gtk+ - en to pl translation catalogue (1206 entries)

en: "%s" could not be converted to a value of type "%s" for attribute "%s"
pl: „%s” nie może zostać zmienione na wartość typu „%s” dla atrybutu „%s”

en: "%s" is not a valid attribute name
pl: „%s” nie jest prawidłową nazwą atrybutu

en: "%s" is not a valid attribute type
pl: „%s” nie jest prawidłowym typem atrybutu

en: "%s" is not a valid value for attribute "%s"
pl: „%s” nie jest prawidłową wartością dla atrybutu „%s”

en: %-e %b
pl: %-d %b

en: %-e %b %Y
pl: %-d %b %Y

en: %1$s on %2$s
pl: %1$s na %2$s

en: %H:%M
pl: %H∶%M

en: %l:%M %p
pl: %l∶%M %p

en: %s / %s available | %s / %s available
pl[0]: Dostępne: %s/%s
pl[1]: Dostępne: %s/%s
pl[2]: Dostępne: %s/%s

en: %s already exists in the bookmarks list
pl: „%s” już istnieje na liście zakładek

en: %s does not exist in the bookmarks list
pl: „%s” nie istnieje na liście zakładek

en: %s job #%d
pl: %s: %d. zadanie

en: %s: error launching application: %s
pl: %s: błąd podczas uruchamiania programu: %s

en: %s: missing application name
pl: %s: brak nazwy programu

en: %s: no such application %s
pl: %s: program „%s” nie istnieje

en: (None)
pl: (Brak)

en: 3.2 core GL profile is not available on EGL implementation
pl: Profil GL „3.2 Core” nie jest dostępny w implementacji EGL

en: ;
pl: ,

en: <%s> element has invalid ID "%s"
pl: Element <%s> zawiera nieprawidłowy identyfikator „%s”

en: <%s> element has neither a "name" nor an "id" attribute
pl: Element <%s> nie ma ani atrybutu „name” ani atrybutu „id”

en: A <%s> element has already been specified
pl: Element <%s> został już określony

en: A <text> element can't occur before a <tags> element
pl: Element <text> nie może wystąpić przed elementem <tags>

en: A file cannot be called “..”
pl: Plik nie może mieć nazwy „..”

en: A file cannot be called “.”
pl: Plik nie może mieć nazwy „.”

en: A file named “%s” already exists.  Do you want to replace it?
pl: Plik o nazwie „%s” już istnieje. Zastąpić go?

en: A file with that name already exists
pl: Plik o tej nazwie już istnieje

en: A folder cannot be called “..”
pl: Katalog nie może mieć nazwy „..”

en: A folder cannot be called “.”
pl: Katalog nie może mieć nazwy „.”

en: A folder with that name already exists
pl: Katalog o tej nazwie już istnieje

en: APPLICATION [URI...] — launch an APPLICATION
pl: PROGRAM [URI…] — uruchamia PROGRAM

en: A_t:
pl: _O:

en: About
pl: O programie

en: About %s
pl: O programie %s

[ctx: Accelerator]
en: Disabled
pl: Wyłączony

[ctx: Accelerator]
en: Invalid
pl: Nieprawidłowy

en: Accessed
pl: Dostęp

en: Accessible description
pl: Opis dostępności

en: Accessible name
pl: Nazwa dostępności

en: Accessible role
pl: Rola dostępności

en: Action
pl: Działanie

[ctx: Action description]
en: Activates the cell
pl: Aktywuje komórkę

[ctx: Action description]
en: Activates the color
pl: Aktywuje kolor

[ctx: Action description]
en: Activates the entry
pl: Aktywuje wpis

[ctx: Action description]
en: Activates the expander
pl: Aktywuje rozwijanie

[ctx: Action description]
en: Clicks the button
pl: Klika przycisk

[ctx: Action description]
en: Clicks the menuitem
pl: Klika element menu

[ctx: Action description]
en: Creates a widget in which the contents of the cell can be edited
pl: Tworzy widżet, w którym zawartość komórki może być modyfikowana

[ctx: Action description]
en: Customizes the color
pl: Dostosowuje kolor

[ctx: Action description]
en: Dismisses the slider
pl: Ukrywa suwak

[ctx: Action description]
en: Expands or contracts the row in the tree view containing this cell
pl: Rozwija lub zwija rząd w widoku drzewa zawierającym tę komórkę

[ctx: Action description]
en: Pops up the slider
pl: Wysuwa suwak

[ctx: Action description]
en: Presses the combobox
pl: Naciska pole rozwijane

[ctx: Action description]
en: Selects the color
pl: Wybiera kolor

[ctx: Action description]
en: Toggles the cell
pl: Przełącza komórkę

[ctx: Action description]
en: Toggles the switch
pl: Przełącza przełącznik

[ctx: Action name]
en: Activate
pl: Aktywacja

[ctx: Action name]
en: Click
pl: Kliknięcie

[ctx: Action name]
en: Customize
pl: Dostosowanie

[ctx: Action name]
en: Dismiss
pl: Ukrycie

[ctx: Action name]
en: Edit
pl: Edycja

[ctx: Action name]
en: Expand or contract
pl: Rozwinięcie lub zwinięcie

[ctx: Action name]
en: Popup
pl: Wysunięcie

[ctx: Action name]
en: Press
pl: Naciśnięcie

[ctx: Action name]
en: Select
pl: Wybór

[ctx: Action name]
en: Toggle
pl: Przełączenie

en: Actions
pl: Działania

en: Activate
pl: Aktywuj

en: Activities
pl: Sport

en: Add Cover Page
pl: Strona tytułowa

en: Add a new bookmark
pl: Dodaje nową zakładkę

en: Address
pl: Adres

en: Adjusts the volume
pl: Reguluje głośność

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: All sheets
pl: Wszystkie kartki

en: Allocation
pl: Przydzielenie

en: Alpha
pl: Alfa

en: Always
pl: Zawsze

en: Always on Top
pl: Zawsze na wierzchu

en: Amount of blue light in the color.
pl: Ilość niebieskiego światła w kolorze.

en: Amount of green light in the color.
pl: Ilość zielonego światła w kolorze.

en: Amount of red light in the color.
pl: Ilość czerwonego światła w kolorze.

en: Animals & Nature
pl: Zwierzęta i przyroda

en: Animations
pl: Animacje

en: Anonymous tag found and tags can not be created.
pl: Odnaleziono anonimowy znacznik i znaczniki nie mogą zostać utworzone.

en: Any Printer
pl: Dowolna drukarka

en: Application
pl: Program

en: Application menu
pl: Menu programu

en: Are you sure you want to permanently delete “%s”?
pl: Na pewno trwale usunąć „%s”?

en: Artistic License 2.0
pl: Licencja twórcza 2.0

en: Artwork by
pl: Grafika

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
pl: Atrybut „%s” jest nieprawidłowy w tym kontekście na elemencie <%s>

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
pl: Atrybut „%s” użyty dwukrotnie na tym samym elemencie <%s>

en: Attribute mapping
pl: Mapowanie atrybutów

en: Authentication
pl: Uwierzytelnianie

en: Authentication is required on %s
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie na %s

en: Authentication is required to get a file from %s
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby pobrać plik z %s

en: Authentication is required to get attributes of a job
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby pobrać atrybuty zadania

en: Authentication is required to get attributes of a printer
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby pobrać atrybuty drukarki

en: Authentication is required to get attributes of job “%s”
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby pobrać atrybuty zadania „%s”

en: Authentication is required to get attributes of printer %s
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby pobrać atrybuty drukarki %s

en: Authentication is required to get default printer of %s
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby pobrać domyślną drukarkę z %s

en: Authentication is required to get printers from %s
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby pobrać drukarki od %s

en: Authentication is required to print a document on %s
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby wydrukować dokument na %s

en: Authentication is required to print document “%s”
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby wydrukować dokument „%s”

en: Authentication is required to print document “%s” on printer %s
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby wydrukować dokument „%s” na drukarce %s

en: Authentication is required to print this document
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby wydrukować dokument

en: Authentication is required to print this document on printer %s
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie, aby wydrukować ten dokument na drukarce %s

en: Available Protocols
pl: Dostępne protokoły

en: BSD 2-Clause License
pl: 2-klauzulowa licencja BSD

en: Backend does not support window scaling
pl: Mechanizm nie obsługuje skalowania okien

en: Baseline
pl: Linia bazowa

en: Be_fore:
pl: P_rzed:

en: Billing Info
pl: Informacje o opłatach

en: Binding:
pl: Powiązanie:

en: Body & Clothing
pl: Ciało i ubrania

en: Both "id" and "name" were found on the <%s> element
pl: Zarówno „id”, jak i „name” zostały odnalezione w elemencie <%s>

en: Bottom to top
pl: Z dołu do góry

en: Bottom to top, left to right
pl: Z dołu do góry, od lewej do prawej

en: Bottom to top, right to left
pl: Z dołu do góry, od prawej do lewej

en: Bourne Again Shell
pl: Powłoka Bourne Again

en: Bourne Shell
pl: Powłoka Bourne

en: Brightness of the color.
pl: Jasność koloru.

en: Broadway display type not supported: %s
pl: Nieobsługiwany typ ekranu Broadway: „%s”

en: Buildable ID
pl: Identyfikator budowania

en: CLASS
pl: KLASA

en: COLORS
pl: KOLORY

en: CSS Property
pl: Właściwość CSS

en: CSS Selector
pl: Wybór CSS

en: CSS nodes
pl: Węzły CSS

en: C_ollate
pl: _Posegregowane

en: C_redits
pl: _Zasługi

en: C_urrent Page
pl: _Bieżąca strona

en: C_ustomize
pl: D_ostosuj

en: Cache file created successfully.
pl: Pomyślnie utworzono plik pamięci podręcznej.

en: Can't close stream
pl: Nie można zamknąć potoku

en: Can't load file: %s
pl: Nie można wczytać pliku: %s

en: Can't parse file: %s
pl: Nie można przetworzyć pliku: %s

en: Can't save file %s: %s
pl: Nie można zapisać pliku %s: %s

en: Cance_l
pl: _Anuluj

en: Cannot change to folder because it is not local
pl: Nie można przejść do katalogu, ponieważ nie jest on lokalny

en: Cannot create a file under %s as it is not a folder
pl: Nie można utworzyć pliku w %s, ponieważ nie jest katalogiem

en: Cannot create file as the filename is too long
pl: Nie można utworzyć pliku, ponieważ jego nazwa jest za długa

en: Cannot end process with PID %d: %s
pl: Nie można zakończyć procesu o PID %d: %s

en: Cannot kill process with PID %d. Operation is not implemented.
pl: Nie można usunąć procesu o PID %d. Działanie nie jest zaimplementowane.

en: Cannot open display: %s
pl: Nie można otworzyć ekranu: %s

en: Caps Lock is on
pl: Klawisz Caps Lock jest włączony

en: Cell property %s::%s not found
pl: Nie odnaleziono właściwości komórki %s::%s

en: Changes are applied instantly and globally, for the whole application.
pl: Zmiany są uwzględniane od razu i globalnie, dla całego programu.

en: Child Properties
pl: Właściwości potomka

en: Child Visible
pl: Element potomny jest widoczny

en: Class Hierarchy
pl: Hierarchia klas

en: Clear log
pl: Czyści dziennik

en: Click the eyedropper, then click a color anywhere on your screen to select that color.
pl: Proszę nacisnąć zakraplacz, a następnie dowolny punkt obrazu, aby pobrać z niego kolor.

en: Click this palette entry to make it the current color. To change this entry, drag a color swatch here or right-click it and select “Save color here.”
pl: Proszę nacisnąć ten element palety, aby wybrać go jako bieżący kolor. Aby zmienić ten element, należy przeciągnąć tutaj próbkę koloru lub nacisnąć prawym przyciskiem i wybrać „Zapisz kolor w tym miejscu”.

en: Clip area
pl: Obszar przycięcia

en: Close
pl: Zamknij

en: Co_nnect
pl: P_ołącz

en: Collect Statistics
pl: Zbiera statystyki

en: Color
pl: Kolor

[ctx: Color Channel]
en: S
pl: N

[ctx: Color Channel]
en: V
pl: W

en: Color Name
pl: Nazwa koloru

en: Color Plane
pl: Składowa koloru

en: Color Selection
pl: Wybór koloru

en: Color Wheel
pl: Koło kolorów

en: Color _name:
pl: Nazwa _koloru:

[ctx: Color channel]
en: Alpha
pl: Alfa

[ctx: Color channel]
en: H
pl: O

[ctx: Color channel]
en: Hue
pl: Odcień

en: Color management unavailable
pl: Zarządzanie kolorami jest niedostępne

[ctx: Color name]
en: Aluminum 1
pl: Aluminiowy 1

[ctx: Color name]
en: Aluminum 2
pl: Aluminiowy 2

[ctx: Color name]
en: Black
pl: Czarny

[ctx: Color name]
en: Butter
pl: Maślany

[ctx: Color name]
en: Chameleon
pl: Zielony

[ctx: Color name]
en: Chocolate
pl: Czekoladowy

[ctx: Color name]
en: Dark Aluminum 1
pl: Ciemny aluminiowy 1

[ctx: Color name]
en: Dark Aluminum 2
pl: Ciemny aluminiowy 2

[ctx: Color name]
en: Dark Butter
pl: Ciemny maślany

[ctx: Color name]
en: Dark Chameleon
pl: Ciemny zielony

[ctx: Color name]
en: Dark Chocolate
pl: Ciemny czekoladowy

[ctx: Color name]
en: Dark Gray
pl: Ciemny szary

[ctx: Color name]
en: Dark Orange
pl: Ciemny pomarańczowy

[ctx: Color name]
en: Dark Plum
pl: Ciemny śliwkowy

[ctx: Color name]
en: Dark Scarlet Red
pl: Ciemna szkarłatna czerwień

[ctx: Color name]
en: Dark Sky Blue
pl: Ciemny błękitny

[ctx: Color name]
en: Darker Gray
pl: Ciemniejszy szary

[ctx: Color name]
en: Light Aluminum 1
pl: Jasny aluminiowy 1

[ctx: Color name]
en: Light Aluminum 2
pl: Jasny aluminiowy 2

[ctx: Color name]
en: Light Butter
pl: Jasny maślany

[ctx: Color name]
en: Light Chameleon
pl: Jasny zielony

[ctx: Color name]
en: Light Chocolate
pl: Jasny czekoladowy

[ctx: Color name]
en: Light Gray
pl: Jasny szary

[ctx: Color name]
en: Light Orange
pl: Jasny pomarańczowy

[ctx: Color name]
en: Light Plum
pl: Jasny śliwkowy

[ctx: Color name]
en: Light Scarlet Red
pl: Jasna szkarłatna czerwień

[ctx: Color name]
en: Light Sky Blue
pl: Jasny błękitny

[ctx: Color name]
en: Lighter Gray
pl: Jaśniejszy szary

[ctx: Color name]
en: Medium Gray
pl: Średni szary

[ctx: Color name]
en: Orange
pl: Pomarańczowy

[ctx: Color name]
en: Plum
pl: Śliwkowy

[ctx: Color name]
en: Scarlet Red
pl: Szkarłatna czerwień

[ctx: Color name]
en: Sky Blue
pl: Błękitny

[ctx: Color name]
en: Very Dark Gray
pl: Bardzo ciemny szary

[ctx: Color name]
en: Very Light Gray
pl: Bardzo jasny szary

[ctx: Color name]
en: White
pl: Biały

en: Color: %s
pl: Kolor: %s

en: Column:
pl: Kolumna:

en: Command Line
pl: Wiersz poleceń

en: Composited
pl: Składane

en: Computer
pl: Komputer

en: Con_nect
pl: P_ołącz

en: Connect As
pl: Połączenie jako użytkownik

en: Connect to Server
pl: Połącz z serwerem

en: Connect to _Server
pl: Połącz z _serwerem

en: Connect to a network server address
pl: Łączy z serwerem sieciowym

en: Connected
pl: Połączone

en: Copie_s:
pl: Kopi_e:

en: Copies
pl: Kopie

en: Copy
pl: Skopiuj

en: Copy URL
pl: Skopiuj adres URL

en: Copy _Link Address
pl: S_kopiuj adres odnośnika

en: Copy _Location
pl: S_kopiuj położenie

en: Core GL is not available on EGL implementation
pl: GL „Core” nie jest dostępne w implementacji EGL

en: Could not clear list
pl: Nie można wyczyścić listy

en: Could not read the contents of %s
pl: Nie można odczytać zawartości „%s”

en: Could not read the contents of the folder
pl: Nie można odczytać zawartości katalogu

en: Could not remove item
pl: Nie można usunąć elementu

en: Could not rename %s back to %s: %s.
pl: Nie można zmienić nazwy %s z powrotem na %s: %s.

en: Could not rename %s to %s: %s
pl: Nie można zmienić nazwy %s na %s: %s

en: Could not rename %s to %s: %s, removing %s then.
pl: Nie można zmienić nazwy %s na %s: %s, usuwanie %s.

en: Could not select file
pl: Nie można wybrać pliku

en: Could not send the search request
pl: Nie można wysłać żądania wyszukiwania

en: Could not show link
pl: Nie można wyświetlić odnośnika

en: Couldn't parse value for %s::%s: %s
pl: Nie można przetworzyć wartości dla %s::%s: %s

en: Count
pl: Liczba

en: Create Folder
pl: Tworzy katalog

en: Create a custom color
pl: Tworzy niestandardowy kolor

en: Created by
pl: Program

en: Creating AppInfo from id not supported on non unix operating systems
pl: Tworzenie AppInfo z identyfikatora nie jest obsługiwane na nieuniksowych systemach operacyjnych

en: Credits
pl: Zasługi

en: Cu_t
pl: _Wytnij

en: Cumulative
pl: Przyrastający

en: Cumulative 1
pl: Przyrastający 1

en: Cumulative 2
pl: Przyrastający 2

en: Cursor Size
pl: Rozmiar kursora

en: Cursor Theme
pl: Motyw kursora

en: Custom
pl: Niestandardowy

en: Custom %s×%s
pl: Niestandardowy %s×%s

en: Custom License
pl: Niestandardowa licencja

en: Custom Size %d
pl: %d. niestandardowy rozmiar

en: Custom color
pl: Niestandardowy kolor

en: Custom color %d: %s
pl: %d. niestandardowy kolor: %s

en: Custom size
pl: Niestandardowy rozmiar

en: Cut
pl: Wytnij

en: DISPLAY
pl: EKRAN

en: Dark Variant
pl: Ciemny wariant

en: Data
pl: Dane

en: Decreases the volume
pl: Obniża głośność

en: Default
pl: Domyślne

en: Default Application
pl: Domyślny program

en: Default Widget
pl: Domyślny widżet

en: Defined At
pl: Określone w

en: Defined at: %p (%s)
pl: Określone jako: %p (%s)

en: Desktop
pl: Pulpit

en: Dialog is locked.
    Click to make changes
pl: Okno jest zablokowane.
    Kliknięcie umożliwi wprowadzanie zmian.

en: Dialog is unlocked.
    Click to prevent further changes
pl: Okno jest odblokowane.
    Kliknięcie uniemożliwi wprowadzanie dalszych zmian.

en: Disable this custom CSS
pl: Wyłącza te niestandardowe reguły CSS

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Disconnect
pl: Rozłącza

en: Display
pl: Ekran

en: Do use the Wintab API [default]
pl: Bez używania API Wintab [domyślnie]

en: Do you want to use GTK+ Inspector?
pl: Użyć Inspektora biblioteki GTK+?

en: Documented by
pl: Dokumentacja

en: Domain:
pl: Domena:

en: Don't batch GDI requests
pl: Bez grupowania żądań biblioteki GDI

en: Don't check for the existence of index.theme
pl: Bez sprawdzania istnienia pliku index.theme

en: Don't include image data in the cache
pl: Bez włączania danych obrazów w pamięci podręcznej

en: Don't show this message again
pl: Bez wyświetlania ponownie

en: Don't use the Wintab API for tablet support
pl: Bez używania API Wintab do obsługi tabletów

en: Dormant
pl: Bezczynna

en: Down Path
pl: W dół ścieżki

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
pl: Element <%s> nie jest dopuszczalny poniżej <%s>

en: Element <%s> not allowed at toplevel
pl: Element <%s> nie jest dopuszczalny jako najwyższy poziom

en: Element <%s> not allowed inside <%s>
pl: Element <%s> nie jest dopuszczalny wewnątrz <%s>

en: Empty
pl: Pusty

en: Enable statistics with GOBJECT_DEBUG=instance-count
pl: Zmienna GOBJECT_DEBUG=instance-count umożliwia włączenie statystyk

en: Enabled
pl: Wyłączone

en: Enter Location
pl: Wprowadź położenie

en: Enter location
pl: Proszę wprowadzić położenie

en: Enter location or URL
pl: Proszę wprowadzić położenie lub adres URL

en: Enter server address…
pl: Adres serwera…

en: Error
pl: Błąd

en: Error creating print preview
pl: Błąd podczas tworzenia podglądu wydruku

en: Error from StartDoc
pl: Błąd z StartDoc

en: Error parsing commandline options: %s
pl: Błąd podczas przetwarzania opcji wiersza poleceń: %s

en: Error parsing option --gdk-debug
pl: Błąd podczas przetwarzania opcji --gdk-debug

en: Error parsing option --gdk-no-debug
pl: Błąd podczas przetwarzania opcji --gdk-no-debug

en: Even sheets
pl: Parzyste kartki

en: FLAGS
pl: ZNACZNIKI

en: Failed to load icon
pl: Wczytanie ikony się nie powiodło

en: Failed to open file %s : %s
pl: Otwarcie pliku „%s” się nie powiodło: %s

en: Failed to rewrite header
pl: Przepisanie nagłówka się nie powiodło

en: Failed to start GNOME Software
pl: Uruchomienie Menedżera oprogramowania GNOME się nie powiodło

en: Failed to write cache file: %s
pl: Zapisanie pliku pamięci podręcznej się nie powiodło: %s

en: Failed to write folder index
pl: Zapisanie indeksu katalogu się nie powiodło

en: Failed to write hash table
pl: Zapisanie tablicy mieszającej się nie powiodło

en: Failed to write header
pl: Zapisanie nagłówka się nie powiodło

en: Favorite files
pl: Ulubione pliki

en: File
pl: Plik

en: File System
pl: System plików

en: File System Root
pl: System plików

en: File Transfer Protocol
pl: FTP

en: File names cannot contain “/”
pl: Nazwy plików nie mogą zawierać znaku „/”

en: File names should not begin with a space
pl: Nazwy plików nie powinny zaczynać się od spacji

en: File names should not end with a space
pl: Nazwy plików nie powinny kończyć się spacją

en: File names starting with a “.” are hidden
pl: Pliki z nazwami zaczynającymi się od znaku „.” są ukryte

en: File not found: %s
pl: Nie odnaleziono pliku: %s

en: Files
pl: Pliki

en: Finishing
pl: Kończenie

en: Flags
pl: Flagi

en: Focus Widget
pl: Widżet aktywności

en: Folder Name
pl: Nazwa katalogu

en: Folder names cannot contain “/”
pl: Nazwy katalogów nie mogą zawierać znaku „/”

en: Folder names should not begin with a space
pl: Nazwy katalogów nie powinny zaczynać się od spacji

en: Folder names should not end with a space
pl: Nazwy katalogów nie powinny kończyć się spacją

en: Folder names starting with a “.” are hidden
pl: Katalogi z nazwami zaczynającymi się od znaku „.” są ukryte

en: Font
pl: Czcionka

en: Font Family
pl: Rodzina czcionek

en: Font Scale
pl: Skalowanie czcionki

en: Font Selection
pl: Wybór czcionki

en: Food & Drink
pl: Jedzenie i napoje

en: For portable documents
pl: Dla przenośnych dokumentów

en: Forget association
pl: Usuń powiązanie

en: Forget password _immediately
pl: _Natychmiastowe usunięcie hasła

en: Frame Clock
pl: Zegar klatek

en: Frame count
pl: Liczba klatek

en: Frame rate
pl: Liczba klatek na sekundę

en: Full Volume
pl: Pełna głośność

en: GDK Backend
pl: Mechanizm GDK

en: GDK debugging flags to set
pl: Ustawione znaczniki debugowania biblioteki GDK

en: GDK debugging flags to unset
pl: Wyczyszczone znaczniki debugowania biblioteki GDK

en: GL Rendering
pl: Rysowanie za pomocą GL

en: GL Vendor
pl: Dostawca GL

en: GL Version
pl: Wersja GL

en: GL rendering is disabled
pl: Rysowanie za pomocą GL jest wyłączone

en: GL support disabled via GDK_DEBUG
pl: Obsługa GL została wyłączona przez zmienną GDK_DEBUG

[ctx: GL vendor]
en: None
pl: Brak

[ctx: GL version]
en: None
pl: Brak

en: GLib must be configured with --enable-debug
pl: Biblioteka GLib musi być skonfigurowana z opcją --enable-debug

en: GNU Affero General Public License, version 3 or later
pl: Powszechna licencja publiczna GNU Affero, wersja 3 lub późniejsza

en: GNU General Public License, version 2 only
pl: Powszechna licencja publiczna GNU, tylko w wersji 2

en: GNU General Public License, version 2 or later
pl: Powszechna licencja publiczna GNU, wersja 2 lub późniejsza

en: GNU General Public License, version 3 only
pl: Powszechna licencja publiczna GNU, tylko w wersji 3

en: GNU General Public License, version 3 or later
pl: Powszechna licencja publiczna GNU, wersja 3 lub późniejsza

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 only
pl: Pomniejsza powszechna licencja publiczna GNU, tylko w wersji 2.1

en: GNU Lesser General Public License, version 2.1 or later
pl: Pomniejsza powszechna licencja publiczna GNU, wersja 2.1 lub późniejsza

en: GNU Lesser General Public License, version 3 only
pl: Pomniejsza powszechna licencja publiczna GNU, tylko w wersji 3

en: GNU Lesser General Public License, version 3 or later
pl: Pomniejsza powszechna licencja publiczna GNU, wersja 3 lub późniejsza

en: GTK+ Inspector is an interactive debugger that lets you explore and modify the internals of any GTK+ application. Using it may cause the application to break or crash.
pl: Inspektor biblioteki GTK+ to interaktywny debuger umożliwiający przeglądanie i modyfikowanie wnętrza programu GTK+. Jego użycie może spowodować awarię lub uszkodzenie programu.

en: GTK+ Options
pl: Opcje biblioteki GTK+

en: GTK+ Theme
pl: Motyw biblioteki GTK+

en: GTK+ Version
pl: Wersja biblioteki GTK+

en: GTK+ debugging flags to set
pl: Ustawione znaczniki debugowania biblioteki GTK+

en: GTK+ debugging flags to unset
pl: Wyczyszczone znaczniki debugowania biblioteki GTK+

en: General
pl: Ogólne

en: Gestures
pl: Gesty

en: Getting printer information failed
pl: Pobranie informacji o drukarce się nie powiodło

en: Getting printer information…
pl: Pobieranie informacji o drukarce…

en: Hide %s
pl: Ukryj program %s

en: Hide Others
pl: Ukryj inne

en: High
pl: Wysoki

en: Hold the job until it is explicitly released
pl: Wstrzymuje zadanie do czasu jego jawnego zwolnienia

en: Home
pl: Katalog domowy

en: Hue
pl: Odcień

en: ID
pl: Identyfikator

en: Icon
pl: Ikona

en: Icon '%s' not present in theme %s
pl: Brak ikony „%s” w motywie %s

en: Icon Theme
pl: Motyw ikon

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
pl: Jeśli element zostanie usunięty, to zostanie on bezpowrotnie utracony.

en: Ignore hidden
pl: Ignorowanie ukrytych

en: Image
pl: Obraz

en: Image Quality
pl: Jakość obrazu

en: Include image data in the cache
pl: Włączenia danych obrazów w pamięci podręcznej

en: Increases the volume
pl: Zwiększa głośność

en: Information
pl: Informacja

en: Insert Emoji
pl: Wstawia emoji

en: Insert _Emoji
pl: Wstaw _emoji

en: Intensity of the color.
pl: Intensywność koloru.

en: Invalid URI
pl: Nieprawidłowy adres URI

en: Invalid argument to CreateDC
pl: Nieprawidłowy parametr do CreateDC

en: Invalid argument to PrintDlgEx
pl: Nieprawidłowy parametr do PrintDlgEx

en: Invalid file name
pl: Nieprawidłowa nazwa pliku

en: Invalid handle to PrintDlgEx
pl: Nieprawidłowy uchwyt do PrintDlgEx

en: Invalid pointer to PrintDlgEx
pl: Nieprawidłowy wskaźnik do PrintDlgEx

en: Invalid size %s
pl: Nieprawidłowy rozmiar %s

en: Is Toplevel
pl: Jest najwyższego poziomu

en: Job
pl: Zadanie

en: Job Details
pl: Szczegóły zadania

en: Job Priority
pl: Priorytet

en: LRE Left-to-right _embedding
pl: LRE — _osadzenie od lewej do prawej

en: LRM _Left-to-right mark
pl: LRM — znacznik kierunku od _lewej do prawej

en: LRO Left-to-right _override
pl: LRO — _nałożenie od lewej do prawej

en: Label
pl: Etykieta

en: Landscape
pl: Pozioma

en: Launch an application (specified by its desktop file name),
    optionally passing one or more URIs as arguments.
pl: Uruchamia program (podany przez jego nazwę pliku .desktop),
    opcjonalnie przekazując jeden lub więcej adresów URI jako parametry.

en: Layout
pl: Układ

en: Left to right
pl: Od lewej do prawej

en: Left to right, bottom to top
pl: Od lewej do prawej, z dołu na górę

en: Left to right, top to bottom
pl: Od lewej do prawej, z góry do dołu

en: Left-to-Right
pl: Od lewej do prawej

en: License
pl: Licencja

en: Load additional GTK+ modules
pl: Wczytuje dodatkowe moduły biblioteki GTK+

en: Location
pl: Położenie

en: Lock
pl: Zablokuj

en: Low
pl: Niski

en: MODULES
pl: MODUŁY

en: Magnifier
pl: Lupa

en: Make all warnings fatal
pl: Traktuje wszystkie ostrzeżenia jako błędy

en: Manage Custom Sizes
pl: Zarządzanie niestandardowymi rozmiarami

en: Manage Custom Sizes…
pl: Zarządzaj niestandardowymi rozmiarami…

en: Manually enter a location
pl: Ręczne wprowadzanie położenia

en: Mapped
pl: Mapowane

en: Margins from Printer…
pl: Marginesy z drukarki…

en: Margins:
     Left: %s %s
     Right: %s %s
     Top: %s %s
     Bottom: %s %s
pl: Marginesy:
     Lewy: %s %s
     Prawy: %s %s
     Górny: %s %s
     Dolny: %s %s

en: Maximize
pl: Zmaksymalizuj

en: Medium
pl: Średni

en: Minimize
pl: Zminimalizuj

en: Miscellaneous
pl: Różne

en: Mnemonic Label
pl: Etykieta skrótu

en: Mode
pl: Tryb

en: Modified
pl: Modyfikacja

en: Mount and open “%s”
pl: Montuje i otwiera „%s”

en: Move
pl: Przenieś

en: Muted
pl: Wyciszony

en: NAME
pl: NAZWA

en: Name
pl: Nazwa

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Need user intervention
pl: Wymagana jest interwencja użytkownika

en: Network File System
pl: NFS

en: Networks
pl: Sieci

en: New accelerator…
pl: Nowy skrót…

en: New bookmark
pl: Nowa zakładka

en: No Fonts Found
pl: Brak czcionek

en: No GL implementation is available
pl: Brak dostępnej implementacji GL

en: No Results Found
pl: Brak wyników

en: No applications found for “%s”
pl: Nie odnaleziono programów do otwarcia plików typu „%s”

en: No applications found for “%s” files
pl: Nie odnaleziono programów do otwarcia plików typu „%s”

en: No applications found for “%s”.
pl: Nie odnaleziono programów do otwarcia plików typu „%s”.

en: No applications found.
pl: Brak programów.

en: No available configurations for the given RGBA pixel format
pl: Brak dostępnych konfiguracji dla podanego formatu pikseli RGBA

en: No available configurations for the given pixel format
pl: Brak dostępnych konfiguracji dla podanego formatu pikseli

en: No deserialize function found for format %s
pl: Nie odnaleziono funkcji deserializacji dla formatu %s

en: No item for URI '%s' found
pl: Nie odnaleziono elementu dla adresu URI „%s”

en: No items found
pl: Nie odnaleziono elementów

en: No network locations found
pl: Brak położeń sieciowych

en: No printer found
pl: Nie odnaleziono drukarki

en: No profile available
pl: Brak dostępnego profilu

en: No recent servers found
pl: Brak ostatnio używanych serwerów

en: No recently used resource found with URI '%s'
pl: Nie odnaleziono ostatnio używanego zasobu z adresem URI „%s”

en: No registered application with name '%s' for item with URI '%s' found
pl: Nie odnaleziono zarejestrowanego programu o nazwie „%s” dla elementu o adresie URI „%s”

en: No results found
pl: Brak wyników

en: No theme index file in '%s'.
    If you really want to create an icon cache here, use --ignore-theme-index.
pl: Brak pliku indeksu motywu w „%s”.
    Jeżeli naprawdę potrzeba utworzyć pamięć podręczną ikon, proszę użyć opcji --ignore-theme-index.

en: No theme index file.
pl: Brak pliku indeksu motywu.

en: Not a valid icon cache: %s
pl: Nieprawidłowa pamięć podręczna ikon: %s

en: Not a valid page setup file
pl: Nieprawidłowy plik ustawień strony

en: Not available
pl: Niedostępne

en: Not enough free memory
pl: Brak wolnej pamięci

en: Not implemented on OS X
pl: Niezaimplementowane w systemie OS X

en: Not settable at runtime.
    Use GDK_GL=always or GDK_GL=disable instead
pl: Nie można ustawić podczas uruchamiania.
    Zamiast tego należy użyć zmiennej GDK_GL=always lub GDK_GL=disable

en: Object
pl: Obiekt

en: Object: %p (%s)
pl: Obiekt: %p (%s)

en: Objects
pl: Obiekty

en: Odd sheets
pl: Nieparzyste kartki

en: On This Computer
pl: Na tym komputerze

en: On _hold
pl: Wstrzy_many

en: Op_acity:
pl: N_ieprzezroczystość:

en: Open %s
pl: Otwiera serwis %s

en: Open '%s'
pl: Otwórz „%s”

en: Open in New _Tab
pl: O_twórz w nowej karcie

en: Open in New _Window
pl: Otwórz w nowy_m oknie

en: Open the contents of the file system
pl: Otwiera zawartość systemu plików

en: Open the contents of your desktop in a folder
pl: Otwiera zawartość pulpitu jako katalog

en: Open the trash
pl: Otwiera kosz

en: Open your personal folder
pl: Otwiera katalog osobisty

en: OpenGL context creation failed
pl: Utworzenie kontekstu OpenGL się nie powiodło

en: Opening %d Item | Opening %d Items
pl[0]: Otwieranie %d elementu
pl[1]: Otwieranie %d elementów
pl[2]: Otwieranie %d elementów

en: Opening %s
pl: Otwieranie „%s”

en: Opening “%s” files.
pl: Otwieranie plików typu „%s”.

en: Opening “%s”.
pl: Otwieranie pliku „%s”.

en: Or_ientation:
pl: Orienta_cja:

en: Other Applications
pl: Inne programy

en: Other Locations
pl: Inne położenia

en: Other application…
pl: Inny program…

en: Other…
pl: Inne…

en: Out of paper
pl: Brak papieru

en: Outermost element in text must be <text_view_markup> not <%s>
pl: Zewnętrzny element tekstu musi być <text_view_markup>, a nie <%s>

en: Output a C header file
pl: Wyjście do pliku nagłówkowego C

en: Output t_ray:
pl: _Tacka wyjściowa:

en: Output to this directory instead of cwd
pl: Wyjście do tego katalogu zamiast cwd

en: Overwrite an existing cache, even if up to date
pl: Zastąpienie istniejącej pamięci podręcznej, nawet gdy jest aktualna

en: PDF _Pop directional formatting
pl: PDF — _zdjęcie kierunku formatowania

en: Packing property %s::%s not found
pl: Nie odnaleziono właściwości pakującej %s::%s

en: Pag_es:
pl: Stro_ny:

en: Page %u
pl: %u. strona

en: Page Ordering
pl: Kolejność stron

en: Page Setup
pl: Ustawienia strony

en: Page or_dering:
pl: Kolejność _stron:

en: Pages
pl: Strony

en: Pages Per Sheet
pl: Stron na kartkę

en: Pages per _sheet:
pl: Stron _na kartkę:

en: Pages per _side:
pl: Stron _na kartkę:

en: Paper
pl: Papier

en: Paper Margins
pl: Marginesy papieru

en: Paper Size
pl: Rozmiar papieru

en: Paper _source:
pl: Źródło pap_ieru:

en: Paper _type:
pl: Rodzaj papier_u:

en: Parameter Type
pl: Typ parametru

en: Password:
pl: Hasło:

en: Paste
pl: Wklej

en: Path
pl: Ścieżka

en: Paused
pl: Wstrzymane

en: Paused; Rejecting Jobs
pl: Wstrzymana, Odrzuca zadania

en: Pick a Color
pl: Wybór koloru

en: Pick a Font
pl: Wybór czcionki

en: Pointer: %p
pl: Wskaźnik: %p

en: Portrait
pl: Pionowa

en: Position on the color wheel.
pl: Położenie na kole kolorów.

en: Postscript
pl: PostScript

en: Pre_view
pl: P_odgląd

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Preparing
pl: Przygotowywanie

en: Preparing %d
pl: Przygotowywanie %d

en: Preview text
pl: Tekst podglądu

en: Pri_ority:
pl: Pri_orytet:

en: Print
pl: Wydruk

en: Print Document
pl: Wydruk dokumentu

en: Print to File
pl: Wydruk do pliku

en: Print to LPR
pl: Wydruk na LPR

en: Print to Test Printer
pl: Wydruk do drukarki testowej

en: Printer
pl: Drukarka

en: Printer Default
pl: Domyślne drukarki

en: Printer offline
pl: Drukarka jest w trybie offline

en: Printer “%s” has no toner left.
pl: W drukarce „%s” skończył się toner.

en: Printer “%s” is currently offline.
pl: Drukarka „%s” jest obecnie w trybie offline.

en: Printer “%s” is low on at least one marker supply.
pl: W drukarce „%s” kończy się co najmniej jedna składowa kolorów.

en: Printer “%s” is low on developer.
pl: Niski poziom wywoływacza w drukarce „%s”.

en: Printer “%s” is low on paper.
pl: W podajniku drukarki „%s” kończy się papier.

en: Printer “%s” is low on toner.
pl: W drukarce „%s” kończy się toner.

en: Printer “%s” is out of at least one marker supply.
pl: W drukarce „%s” skończyła się co najmniej jedna składowa kolorów.

en: Printer “%s” is out of developer.
pl: Brak wywoływacza w drukarce „%s”.

en: Printer “%s” is out of paper.
pl: W podajniku drukarki „%s” skończył się papier.

en: Printing %d
pl: Drukowanie %d

en: Program class as used by the window manager
pl: Klasa programu używana przez menedżer okien

en: Program name as used by the window manager
pl: Nazwa programu używana przez menedżer okien

en: Properties
pl: Właściwości

en: Property
pl: Właściwość

en: Property %s::%s not found
pl: Nie odnaleziono właściwości %s::%s

en: Provides visual indication of progress
pl: Dostarcza wzrokowy wskaźnik postępu

en: Question
pl: Pytanie

en: Quit %s
pl: Zakończ program %s

en: RGBA visual
pl: Wizualne RGBA

en: RLE Right-to-left e_mbedding
pl: RLE — o_sadzenie od prawej do lewej

en: RLM _Right-to-left mark
pl: RLM — znacznik kierunku od p_rawej do lewej

en: RLO Right-to-left o_verride
pl: RLO — n_ałożenie od prawej do lewej

en: Range
pl: Zakres

en: Realized
pl: Zrealizowane

en: Recent
pl: Ostatnio używane

en: Recent Servers
pl: Ostatnio używane serwery

en: Recent files
pl: Ostatnio używane pliki

en: Recommended Applications
pl: Polecane programy

en: Recording
pl: Nagrywanie

en: Red %d%%, Green %d%%, Blue %d%%
pl: Czerwony %d%%, zielony %d%%, niebieski %d%%

en: Red %d%%, Green %d%%, Blue %d%%, Alpha %d%%
pl: Czerwony %d%%, zielony %d%%, niebieski %d%%, alfa %d%%

en: Reference count
pl: Liczba odniesień

en: Registered U_ser
pl: _Zarejestrowany

en: Rejecting Jobs
pl: Odrzuca zadania

en: Related Applications
pl: Powiązane programy

en: Remember _forever
pl: Z_apamiętanie na stałe

en: Remember password until you _logout
pl: _Zapamiętanie hasła do wylogowania

en: Remote location — only searching the current folder
pl: Zdalne położenie — przeszukiwanie tylko bieżącego katalogu

en: Rename…
pl: Zmień nazwę…

en: Rendering Mode
pl: Tryb rysowania

en: Request mode
pl: Tryb żądania

en: Reset
pl: Przywróć

en: Resize
pl: Zmień rozmiar

en: Resources
pl: Zasoby

en: Restore
pl: Przywróć

en: Reverse landscape
pl: Odwrócona poziomo

en: Reverse portrait
pl: Odwrócona pionowo

en: Right to left
pl: Od prawej do lewej

en: Right to left, bottom to top
pl: Od prawej do lewej, z dołu na górę

en: Right to left, top to bottom
pl: Od prawej do lewej, z góry na dół

en: Right-to-Left
pl: Od prawej do lewej

en: Rotate clockwise
pl: Obrócenie w prawo

en: Rotate counterclockwise
pl: Obrócenie w lewo

en: SSH File Transfer Protocol
pl: SFTP

en: S_aturation:
pl: N_asycenie:

en: Same as --no-wintab
pl: To samo, co --no-wintab

en: Saturation
pl: Nasycenie

en: Save the current CSS
pl: Zapisuje bieżące reguły CSS

en: Saving CSS failed
pl: Zapisanie reguł CSS się nie powiodło

en: Sc_ale:
pl: Ska_la:

en: Se_lection
pl: _Wybór

en: Search
pl: Wyszukaj

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Search Shortcuts
pl: Wyszukiwanie skrótów

en: Search font name
pl: Wyszukiwanie nazwy czcionki

en: Searching
pl: Wyszukiwanie

en: Searching for network locations
pl: Wyszukiwanie położeń sieciowych

en: Searching in %s
pl: Wyszukiwanie w „%s”

en: Select Application
pl: Wybór programu

en: Select Font
pl: Wybór czcionki

en: Select _All
pl: Z_aznacz wszystko

en: Select a Color
pl: Wybór koloru

en: Select a File
pl: Wybór pliku

en: Select a filename
pl: Wybór nazwy pliku

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Select an Object
pl: Wybiera obiekt

en: Select the color you want from the outer ring. Select the darkness or lightness of that color using the inner triangle.
pl: Proszę wybrać żądany kolor z zewnętrznego pierścienia, a przy użyciu trójkąta wewnątrz wybrać jasność tego koloru.

en: Select which type of documents are shown
pl: Wybór, jakie typy dokumentów są wyświetlane

en: Select which types of files are shown
pl: Wybór typów wyświetlanych plików

en: Selector
pl: Wybór

en: Self
pl: Własny

en: Self 1
pl: Własny 1

en: Self 2
pl: Własny 2

en: Serialized data is malformed
pl: Dane serializowane są nieprawidłowo rozwinięte

en: Serialized data is malformed. First section isn't GTKTEXTBUFFERCONTENTS-0001
pl: Dane serializowane są nieprawidłowo rozwinięte. Pierwsza sekcja nie jest GTKTEXTBUFFERCONTENTS-0001

en: Server Addresses
pl: Adres serwera

en: Server addresses are made up of a protocol prefix and an address. Examples:
pl: Adres serwera składa się z przedrostka protokołu i adresu. Przykłady:

en: Services
pl: Usługi

en: Setting is hardcoded by GTK_TEST_TOUCHSCREEN
pl: Ustawienie jest zakodowane przez zmienną GTK_TEST_TOUCHSCREEN

en: Setting:
pl: Ustawienie:

en: Shortcuts
pl: Skróty

en: Show All
pl: Wyświetl wszystkie

en: Show Baselines
pl: Wyświetlanie linii bazowych

en: Show Details
pl: Wyświetla szczegóły

en: Show GTK+ Options
pl: Wyświetla opcje biblioteki GTK+

en: Show Graphic Updates
pl: Wyświetlanie aktualizacji grafiki

en: Show Layout Borders
pl: Wyświetlanie krawędzi układu

en: Show Pixel Cache
pl: Wyświetlanie pamięci podręcznej pikseli

en: Show Widget Resizes
pl: Wyświetlanie zmian rozmiaru okien

en: Show _Hidden Files
pl: _Ukryte pliki

en: Show _Private Resources
pl: Wyświetl zasoby p_rywatne

en: Show _Size Column
pl: _Rozmiar

en: Show _Time
pl: _Czas

en: Show all Objects
pl: Wyświetla wszystkie obiekty

en: Show all Resources
pl: Wyświetla wszystkie zasoby

en: Show data
pl: Wyświetla dane

en: Show other locations
pl: Wyświetla inne położenia

en: Show program version
pl: Wyświetla wersję programu

en: Si_ze:
pl: R_ozmiar:

en: Signal
pl: Sygnał

en: Signals
pl: Sygnały

en: Similar
pl: Podobny

en: Simulate touchscreen
pl: Symulacja ekranu dotykowego

en: Size
pl: Rozmiar

en: Size Groups
pl: Grupy rozmiarów

en: Size of the palette in 8 bit mode
pl: Rozmiar palety w trybie 8-bitowym

en: Size:
pl: Rozmiar:

en: Slowdown
pl: Spowolnienie

en: Smileys & People
pl: Uśmieszki i osoby

en: Software GL
pl: Programowe GL

en: Software Surfaces
pl: Powierzchnie programowe

en: Some of the settings in the dialog conflict
pl: Część ustawień w oknie jest sprzecznych

en: Sort _Folders before Files
pl: Ka_talogi przed plikami

en: Source:
pl: Źródło:

en: Specify one or more page ranges,
     e.g. 1–3, 7, 11
pl: Określ jeden lub więcej zakresów stron,
     przykładowo: 1-3, 7, 11

en: Specify the time of print,
     e.g. 15∶30, 2∶35 pm, 14∶15∶20, 11∶46∶30 am, 4 pm
pl: Określa czas drukowania,
     przykładowo: 15∶30, 14∶15∶20, 11∶46∶30

en: Starred
pl: Ulubione

en: Starting %s
pl: Uruchamianie „%s”

en: State
pl: Stan

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Status
pl: Stan

[ctx: Stock label]
en: Best _Fit
pl: _Dopasowanie

[ctx: Stock label]
en: C_onnect
pl: P_ołącz

[ctx: Stock label]
en: Cu_t
pl: _Wytnij

[ctx: Stock label]
en: Decrease Indent
pl: Zmniejsz wcięcie

[ctx: Stock label]
en: Error
pl: Błąd

[ctx: Stock label]
en: Find and _Replace
pl: Zn_ajdź i zastąp

[ctx: Stock label]
en: Increase Indent
pl: Zwiększ wcięcie

[ctx: Stock label]
en: Information
pl: Informacja

[ctx: Stock label]
en: Landscape
pl: Poziomo

[ctx: Stock label]
en: Page Set_up
pl: Ustawienia str_ony

[ctx: Stock label]
en: Portrait
pl: Pionowo

[ctx: Stock label]
en: Print Pre_view
pl: Podgląd _wydruku

[ctx: Stock label]
en: Question
pl: Pytanie

[ctx: Stock label]
en: Reverse landscape
pl: Odwrócone poziomo

[ctx: Stock label]
en: Reverse portrait
pl: Odwrócone pionowo

[ctx: Stock label]
en: Save _As
pl: Zapi_sz jako

[ctx: Stock label]
en: Select _All
pl: Z_aznacz wszystko

[ctx: Stock label]
en: Warning
pl: Ostrzeżenie

[ctx: Stock label]
en: Zoom _In
pl: Po_większ

[ctx: Stock label]
en: Zoom _Out
pl: Po_mniejsz

[ctx: Stock label]
en: _About
pl: _O programie

[ctx: Stock label]
en: _Add
pl: _Dodaj

[ctx: Stock label]
en: _Apply
pl: _Zastosuj

[ctx: Stock label]
en: _Ascending
pl: _Rosnąco

[ctx: Stock label]
en: _Bold
pl: Pogru_bienie

[ctx: Stock label]
en: _Cancel
pl: _Anuluj

[ctx: Stock label]
en: _Center
pl: _Wyśrodkowanie

[ctx: Stock label]
en: _Clear
pl: Wy_czyść

[ctx: Stock label]
en: _Close
pl: Za_mknij

[ctx: Stock label]
en: _Color
pl: _Kolor

[ctx: Stock label]
en: _Convert
pl: Prze_konwertuj

[ctx: Stock label]
en: _Copy
pl: S_kopiuj

[ctx: Stock label]
en: _Delete
pl: _Usuń

[ctx: Stock label]
en: _Descending
pl: _Malejąco

[ctx: Stock label]
en: _Discard
pl: _Odrzuć

[ctx: Stock label]
en: _Disconnect
pl: _Rozłącz

[ctx: Stock label]
en: _Edit
pl: _Edycja

[ctx: Stock label]
en: _Execute
pl: _Wykonaj

[ctx: Stock label]
en: _File
pl: _Plik

[ctx: Stock label]
en: _Fill
pl: Wyj_ustowanie

[ctx: Stock label]
en: _Find
pl: _Znajdź

[ctx: Stock label]
en: _Floppy
pl: _Dyskietka

[ctx: Stock label]
en: _Font
pl: _Czcionka

[ctx: Stock label]
en: _Fullscreen
pl: _Pełny ekran

[ctx: Stock label]
en: _Hard Disk
pl: Dy_sk twardy

[ctx: Stock label]
en: _Help
pl: Pomo_c

[ctx: Stock label]
en: _Home
pl: P_oczątek

[ctx: Stock label]
en: _Index
pl: _Indeks

[ctx: Stock label]
en: _Information
pl: _Informacje

[ctx: Stock label]
en: _Italic
pl: Pochy_lenie

[ctx: Stock label]
en: _Jump to
pl: Prz_ejdź do

[ctx: Stock label]
en: _Leave Fullscreen
pl: _Opuść pełny ekran

[ctx: Stock label]
en: _Left
pl: Justowanie do _lewej

[ctx: Stock label]
en: _Network
pl: S_ieć

[ctx: Stock label]
en: _New
pl: _Nowy

[ctx: Stock label]
en: _No
pl: _Nie

[ctx: Stock label]
en: _Normal Size
pl: _Zwykły rozmiar

[ctx: Stock label]
en: _Open
pl: _Otwórz

[ctx: Stock label]
en: _Paste
pl: Wk_lej

[ctx: Stock label]
en: _Preferences
pl: P_referencje

[ctx: Stock label]
en: _Print
pl: Wy_drukuj

[ctx: Stock label]
en: _Properties
pl: _Właściwości

[ctx: Stock label]
en: _Quit
pl: Za_kończ

[ctx: Stock label]
en: _Redo
pl: P_onów

[ctx: Stock label]
en: _Refresh
pl: _Odśwież

[ctx: Stock label]
en: _Remove
pl: _Usuń

[ctx: Stock label]
en: _Revert
pl: _Przywróć

[ctx: Stock label]
en: _Right
pl: Justowanie do p_rawej

[ctx: Stock label]
en: _Save
pl: _Zapisz

[ctx: Stock label]
en: _Spell Check
pl: Sprawdź p_isownię

[ctx: Stock label]
en: _Stop
pl: _Zatrzymaj

[ctx: Stock label]
en: _Strikethrough
pl: Prz_ekreślenie

[ctx: Stock label]
en: _Undelete
pl: Od_twórz

[ctx: Stock label]
en: _Underline
pl: P_odkreślenie

[ctx: Stock label]
en: _Undo
pl: Cof_nij

[ctx: Stock label]
en: _Yes
pl: _Tak

[ctx: Stock label, media]
en: P_ause
pl: _Wstrzymaj

[ctx: Stock label, media]
en: Pre_vious
pl: _Poprzedni

[ctx: Stock label, media]
en: R_ewind
pl: _Wstecz

[ctx: Stock label, media]
en: _Forward
pl: _Naprzód

[ctx: Stock label, media]
en: _Next
pl: _Następny

[ctx: Stock label, media]
en: _Play
pl: _Odtwarzaj

[ctx: Stock label, media]
en: _Record
pl: Nag_raj

[ctx: Stock label, media]
en: _Stop
pl: _Zatrzymaj

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Back
pl: _Wstecz

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Bottom
pl: _Dół

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Down
pl: W _dół

[ctx: Stock label, navigation]
en: _First
pl: _Pierwsza

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Forward
pl: _Dalej

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Last
pl: _Ostatnia

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Top
pl: _Góra

[ctx: Stock label, navigation]
en: _Up
pl: W _górę

en: Style Classes
pl: Klasy stylu

en: Symbols
pl: Symbole

en: System policy prevents changes.
    Contact your system administrator
pl: Ustawienia systemu uniemożliwiają wprowadzanie zmian.
    Proszę skontaktować się z administratorem komputera.

en: T_wo-sided:
pl: _Dwustronnie:

en: Tag "%s" already defined
pl: Znacznik „%s” jest już określony

en: Tag "%s" does not exist in buffer and tags can not be created.
pl: Znacznik „%s” nie istnieje w buforze i znaczniki nie mogą zostać utworzone.

en: Tag "%s" has invalid priority "%s"
pl: Znacznik „%s” ma nieprawidłowy priorytet „%s”

en: Tag "%s" has not been defined.
pl: Znacznik „%s” nie został określony.

en: Target
pl: Cel

en: Terminal Pager
pl: Stronicowanie terminala

en: Text Direction
pl: Kierunek tekstu

en: Text may not appear inside <%s>
pl: Tekst nie może pojawiać się wewnątrz <%s>

en: Texture Rectangle Extension
pl: Rozszerzenie prostokątów tekstur

en: The MIT License (MIT)
pl: Licencja MIT

en: The attribute "%s" was found twice on the <%s> element
pl: Atrybut „%s” został dwukrotnie odnaleziony w elemencie <%s>

en: The color you’ve chosen.
pl: Wybrany kolor.

en: The color you’ve chosen. You can drag this color to a palette entry to save it for use in the future.
pl: Obecnie wybrany kolor. Kolor ten można przeciągnąć na jedną z pozycji palety, aby zachować go na przyszłość.

en: The cover is open on printer “%s”.
pl: Pokrywa drukarki „%s” jest otwarta.

en: The current backend does not support OpenGL
pl: Bieżący mechanizm nie obsługuje OpenGL

en: The door is open on printer “%s”.
pl: Drzwiczki drukarki „%s” są otwarte.

en: The file already exists in “%s”.  Replacing it will overwrite its contents.
pl: Plik już istnieje w „%s”. Zastąpienie go spowoduje nadpisanie jego zawartości.

en: The file could not be deleted
pl: Nie można usunąć pliku

en: The file could not be moved to the Trash
pl: Nie można przenieść pliku do kosza

en: The file could not be renamed
pl: Nie można zmienić nazwy pliku

en: The folder contents could not be displayed
pl: Nie można wyświetlić zawartości katalogu

en: The folder could not be created
pl: Nie można utworzyć katalogu

en: The folder could not be created, as a file with the same name already exists.  Try using a different name for the folder, or rename the file first.
pl: Nie można utworzyć katalogu, ponieważ istnieje już plik o tej samej nazwie. Proszę użyć innej nazwy dla katalogu lub zmienić nazwę pliku.

en: The generated cache was invalid.
pl: Utworzona pamięć podręczna była nieprawidłowa.

en: The item that you selected is not a folder try using a different item.
pl: Wybrany element nie jest katalogiem, proszę spróbować użyć innego elementu.

en: The most probable reason is that a temporary file could not be created.
pl: Najprawdopodobniej plik tymczasowy nie mógł zostać utworzony.

en: The previously-selected color, for comparison to the color you’re selecting now.
pl: Poprzednio wybrany kolor, do porównania z kolorem wybranym obecnie.

en: The previously-selected color, for comparison to the color you’re selecting now. You can drag this color to a palette entry, or select this color as current by dragging it to the other color swatch alongside.
pl: Poprzednio wybrany kolor, dla porównania z obecnie wybieranym kolorem. Można przeciągnąć ten kolor na jedną z pozycji palety lub wybrać go bezpośrednio poprzez przeciągnięcie go nad kolor sąsiedni.

en: Theme
pl: Motyw

en: Theme is hardcoded by GTK_THEME
pl: Motyw jest zakodowany przez zmienną GTK_THEME

en: There is a problem on printer “%s”.
pl: Wystąpił problem z drukarką „%s”.

en: This name is already taken
pl: Ta nazwa jest już zajęta

en: This program comes with absolutely no warranty.
    See the <a href="%s">%s</a> for details.
pl: Niniejszy program rozpowszechniany jest bez jakiejkolwiek gwarancji.
    Więcej informacji: <a href="%s">%s</a>.

en: Tick callback
pl: Wywołanie zwrotne tyknięcia

en: Time of print
pl: Czas drukowania

en: Top Command
pl: Polecenie top

en: Top to bottom
pl: Z góry do dołu

en: Top to bottom, left to right
pl: Z góry do dołu, od lewej do prawej

en: Top to bottom, right to left
pl: Z góry do dołu, od prawej do lewej

en: Trace signal emissions on this object
pl: Śledzi emisję sygnałów w tym obiekcie

en: Translated by
pl: Tłumaczenie

en: Transparency of the color.
pl: Przezroczystość koloru.

en: Trash
pl: Kosz

en: Travel & Places
pl: Podróże i miejsca

en: Try "%s --help" for more information.
pl: Polecenie „%s --help” wyświetli więcej informacji.

en: Try a different search
pl: Proszę spróbować innych słów

en: Try using a shorter name.
pl: Proszę spróbować krótszej nazwy.

en: Turn off verbose output
pl: Wyłączenie rozwlekłego wyjścia

en: Turns volume up or down
pl: Reguluje głośność

en: Two finger pinch
pl: Ściśnięcie dwoma palcami

en: Two finger stretch
pl: Rozciągnięcie dwoma palcami

en: Two finger swipe left
pl: Przeciągnięcie dwoma palcami w lewo

en: Two finger swipe right
pl: Przeciągnięcie dwoma palcami w prawo

en: Type
pl: Typ

en: Type name of new folder
pl: Nazwa nowego katalogu

en: Type:
pl: Typ:

en: Unable to access location
pl: Nie można uzyskać dostępu do położenia

en: Unable to access “%s”
pl: Nie można uzyskać dostępu do „%s”

en: Unable to create a GL context
pl: Nie można utworzyć kontekstu GL

en: Unable to eject %s
pl: Nie można wysunąć %s

en: Unable to eject “%s”
pl: Nie można wysunąć „%s”

en: Unable to end process
pl: Nie można zakończyć procesu

en: Unable to find an item with URI '%s'
pl: Nie można odnaleźć elementu z adresem URI „%s”

en: Unable to get remote server location
pl: Nie można uzyskać położenia zdalnego serwera

en: Unable to move the item with URI '%s' to '%s'
pl: Nie można przenieść elementu z adresem URI „%s” do „%s”

en: Unable to poll “%s” for media changes
pl: Nie można odpytać „%s” o zmiany nośnika

en: Unable to start “%s”
pl: Nie można uruchomić „%s”

en: Unable to stop “%s”
pl: Nie można zatrzymać „%s”

en: Unable to unmount volume
pl: Nie można odmontować woluminu

en: Unable to unmount “%s”
pl: Nie można odmontować „%s”

en: Uneditable property type: %s
pl: Niemodyfikowalny typ właściwości: %s

en: Unexpected character data on line %d char %d
pl: Nieoczekiwane dane znakowe w %d. wierszu i %d. znaku

en: Unexpected start tag '%s' on line %d char %d
pl: Nieoczekiwany znacznik początku „%s” w %d. wierszu i %d. znaku

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Unknown Application (PID %d)
pl: Nieznany program (PID %d)

en: Unknown error when trying to deserialize %s
pl: Nieznany błąd podczas próby deserializacji %s

en: Unknown item
pl: Nieznany element

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Unmount
pl: Odmontowuje

en: Unnamed section
pl: Sekcja bez nazwy

en: Unspecified error
pl: Nieokreślony błąd

en: Unspecified profile
pl: Nieokreślony profil

en: Untitled filter
pl: Filtr bez tytułu

en: Up Path
pl: W górę ścieżki

en: Urgent
pl: Ważne

en: Usage:
      gtk-builder-tool [COMMAND] FILE
    
    Commands:
      validate           Validate the file
      simplify [OPTIONS] Simplify the file
      enumerate          List all named objects
      preview [OPTIONS]  Preview the file
    
    Simplify Options:
      --replace          Replace the file
    
    Preview Options:
      --id=ID            Preview only the named object
      --css=FILE         Use style from CSS file
    
    Perform various tasks on GtkBuilder .ui files.
pl: Użycie:
      gtk-builder-tool [POLECENIE] PLIK
    
    Polecenia:
      validate           Sprawdza poprawność pliku
      simplify [OPCJE]   Upraszcza plik
      enumerate          Wyświetla listę wszystkich nazwanych obiektów
      preview [OPCJE]    Wyświetla podgląd pliku
    
    Opcje upraszczania:
      --replace          Zastępuje plik
    
    Opcje podglądu:
      --id=ID            Wyświetla podgląd tylko nazwanego obiektu
      --css=PLIK         Używa stylu z pliku CSS
    
    Wykonuje różne zadania na plikach .ui biblioteki GtkBuilder.

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Validate existing icon cache
pl: Sprawdzenie istniejącej pamięci podręcznej ikon

en: Value
pl: Wartość

en: Visual
pl: Wizualne

en: Volume
pl: Głośność

en: Volume Down
pl: Zmniejszenie głośności

en: Volume Up
pl: Zwiększenie głośności

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Website
pl: Witryna

en: When needed
pl: W razie potrzeby

en: Window scaling
pl: Skalowanie okien

en: X display to use
pl: Używany ekran X

en: Yes
pl: Tak

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: You can enter an HTML-style hexadecimal color value, or simply a color name such as “orange” in this entry.
pl: Tutaj można wprowadzić szesnastkową wartość koloru (jak w HTML-u) lub po prostu nazwę koloru w języku angielskim, np. „orange”.

en: You can temporarily disable this custom CSS by clicking on the “Pause” button above.
pl: Można tymczasowo wyłączyć niestandardowe reguły CSS klikając przycisk „Wstrzymaj” powyżej.

en: You can type here any CSS rule recognized by GTK+.
pl: Można tutaj wpisać każdą regułę CSS rozpoznawaną przez bibliotekę GTK+.

en: You do not have access to the specified folder.
pl: Brak dostępu do podanego katalogu.

en: You may only select folders
pl: Można wybierać tylko katalogi

en: You need to choose a valid filename.
pl: Należy wybrać prawidłową nazwę pliku.

en: Z Shell
pl: Powłoka Z

en: ZWJ Zero width _joiner
pl: ZWJ — łączn_ik znaków o zerowej szerokości

en: ZWNJ Zero width _non-joiner
pl: ZWNJ — rozłączni_k znaków o zerowej szerokości

en: ZWS _Zero width space
pl: ZWS — spacja o z_erowej szerokości

en: _Add Bookmark
pl: _Dodaj zakładkę

en: _Add to Bookmarks
pl: _Dodaj zakładkę

en: _After:
pl: _Po:

en: _All Pages
pl: Wszystkie _strony

en: _Anonymous
pl: _Anonimowy

en: _Apply
pl: _Zastosuj

en: _Back
pl: _Wstecz

en: _Billing info:
pl: Informacje o opłatac_h:

en: _Blue:
pl: _Niebieski:

en: _Bottom:
pl: _Dolny:

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Clear List
pl: Wy_czyść listę

en: _Close
pl: Za_mknij

en: _Connect
pl: P_ołącz

en: _Connect Drive
pl: Podłą_cz napęd

en: _Copy
pl: S_kopiuj

en: _Copy Location
pl: S_kopiuj położenie

en: _Create
pl: _Utwórz

en: _Delete
pl: _Usuń

en: _Detect Media
pl: Wy_kryj nośnik

en: _Disconnect
pl: _Rozłącz

en: _Disconnect Drive
pl: O_dłącz napęd

en: _Domain
pl: _Domena

en: _Eject
pl: Wy_suń

en: _End Process
pl: _Zakończ proces

en: _Family:
pl: _Rodzina:

en: _Find New Applications
pl: _Znajdź nowe programy

en: _Finish
pl: _Ukończ

en: _Format for:
pl: _Formatowanie dla:

en: _Green:
pl: _Zielony:

en: _Height:
pl: _Wysokość:

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _Hue:
pl: O_dcień:

en: _Left:
pl: _Lewy:

en: _License
pl: _Licencja

en: _Lock Device
pl: _Zablokuj urządzenie

en: _Mount
pl: Za_montuj

en: _Move to Trash
pl: _Przenieś do kosza

en: _Name
pl: _Nazwa

en: _Name:
pl: _Nazwa:

en: _Next
pl: _Dalej

en: _No
pl: _Nie

en: _Now
pl: _Teraz

en: _Only print:
pl: Wydruk _tylko:

en: _Open
pl: _Otwórz

en: _Open Link
pl: _Otwórz odnośnik

en: _Open With File Manager
pl: Otwórz w _menedżerze plików

en: _Orientation:
pl: _Położenie:

en: _Output format
pl: _Format wyjściowy

en: _Palette:
pl: Pal_eta:

en: _Paper size:
pl: _Rozmiar papieru:

en: _Password
pl: _Hasło

en: _Paste
pl: Wk_lej

en: _Power On
pl: _Włącz

en: _Preview:
pl: _Podgląd:

en: _Print
pl: Wy_drukuj

en: _Red:
pl: _Czerwony:

en: _Remember password
pl: _Zapamiętanie hasła

en: _Remove
pl: _Usuń

en: _Remove From List
pl: _Usuń z listy

en: _Rename
pl: Z_mień nazwę

en: _Replace
pl: _Zastąp

en: _Reverse
pl: Odw_rotnie

en: _Right:
pl: _Prawy:

en: _Safely Remove Drive
pl: Bezpiecznie u_suń napęd

en: _Save
pl: _Zapisz

en: _Save color here
pl: _Zapisz kolor w tym miejscu

en: _Select
pl: _Wybierz

en: _Show All
pl: _Wyświetl wszystkie

en: _Start
pl: _Uruchom

en: _Start Multi-disk Device
pl: Uruchom napęd wielody_skowy

en: _Stop
pl: Z_atrzymaj

en: _Stop Multi-disk Device
pl: Zatrzymaj napęd wielody_skowy

en: _Style:
pl: _Styl:

en: _Top:
pl: _Górny:

en: _Unlock Device
pl: Odblok_uj urządzenie

en: _Unmount
pl: O_dmontuj

en: _Username
pl: _Nazwa użytkownika

en: _Value:
pl: _Wartość:

en: _View All Applications
pl: _Wyświetl wszystkie programy

en: _Visit File
pl: _Odwiedź plik

en: _Width:
pl: _Szerokość:

en: _Yes
pl: _Tak

en: abcdefghijk ABCDEFGHIJK
pl: aąbcćdeęfghi AĄBCĆDEĘFGHI

en: bidirectional
pl: oba kierunki

en: bidirectional, inverted
pl: oba kierunki, odwrotnie

en: calendar:week_start:0
pl: calendar:week_start:1

[ctx: cover page]
en: Classified
pl: Niejawne

[ctx: cover page]
en: Confidential
pl: Poufne

[ctx: cover page]
en: None
pl: Brak

[ctx: cover page]
en: Secret
pl: Tajne

[ctx: cover page]
en: Standard
pl: Standardowe

[ctx: cover page]
en: Top Secret
pl: Ściśle tajne

[ctx: cover page]
en: Unclassified
pl: Jawne

en: dav:// or davs://
pl: dav:// lub davs://

[ctx: emoji category]
en: Objects
pl: Rzeczy

[ctx: event phase]
en: Bubble
pl: Bańka

[ctx: event phase]
en: Capture
pl: Przytrzymanie

[ctx: event phase]
en: None
pl: Brak

[ctx: event phase]
en: Target
pl: Cel

[ctx: font]
en: None
pl: Brak

en: ftp:// or ftps://
pl: ftp:// lub ftps://

en: inch
pl: cale

[ctx: input menthod menu]
en: Cyrillic (Transliterated)
pl: cyrylica (transliterowana)

[ctx: input method menu]
en: Amharic (EZ+)
pl: amharska (EZ+)

[ctx: input method menu]
en: Cedilla
pl: Cedylla

[ctx: input method menu]
en: Inuktitut (Transliterated)
pl: eskimoska (transliterowana)

[ctx: input method menu]
en: None
pl: Brak

[ctx: input method menu]
en: Simple
pl: Prosta

[ctx: input method menu]
en: System
pl: Systemowa

[ctx: input method menu]
en: System (%s)
pl: Systemowa (%s)

[ctx: input method menu]
en: Thai-Lao
pl: tajsko-laotańska

[ctx: input method menu]
en: Tigrigna-Eritrean (EZ+)
pl: tigre-erytrejska (EZ+)

[ctx: input method menu]
en: Tigrigna-Ethiopian (EZ+)
pl: tigre-etiopska (EZ+)

[ctx: input method menu]
en: Vietnamese (VIQR)
pl: wietnamska (VIQR)

[ctx: input method menu]
en: X Input Method
pl: Metoda wprowadzania X

en: inverted
pl: odwrotnie

[ctx: keyboard label]
en: AudioLowerVolume
pl: Zmniejszenie głośności

[ctx: keyboard label]
en: AudioMedia
pl: Uruchomienie odtwarzacza multimediów

[ctx: keyboard label]
en: AudioMicMute
pl: Wyciszenie mikrofonu

[ctx: keyboard label]
en: AudioMute
pl: Wyciszenie dźwięku

[ctx: keyboard label]
en: AudioNext
pl: Następny utwór

[ctx: keyboard label]
en: AudioPause
pl: Wstrzymanie dźwięku

[ctx: keyboard label]
en: AudioPlay
pl: Odtworzenie dźwięku

[ctx: keyboard label]
en: AudioPrev
pl: Poprzedni utwór

[ctx: keyboard label]
en: AudioRaiseVolume
pl: Zwiększenie głośności

[ctx: keyboard label]
en: AudioRecord
pl: Nagrywanie dźwięku

[ctx: keyboard label]
en: AudioRewind
pl: Przewinięcie dźwięku

[ctx: keyboard label]
en: AudioStop
pl: Zatrzymanie dźwięku

[ctx: keyboard label]
en: Back
pl: Wstecz

[ctx: keyboard label]
en: BackSpace
pl: Backspace

[ctx: keyboard label]
en: Backslash
pl: \

[ctx: keyboard label]
en: Battery
pl: Akumulator

[ctx: keyboard label]
en: Calculator
pl: Kalkulator

[ctx: keyboard label]
en: Display
pl: Ekran

[ctx: keyboard label]
en: Down
pl: W dół

[ctx: keyboard label]
en: Eject
pl: Wysunięcie

[ctx: keyboard label]
en: Escape
pl: Esc

[ctx: keyboard label]
en: Explorer
pl: Menedżer plików

[ctx: keyboard label]
en: Forward
pl: Dalej

[ctx: keyboard label]
en: Hibernate
pl: Hibernacja

[ctx: keyboard label]
en: KP_Begin
pl: Begin na klawiaturze numerycznej

[ctx: keyboard label]
en: KP_Delete
pl: Delete na klawiaturze numerycznej

[ctx: keyboard label]
en: KP_Down
pl: W dół na klawiaturze numerycznej

[ctx: keyboard label]
en: KP_End
pl: End na klawiaturze numerycznej

[ctx: keyboard label]
en: KP_Enter
pl: Enter na klawiaturze numerycznej

[ctx: keyboard label]
en: KP_Home
pl: Home na klawiaturze numerycznej

[ctx: keyboard label]
en: KP_Insert
pl: Insert na klawiaturze numerycznej

[ctx: keyboard label]
en: KP_Left
pl: W lewo na klawiaturze numerycznej

[ctx: keyboard label]
en: KP_Next
pl: Następny na klawiaturze numerycznej

[ctx: keyboard label]
en: KP_Page_Down
pl: Page Down na klawiaturze numerycznej

[ctx: keyboard label]
en: KP_Page_Up
pl: Page Up na klawiaturze numerycznej

[ctx: keyboard label]
en: KP_Prior
pl: Poprzedni na klawiaturze numerycznej

[ctx: keyboard label]
en: KP_Right
pl: W prawo na klawiaturze numerycznej

[ctx: keyboard label]
en: KP_Space
pl: Spacja na klawiaturze numerycznej

[ctx: keyboard label]
en: KP_Tab
pl: Tab na klawiaturze numerycznej

[ctx: keyboard label]
en: KP_Up
pl: W górę na klawiaturze numerycznej

[ctx: keyboard label]
en: KbdBrightnessDown
pl: Jasność klawiatury w dół

[ctx: keyboard label]
en: KbdBrightnessUp
pl: Jasność klawiatury w górę

[ctx: keyboard label]
en: Launch1
pl: Uruchomienie pierwszego programu

[ctx: keyboard label]
en: Left
pl: W lewo

[ctx: keyboard label]
en: Mail
pl: Poczta

[ctx: keyboard label]
en: MonBrightnessDown
pl: Jasność ekranu w dół

[ctx: keyboard label]
en: MonBrightnessUp
pl: Jasność ekranu w górę

[ctx: keyboard label]
en: Multi_key
pl: Klawisz Multi

[ctx: keyboard label]
en: Num_Lock
pl: Num Lock

[ctx: keyboard label]
en: Page_Down
pl: Page Down

[ctx: keyboard label]
en: Page_Up
pl: Page Up

[ctx: keyboard label]
en: Return
pl: Enter

[ctx: keyboard label]
en: Right
pl: W prawo

[ctx: keyboard label]
en: ScreenSaver
pl: Wygaszacz ekranu

[ctx: keyboard label]
en: Scroll_Lock
pl: Scroll Lock

[ctx: keyboard label]
en: Search
pl: Wyszukiwanie

[ctx: keyboard label]
en: Sleep
pl: Uśpienie

[ctx: keyboard label]
en: Space
pl: Spacja

[ctx: keyboard label]
en: Suspend
pl: Uśpienie

[ctx: keyboard label]
en: Sys_Req
pl: Sys Req

[ctx: keyboard label]
en: Tools
pl: Narzędzia

[ctx: keyboard label]
en: TouchpadToggle
pl: Przełączenie panelu dotykowego

[ctx: keyboard label]
en: Up
pl: W górę

[ctx: keyboard label]
en: WLAN
pl: Wi-Fi

[ctx: keyboard label]
en: WakeUp
pl: Przebudzenie

[ctx: keyboard label]
en: WebCam
pl: Kamera internetowa

[ctx: keyboard side marker]
en: R
pl: P

en: output
pl: dane-wyjściowe

[ctx: output-bin]
en: Bottom Bin
pl: Dolny pojemnik

[ctx: output-bin]
en: Center Bin
pl: Centralny pojemnik

[ctx: output-bin]
en: Face Down Bin
pl: Pojemnik wierzchem do dołu

[ctx: output-bin]
en: Face Up Bin
pl: Pojemnik wierzchem do góry

[ctx: output-bin]
en: Large Capacity Bin
pl: Pojemnik o dużej pojemności

[ctx: output-bin]
en: Left Bin
pl: Lewy pojemnik

[ctx: output-bin]
en: Mailbox %d
pl: %d. skrzynka pocztowa

[ctx: output-bin]
en: Middle Bin
pl: Środkowy pojemnik

[ctx: output-bin]
en: My Mailbox
pl: Prywatna skrzynka pocztowa

[ctx: output-bin]
en: Rear Bin
pl: Tylny pojemnik

[ctx: output-bin]
en: Right Bin
pl: Prawy pojemnik

[ctx: output-bin]
en: Side Bin
pl: Boczny pojemnik

[ctx: output-bin]
en: Stacker %d
pl: %d. stertnik

[ctx: output-bin]
en: Top Bin
pl: Górny pojemnik

[ctx: output-bin]
en: Tray %d
pl: %d. tacka

[ctx: paper size]
en: #10 Envelope
pl: Koperta #10

[ctx: paper size]
en: #11 Envelope
pl: Koperta #11

[ctx: paper size]
en: #12 Envelope
pl: Koperta #12

[ctx: paper size]
en: #14 Envelope
pl: Koperta #14

[ctx: paper size]
en: #9 Envelope
pl: Koperta #9

[ctx: paper size]
en: 6×9 Envelope
pl: Koperta 6×9

[ctx: paper size]
en: 7×9 Envelope
pl: Koperta 7×9

[ctx: paper size]
en: 8×10 Envelope
pl: Koperta 8×10

[ctx: paper size]
en: 9×11 Envelope
pl: Koperta 9×11

[ctx: paper size]
en: 9×12 Envelope
pl: Koperta 9×12

[ctx: paper size]
en: A3 Extra
pl: A3 Ekstra

[ctx: paper size]
en: A4 Extra
pl: A4 Ekstra

[ctx: paper size]
en: A5 Extra
pl: A5 Ekstra

[ctx: paper size]
en: B5 Extra
pl: B5 Ekstra

[ctx: paper size]
en: Choukei 2 Envelope
pl: Koperta Choukei 2

[ctx: paper size]
en: Choukei 3 Envelope
pl: Koperta Choukei 3

[ctx: paper size]
en: Choukei 4 Envelope
pl: Koperta Choukei 4

[ctx: paper size]
en: Choukei 40 Envelope
pl: Koperta Choukei 40

[ctx: paper size]
en: DL Envelope
pl: Koperta DL

[ctx: paper size]
en: European edp
pl: Europejskie edp

[ctx: paper size]
en: Fan-Fold European
pl: Fan-Fold europejskie

[ctx: paper size]
en: Fan-Fold German Legal
pl: Fan-Fold niemieckie Legal

[ctx: paper size]
en: Fan-Fold US
pl: Fan-Fold USA

[ctx: paper size]
en: Government Legal
pl: Legal rządowy

[ctx: paper size]
en: Government Letter
pl: Letter rządowy

[ctx: paper size]
en: Index 3×5
pl: Indeks 3×5

[ctx: paper size]
en: Index 4×6 (postcard)
pl: Indeks 4×6 (pocztówka)

[ctx: paper size]
en: Index 4×6 ext
pl: Indeks 4×6 ext

[ctx: paper size]
en: Index 5×8
pl: Indeks 5×8

[ctx: paper size]
en: Invite Envelope
pl: Koperta na zaproszenie

[ctx: paper size]
en: Invoice
pl: Faktura

[ctx: paper size]
en: Italian Envelope
pl: Koperta włoska

[ctx: paper size]
en: Large Photo
pl: Duża fotografia

[ctx: paper size]
en: Medium Photo
pl: Średnia fotografia

[ctx: paper size]
en: Monarch Envelope
pl: Koperta Monarch

[ctx: paper size]
en: Personal Envelope
pl: Koperta osobista

[ctx: paper size]
en: Postfix Envelope
pl: Koperta postfix

[ctx: paper size]
en: Small Photo
pl: Mała fotografia

[ctx: paper size]
en: US Legal
pl: Legal USA

[ctx: paper size]
en: US Legal Extra
pl: Legal USA Ekstra

[ctx: paper size]
en: US Letter
pl: Letter USA

[ctx: paper size]
en: US Letter Extra
pl: Letter USA Ekstra

[ctx: paper size]
en: US Letter Plus
pl: Letter USA Plus

[ctx: paper size]
en: Wide Format
pl: Format szeroki

[ctx: paper size]
en: Wide Photo
pl: Szeroka fotografia

[ctx: paper size]
en: a2 Envelope
pl: Koperta a2

[ctx: paper size]
en: c5 Envelope
pl: Koperta c5

[ctx: paper size]
en: hagaki (postcard)
pl: hagaki (pocztówka)

[ctx: paper size]
en: kahu Envelope
pl: Koperta kahu

[ctx: paper size]
en: kaku2 Envelope
pl: Koperta kaku2

[ctx: paper size]
en: kaku3 Envelope
pl: Koperta kaku3

[ctx: paper size]
en: kaku4 Envelope
pl: Koperta kaku4

[ctx: paper size]
en: kaku5 Envelope
pl: Koperta kaku5

[ctx: paper size]
en: kaku7 Envelope
pl: Koperta kaku7

[ctx: paper size]
en: kaku8 Envelope
pl: Koperta kaku8

[ctx: paper size]
en: oufuku (reply postcard)
pl: oufuku (pocztówka z odpowiedzią)

[ctx: paper size]
en: prc1 Envelope
pl: Koperta prc1

[ctx: paper size]
en: prc10 Envelope
pl: Koperta prc10

[ctx: paper size]
en: prc2 Envelope
pl: Koperta prc2

[ctx: paper size]
en: prc3 Envelope
pl: Koperta prc3

[ctx: paper size]
en: prc4 Envelope
pl: Koperta prc4

[ctx: paper size]
en: prc5 Envelope
pl: Koperta c5

[ctx: paper size]
en: prc6 Envelope
pl: Koperta prc6

[ctx: paper size]
en: prc7 Envelope
pl: Koperta prc7

[ctx: paper size]
en: prc8 Envelope
pl: Koperta prc8

[ctx: paper size]
en: prc9 Envelope
pl: Koperta prc9

[ctx: paper size]
en: you4 Envelope
pl: Koperta you4

[ctx: paper size]
en: you6 Envelope
pl: Koperta you6

en: paused
pl: wstrzymane

[ctx: print operation status]
en: Blocking on issue
pl: Blokowanie z powodu problemu

[ctx: print operation status]
en: Finished
pl: Ukończono

[ctx: print operation status]
en: Finished with error
pl: Ukończono z błędem

[ctx: print operation status]
en: Generating data
pl: Tworzenie danych

[ctx: print operation status]
en: Initial state
pl: Stan początkowy

[ctx: print operation status]
en: Preparing to print
pl: Przygotowywanie do drukowania

[ctx: print operation status]
en: Printing
pl: Drukowanie

[ctx: print operation status]
en: Sending data
pl: Wysyłanie danych

[ctx: print operation status]
en: Waiting
pl: Oczekiwanie

en: printer offline
pl: drukarka jest w trybie offline

[ctx: printer option]
en: After
pl: Po

[ctx: printer option]
en: Before
pl: Przed

[ctx: printer option]
en: Page Ordering
pl: Kolejność stron

[ctx: printer option]
en: Pages per Sheet
pl: Stron na kartkę

[ctx: printer option]
en: Print at
pl: Wydruk o

[ctx: printer option]
en: Print at time
pl: Wydruk o czasie

[ctx: printer option]
en: Printer Profile
pl: Profil drukarki

[ctx: printer option value]
en: Unavailable
pl: Niedostępny

[ctx: printing option]
en: GhostScript pre-filtering
pl: Wstępne filtrowanie GhostScript

[ctx: printing option]
en: Output Tray
pl: Tacka wyjściowa

[ctx: printing option]
en: Paper Source
pl: Źródło papieru

[ctx: printing option]
en: Paper Type
pl: Rodzaj papieru

[ctx: printing option]
en: Resolution
pl: Rozdzielczość

[ctx: printing option]
en: Two Sided
pl: Dwustronne

[ctx: printing option group]
en: Miscellaneous
pl: Różne

[ctx: printing option value]
en: Auto Select
pl: Wybór automatyczny

[ctx: printing option value]
en: Convert to PS level 1
pl: Konwertowanie do „PS level 1”

[ctx: printing option value]
en: Convert to PS level 2
pl: Konwertowanie do „PS level 2”

[ctx: printing option value]
en: Embed GhostScript fonts only
pl: Osadzanie tylko czcionek GhostScript

[ctx: printing option value]
en: Long Edge (Standard)
pl: Grzbiet wzdłuż dłuższej krawędzi (standard)

[ctx: printing option value]
en: No pre-filtering
pl: Bez wstępnego filtrowania

[ctx: printing option value]
en: One Sided
pl: Jednostronne

[ctx: printing option value]
en: Printer Default
pl: Domyślne drukarki

[ctx: printing option value]
en: Short Edge (Flip)
pl: Grzbiet wzdłuż krótszej krawędzi (obrót)

en: processing job
pl: przetwarzanie zadania

[ctx: progress bar label]
en: %.0f %%
pl: %.0f%%

[ctx: progress bar label]
en: %d %%
pl: %d%%

[ctx: property name]
en: None
pl: Brak

en: ready to print
pl: gotowa do drukowania

en: sftp:// or ssh://
pl: sftp:// lub ssh://

[ctx: sides]
en: Long Edge (Standard)
pl: Grzbiet wzdłuż dłuższej krawędzi (standard)

[ctx: sides]
en: One Sided
pl: Jednostronne

[ctx: sides]
en: Short Edge (Flip)
pl: Grzbiet wzdłuż krótszej krawędzi (obrót)

[ctx: sizegroup mode]
en: Both
pl: Oba

[ctx: sizegroup mode]
en: Horizontal
pl: Poziomy

[ctx: sizegroup mode]
en: None
pl: Brak

[ctx: sizegroup mode]
en: Vertical
pl: Pionowy

[ctx: switch]
en: OFF
pl: ◯

[ctx: switch]
en: ON
pl: |

en: test-output.%s
pl: testowe-dane-wyjściowe.%s

[ctx: type name]
en: Unknown
pl: Nieznane

en: unknown
pl: nieznane

[ctx: volume percentage]
en: %d %%
pl: %d%%

[ctx: year measurement template]
en: 2000
pl: 8888
