gdk-pixbuf master - en to sl translation catalogue (197 entries)

en: A pointer to the pixel data of the pixbuf
sl: Kazalo na podatke točke v medpomnilniku slike

en: ANI image was truncated or incomplete.
sl: Slika ANI je prirezana ali nepopolna.

en: BMP image has bogus header data
sl: Slika BMP ima neveljavne podatke glave

en: BMP image has oversize palette
sl: Slika BMP ima določeno preveliko paleto

en: BMP image has unsupported depth
sl: Slika BMP ima nepodprto barvno globino

en: BMP image has unsupported header size
sl: Slika BMP ima nepodprto velikost podatkov glave

en: BMP image width too large
sl: Širina slike BMP je prevelika

en: Bad code encountered
sl: Zaznana je bila neveljavna koda

en: Bits per Sample
sl: Biti na vzorec

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
sl: Število bitov na kanal slike PNG ni veljavno.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
sl: Število bitov na kanal preoblikovane slike PNG ni 8.

en: Cannot allocate TGA header memory
sl: Pomnilnika glave TGA ni mogoče dodeliti

en: Cannot allocate colormap
sl: Ni mogoče dodeliti barvnega prostora

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
sl: Pomnilnika zgradbi vsebine TGA ni mogoče dodeliti

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
sl: Pomnilnika za nalaganje slike PNM ni mogoče dodeliti

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
sl: Pomnilnika za nalaganje slike XPM ni mogoče dodeliti

en: Cannot allocate new pixbuf
sl: Pomnilnika novemu medpomnilniku sličic ni mogoče dodeliti

en: Cannot read XPM colormap
sl: Kataloga barv XPM ni mogoče prebrati

en: Circular table entry in GIF file
sl: Krožni vnos razpredelnice v datoteki GIF

en: Color profile has invalid length %d.
sl: Barvni profil je neveljavne dolžine %d.

en: Color profile has invalid length '%u'.
sl: Barvni profil je neveljavne dolžine '%u'.

en: Colorspace
sl: Barvni prostor

en: Compressed icons are not supported
sl: Stisnjene ikone niso podprte

en: Could not allocate memory: %s
sl: Pomnilnika ni mogoče dodeliti: %s

en: Could not create stream: %s
sl: Pretoka ni mogoče ustvariti: %s

en: Could not decode ICNS file
sl: Slike ICNS ni mogoče odkodirati

en: Could not get image height (bad TIFF file)
sl: Višine slike ni mogoče pridobiti (slaba datoteka TIFF)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
sl: Širine slike ni mogoče pridobiti (slaba datoteka TIFF)

en: Could not read from stream: %s
sl: Iz pretoka ni mogoče brati: %s

en: Could not seek stream: %s
sl: Po pretoku ni mogoče iskati: %s

en: Couldn't allocate memory for color profile
sl: Pomnilnika za barvni profil ni mogoče dodeliti

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
sl: Pomnilnika za nalaganje datoteke JPEG ni mogoče dodeliti

en: Couldn't allocate memory for saving BMP file
sl: Pomnilnika za shranjevanje datoteke BMP ni mogoče dodeliti

en: Couldn't allocate memory for stream
sl: Pomnilnika za pretok ni mogoče dodeliti

en: Couldn't allocate memory to buffer image data
sl: Pomnilnika za medpomnjenje podatkov slike ni mogoče dodeliti

en: Couldn't decode image
sl: Slike ni mogoče odkodirati

en: Couldn't load bitmap
sl: Bitne slike ni mogoče naložiti

en: Couldn't load metafile
sl: Metadatoteke ni mogoče naložiti

en: Couldn't recognize the image file format for file '%s'
sl: Vrste slike v datoteki »%s« ni mogoče prepoznati

en: Couldn't save
sl: Ni mogoče shraniti

en: Couldn't write to BMP file
sl: V datoteko BMP ni mogoče pisati

en: Couldn't write to TIFF file
sl: V datoteko TIFF ni mogoče pisati

en: Cursor hotspot outside image
sl: Vroča točka kazalca je zunaj slike

en: Dimensions of TIFF image too large
sl: Mere slike TIFF so prevelike

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
sl: Napaka med tolmačenjem slikovne datoteke JPEG (%s)

en: Error reading ICNS image: %s
sl: Napaka med branjem slike ICNS: %s

en: Error while decoding colormap
sl: Napaka razčlenjevanja barvne sheme

en: Error writing to image file: %s
sl: Napaka med pisanjem v slikovno datoteko: %s

en: Error writing to image stream
sl: Napaka med pisanjem v pretok slike

en: Failed to allocate %d byte for file read buffer | Failed to allocate %d bytes for file read buffer
sl[0]: Medpomnilniku branja datotek ni mogoče dodeliti %d bajtov
sl[1]: Medpomnilniku branja datotek ni mogoče dodeliti %d bajta
sl[2]: Medpomnilniku branja datotek ni mogoče dodeliti %d bajtov
sl[3]: Medpomnilniku branja datotek ni mogoče dodeliti %d bajtov

en: Failed to allocate QTIF context structure.
sl: Strukture vsebine QTIF ni mogoče dodeliti.

en: Failed to close '%s' while writing image, all data may not have been saved: %s
sl: Zapiranje datoteke »%s« med pisanjem slike je spodletelo: vseh podatkov ni mogoče shraniti: %s

en: Failed to create GdkPixbufLoader object.
sl: Predmeta GdkPixbufLoader ni mogoče ustvariti.

en: Failed to find an image data atom.
sl: Atoma podatkov slike ni mogoče najti.

en: Failed to load RGB data from TIFF file
sl: Podatkov RGB iz datoteke TIFF ni mogoče naložiti

en: Failed to load TIFF image
sl: Slike TIFF ni mogoče naložiti

en: Failed to load animation '%s': reason not known, probably a corrupt animation file
sl: Animacije »%s« ni mogoče naložiti: razlog ni znan, najverjetneje je datoteka okvarjena

en: Failed to load image '%s': %s
sl: Nalaganje slike »%s« je spodletelo: %s

en: Failed to load image '%s': reason not known, probably a corrupt image file
sl: Nalaganje slike »%s« je spodletelo: vzrok ni znan, najverjetneje je datoteka okvarjena

en: Failed to open '%s' for writing: %s
sl: Odpiranje datoteke »%s« za pisanje je spodletelo: %s

en: Failed to open TIFF image
sl: Slike TIFF ni mogoče odpreti

en: Failed to open file '%s': %s
sl: Odpiranje datoteke »%s« je spodletelo: %s

en: Failed to open temporary file
sl: Odpiranje začasne datoteke je spodletelo

en: Failed to read QTIF header
sl: Napaka med branjem glave QTIF

en: Failed to read from temporary file
sl: Branje iz začasne datoteke je spodletelo

en: Failed to save TIFF image
sl: Slike TIFF ni mogoče shraniti

en: Failed to skip the next %d byte with seek(). | Failed to skip the next %d bytes with seek().
sl[0]: Naslednjih %d bajtov z uporabo seek() ni mogoče preskočiti.
sl[1]: Naslednjega %d bajta z uporabo seek() ni mogoče preskočiti.
sl[2]: Naslednjih %d bajtov z uporabo seek() ni mogoče preskočiti.
sl[3]: Naslednjih %d bajtov z uporabo seek() ni mogoče preskočiti.

en: Failed to write TIFF data
sl: Podatkov TIFF ni mogoče zapisati

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
sl: Pisanje v začasno datoteko je med nalaganjem slike XBM spodletelo

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
sl: Pisanje v začasno datoteko je med nalaganjem slike XPM spodletelo

en: Failure reading GIF: %s
sl: Napaka med branjem slike GIF: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
sl: Usodna napaka v datoteki slike PNG: %s

en: Fatal error reading PNG image file
sl: Usodna napaka med branjem slikovne datoteke PNG

en: Fatal error reading PNG image file: %s
sl: Usodna napaka med branjem slikovne datoteke PNG: %s

en: File does not appear to be a GIF file
sl: Datoteka ni podobna datoteki GIF

en: File error when reading QTIF atom: %s
sl: Napaka datoteke med branjem atoma QTIF: %s

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
sl: V datoteki GIF manjkajo podatki (mogoče je bila datoteka prirezana)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
sl: Slika GIF nima splošnega kataloga barv, okvir znotraj datoteke pa nima krajevnega kataloga barv.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
sl: Slika GIF je pokvarjena (nepravilno stiskanje LZW)

en: GIF image loader cannot understand this image.
sl: Nalagalnik slik GIF te slike ne razume.

en: GIF image was truncated or incomplete.
sl: Slika GIF je prirezana ali nepopolna.

en: Has Alpha
sl: Ima prosojno ozadje

en: Height
sl: Višina

en: ICO image was truncated or incomplete.
sl: Slika ICO je prirezana ali nepopolna.

en: Image file '%s' contains no data
sl: Slikovna datoteka »%s« ne vsebuje podatkov

en: Image format unknown
sl: Vrsta slike ni znana

en: Image header corrupt
sl: Glava slike je okvarjena

en: Image is too wide for BMP format.
sl: Slika je preširoka za zapis BMP

en: Image pixel data corrupt
sl: Podatki o slikovnih točkah slike so okvarjeni

en: Image too large to be saved as ICO
sl: Slika je prevelika, da bi bila shranjena kot ICO

en: Image type '%s' is not supported
sl: Vrsta slike »%s« ni podprta

en: Image type currently not supported
sl: Vrsta slike trenutno ni podprta

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it's from a different gdk-pixbuf version?
sl: Modul za nalaganje slik %s ne izvaža ustreznega vmesnika. Morda je iz druge različice gdk-pixbuf.

en: Incremental loading of image type '%s' is not supported
sl: Postopno nalaganje vrste slik »%s« ni podprto

en: Input file descriptor is NULL.
sl: Opisnik vhodne datoteke je prazen.

en: Insufficient memory to load PNG file
sl: Za nalaganje datoteke PNG ni dovolj pomnilnika

en: Insufficient memory to load PNM context struct
sl: Za nalaganje zgradbe vsebine PNM ni dovolj pomnilnika

en: Insufficient memory to load PNM file
sl: Za nalaganje datoteke PNM ni dovolj pomnilnika

en: Insufficient memory to load XBM image file
sl: Za nalaganje slikovne datoteke XBM ni dovolj pomnilnika

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
sl: Za nalaganje slike ni dovolj pomnilnika. Za sprostitev pomnilnika zaprite nekaj programov.

en: Insufficient memory to open JPEG 2000 file
sl: Za odprtje datoteke JPEG 2000 ni dovolj pomnilnika

en: Insufficient memory to open TIFF file
sl: Za odprtje datoteke TIFF je premalo pomnilnika

en: Insufficient memory to save image into a buffer
sl: Za shranjevanje slike v medpomnilnik ni dovolj pomnilnika

en: Insufficient memory to save image to callback
sl: Za shranjevanje slike v povratni klic ni dovolj pomnilnika

en: Insufficient memory to store a %lu by %lu image; try exiting some applications to reduce memory usage
sl: Za shranjevanje slike velikosti %lu x %lu ni dovolj pomnilnika. Za sprostitev pomnilnika je treba zapreti nekaj programov.

en: Internal error in the GIF loader (%s)
sl: Notranja napaka v nalagalniku GIF (%s)

en: Internal error: Image loader module '%s' failed to complete an operation, but didn't give a reason for the failure
sl: Notranja napaka: opravilo modula nalagalnika slik »%s« je spodletelo, vendar ni podanega razloga za neuspeh

en: Invalid XBM file
sl: Neveljavna datoteka XBM

en: Invalid XPM header
sl: Neveljavna glava XPM

en: Invalid header in animation
sl: Neveljavna glava animacije

en: Invalid header in icon
sl: Ikona ima neveljavno glavo

en: Invalid header in icon (%s)
sl: Neveljavna glava okone (%s)

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%d' is not allowed.
sl: Kakovost slike JPEG mora biti vrednost med 0 in 100. Vrednost '%d' ni dovoljena.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value '%s' could not be parsed.
sl: Kakovost slike JPEG mora biti vrednost med 0 in 100. Vrednosti »%s« ni mogoče razčleniti.

en: JPEG x-dpi must be a value between 1 and 65535; value '%s' is not allowed.
sl: Vrednosti x-dpi zapisa JPEG mora biti med 1 in 65535. Vrednost »%s« ni dovoljena.

en: JPEG y-dpi must be a value between 1 and 65535; value '%s' is not allowed.
sl: Vrednosti y-dpi zapisa JPEG mora biti med 1 in 65535. Vrednost »%s« ni dovoljena.

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
sl: Ključi za dele besedila PNG morajo biti znaki ASCII.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
sl: Ključi za dele besedila PNG morajo imeti med 1 in 79 znakov.

en: Loop
sl: Zanka

en: Malformed chunk in animation
sl: Nepravilno oblikovan del v animaciji

en: Maximum color value in PNM file is 0
sl: Največja vrednost barve v datoteki PNM je 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
sl: Največja vrednost barve v datoteki PNM je prevelika

en: No XPM header found
sl: Glave XPM ni mogoče najti

en: Not all frames of the GIF image were loaded.
sl: Vseh sličic slike GIF ni mogoče naložiti.

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
sl: Za sestavljanje okvirja v datoteki GIF ni dovolj pomnilnika

en: Not enough memory to load GIF file
sl: Za nalaganje slike GIF ni dovolj pomnilnika

en: Not enough memory to load ICO file
sl: Za naložitev datoteke ICO ni dovolj pomnilnika

en: Not enough memory to load animation
sl: Za nalaganje animacije ni dovolj pomnilnika

en: Not enough memory to load bitmap image
sl: Za nalaganje bitne slike ni dovolj pomnilnika

en: Not enough memory to load icon
sl: Za nalaganje slike ni dovolj pomnilnika

en: Number of Channels
sl: Število kanalov

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%d' is not allowed.
sl: Raven stiskanja JPEG mora biti vrednost med 0 in 9. Vrednost '%d' ni dovoljena.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value '%s' could not be parsed.
sl: Raven stiskanja PNG mora biti vrednost med 0 in 9. Vrednosti »%s« ni mogoče razčleniti.

en: PNG x-dpi must be greater than zero; value '%s' is not allowed.
sl: Vrednosti x-dpi zapisa PNG mora biti večja od nič. Vrednost »%s« ni dovoljena.

en: PNG y-dpi must be greater than zero; value '%s' is not allowed.
sl: Vrednosti y-dpi zapisa PNG mora biti večja od nič. Vrednost »%s« ni dovoljena.

en: PNM file has an image height of 0
sl: Datoteka PNM ima višino slike 0

en: PNM file has an image width of 0
sl: Datoteka PNM ima širino slike 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
sl: Datoteka PNM ima nepravilen začetni bajt

en: PNM file has an invalid height
sl: Datoteka PNM ima napačno višino slike

en: PNM file has an invalid width
sl: Datoteka PNM ima napačno širino slike

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
sl: Datoteka PNM ni v prepoznani podvrsti zapisa PNM

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
sl: Nalagalnik slik PNM ne podpira te podvrste zapisa PNM

en: PNM loader expected to find an integer, but didn't
sl: Nalagalnik PNM je pričakoval celo število, a ga ni našel

en: Pixel Bytes
sl: Točkovni bajti

en: Pixels
sl: Točke

en: Premature end-of-file encountered
sl: Zaznan je predčasni konec datoteke

en: Pseudocolor image does not contain a colormap
sl: Slika ne vklučuje barvne ploskve

en: QTIF atom size too large (%d byte) | QTIF atom size too large (%d bytes)
sl[0]: Velikost atoma QTIF je prevelika (%d bajtov)
sl[1]: Velikost atoma QTIF je prevelika (%d bajt)
sl[2]: Velikost atoma QTIF je prevelika (%d bajta)
sl[3]: Velikost atoma QTIF je prevelika (%d bajti)

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
sl: Surove vrste zapisa PNM zahtevajo natančno en presledni znak pred vzorčnimi podatki

en: Raw PNM image type is invalid
sl: Surova vrsta slike PNM je neveljavna

en: Readonly pixel data
sl: Točkovni podatki le za branje

en: Resulting GIF image has zero size
sl: Končna slika GIF ima ničelno velikost

en: Stack overflow
sl: Prekoračitev sklada

en: TGA image has invalid dimensions
sl: Slika TGA ima neveljavne mere

en: TGA image type not supported
sl: Vrsta zapisa slike TGA ni podprta

en: TGA image was truncated or incomplete.
sl: Slika TGA je prirezana ali nepopolna.

en: TIFF bits-per-sample doesn't contain a supported value.
sl: Bajti na vzorec zapisa TIFF ne vključujejo podprte vrednosti.

en: TIFF compression doesn't refer to a valid codec.
sl: Stiskanje datoteke TIFF se ne sklicuje na veljaven kodek.

en: TIFF x-dpi must be greater than zero; value '%s' is not allowed.
sl: Vrednosti x-dpi zapisa TIFF mora biti večja od nič. Vrednost »%s« ni dovoljena.

en: TIFF y-dpi must be greater than zero; value '%s' is not allowed.
sl: Vrednosti y-dpi zapisa TIFF mora biti večja od nič. Vrednost »%s« ni dovoljena.

en: The colorspace in which the samples are interpreted
sl: Barvni prostor v katerem so tolmačeni vzorci

en: The number of bits per sample
sl: Število bitov na vzorec

en: The number of bytes between the start of a row and the start of the next row
sl: Število bajtov med začetno vrstico in začetkom naslednje vrstice

en: The number of columns of the pixbuf
sl: Število stolpcev v medpomnilniku sličic

en: The number of rows of the pixbuf
sl: Število vrstic v medpomnilniku sličic

en: The number of samples per pixel
sl: Število vzorcev na točko

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
sl: Ta izgradnja programa gdk-pixbuf ne podpira shranjevanja slik vrste: %s

en: Topdown BMP images cannot be compressed
sl: Slik BMP ni mogoče stisniti

en: Transformed JPEG has zero width or height.
sl: Preoblikovana slika JPEG ima ničelno višino ali širino.

en: Transformed JPEG2000 has zero width or height
sl: Preoblikovana slika JPEG 2000 ima ničelno višino ali širino.

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
sl: Preoblikovana slika PNG ima nepodprto število kanalov. Število mora biti med 3 in 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
sl: Preoblikovana slika PNG ima ničelno višino ali širino.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
sl: Preoblikovana slika PNG ni RGB ali RGBA.

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
sl: Modula za nalaganje slik ni mogoče naložiti: %s: %s

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
sl: Nepričakovana barvna globina za vnose kataloga barv

en: Unexpected end of PNM image data
sl: Nepričakovan konec podatkov slike PNM

en: Unexpected icon chunk in animation
sl: Nepričakovan del ikone v animaciji

en: Unrecognized image file format
sl: Neprepoznana vrsta slikovne datoteke

en: Unsupported JPEG color space (%s)
sl: Nepodprt barvni prostor JPEG (%s)

en: Unsupported depth for ICO file: %d
sl: Nepodprta barvna globina datoteke ICO: %d

en: Unsupported icon type
sl: Nepodprta vrsta ikon

en: Unsupported image format for GDI+
sl: Nepodprta vrsta zapisa slike za GDI+

en: Unsupported number of color components (%d)
sl: Nepodprto števlo barvnih enot (%d)

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
sl: Vrednosti za del besedila PNG %s ni mogoče pretvoriti v kodiranje ISO-8859-1.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
sl: Različica %s vrste datoteke GIF ni podprta

en: Whether the animation should loop when it reaches the end
sl: Ali naj se animacija ponovi, ko se izteče do konca

en: Whether the pixbuf has an alpha channel
sl: Ali je medpomnilniku sličic določen kanal

en: Width
sl: Širina

en: Width or height of TIFF image is zero
sl: Širina ali višina slike TIFF je ničelna

en: XPM file has image height <= 0
sl: Datoteka XPM ima višino slike <=0

en: XPM file has image width <= 0
sl: Datoteka XPM ima širino slike <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
sl: Datoteka XPM ima neveljavno število barv

en: XPM has invalid number of chars per pixel
sl: Datoteka XPM ima neveljavno število znakov na slikovno točko

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
sl[0]: ni mogoče dodeliti slikovnega medpomnilnika velikosti %u bajtov
sl[1]: ni mogoče dodeliti slikovnega medpomnilnika velikosti %u bajta
sl[2]: ni mogoče dodeliti slikovnega medpomnilnika velikosti %u bajtov
sl[3]: ni mogoče dodeliti slikovnega medpomnilnika velikosti %u bajtov

[ctx: image format]
en: MacOS X icon
sl: Ikona MacOS X

[ctx: image format]
en: Windows animated cursor
sl: Animirana kazalka Windows

[ctx: image format]
en: Windows icon
sl: Ikona Windows
