libgnutls 3.2.1 - en to uk translation catalogue (271 entries)

en: 			Hexdump:
uk: 			Шіст. дамп:

en: 			Not After: %s
uk: 			Не пізніше: %s

en: 			Not Before: %s
uk: 			Не раніше: %s

en: 			Path Length Constraint: %d
uk: 			Обмеження довжини шляху: %d

en: 			Policy Language: %s
uk: 			Мова правил: %s

en: 			Policy:
    				ASCII:
uk: 			Правила:
    				ASCII:

en: 		Authority Key Identifier (%s):
uk: 		Ідентифікатор ключа служби (%s):

en: 		CRL Number (%s):
uk: 		Номер CRL (%s):

en: 		Challenge password: %s
uk: 		Пароль виклику: %s

en: 		Curve:	%s
uk: 		Крива:	%s

en: 		Exponent (bits %d):
uk: 		Показник (%d-бітовий):

en: 		Exponent (bits %d):
uk: 		Показник (%d-бітовий):

en: 		Issued: %s
uk: 		Видано: %s

en: 		Modulus (bits %d):
uk: 		Основа (%d-бітова):

en: 		Modulus (bits %d):
uk: 		Основа (%d-бітова):

en: 		Next Update: %s
uk: 		Наступне оновлення: %s

en: 		Next at: %s
uk: 		Наступна: %s

en: 		Not After: %s
uk: 		Не пізніше: %s

en: 		Not Before: %s
uk: 		Не раніше: %s

en: 		Public key (bits %d):
uk: 		Відкритий ключ (%d-бітовий):

en: 		Public key (bits %d):
uk: 		Відкритий ключ (%d-бітовий):

en: 		Revocation time: %s
uk: 		Час відкликання: %s

en: 		Revoked at: %s
uk: 		Відкликано: %s

en: 		Serial Number (hex):
uk: 		Серійний номер (шіст.):

en: 		This Update: %s
uk: 		Це оновлення: %s

en: 		Unknown attribute %s:
uk: 		Невідомий атрибут %s:

en: 		Unknown extension %s (%s):
uk: 		Невідоме розширення %s (%s):

en: 	%sPublic Key Algorithm: %s
uk: 	%sАлгоритм відкритого ключа: %s

en: 	Algorithm Security Level: %s (%d bits)
uk: 	Рівень захисту алгоритму: %s (%d-бітовий)

en: 	Attributes:
uk: 	Атрибути:

en: 	Extensions:
uk: 	Розширення:

en: 	Issuer: %s
uk: 	Видавець: %s

en: 	No revoked certificates.
uk: 	Немає відкликаних сертифікатів.

en: 	Produced At: %s
uk: 	Створення: %s

en: 	Revoked certificates (%d):
uk: 	Відкликані сертифікати (%d):

en: 	Serial Number (hex):
uk: 	Серійний номер (шіст.):

en: 	Signature Algorithm: %s
uk: 	Алгоритм підписування: %s

en: 	Signature:
uk: 	Підпис:

en: 	Subject: %s
uk: 	Призначення: %s

en: 	Update dates:
uk: 	Дати оновлення:

en: 	Validity:
uk: 	Чинність:

en: 	Version: %d
uk: 	Версія: %d

en: 	Version: 1 (default)
uk: 	Версія: 1 (типова)

en: 
    				Hexdump:
uk: 
    				Шіст. дамп:

en: 
    %s			otherName ASCII:
uk: 
    %s			інше ім’я, ASCII:

en: %s			Any purpose.
uk: %s			Довільне призначення.

en: %s			Certificate Authority (CA): FALSE
uk: %s			Служба сертифікації (CA): НІ

en: %s			Certificate Authority (CA): TRUE
uk: %s			Служба сертифікації (CA): ТАК

en: %s			Code signing.
uk: %s			Підписування коду.

en: %s			Email protection.
uk: %s			Захист електронної пошти.

en: %s			Hexdump:
uk: %s			Шіст. дамп:

en: %s			OCSP signing.
uk: %s			Підписування OCSP.

en: %s			Path Length Constraint: %d
uk: %s			Обмеження довжини шляху: %d

en: %s			TLS WWW Client.
uk: %s			Інтернет-клієнт TLS.

en: %s			TLS WWW Server.
uk: %s			Інтернет-сервер TLS.

en: %s			Time stamping.
uk: %s			Часова позначка.

en: %s			otherName DER:
uk: %s			інше ім’я, DER:

en: %s			otherName OID: %.*s
uk: %s			OID іншого імені: %.*s

en: %s		Authority Information Access (%s):
uk: %s		Доступ до даних реєстратора (%s):

en: %s		Authority Key Identifier (%s):
uk: %s		Ідентифікатор ключа служби (%s):

en: %s		Basic Constraints (%s):
uk: %s		Основні обмеження (%s):

en: %s		CRL Distribution points (%s):
uk: %s		Точки розповсюдження CRL (%s):

en: %s		Issuer Alternative Name (%s):
uk: %s		Інше ім’я (назва) видавця (%s):

en: %s		Key Purpose (%s):
uk: %s		Призначення ключа (%s):

en: %s		Key Usage (%s):
uk: %s		Використання ключа (%s):

en: %s		Private Key Usage Period (%s):
uk: %s		Період використання закритого ключа (%s):

en: %s		Proxy Certificate Information (%s):
uk: %s		Дані щодо проміжних сертифікатів (%s):

en: %s		Subject Alternative Name (%s):
uk: %s		Інше ім’я (назва) призначення (%s):

en: %s		Subject Key Identifier (%s):
uk: %s		Ідентифікатор ключа призначення (%s):

en: %s		Unknown extension %s (%s):
uk: %s		Невідоме розширення %s (%s):

en: %s	Extensions:
uk: %s	Розширення:

en: %sCRL signing.
uk: %sПідписування CRL.

en: %sCertificate signing.
uk: %sПідписування сертифікатом.

en: %sData encipherment.
uk: %sШифрування даних.

en: %sDigital signature.
uk: %sЦифровий підпис.

en: %sKey agreement.
uk: %sУзгодження ключів.

en: %sKey decipher only.
uk: %sЛише розшифрування ключа.

en: %sKey encipher only.
uk: %sЛише шифрування ключа.

en: %sKey encipherment.
uk: %sШифрування ключа.

en: %sNon repudiation.
uk: %sБез анулювання.

en: (unknown error code)
uk: (невідомий код помилки)

en: A TLS fatal alert has been received.
uk: Отримано критичне попередження TLS.

en: A TLS warning alert has been received.
uk: Отримано попередження TLS.

en: A heartbeat ping message was received.
uk: Отримано вхідне повідомлення підтримування зв’язку.

en: A heartbeat pong message was received.
uk: Отримано повідомлення-відповідь підтримування зв’язку.

en: ASN1 parser: Element was not found.
uk: Обробка ASN1: елемент не знайдено.

en: ASN1 parser: Error in DER parsing.
uk: Обробка ASN1: помилка під час обробки DER.

en: ASN1 parser: Error in TAG.
uk: Обробка ASN1: помилка у тезі (TAG).

en: ASN1 parser: Error in type 'ANY'.
uk: Обробка ASN1: помилка у типі 'ANY'.

en: ASN1 parser: Generic parsing error.
uk: Обробка ASN1: загальна помилка обробки.

en: ASN1 parser: Identifier was not found
uk: Обробка ASN1: ідентифікатор не знайдено

en: ASN1 parser: Overflow in DER parsing.
uk: Обробка ASN1: переповнення під час обробки DER.

en: ASN1 parser: Syntax error.
uk: Обробка ASN1: синтаксична помилка.

en: ASN1 parser: Value is not valid.
uk: Обробка ASN1: некоректне значення.

en: ASN1 parser: Value was not found.
uk: Обробка ASN1: значення не знайдено.

en: ASN1 parser: error in implicit tag
uk: Обробка ASN1: помилка у неявному тезі

en: Access was denied
uk: Доступ заборонено

en: An algorithm that is not enabled was negotiated.
uk: Узгоджено алгоритм, який не було увімкнено.

en: An error was encountered at the TLS Finished packet calculation.
uk: Під час спроби обчислення остаточного пакета TLS сталася помилка.

en: An illegal TLS extension was received.
uk: Отримано некоректне розширення TLS.

en: An illegal parameter has been received.
uk: Отримано некоректний параметр.

en: An illegal parameter was found.
uk: Виявлено некоректний параметр.

en: An unexpected TLS handshake packet was received.
uk: Було отримано неочікуваний пакет даних підтвердження з’єднання TLS.

en: An unexpected TLS packet was received.
uk: Було отримано неочікуваний пакет TLS

en: An unimplemented or disabled feature has been requested.
uk: Надійшов запит щодо нереалізованої або вимкненої можливості.

en: An unknown public key algorithm was encountered.
uk: Виявлено невідомий алгоритм роботи з відкритим ключем.

en: An unsupported extension was sent
uk: Надіслано непідтримуване розширення

en: Bad record MAC
uk: Помилковий запис MAC

en: Base64 decoding error.
uk: Помилка декодування даних Base64.

en: Base64 encoding error.
uk: Помилка кодування даних Base64.

en: Base64 unexpected header error.
uk: Неочікуваний заголовок даних Base64.

en: CA is unknown
uk: Невідома служба сертифікації (CA)

en: Cannot initialize a session with the TPM.
uk: Не вдалося ініціалізувати сеанс за допомогою цього TPM.

en: Certificate is bad
uk: Помилковий сертифікат

en: Certificate is expired
uk: Сертифікат втратив чинність

en: Certificate is not supported
uk: Підтримки сертифіката не передбачено

en: Certificate was revoked
uk: Сертифікат відкликано

en: Channel binding data not available
uk: Дані прив’язки каналів недоступні

en: Close notify
uk: Закрити сповіщення

en: Compression of the TLS record packet has failed.
uk: Не вдалося запакувати пакет записів TLS.

en: Could not authenticate peer.
uk: Не вдалося розпізнати рівноправний вузол.

en: Could not export a large integer.
uk: Не вдалося експортувати велике ціле число.

en: Could not find OpenPGP subkey.
uk: Не вдалося знайти підключ OpenPGP.

en: Could not get OpenPGP key.
uk: Не вдалося отримати ключ OpenPGP.

en: Could not negotiate a supported cipher suite.
uk: Не вдалося узгодити підтримуваний комплекс шифрування.

en: Could not negotiate a supported compression method.
uk: Не вдалося узгодити підтримуваний спосіб стискання.

en: Could not retrieve the specified certificate
uk: Не вдалося отримати вказаний сертифікат

en: Decode error
uk: Помилка декодування

en: Decompression failed
uk: Помилка під час спроби видобування

en: Decompression of the TLS record packet has failed.
uk: Не вдалося розпакувати пакет записів TLS.

en: Decrypt error
uk: Помилка дешифрування

en: Decryption failed
uk: Спроба розшифрування зазнала невдачі

en: Decryption has failed.
uk: Спроба розшифрування була невдалою.

en: Encryption has failed.
uk: Спроба шифрування зазнала невдачі.

en: Error in Database backend.
uk: Помилка у сервері бази даних.

en: Error in parsing.
uk: Помилка під час обробки.

en: Error in password file.
uk: Помилка у файлі паролів.

en: Error in protocol version
uk: Помилка у версії протоколу

en: Error in provided PIN.
uk: Помилка у наданому PIN.

en: Error in provided SRK password for TPM.
uk: Помилка у наданому паролі SRK до TPM.

en: Error in provided password for key to be loaded in TPM.
uk: Помилка у наданому паролі до ключа, який має бути завантажено у TPM.

en: Error in the certificate.
uk: Помилка у сертифікаті.

en: Error in the pull function.
uk: Помилка у функції pull.

en: Error in the push function.
uk: Помилка у функції push.

en: Error in the system's randomness device.
uk: Помилка у пристрої породження псевдовипадкових чисел системи.

en: Error interfacing with /dev/crypto
uk: Не вдалося розпочати взаємодію з /dev/crypto

en: Error loading the keyring.
uk: Помилка під час спроби завантаження даних сховища ключів.

en: Error opening /dev/crypto
uk: Не вдалося відкрити /dev/crypto

en: Error while reading file.
uk: Помилка читання файла.

en: Export restriction
uk: Обмеження експортування

en: Failed to acquire random data.
uk: Не вдалося отримати випадкові дані.

en: Function was interrupted.
uk: Роботу функції було перервано.

en: GnuTLS internal error.
uk: Внутрішня помилка GnuTLS.

en: Handshake failed
uk: Помилка під час спроби встановлення з’єднання

en: Hashing has failed.
uk: Помилка хешування.

en: Illegal parameter
uk: Некоректний параметр

en: Insufficient credentials for that request.
uk: Недостатні реєстраційні дані для цього запиту.

en: Insufficient security
uk: Недостатній захист

en: Internal error
uk: Внутрішня помилка

en: Internal error in memory allocation.
uk: Внутрішня помилка під час розподілу пам’яті.

en: Key usage violation in certificate has been detected.
uk: Виявлено порушення правил використання ключів сертифіката.

en: No certificate (SSL 3.0)
uk: Немає сертифіката (SSL 3.0)

en: No certificate was found.
uk: Не знайдено жодного сертифіката.

en: No common application protocol could be negotiated.
uk: Не вдалося узгодити загальний протокол прикладного рівня.

en: No or insufficient priorities were set.
uk: Було встановлено недостатні рівні пріоритетності або не було встановлено жодних рівнів.

en: No renegotiation is allowed
uk: Повторне узгодження заборонено

en: No supported ECC curves were found
uk: Не виявлено підтримуваних кривих ECC

en: No supported application protocol could be negotiated
uk: Не вдалося узгодити підтримуваний протокол прикладного рівня

en: No supported cipher suites have been found.
uk: Не виявлено підтримуваних комплексів програм для шифрування.

en: No supported compression algorithms have been found.
uk: Не виявлено підтримуваних алгоритмів стискання.

en: No temporary DH parameters were found.
uk: Не було виявлено тимчасових параметрів DH.

en: No temporary RSA parameters were found.
uk: Не було виявлено тимчасових параметрів RSA.

en: OCSP Request Information:
uk: Дані запиту OCSP:

en: OCSP Response Information:
uk: Дані відповіді OCSP:

en: Other Information:
uk: Інші дані:

en: PKCS #10 Certificate Request Information:
uk: Дані щодо запиту сертифіката PKCS #10:

en: PKCS #11 PIN expired
uk: Пін-код PKCS #11 втратив чинність

en: PKCS #11 PIN locked
uk: Пін-код PKCS #11 заблоковано

en: PKCS #11 error in attribute
uk: Помилка у атрибуті PKCS #11

en: PKCS #11 error in data
uk: Помилка у даних PKCS #11

en: PKCS #11 error in device
uk: Помилка у пристрої PKCS #11

en: PKCS #11 error in key
uk: Помилка у ключі PKCS #11

en: PKCS #11 error in session
uk: Помилка у сеансі PKCS #11

en: PKCS #11 error in signature
uk: Помилка у підписі PKCS #11

en: PKCS #11 error in slot
uk: Помилка у слоті PKCS #11

en: PKCS #11 error in token
uk: Помилка у лексемі PKCS #11

en: PKCS #11 error.
uk: Помилка PKCS #11.

en: PKCS #11 initialization error.
uk: Помилка ініціалізації PKCS #11.

en: PKCS #11 unsupported feature
uk: Непідтримувана можливість PKCS #11

en: PKCS #11 user error
uk: Помилка користувача PKCS #11

en: Parsing error in password file.
uk: Помилка під час спроби обробки даних файла паролів.

en: Peer has terminated the connection
uk: З’єднання розірвано рівноправним вузлом

en: Public Key Information:
uk: Дані відкритого ключа:

en: Public Key Usage:
uk: Використання відкритого ключа:

en: Public key decryption has failed.
uk: Не вдалося дешифрувати відкритим ключем.

en: Public key encryption has failed.
uk: Не вдалося зашифрувати відкритим ключем.

en: Public key signature verification has failed.
uk: Не вдалося перевірити підпис відкритим ключем.

en: Public key signing has failed.
uk: Не вдалося підписати відкритим ключем.

en: Record overflow
uk: Переповнення запису

en: Rehandshake was requested by the peer.
uk: Вузол надіслав запит на повторне надсилання даних підтвердження з’єднання.

en: Resource temporarily unavailable, try again.
uk: Ресурс тимчасово недоступний, повторіть спробу.

en: Safe renegotiation failed.
uk: Спроба захищеного повторного узгодження зазнала невдачі.

en: Some constraint limits were reached.
uk: Досягнуто деяких граничних обмежень.

en: Subject
uk: Призначення

en: Success.
uk: Успіх.

en: TLS Application data were received, while expecting handshake data.
uk: Було отримано дані застосування TLS, слід було отримати дані підтвердження з’єднання.

en: TPM error.
uk: Помилка TPM.

en: TPM is not initialized.
uk: TPM не ініціалізовано.

en: TPM key was not found in persistent storage.
uk: У постійному сховищі не було знайдено ключа TPM.

en: The Diffie-Hellman prime sent by the server is not acceptable (not long enough).
uk: Надіслане сервером просте число Діффі-Гелмана є неприйнятним (занадто коротким).

en: The Message Authentication Code verification failed.
uk: Спроба перевірки коду розпізнавання повідомлення була невдалою.

en: The OCSP response is invalid
uk: Відповідь OCSP є некоректною

en: The OID is not supported.
uk: Підтримки цього OID не передбачено.

en: The OpenPGP User ID is revoked.
uk: Ідентифікатор користувача OpenPGP відкликано.

en: The OpenPGP fingerprint is not supported.
uk: Підтримки такого відбитка OpenPGP не передбачено.

en: The OpenPGP key has not a preferred key set.
uk: Ключ OpenPGP не пов’язано з основним набором ключів.

en: The PKCS structure's bag type is unknown.
uk: Невідомий тип мультимножини структури PKCS.

en: The PKCS structure's content type is unknown.
uk: Невідомий тип вмісту структури PKCS.

en: The SRP username supplied is illegal.
uk: Вказане ім’я користувача SRP є некоректним.

en: The SRP username supplied is unknown.
uk: Вказане ім’я користувача SRP є невідомим.

en: The SRP/PSK username is missing or not known
uk: Не вказано імені користувача SRP/PSK або вказано невідоме ім’я

en: The TLS connection was non-properly terminated.
uk: З’єднання TLS було розірвано неналежним чином.

en: The certificate and the given key do not match.
uk: Сертифікат і вказаний ключ не відповідають один одному.

en: The certificate has unsupported attributes.
uk: Цей сертифікат має непідтримувані атрибути.

en: The certificate type is not supported.
uk: Підтримки сертифікатів такого типу не передбачено.

en: The cipher type is unsupported.
uk: Тип шифрування не підтримується.

en: The cookie was bad.
uk: Помилкова кука.

en: The crypto library version is too old.
uk: Бібліотека шифрування є занадто старою.

en: The curve is unsupported
uk: Підтримки цієї кривої не передбачено

en: The given DSA key is incompatible with the selected TLS protocol.
uk: Вказаний ключ DSA key є несумісним з вибраним протоколом TLS.

en: The given memory buffer is too short to hold parameters.
uk: Вказаний буфер пам’яті є занадто малим для зберігання параметрів.

en: The given password contains invalid characters.
uk: У вказаному паролі містяться некоректні символи.

en: The handshake data size is too large.
uk: Розмір даних щодо встановлення з’єднання є занадто великим.

en: The hash algorithm is unknown.
uk: Невідомий алгоритм хешування.

en: The initialization of crypto backend has failed.
uk: Не вдалося ініціалізувати сервер шифрування.

en: The operation timed out
uk: Перевищено час очікування завершення дії

en: The operation was cancelled due to user error
uk: Дію було скасовано через помилку користувача

en: The provided X.509 certificate list is not sorted (in subject to issuer order)
uk: Наданий список сертифікатів X.509 не впорядковано (за призначенням, потім видавцем)

en: The request is invalid.
uk: Некоректний запит.

en: The requested PKCS #11 object is not available
uk: Запитаний об’єкт PKCS #11 недоступний

en: The requested data were not available.
uk: Запитані дані недоступні.

en: The scanning of a large integer has failed.
uk: Спроба сканування великого цілого числа зазнала невдачі.

en: The server name sent was not recognized
uk: Не вдалося розпізнати назву сервера

en: The signature algorithm is not supported.
uk: Підтримки цього алгоритму підписування не передбачено.

en: The specified algorithm or protocol is unknown.
uk: Вказано невідомий алгоритм або протокол.

en: The specified session has been invalidated for some reason.
uk: Вказаний сеанс з якихось причин втратив чинність.

en: The tasn1 library version is too old.
uk: У вас встановлено занадто стару версію бібліотеки tasn1.

en: The transmitted packet is too large (EMSGSIZE).
uk: Переданий пакет є надто великим (EMSGSIZE).

en: The upper limit of record packet sequence numbers has been reached. Wow!
uk: Досягнуто верхньої межі послідовності чисел пакета записів. Ого!

en: There is already a crypto algorithm with lower priority.
uk: Алгоритм шифрування з нижчим пріоритетом вже існує.

en: There is no certificate status (OCSP).
uk: Немає стану сертифіката (OCSP).

en: Thread locking error
uk: Помилка блокування потоку виконання

en: Too many empty record packets have been received.
uk: Було отримано занадто багато порожніх пакетів записів.

en: Too many handshake packets have been received.
uk: Було отримано занадто багато пакетів встановлення з’єднання.

en: Unexpected message
uk: Неочікуване повідомлення

en: Unknown Subject Alternative name in X.509 certificate.
uk: Невідомий запис альтернативного призначення (Subject Alternative) у сертифікаті X.509.

en: Unknown certificate
uk: Невідомий сертифікат

en: Unsafe renegotiation denied.
uk: Незахищене повторне узгодження заборонено.

en: Unsupported critical extension in X.509 certificate.
uk: Непідтримуване важливе розширення у сертифікаті X.509.

en: Unsupported extension in X.509 certificate.
uk: Непідтримуване розширення у сертифікаті X.509.

en: User canceled
uk: Скасовано користувачем

en: Verifying TLS/IA phase checksum failed
uk: Помилка під час перевірки контрольної суми фази TLS/IA

en: Wrong padding in PKCS1 packet.
uk: Помилкове доповнення у пакеті PKCS1.

en: X.509 Certificate Information:
uk: Дані щодо сертифікації X.509:

en: X.509 Certificate Revocation List Information:
uk: Дані щодо списку відкликань сертифікатів X.509:

en: critical
uk: критична

en: not critical
uk: не критична

en: signed using %s (broken!),
uk: підписано за допомогою %s (слабкий!),

en: signed using %s,
uk: підписано за допомогою %s,

en: unknown
uk: невідомий

en: warning: signed using a broken signature algorithm that can be forged.
uk: попередження: signed використовує слабкий алгоритм підписування, який можна зламати.
