

en: Transition type
uk: Тип переходу

en: Transitions enabled
uk: Переходи увімкнені

en: Translation Domain
uk: Домен перекладу

en: Tree line pattern
uk: Штрих лінії вкладення

en: Tree line width
uk: Ширина лінії рівня вкладення

en: TreeMenu model
uk: Модель TreeMenu

en: TreeMenu root row
uk: Кореневий рядок TreeMenu

en: TreeModel column containing the column span values
uk: Стовпчик TreeModel, що містить значення інтервалу стовпчиків

en: TreeModel column containing the row span values
uk: Стовпчик TreeModel, що містить значення інтервалу рядків

en: TreeModelSort Model
uk: Модель TreeModelSort

en: TreeView Model
uk: Модель TreeView

en: Trough Border
uk: Границя напрямної

en: Trough Under Steppers
uk: Жолоб під степерами

en: Truncate multiline
uk: Обрізати багаторядні

en: Type hint
uk: Вказівка типу

en: Type of bevel around toolbar buttons
uk: Тип фаски навколо кнопок пенала

en: Type of subpixel antialiasing; none, rgb, bgr, vrgb, vbgr
uk: Тип субпіксельного згладжування; немає(none), rgb, bgr, vrgb, vbgr

en: Underline
uk: Підкреслення

en: Underline RGBA
uk: Підкреслювання RGBA

en: Underline RGBA set
uk: Встановлення підкреслювання RGBA

en: Underline set
uk: Встановлення підкреслення

en: Unique ID
uk: Унікальний ід.

en: Unique identifier for the window to be used when restoring a session
uk: Унікальний ідентифікатор вікна, що використовується при відновленні сеансу

en: Unique startup identifier for the window used by startup-notification
uk: Унікальний початковий ідентифікатор вікна, що використовується startup-notification

en: Unit
uk: Одиниця

en: Unlock Text
uk: Текст розблокування

en: Unlock Tooltip
uk: Підказка розблокування

en: Unvisited Link Color
uk: Колір не відвіданого гіперпосилання

en: Update Policy
uk: Правило оновлення

en: Upper stepper sensitivity
uk: Верхня чутливість кроку

en: Urgent
uk: Терміново

en: Use Action Appearance
uk: Використовувати властивості вигляду дії

en: Use Fallback
uk: Використовувати запас

en: Use Header Bar
uk: Використання панелі заголовка

en: Use Header Bar for actions.
uk: Використання панелі заголовка для дій.

en: Use Markup
uk: Використовувати розмітку

en: Use Markup in secondary
uk: Використовувати розмітку у вторинному

en: Use OpenGL ES
uk: Використовувати OpenGL ES

en: Use Preview Label
uk: Використовувати позначку попереднього перегляду

en: Use a popover
uk: Використовувати контекстний віджет

en: Use a popover instead of a menu
uk: Використовувати контекстний віджет замість меню

en: Use alpha
uk: Використовувати прозорість

en: Use font in label
uk: Використати шрифт у позначці

en: Use full page
uk: Використовувати всю сторінку

en: Use markup
uk: Використовувати розмітку

en: Use size in label
uk: Використовувати розмір у позначці

en: Use stock
uk: Використовувати влаштоване

en: Use symbolic icons
uk: Використовувати символічні піктограми

en: Use underline
uk: Використовувати підкреслення

en: Value
uk: Значення

en: Value Position
uk: Положення значення

en: Value of the option
uk: Значення самого параметра

en: Value of the progress bar
uk: Значення індикатора поступу

en: Value spacing
uk: Відступ значення

en: Value type
uk: Тип значення

en: Vendor ID
uk: Ід. виробника

en: Vertical Adjustment
uk: Вертикальне вирівнювання

en: Vertical Alignment
uk: Вертикальне вирівнювання

en: Vertical Expand
uk: Вертикальне розширення

en: Vertical Expand Set
uk: Вказати вертикальне розширення

en: Vertical Offset
uk: Вертикальний зсув

en: Vertical Padding
uk: Вертикальний доповнення

en: Vertical Scroll Arrow Length
uk: Довжина стрілки вертикальної прокрутки

en: Vertical Scrollable Policy
uk: Політика вертикальної прокрутки

en: Vertical Scrollbar Policy
uk: Правило вертикальної прокрутки

en: Vertical Separator Width
uk: Вертикальний інтервал між комірками

en: Vertical adjustment
uk: Вертикальне вирівнювання

en: Vertical adjustment that is shared between the scrollable widget and its controller
uk: Вертикальне коригування, яке спільне між віджетом з прокруткою та його контролером

en: Vertical alignment
uk: Вертикальне вирівнювання

en: Vertical alignment for child
uk: Вертикальне вирівнювання вкладеного елемента

en: Vertical options
uk: Вертикальні параметри

en: Vertical padding
uk: Вертикальний відступ

en: Vertical position of child in available space. 0.0 is top aligned, 1.0 is bottom aligned
uk: Вертикальне положення вкладеного елемента в доступному просторі. 0.0 — вирівняно по верхньому краю, 1.0 — вирівняно по нижньому краю

en: Vertical scale
uk: Вертикальний масштаб

en: Vertical separation
uk: Вертикальне відокремлення

en: Vertical space between cells.  Must be an even number
uk: Вертикальний інтервал між комірками. Має бути парним числом.

en: Vertical spacing
uk: Вертикальний інтервал

en: Vertically homogeneous
uk: Вертикально однорідний

en: Vertically homogeneous sizing
uk: Однорідний за розміром вертикально

en: View
uk: Перегляд

en: View Name
uk: Назва перегляду

en: View allows user to search through columns interactively
uk: Перегляд дозволяє користувачу виконувати пошук у стовпчиках в інтерактивному режимі

en: View has expanders
uk: Віджет містить розширювачі

en: View is reorderable
uk: Перегляд можна перегрупувати

en: Visibility
uk: Видимість

en: Visible
uk: Видима

en: Visible Focus
uk: Видимий фокус

en: Visible Window
uk: Видиме вікно

en: Visible child
uk: Видимий дочірній елемент

en: Visible submenu
uk: Видиме підменю

en: Visible when horizontal
uk: Видимий при горизонтальному розташуванні

en: Visible when overflown
uk: Видимий при переповненні

en: Visible when vertical
uk: Видимий при вертикальному розташуванні

en: Visited
uk: Відвіданий

en: Visited Link Color
uk: Колір відвіданого гіперпосилання

en: Volume represented by the row
uk: Том, який показано рядком

en: Warning color
uk: Колір попередження

en: Warning color for symbolic icons
uk: Колір попередження для символічних піктограм

en: Website URL
uk: URL веб-сторінка

en: Website label
uk: Ярлик веб-сайту

en: What degree of hinting to use; hintnone, hintslight, hintmedium, or hintfull
uk: Який ступінь уточнення використовувати; без уточнення(none), невелике(slight), середнє(medium), або повне(full)

en: When TRUE, empty menu proxies for this action are hidden.
uk: Якщо встановлено, тоді порожні проксі-елементи меню для цієї дії будуть приховані.

en: When TRUE, keyboard navigation and other errors will cause a beep
uk: При значенні TRUE, навігація клавішами та інші помилки генерують звуковий сигнал

en: When TRUE, there are no motion notify events delivered on this screen
uk: При значенні TRUE, події сповіщення про рух не доставляються на цей екран

en: When TRUE, there are only cursor keys available to navigate widgets
uk: При значенні TRUE, для навігації по віджету доступні лише клавіші керування курсором

en: When TRUE, toolitem proxies for this action are represented in the toolbar overflow menu.
uk: Якщо встановлено, тоді проксі-елементи меню для цієї дії будуть перекривати меню на панелі інструментів.

en: When scrolling, always show both arrows.
uk: При прокручуванні, завжди показувати обидві стрілки.

en: When the horizontal scrollbar is displayed
uk: Коли показано горизонтальну панель прокрутки

en: When the menu is a submenu, position it this number of pixels offset horizontally
uk: Коли меню являє собою підменю, його позиція по горизонталі зсувається на вказану кількість точок

en: When the menu is a submenu, position it this number of pixels offset vertically
uk: Коли меню являє собою підменю, його позиція по вертикалі зсувається на вказану кількість точок

en: When the vertical scrollbar is displayed
uk: Коли показано вертикальну панель прокрутки

en: Where the contents are located with respect to the scrollbars.
uk: Чи розташовувати вміст у відповідності зі смугами гортання.

en: Where the contents of scrolled windows are located with respect to the scrollbars, if not overridden by the scrolled window's own placement.
uk: Як буде розміщено вміст вікон, що прокручуються відносно смуг прокрутки, якщо не буде перевизначено власним розміщенням вікна, що прокручується.

en: Whether "window-placement" should be used to determine the location of the contents with respect to the scrollbars.
uk: Чи слід використовувати "window-placement" для визначення розташування змісту відносно смуг прокрутки.

en: Whether 'focus rectangles' should be hidden until the user starts to use the keyboard.
uk: Чи слід «фокус прямокутників» ховати, поки користувач не почне використовувати клавіатуру.

en: Whether GTK+ remembers recent files
uk: Чи GTK+ зберігає журнал недавніх файлів

en: Whether Tab will result in a tab character being entered
uk: Чи натискання Tab призводить до вводу символу табуляції

en: Whether a depth buffer is allocated
uk: Чи розміщати у пам'яті буфер глибини

en: Whether a file chooser in save mode will present an overwrite confirmation dialog if necessary.
uk: Чи селектор файлів у режимі збереження буде виводити діалогове вікно з попередженням про перезапис, якщо користувач вибрав наявний файл.

en: Whether a file chooser not in open mode will offer the user to create new folders.
uk: Чи селектор файлів у режимі відкривання файлів матиме функцію створення нових тек.

en: Whether a middle click on a mouse should paste the 'PRIMARY' clipboard content at the cursor location.
uk: Чи використовується середня кнопка миші для вставляння вмісту з основного буфера обміну у поточне розміщення курсора.

en: Whether a palette should be used
uk: Чи повинна використовуватися палітра

en: Whether a primary click on the trough should warp the slider into position
uk: Чи переносить повзунок у позицію клацання основної кнопки

en: Whether a spin button should wrap upon reaching its limits
uk: Чи буде лічильник переходити до протилежного кінця шкали під час досягнення максимальних значень

en: Whether a stencil buffer is allocated
uk: Чи розміщати у пам'яті буфер шаблонів

en: Whether a subtitle has been set
uk: Чи був встановлений підзаголовок

en: Whether activatable icons should prelight when hovered
uk: Чи виділяти кольором активний значок при наведені вказівника миші

en: Whether all required fields on the page have been filled out
uk: Чи були заповнені всі обов'язкові поля на сторінці

en: Whether alpha should be shown
uk: Чи слід показувати альфу

en: Whether an icon has been set
uk: Чи було встановлено піктограму

en: Whether builtin GTK+ dialogs should use a header bar instead of an action area.
uk: Чи мають вбудовані діалогові вікна GTK+ використовувати панель заголовка замість області дій.

en: Whether buttons in dialogs should use the alternative button order
uk: Чи повинен використовуватись альтернативний порядок кнопок у діалогах

en: Whether cell should align with adjacent rows
uk: Чи слід комірки вирівнювати з сусідніми рядками

en: Whether cells should be the same size in all rows
uk: Чи слід комірками мати однаковий розмір у всіх рядках

en: Whether combo box has an entry
uk: Чи спадний список має запис

en: Whether default toolbars have text only, text and icons, icons only, etc.
uk: Чи матимуть пенали, початково, лише текст, текст і значки, лише значки тощо.

en: Whether dropdowns should have a tearoff menu item
uk: Чи повинні розкривні елементи мати лінію відриву

en: Whether dropdowns should look like lists rather than menus
uk: Чи повинне розкривне поле зі списком повинно виглядати як список, а не як меню

en: Whether entered text overwrites existing contents
uk: Чи текст, що вводиться заміщує наявний

en: Whether erroneous values are automatically changed to a spin button's nearest step increment
uk: Чи будуть недозволені значення автоматично замінятися на найближче дозволене значення

en: Whether extra space given to the child should be allocated to the child or used as padding
uk: Чи повинен додатковий простір, відданий вкладеному елемента, розподілятись всередині цього елемента(fill), або ж використовуватись для доповнення (padding).

en: Whether focus rectangles are currently visible in this window
uk: Чи фокус прямокутника наразі є видимим у цьому вікні

en: Whether font fallback is enabled.
uk: Чи увімкнено резервний шрифт.

en: Whether grid lines should be drawn in the tree view
uk: Чи слід показувати лінії ґраток у віджеті

en: Whether gtk_widget_show_all() should not affect this widget
uk: Чи функція gtk_widget_show_all() не повинна впливати на віджет

en: Whether images should be shown in menus
uk: Чи потрібно показувати зображення у меню

en: Whether images should be shown on buttons
uk: Чи показувати у меню зображення

en: Whether labels should have mnemonics
uk: Чи повинні позначки мати мнемоніку

en: Whether left and right margins accumulate.
uk: Чи акумулюються ліве та праве поля.

en: Whether menu accelerators can be changed by pressing a key over the menu item
uk: Чи можна змінити комбінацію клавіш меню натисненням клавіші на елементі меню

en: Whether menu items should have accelerators
uk: Чи повинні додаватись до меню комбінації клавіш

en: Whether mnemonics are currently visible in this window
uk: Чи мнемоніка наразі є видимою у цьому вікні

en: Whether mnemonics should be automatically shown and hidden when the user presses the mnemonic activator.
uk: Чи потрібно автоматично показувати та приховувати мнемоніку, коли користувач натискає на активатор мнемоніки.

en: Whether new text overwrites existing text
uk: Чи текст, що вводиться заміщує наявний

en: Whether non-numeric characters should be ignored
uk: Чи будуть припускатись не цифрові символи

en: Whether or not the size should smoothly change when changing between differently sized children
uk: Визначає, чи повинен розмір змінюватися плавно при перемиканні між дочірніми елементами різних розмірів

en: Whether or not the transition is currently running
uk: Чи виконується перехід цієї миті

en: Whether password entries will show a warning when Caps Lock is on
uk: Чи показувати попередження про введення у верхньому регістрі у діалозі вводу пароля

en: Whether rows should be expanded/collapsed when the pointer moves over them
uk: Чи повинні рядки розгортатись/згортатись при переміщенні над ними вказівника

en: Whether selected font size is shown in the label
uk: Чи показується розмір вибраного шрифту у позначці

en: Whether separators have configurable width and should be drawn using a box instead of a line
uk: Чи ширина елементів розділення може налаштовуватись, та вони показуються у вигляді прямокутника замість лінії

en: Whether show/hide transitions are enabled or not
uk: Чи увімкнені переходи «показати/приховати».

en: Whether spacers are vertical lines or just blank
uk: Проміжки мають бути порожніми чи у вигляді вертикальних ліній

en: Whether tabs should be shown
uk: Чи слід потрібно показувати вкладки

en: Whether tearoff menu items should be added to menus
uk: Чи повинні додаватись до меню елементи відривання

en: Whether the GtkGLArea renders on each redraw
uk: Чи обробляється GtkGLArea при кожній події перемальовування

en: Whether the action group is enabled.
uk: Чи буде група дій ввімкненою.

en: Whether the action group is visible.
uk: Чи буде група дій видимою.

en: Whether the action is considered important. When TRUE, toolitem proxies for this action show text in GTK_TOOLBAR_BOTH_HORIZ mode.
uk: Чи вважається ця дія важливою. Якщо встановлено, тоді проксі-елементи панелі для цієї дії будуть показувати текст в режимі GTK_TOOLBAR_BOTH_HORIZ.

en: Whether the action is enabled.
uk: Чи буде дія увімкнена.

en: Whether the action is visible.
uk: Чи буде дія видимою.

en: Whether the application has a selection
uk: Чи програма має функцію вибору

en: Whether the application prefers to have a dark theme.
uk: Чи програма віддає перевагу темним темам.

en: Whether the application supplied widget for custom previews should be shown.
uk: Чи буде показуватись віджет, що надається програмою, для власного попереднього перегляду.

en: Whether the application will paint directly on the widget
uk: Чи буде додаток малювати просто у віджеті

en: Whether the assistant adds padding around the page
uk: Визначає, чи додає помічник фаски навколо сторінки

en: Whether the background color fills the entire line height or only the height of the tagged characters
uk: Чи буде колір тла застосовано на всю висоту, чи лише на висоту символів, відзначених тегами.

en: Whether the border should be shown
uk: Чи слід показувати рамку

en: Whether the buffer has some text currently selected
uk: Чи у поточному буфер виділено якийсь текст

en: Whether the cell background color is set
uk: Чи встановлено колір тла комірки

en: Whether the cell expands
uk: Чи комірки розширюються

en: Whether the cell renderer is currently in editing mode
uk: Чи відтворення комірки зараз у режимі редагування

en: Whether the child is revealed and the animation target reached
uk: Чи відкритий дочірній елемент й чи виконано анімацію

en: Whether the child should receive extra space when the parent grows
uk: Чи всі вкладені елементи повинні отримувати додатковий простір, під нас збільшення батьківського віджета

en: Whether the child's tab should fill the allocated area
uk: Чи слід підвкладкам заповнювати виділену ділянку

en: Whether the child_displacement_x/_y properties should also affect the focus rectangle
uk: Чи повинні властивості child_displacement_x/_y також впливати на прямокутник фокусу

en: Whether the children should all be the same size
uk: Чи всі вкладені елементи повинні мати однаковий розмір

en: Whether the color buffer has an alpha component
uk: Чи має буфер кольору компонент прозорості

en: Whether the color selector should allow setting opacity
uk: Чи повинен вибір кольору дозволяти встановити прозорість

en: Whether the column can be reordered around the headers
uk: Чи можна переносити стовпчик в інше місце

en: Whether the combo box draws a frame around the child
uk: Чи повинне розкривне поле зі списком мати рамку навколо дочірнього елемента

en: Whether the combo's dropdown is shown
uk: Чи показувати спадний список

en: Whether the combobox should include an item that triggers a GtkAppChooserDialog
uk: Чи спадному списку слід враховувати пункт GtkAppChooserDialog

en: Whether the combobox should show the default application on top
uk: Чи списку слід показувати типові програми зверху

en: Whether the common prefix should be inserted automatically
uk: Чи повинен загальний префікс підставлятись автоматично

en: Whether the completions should be shown in a popup window
uk: Чи слід показувати завершення в контекстному меню

en: Whether the container should reveal the child
uk: Чи може контейнер відкривати дочірній елемент

en: Whether the context menus of entries and text views should offer to change the input method
uk: Чи у контекстних меню елементів та текстових віджетів пропонувати пункт зміни методу вводу

en: Whether the context menus of entries and text views should offer to insert control characters
uk: Чи у контекстному меню елементів та текстових віджетів пропонувати пункт вставки контрольного символу Унікод

en: Whether the context uses OpenGL or OpenGL ES
uk: Визначає, що використовується контекстом, OpenGL або OpenGL ES

en: Whether the current value is displayed as a string next to the slider
uk: Чи буде теперішнє значення показу як рядка за повзунком

en: Whether the cursor should blink
uk: Чи має курсор блимати

en: Whether the decoration-layout property has been set
uk: Чи було встановлено властивість decoration-layout

en: Whether the device has a cursor
uk: Чи має пристрій курсор

en: Whether the dialog is currently visible
uk: Чи цей діалог видимий зараз

en: Whether the dialog supports selection
uk: Чи діалогове вікно підтримує вибір

en: Whether the direction of the sort indicators in list and tree views is inverted compared to the default (where down means ascending)
uk: Чи інвертується напрямок індикаторів сортування при показі списку та дерева, у порівнянні до типового напрямку.(коли напрямок вниз означає зростання)

en: Whether the dropdown button is sensitive when the model is empty
uk: Чи повинна кнопка розкривного списку може захоплювати фокус вводу коли модель порожня

en: Whether the entry contents can be edited
uk: Чи можна бути змінений вміст поля

en: Whether the event box is visible, as opposed to invisible and only used to trap events.
uk: Чи є контейнер подій видимим, на відміну до невидимих та використовується лише для слідкування за подіями.

en: Whether the event-trapping window of the eventbox is above the window of the child widget as opposed to below it.
uk: Чи вікно слідкування за подіями відповідного елемента керування знаходиться над вікном вкладеного віджету, або ж знизу.

en: Whether the expander has been opened to reveal the child widget
uk: Чи розширювач був відкритий для показу вкладеного елемента

en: Whether the expander will resize the toplevel window upon expanding and collapsing
uk: Чи розширення змінить розмір вікна верхнього рівня при розгортанні й згортанні

en: Whether the gesture handles only touch events
uk: Чи обробляє жест лише події натискань

en: Whether the gesture is exclusive
uk: Чи є жест унікальним

en: Whether the group has been collapsed and items are hidden
uk: Чи групи згорнуто і пункти сховано

en: Whether the header can be clicked
uk: Чи чутливий заголовок до натискань

en: Whether the hidden files and folders should be displayed
uk: Чи показувати приховані файли та теки

en: Whether the icon-size property has been set
uk: Чи встановлено властивість розміру значка

en: Whether the image will always be shown
uk: Чи показувати значок у меню

en: Whether the input focus is within this GtkWindow
uk: Чи фокус вводу в цьому об'єкті GtkWindow

en: Whether the invisible character has been set
uk: Чи невидимі символи вказано

en: Whether the item group should be the only expanded at a given time
uk: Чи має група елементів розширюватися лише певного часу

en: Whether the item group should receive extra space when the palette grows
uk: Чи має збільшуватись простір групи елементів при збільшенні панелі

en: Whether the item should be the same size as other homogeneous items
uk: Чи всі нащадки мають мати однаковий розмір

en: Whether the item should fill the available space
uk: Чи повинен елемент заповнювати весь доступний простір

en: Whether the item should receive extra space when the group grows
uk: Чи розширюється елемент при збільшенні розміру групи

en: Whether the item should receive extra space when the toolbar grows
uk: Чи елементи повинні отримувати додатковий простір, при збільшенні панелі інструментів

en: Whether the item should start a new row
uk: Чи має елемент створювати новий рядок

en: Whether the items pointing to unavailable resources should be displayed
uk: Чи показувати елементи, що вказують на недоступні ресурси

en: Whether the items should be displayed with a number
uk: Чи слід показувати номери з пункти

en: Whether the label is drawn in the selected font
uk: Чи має позначка показуватись вибраним шрифтом

en: Whether the label is drawn with the selected font size
uk: Чи має позначка показуватись шрифтом визначеного розміру

en: Whether the label is in single line mode
uk: Чи знаходиться рядок у режимі одного рядка

en: Whether the label text can be selected with the mouse
uk: Чи може текст позначки бути виділений використовуючи мишу

en: Whether the label widget should fill all available horizontal space
uk: Чи слід віджету міток заповнювати ввесь доступний горизонтальний простір

en: Whether the mark has left gravity
uk: Чи позначка притягується ліворуч

en: Whether the menu has a tearoff item
uk: Чи меню має відривний пункт

en: Whether the menu is a parent
uk: Визначає, чи є меню батьківським елементом

en: Whether the menu item is checked
uk: Чи елемент меню ввімкнений

en: Whether the menu item looks like a radio menu item
uk: Чи пункт меню показано як пункт меню-перемикача

en: Whether the paned should have a prominent handle
uk: Чи має панель містити помітний елемент керування

en: Whether the plug is embedded
uk: Чи модуль вбудовано

en: Whether the popover is modal
uk: Чи контекстний віджет є модальним

en: Whether the popup's width should be a fixed width matching the allocated width of the combo box
uk: Чи слід ширині контекстного меню бути незмінною відносно ширини спадного списку

en: Whether the preview text entry is shown or not
uk: Чи попередній перегляд текстового запису показується, чи ні

en: Whether the primary icon is activatable
uk: Чи активний головний значок

en: Whether the primary icon is sensitive
uk: Чи чутливий головний значок

en: Whether the private items should be displayed
uk: Чи показувати приватні елементи

en: Whether the progress is shown as text.
uk: Чи показувати поступ як текст

en: Whether the proxies for this action look like radio action proxies
uk: Чи повинні проксі для цих дій виглядати як проксі радіо-дії

en: Whether the rendered pixbuf should be colorized according to the state
uk: Чи відтворений pixbuf слід фарбувати відповідно до стану

en: Whether the row represents a network location
uk: Чи показує рядок місце у мережі

en: Whether the scale has an origin
uk: Чи шкала має походження

en: Whether the screensaver is active
uk: Чи активний зберігач екрана

en: Whether the search mode is on and the search bar shown
uk: Чи увімкнено режим пошуку й чи відкрита панель пошуку

en: Whether the secondary icon is activatable
uk: Чи активний додатковий значок

en: Whether the secondary icon is sensitive
uk: Чи чутливий додатковий значок

en: Whether the selected file(s) should be limited to local file: URLs
uk: Чи виділення файлу(ів) повинно обмежуватись локальними файлами: URL

en: Whether the selected font style is shown in the label
uk: Чи показується стиль вибраного шрифту у позначці

en: Whether the selected resource(s) should be limited to local file: URIs
uk: Чи виділення ресурс(ів) повинно обмежуватись локальними файлами: URI

en: Whether the selection should follow the pointer
uk: Чи повинно виділення слідувати за вказівником

en: Whether the separator is drawn, or just blank
uk: Чи малюється розділювач, або вставляється інтервал

en: Whether the sidebar includes a builtin shortcut for recent files
uk: Визначає, чи містить бічна панель вбудований пункт для нещодавно використаних файлів

en: Whether the sidebar includes a builtin shortcut to a 'Connect to server' dialog
uk: Чи має бічна панель містити вбудований пункт діалогового вікна «З'єднатися із сервером»

en: Whether the sidebar includes a builtin shortcut to manually enter a location
uk: Чи містить бічна панель вбудований пункт введення адреси вручну

en: Whether the sidebar includes a builtin shortcut to the Desktop folder
uk: Чи повинна бічна панель містити вбудований пункт теки стільниці

en: Whether the sidebar includes a builtin shortcut to the Trash location
uk: Чи містить бічна панель вбудований пункт теки «Смітник»

en: Whether the sidebar includes an item to show external locations
uk: Чи містить бічна панель вбудований пункт зовнішніх місць

en: Whether the sidebar includes an item to show starred files
uk: Чи включає бічна панель елемент для показу позначених зірками файлів

en: Whether the sidebar only includes local files
uk: Чи додавати на бічну панель лише локальні файли

en: Whether the spin button should update always, or only when the value is legal
uk: Чи має лічильник поновлюватися постійно, або якщо значення є допустимим

en: Whether the spinner is active
uk: Чи активна вертушка

en: Whether the spinner is active (ie. shown) in the cell
uk: Чи активна вертушка (тобто показується) у комірці

en: Whether the status icon is embedded
uk: Чи піктограма стану вбудована

en: Whether the status icon is visible
uk: Чи піктограма стану видима

en: Whether the swatch is selectable
uk: Чи можна вибирати зразки

en: Whether the swatch should offer customization
uk: Визначає, чи може зразок бути налаштовуваним

en: Whether the switch is on or off
uk: Чи перемикач увімкнений, чи вимкнений

en: Whether the tab is detachable
uk: Чи можуть вкладки відриватись

en: Whether the tab is reorderable by user action
uk: Чи може користувач впорядковувати вкладку

en: Whether the text can be modified by the user
uk: Чи може текст змінюватись користувачем

en: Whether the toggle action should be active
uk: Чи слід увімкнути перемикання

en: Whether the toolbar item is considered important. When TRUE, toolbar buttons show text in GTK_TOOLBAR_BOTH_HORIZ mode
uk: Чи вважається панель інструментів важливою. Якщо встановлено, кнопки панелі інструментів показують текст у GTK_TOOLBAR_BOTH_HORIZ режимі

en: Whether the toolbar item is visible when the toolbar is in a horizontal orientation.
uk: Чи буде елемент панелі інструментів видимий при горизонтальному розташуванні панелі інструментів.

en: Whether the toolbar item is visible when the toolbar is in a vertical orientation.
uk: Чи буде елемент панелі інструментів видимий при вертикальному розташуванні панелі інструментів.

en: Whether the toplevel is the current active window
uk: Чи вікно найвищого рівня є поточним активним вікном

en: Whether the view is fetching networks
uk: Чи показувати отримання даних мереж

en: Whether the view is loading locations
uk: Чи показувати завантажувані місця

en: Whether the widget can accept the input focus
uk: Чи може віджет мати фокус вводу

en: Whether the widget can be the default widget
uk: Чим може віджет бути "типовим елементом"

en: Whether the widget has the input focus
uk: Чи має віджет фокус вводу

en: Whether the widget is double buffered
uk: Чи віджет у буфері двічі

en: Whether the widget is part of a composite widget
uk: Чи є елемент керування частиною складеного елемента керування

en: Whether the widget is the default widget
uk: Чи віджет є "типовим елементом"

en: Whether the widget is the focus widget within the toplevel
uk: Чи є віджет віджетом фокусу на найвищому рівні

en: Whether the widget is visible
uk: Чи віджет видимий

en: Whether the widget responds to input
uk: Чи буде віджет використовувати ввід

en: Whether the widget should grab focus when it is clicked with the mouse
uk: Чи має віджет захоплювати фокус при клацанні на ньому мишею

en: Whether the widget should show all applications
uk: Чи віджету слід показувати всі програми

en: Whether the widget should show fallback applications
uk: Чи віджету слід показувати запасні програми

en: Whether the widget should show other applications
uk: Чи віджету слід показувати інші програми

en: Whether the widget should show recommended applications
uk: Чи віджету слід показувати рекомендовані програми

en: Whether the widget should show the default application
uk: Чи віджету слід показувати типові програми

en: Whether the window frame should have a close button
uk: Чи кадр вікна повинен мати кнопку закривання

en: Whether the window is maximized
uk: Чи вікно розгорнуте

en: Whether the window should be decorated by the window manager
uk: Чи вікно повинно бути прикрашене менеджером вікон

en: Whether there is a visible cursor following device motion
uk: Чи видимий курсор при русі пристрою

en: Whether there should be a tooltip on the item
uk: Чи слід показувати підказка на пункті

en: Whether there should be an icon near the item
uk: Чи має бути значок поблизу елемента

en: Whether this link has been visited.
uk: Чи це посилання було відвідано.

en: Whether this page needs attention
uk: Чи потребує ця сторінка уваги

en: Whether this row can be activated
uk: Чи можна активувати цей рядок

en: Whether this row can be selected
uk: Чи можна позначати цей рядок

en: Whether this tag affects background height
uk: Чи впливає цей тег на висоту тла

en: Whether this tag affects font fallback
uk: Чи впливає цей теґ на резервний шрифт

en: Whether this tag affects font features
uk: Визначає, чи впливає цей теґ на параметри шрифту

en: Whether this tag affects indentation
uk: Чи цей тег впливає на відступи

en: Whether this tag affects letter spacing
uk: Чи впливає цей теґ на відстань між літерами

en: Whether this tag affects line wrap mode
uk: Чи цей тег впливає на режим переносу

en: Whether this tag affects paragraph justification
uk: Чи цей тег впливає на вирівнювання абзаців

en: Whether this tag affects strikethrough
uk: Чи впливає цей тег на перекреслення

en: Whether this tag affects strikethrough color
uk: Чи впливає цей теґ на колір закреслювання

en: Whether this tag affects tabs
uk: Чи цей тег впливає на табуляції

en: Whether this tag affects text editability
uk: Чи впливає цей тег на можливість редагування тексту

en: Whether this tag affects text visibility
uk: Чи цей тег впливає на видимість тексту

en: Whether this tag affects the alignment mode
uk: Чи впливає цей тег на режим вирівнювання

en: Whether this tag affects the background color
uk: Чи впливає цей тег на колір тла

en: Whether this tag affects the ellipsize mode
uk: Чи впливає цей тег на режим зсуву

en: Whether this tag affects the font family
uk: Чи впливає цей тег на гарнітуру шрифту

en: Whether this tag affects the font size
uk: Чи впливає цей тег на розмір шрифту

en: Whether this tag affects the font stretch
uk: Чи впливає цей тег на ширину шрифту

en: Whether this tag affects the font style
uk: Чи впливає цей тег на стиль шрифту

en: Whether this tag affects the font variant
uk: Чи впливає цей тег на варіант шрифту

en: Whether this tag affects the font weight
uk: Чи впливає цей тег на жирність шрифту

en: Whether this tag affects the foreground color
uk: Чи впливатиме цей тег на колір переднього плану

en: Whether this tag affects the language the text is rendered as
uk: Чи ця мітка впливає на мову відтвореного тексту

en: Whether this tag affects the left margin
uk: Чи цей тег впливає на ліву межу

en: Whether this tag affects the number of pixels above lines
uk: Чи впливає цей тег на кількість точок над рядками

en: Whether this tag affects the number of pixels between wrapped lines
uk: Чи впливає цей тег на кількість точок між перенесеними рядками

en: Whether this tag affects the paragraph background color
uk: Чи впливає цей тег на колір тла абзацу

en: Whether this tag affects the right margin
uk: Чи цей тег впливає на праву межу

en: Whether this tag affects the rise
uk: Чи впливає цей тег на зсув

en: Whether this tag affects underlining
uk: Чи впливає цей тег на підкреслення

en: Whether this tag affects underlining color
uk: Чи впливає цей теґ на колір підкреслювання

en: Whether this tag scales the font size by a factor
uk: Чи впливає масштабує цей тег розмір шрифту на коефіцієнт

en: Whether this text is hidden.
uk: Чи є текст прихованим.

en: Whether this tray icon has a tooltip
uk: Чи має цей значок панелі сповіщень контекстну підказку

en: Whether this widget has a tooltip
uk: Чи цей віджет має підказку

en: Whether to activate the default widget (such as the default button in a dialog) when Enter is pressed
uk: Чи активувати початковий активний віджет (наприклад, початкова активна кнопка в діалозі), коли натиснута клавіша Enter

en: Whether to allow multiple files to be selected
uk: Чи дозволяти виділення багатьох файлів

en: Whether to allow multiple items to be selected
uk: Чи дозволяти виділення багатьох елементів

en: Whether to antialias Xft fonts; 0=no, 1=yes, -1=default
uk: Чи потрібно згладжувати Xft шрифти; 0=ні, 1=так, -1=типово

en: Whether to center the contents
uk: Чи центрувати вміст

en: Whether to display a fill level indicator graphics on trough.
uk: Чи показувати індикатор рівня заповнення графіки у жолобі

en: Whether to display a stock label with the name of the previewed file.
uk: Чи слід показувати вбудовану позначку з назвою файла попереднього перегляду.

en: Whether to display an "inconsistent" state
uk: Чи показувати "нечутливий" стан

en: Whether to display the column
uk: Чи показувати стовпчик

en: Whether to draw the focus indicator inside widgets
uk: Чи показувати індикатор фокусу у віджетах

en: Whether to draw trough for full length of range or exclude the steppers and spacing
uk: Чи виводити жолоб на всю довжину діапазону або ж враховуючи степер та відступи

en: Whether to emit ::populate-popup for popups that are not menus
uk: Чи слід надсилати сигнал ::populate-popup для контекстних вікон, які не є меню

en: Whether to emit ::populate-popup for touch popups
uk: Чи надсилати сигнал ::populate-popup для сенсорних контекстних вікон

en: Whether to enable selection of multiple items by dragging the mouse pointer
uk: Чи дозволяти виділення кількох елементів перетягуванням вказівника миші

en: Whether to enable toolkit-wide animations.
uk: Чи вмикати анімацію у бібліотеці.

en: Whether to expand the child's tab
uk: Чи розгортати підвкладки

en: Whether to force cells to be drawn in a sensitive state
uk: Чи змусити малювати комірки в чутливому стані

en: Whether to give the color an alpha value
uk: Чи надавати надавати кольору прозорості

en: Whether to hint Xft fonts; 0=no, 1=yes, -1=default
uk: Чи потрібно уточнювати Xft шрифти; 0=ні, 1=так, -1=типово

en: Whether to include a standard close button
uk: Чи потрібно додавати стандартну кнопку закривання

en: Whether to keep all text in a single paragraph
uk: Чи утримувати ввесь текст в одному абзаці

en: Whether to play any event sounds at all
uk: Чи взагалі відтворювати будь-який звук

en: Whether to play event sounds as feedback to user input
uk: Чи буде відтворювати звукові події при вводі

en: Whether to prefer the icon over text
uk: Чи слід надавати перевагу піктограмам замість тексту

en: Whether to request enough space for every row in the model
uk: Чи достатньо місця для кожного рядка в моделі

en: Whether to reserve space for a subtitle
uk: Чи резервувати місце для підзаголовка

en: Whether to restrict the upper boundary to the fill level.
uk: Чи обмежувати верхню межу рівнем заповнення.

en: Whether to select family, face or font
uk: Чи вибирати гарнітуру, сімейство або шрифт

en: Whether to select the contents of a selectable label when it is focused
uk: Чи буде виділятись вміст позначки, коли їх передається фокус

en: Whether to select the contents of an entry when it is focused
uk: Чи буде виділятись вміст поля, коли йому передається фокус

en: Whether to show a sort indicator
uk: Стан показу індикатора впорядкування

en: Whether to show an icon for Emoji
uk: Чи слід показувати піктограму емодзі

en: Whether to show cursor in text
uk: Чи показувати курсор у тексті

en: Whether to show the close button in the toolbar
uk: Чи показувати кнопку закривання на панелі інструментів

en: Whether to show the color editor right away
uk: Чи показувати редактор кольорів одразу

en: Whether to show window decorations
uk: Чи показувати оформлення вікна

en: Whether to strike through the text
uk: Чи буде текст закресленим

en: Whether to suggest Emoji replacements
uk: Чи пропонувати замінники для емодзі

en: Whether to truncate multiline pastes to one line.
uk: Чи обрізати багаторядні вставки у один рядок.

en: Whether to use a monospace font
uk: Чи використовувати моноширинний шрифт

en: Whether to use icon names fallback
uk: Чи використовувати назву на запас піктограми

en: Whether to use overlay scrollbars
uk: Чи використовувати накладання смужок гортання

en: Whether to use symbolic icons
uk: Чи використовувати символічні піктограми

en: Whether to use the hexpand property
uk: Чи використовувати властивості hexpand

en: Whether to use the label text to create a stock menu item
uk: Чи використовувати текст позначки вбудованого значка при створенні елемента меню

en: Whether to use the related actions appearance properties
uk: Чи використовувати властивості вигляду відповідних дій

en: Whether to use the value from the snap_edge property or a value derived from handle_position
uk: Використовувати значення властивості snap_edge чи значення отримане з handle_position

en: Whether to use the vexpand property
uk: Чи використовувати властивості vexpand

en: Whether to wrap around when keyboard-navigating widgets
uk: Чи переходити на інший бік при досягненні межі віджета при навігації клавіатурою

en: Whether to wrap lines never, at word boundaries, or at character boundaries
uk: Ніколи не переносити рядки, чи переносити по межі слів чи по символам

en: Whether to wrap the license text.
uk: Чи переносити рядку у тексті ліцензії.

en: Whether tooltips should be shown on widgets
uk: Чи потрібно показувати підказки на віджетах

en: Whether tree lines should be drawn in the tree view
uk: Чи слід показувати лінії рівня вкладення у віджеті

en: Whether two cursors should be displayed for mixed left-to-right and right-to-left text
uk: Чи слід показувати два курсора для змішаного справа-наліво і зліва-направо тексту

en: Whether visited links should be tracked
uk: Чи показувати відвідані посилання

en: Whether widget wants more horizontal space
uk: Чи віджет потребує більше горизонтального простору

en: Whether widget wants more vertical space
uk: Чи віджет потребує більше горизонтального простору

en: Whether widget wants to expand in both directions
uk: Чи віджет потребує розширення в обидва боки

en: Whether windows can be dragged and maximized by clicking on empty areas
uk: Чи можна перетягувати та розгортати вікна, натиснувши на порожні області

en: Which IM module should be used
uk: Модуль вводу, що використовується

en: Which IM module should be used by default
uk: Чи треба типово використовувати модуль IM

en: Which kind of shadow to draw around the combo box
uk: Тип тіні навколо поля зі списком

en: Which kind of shadow to draw around the entry when has-frame is set
uk: Тип тіні, що виводиться навколо поля з рамкою

en: Which side of the notebook holds the tabs
uk: На якій стороні блокнота містяться вкладки

en: Wide Handle
uk: Широкий елемент

en: Wide Separators
uk: Широкі розділювачі

en: Widget
uk: Віджет

en: Widget name
uk: Назва віджета

en: Widget the bubble window points to
uk: Віджет, на який вказує контекстне вікно-бульбашка

en: Widget the gesture relates to
uk: Віджет, якого стосується жест

en: Widget to put in column header button instead of column title
uk: Віджет для заміни заголовка стовпчика кнопкою

en: Widget to use as the item label
uk: Віджет, який використовується як позначка елемента

en: Widget type
uk: Тип віджета

en: Widget's default text
uk: Типовий текст віджета

en: Width
uk: Ширина

en: Width In Characters
uk: Ширина у символах

en: Width for each item
uk: Віджет для кожного елемента

en: Width in Characters
uk: Ширина у символах

en: Width in chars
uk: Ширина в символах

en: Width of border around the action area
uk: Ширина межі навколо області дій

en: Width of border around the button area at the bottom of the dialog
uk: Ширина відступу навколо області кнопок діалогового вікна

en: Width of border around the content area
uk: Ширина межі навколо основної ділянки

en: Width of border around the label in the message dialog
uk: Ширина рамки навколо мітки у вікні повідомлення

en: Width of border around the main dialog area
uk: Ширина межі навколо основної ділянки діалогу

en: Width of handle
uk: Ширина елемента

en: Width of scrollbar or scale thumb
uk: Ширина повзунка чи вказівника

en: Width of text selection handles
uk: Ширина елемента керування позначенням тексту

en: Width of the left margin in pixels
uk: Ширина лівого відступу в точках

en: Width of the right margin in pixels
uk: Ширина правого відступу в точках

en: Width request
uk: Запит на встановлення ширини

en: Width, in pixels, between focus indicator and the widget 'box'
uk: Відстань, в точках, між індикатором фокуса і границею блока віджета

en: Width, in pixels, of the focus indicator line
uk: Ширина, в точках, лінії індикатора фокуса

en: Width, in pixels, of the tree view grid lines
uk: Ширина, в точках, ліній рівня вкладення та ліній сітки

en: Width, in pixels, of the tree view lines
uk: Ширина, в точках, лінії ліній рівня вкладення

en: Window
uk: Вікно

en: Window Placement
uk: Розміщення вікна

en: Window Placement Set
uk: Встановити розміщення вікна

en: Window Position
uk: Позиція вікна

en: Window Role
uk: Роль вікна

en: Window Title
uk: Заголовок вікна

en: Window Type
uk: Тип вікна

en: Window dragging
uk: Перетягування вікна

en: Wrap
uk: Перенос

en: Wrap Mode
uk: Режим переносу

en: Wrap Width
uk: Ширина переносу

en: Wrap license
uk: Режим переносу ліцензії

en: Wrap mode
uk: Режим переносу

en: Wrap mode set
uk: Встановлення режиму переносу

en: Wrap width
uk: Ширина переносу

en: Wrap width for laying out items in a grid
uk: Ширина переносу для розташування пунктів у ґратці

en: Wrap width for laying out the items in a grid
uk: Ширина переносу для розташування елементів сітки

en: X Alignment of the column header text or widget
uk: Горизонтальне вирівнювання тексту чи віджета в заголовку стовпчика

en: X align
uk: Вирівнювання за X

en: X alignment of the child
uk: Вирівнювання вкладеного елемента по X

en: X pad
uk: Заповнення по горизонталі

en: X position
uk: Позиція по X

en: X position of child widget
uk: Горизонтальна позиція вкладеного віджета

en: X spacing
uk: Інтервал X

en: XDG sound theme name
uk: Назва теми звуків XDG

en: Xft Antialias
uk: Xft згладжування

en: Xft Hint Style
uk: Тип уточнення Xft

en: Xft Hinting
uk: Xft уточнення

en: Y align
uk: Вирівнювання за Y

en: Y alignment of the child
uk: Вирівнювання вкладеного елемента по Y

en: Y pad
uk: Заповнення по вертикалі

en: Y position
uk: Позиція по Y

en: Y position of child widget
uk: Вертикальна позиція вкладеного віджета

en: Y spacing
uk: Інтервал Y

en: Year
uk: Рік

en: Your description here
uk: Ваш опис

en: ellipsize
uk: багатокрапка

en: height
uk: висота

en: hints
uk: підказки

en: label border
uk: Рамка мітки

en: magnification
uk: масштаб

en: mode
uk: режим

en: resize
uk: змінний

en: surface
uk: поверхня

en: visible
uk: видимий

en: width
uk: ширина

en: xpad
uk: заповнення за горизонталлю

en: ypad
uk: заповнення за вертикаллю
