gtksourceview - en to uk translation catalogue (527 entries)

en: ASP Object
uk: Об'єкт ASP

en: Accelerators
uk: Акселератори

en: Activation
uk: Активація

en: Added line
uk: Доданий рядок

en: Additional Category
uk: Додаткова категорія

en: Address
uk: Адреса

en: After
uk: Після

en: Alignment Mode
uk: Режим вирівнення

en: All
uk: Усі

en: Always
uk: Завжди

en: Anchor
uk: Вирівнювання

en: Arbitrary base number
uk: Число довільної точності

en: Assertion
uk: Твердження

en: Assignment Left Hand Side
uk: Присвоєння зі значенням праворуч

en: Assignment Operator
uk: Оператор присвоювання

en: Assignment Right Hand Side
uk: Присвоєння зі значенням ліворуч

en: Attribute Definition
uk: Визначення атрибуту

en: Attribute Name
uk: Назва атрибуту

en: Attribute Value
uk: Значення атрибуту

en: Attribute name
uk: Назва атрибуту

en: Attribute value
uk: Значення атрибуту

en: Auto Complete Delay
uk: Затримка автодоповнення

en: Auto Indentation
uk: Автоматична розстановка відступів

en: Autoconf Macro
uk: Макрос Autoconf

en: Automake Variable
uk: Змінні Automake

en: BOZ Literal
uk: Літерал BOZ

en: Background
uk: Тло

en: Background color
uk: Колір тла

en: Background set
uk: Колір тла встановлено

en: Backslash Escape
uk: Екранування зворотної похилої риски

en: Base-N Integer
uk: Ціле число у N системі числення

en: Base-N number
uk: Ціле число у N системі числення

en: Before
uk: Перед

en: Binary number
uk: Двійкове число

en: Bindings
uk: Прив'язки

en: Block
uk: Блок

en: Block Elements
uk: Елементи блоку

en: Blockquote Marker
uk: Маркер цитат

en: Blue based color scheme
uk: Синя схема кольорів

en: Body Font Name
uk: Назва основного шрифту

en: Bold
uk: Жирний

en: Bold set
uk: Жирність тексту встановлено

en: Boolean
uk: Булове

en: Boolean Value
uk: Булеве значення

en: Boolean value
uk: Булеве значення

en: Buffer
uk: Буфер

en: Built-in Target
uk: Вбудована ціль

en: Built-in identifier
uk: Вбудований ідентифікатор

en: Builtin
uk: Вбудовані функції

en: Builtin Command
uk: Вбудована команда

en: Builtin Constant
uk: Вбудована константа

en: Builtin Function
uk: Вбудована функція

en: Builtin Object
uk: Вбудований об'єкт

en: Builtin Variable
uk: Вбудована змінна

en: Builtin-function keyword
uk: Ключове слово вбудована функція

en: Bullet
uk: Точка

en: C/C++/ObjC Header
uk: Заголовок C/C++/ObjC

en: CDATA delimiter
uk: Розділювач CDATA

en: CG Shader Language
uk: Мова побудови тіней CG

en: Can redo
uk: Можна вернути

en: Can undo
uk: Можна вернути

en: Cannot create a regex for all the transitions, the syntax highlighting process will be slower than usual.
    The error was: %s
uk: Не вдається створити регулярний вираз для всіх перетворень, виділення синтаксису кольором буде виконуватися значно повільніше.
    Помилка: %s

en: Changed line
uk: Змінений рядок

en: Character
uk: Символ

en: Class
uk: Клас

en: Class Selector
uk: Вибір класу

en: Classic
uk: Класична

en: Classic color scheme
uk: Класична схема кольорів

en: Code
uk: Код

en: Code Block
uk: Блок коду

en: Color
uk: Колір

en: Color scheme used in the Kate text editor
uk: Кольорова схема з текстового редактора Kate

en: Color scheme using Tango color palette
uk: Кольорова схема, що використовує палітру Tango

en: Command
uk: Команда

en: Command Macro
uk: Макрокоманда

en: Commands
uk: Команди

en: Comment
uk: Коментар

en: Common Commands
uk: Загальні команди

en: Common Defines
uk: Загальне визначення

en: Common Function
uk: Загальна функція

en: Compiler Directive
uk: Директива компілятора

en: Completion
uk: Доповнення

en: Completion Info
uk: Інформація про завершення

en: Completion popup delay for interactive completion
uk: Затримка контекстного вікна доповнення для інтерактивних доповнень

en: Complex number
uk: Комплексне число

en: Conditional Macro
uk: Макрос з умовою

en: Constant
uk: Константа

en: Constructors
uk: Конструктори

en: Control
uk: Контрольна інструкція

en: Control Keyword
uk: Контрольне ключове слово

en: DOCTYPE
uk: Тип документу DOCTYPE

en: DOS Batch
uk: Пачка DOS

en: Dark color scheme using the Tango color palette
uk: Темна кольорова схема, що використовує палітру Tango

en: Data Type
uk: Тип даних

en: Data type
uk: Тип даних

en: Date
uk: Дата

en: Debug
uk: Налагодження

en: Debug Code
uk: Код налагодження

en: Decimal
uk: Десяткове число

en: Decimal number
uk: Десяткове число

en: Declaration
uk: Визначення

en: Defaults
uk: Типово

en: Define
uk: Визначення

en: Definition
uk: Означення

en: Definition list
uk: Список визначень

en: Delimiter
uk: Розділювач

en: Deprecated
uk: Застаріло

en: Design by Contract
uk: Дизайн за контрактом

en: Device Cast
uk: Форма пристрою

en: Device Function
uk: Функція пристрою

en: Device Functions
uk: Функції пристрою

en: Dimension
uk: Розмір

en: Directory Macro
uk: Макрос каталогу

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Document Words
uk: Слова документу

en: Documentation comment
uk: Документація

en: Documentation comment element
uk: Елемент коментаря документації

en: Draw Spaces
uk: Візуалізація пробілів

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Element
uk: Елемент

en: Element name
uk: Назва елементу

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Emphasis
uk: Акцент

en: Encoding
uk: Кодування

en: Entity
uk: Предикат (entity)

en: Entries
uk: Предикати

en: Enumerated list
uk: Нумерований список

en: Error
uk: Помилка

en: Error Text
uk: Текст помилки

en: Escaped Character
uk: Символ екранування

en: Escaped Characters
uk: Символи екранування

en: Exception Handling
uk: Обробка виключень

en: Exec parameter
uk: Параметр запуску

en: External
uk: Зовнішні методи

en: Field
uk: Поле

en: File
uk: Файл

en: File Attributes
uk: Атрибути файлів

en: File Descriptor
uk: Файловий дескриптор

en: Filename
uk: Назва файла

en: Float
uk: Число з рухомою комою

en: Floating Point
uk: Число з рухомою комою

en: Floating Point number
uk: Число з рухомою комою

en: Floating point number
uk: Число з рухомою комою

en: Flow Conditional
uk: Умовний оператор

en: Footer Font Name
uk: Назва шрифту для нижнього колонтитулу

en: Foreground
uk: Текст

en: Foreground color
uk: Колір тексту

en: Foreground set
uk: Колір тексту встановлено

en: Format
uk: Формат

en: Formatting Elements
uk: Елементи форматування

en: Frame Number
uk: Кількість кадрів

en: Function
uk: Функція

en: Function Name
uk: Назва функцій

en: Future Reserved Keywords
uk: Слова, зарезервовані для майбутнього

en: Fuzzy
uk: Неточне

en: GDB Log
uk: Журнал GDB

en: GUI Elements
uk: Графічні елементи

en: Gate
uk: Шлюз

en: Generated Content
uk: Згенерований зміст

en: Global Function
uk: Загальна функція (Global Functions)

en: Global Functions
uk: Глобальні функції

en: Global Variable
uk: Загальна змінна

en: Global Variables
uk: Глобальні змінні

en: Go
uk: Перейти

en: Group
uk: Група

en: HOME and END keys move to first/last non whitespace characters on line before going to the start/end of the line
uk: Чи повинні клавіші "Home"/"End" переносити курсор на перший/останній символ рядка перш ніж перейти до початку/кінця документа

en: Haddock Directive
uk: Директиви Haddock

en: Header
uk: Заголовок

en: Header Elements
uk: Елементи заголовків

en: Header Font Name
uk: Назва шрифту для заголовку

en: Header Property
uk: Властивості заголовку

en: Heredoc
uk: Документація

en: Heredoc Bound
uk: Межа документації

en: Hex
uk: Шістнадцяткове

en: Hexadecimal number
uk: Шістнадцяткове число

en: Hidden
uk: Приховано

en: Highlight Matching Brackets
uk: Виділяти кольором відповідні дужки

en: Highlight Syntax
uk: Виділяти синтаксис кольором

en: Highlight current line
uk: Виділяти кольором поточний рядок

en: Highlighting a single line took too much time, syntax highlighting will be disabled
uk: Виділення кольором одного рядка займає багато часу, виділення кольором буде вимкнено

en: Horizontal Rule
uk: Горизонтальний заповнювач

en: Hyperlinked Identifier
uk: Зв'язаний ідентифікатор

en: Hyperlinked Module Name
uk: Зв'язана назва модуля

en: ID Selector
uk: Вибір ідентифікатора

en: IEEE System Task
uk: Системне завдання IEEE

en: Icon
uk: Піктограма

en: Icon Name
uk: Назва піктограми

en: Icon to be shown for this item
uk: Піктограма для цього пункті

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Image Marker
uk: Маркер зображення

en: Include
uk: Директива "Include"

en: Include Statement
uk: Оператор включення

en: Include directive
uk: Директива включення

en: Included File
uk: Включений файл

en: Incomplete Sequence
uk: Неповна послідовність

en: Indent Width
uk: Ширина відступу

en: Indent on tab
uk: Вирівнювати за табуляцією

en: Individual
uk: Індивідуальний

en: Info
uk: Інформація

en: Info to be shown for this item
uk: Інформація показується у цьому пункту

en: Inline Documentation Section
uk: Вбудований розділ документації

en: Inline Elements
uk: Вбудовані елементи

en: Inline Haddock Section
uk: Вбудований розділ Haddock

en: Inline Math Mode
uk: Вбудована математика

en: Insert Spaces Instead of Tabs
uk: Вставляти пропуски замість табуляцій

en: Integer Number
uk: Ціле число

en: Interactive Delay
uk: Інтерактивна затримка

en: Interval of printed line numbers (0 means no numbers)
uk: Інтервал друку номерів рядків (0 означає "без номерів")

en: Intrinsic function
uk: Внутрішня функція

en: Italic
uk: Курсив

en: Italic set
uk: Курсив встановлено

en: Item text
uk: Пункт текст

en: Itemized list
uk: Список пунктів

en: Iterator
uk: Ітератор

en: Key
uk: Поле ключа

en: Keysymbol
uk: Ключовий символ

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Known Property Value
uk: Властивість з відомим значенням

en: LRM Additional System Task
uk: Додаткове системне завдання LRM

en: Label
uk: Позначка

en: Label to be shown for this item
uk: Позначка, зо показується у цьому пункті

en: Labeled argument
uk: Аргумент з позначкою

en: Language
uk: Мова

en: Language id
uk: Ідентифікатор мови

en: Language ids
uk: Ідентифікатори мови

en: Language name
uk: Мова

en: Language object to get highlighting patterns from
uk: Об'єкт мови, з якого беруться шаблони виділення кольором синтаксису

en: Language section
uk: Секція мови

en: Language specification directories
uk: Каталоги зі специфікаціями мов

en: Leading
uk: Ведення

en: Line Break
uk: Розрив рядка

en: Line Directive
uk: Директива включення

en: Line Numbers Font Name
uk: Назва шрифту для номерів рядків

en: Line background
uk: Тло рядка

en: Line background color
uk: Колір тла рядка

en: Line background set
uk: Колір рядка встановлено

en: Link Text
uk: Текст посилання

en: List Marker
uk: Маркер списку

en: List of directories and files where the style schemes are located
uk: Список каталогів, в яких знаходяться файли визначення стильових схем

en: List of directories where the language specification files (.lang) are located
uk: Список каталогів, в яких знаходяться файли визначення мов (.lang)

en: List of the ids of the available languages
uk: Список ідентифікаторів для доступних мов

en: List of the ids of the available style schemes
uk: Список ідентифікаторів доступних стильових схем

en: Literal
uk: Літерал

en: Location
uk: Позиція

en: Macros
uk: Макроси

en: Main Category
uk: Головна категорія

en: Markup
uk: Розмітка

en: Markup to be shown for this item
uk: Розмітка, що показується у цьому пункті

en: Math Mode
uk: Математика

en: Maximum Undo Levels
uk: Максимальний рівень скасування

en: Minimum Word Size
uk: Мінімальний розмір слова

en: Missing main language definition (id = "%s".)
uk: Відсутнє головне визначення мови (id="%s".)

en: Module Handler
uk: Робота з модулями

en: Module Path
uk: Шлях до модуля

en: Module handler
uk: Обробник модуля

en: Module name, Variant, etc
uk: Назва модуля, варіант тощо

en: Monospace
uk: Моноширинний

en: Multiline string
uk: Рядок з переносами

en: Name
uk: Назва

en: Name of the font to use for the line numbers (e.g. "Monospace 10")
uk: Назва шрифту для номерів рядків (наприклад, "Monospace 10")

en: Name of the font to use for the page footer (e.g. "Monospace 10")
uk: Назва шрифту для нижнього колонтитулу сторінки (наприклад, "Monospace 10")

en: Name of the font to use for the page header (e.g. "Monospace 10")
uk: Назва шрифту для заголовку сторінки (наприклад, "Monospace 10")

en: Name of the font to use for the text body (e.g. "Monospace 10")
uk: Назва шрифту тексту (наприклад, "Monospace 10")

en: Namespace
uk: Простір назв

en: Newline
uk: Новий рядок

en: Nil Constant
uk: Константа Nil

en: No extra information available
uk: Немає додаткової інформації

en: No idea what it is
uk: Щось невизначене

en: Non Breaking Whitespace
uk: Нерозривні пробіли

en: Note (FIXME, TODO, XXX, etc.)
uk: Примітка (FIXME, TODO, XXX, тощо).

en: Null Value
uk: Значення Null

en: Number
uk: Число

en: Number of lines scanned in one batch
uk: Кількість рядків, сканованих за один пакет

en: Number of pages
uk: Кількість сторінок

en: Number of proposal accelerators to show
uk: Кількість акселераторів пропозицій, що показується

en: Number of proposals added in one batch
uk: Кількість пропозицій, доданих у пакеті

en: Number of spaces to use for each step of indent
uk: Кількість пробілів, що використовуються для вирівнювання тексту

en: Number of undo levels for the buffer
uk: Кількість рівнів скасування у буфері

en: Numeric literal
uk: Числове значення

en: Objective Caml
uk: Об'єктний Caml (ocaml)

en: Obsolete Autoconf Macro
uk: Застарілий макрос Autoconf

en: Ocamldoc Comments
uk: Коментар Ocamldoc

en: Octal
uk: Вісімкове

en: Octal number
uk: Вісімкове число

en: OpenCL Constant
uk: Константа OpenCL

en: OpenGL Shading Language
uk: Мова OpenGL Shading

en: Operation operator
uk: Оператор операцій

en: Operator
uk: Оператор

en: Optimized Out
uk: Оптимізований вивід

en: Option
uk: Параметр

en: Option Name
uk: Назва параметра

en: Optional Target
uk: Додаткова ціль

en: Other Keyword
uk: Інакше ключове слово

en: Other Macro
uk: Інший макрос

en: Others
uk: Інше

en: Others 2
uk: Інше 2

en: Others 3
uk: Інше 3

en: POD Escape
uk: Екран POD

en: POD heading
uk: Заголовок POD

en: POD keyword
uk: Ключове слово POD

en: Package Info
uk: Інформація про пакет

en: Package Manager
uk: Керування пакунками

en: Page Elements
uk: Елементи сторінки

en: Parameter
uk: Параметр

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Polymorphic Variant
uk: Поліморфний варіант

en: Position of the right margin
uk: Позиція правого поля

en: Predefined Variable
uk: Наперед визначена змінна

en: Predicate
uk: Предикат

en: Prefix
uk: Префікс

en: Preprocessor
uk: Директива препроцесору

en: Preprocessor directive
uk: Директива препроцесору

en: Primary
uk: Основний

en: Print Footer
uk: Друкувати нижній колонтитул

en: Print Header
uk: Друкувати заголовок

en: Print Line Numbers
uk: Друкувати номери рядків

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Processing instruction
uk: Інструкція обробки

en: Prompt
uk: Запитати

en: Properties
uk: Властивості

en: Property Name
uk: Назва властивості

en: Proposal Page Size
uk: Розмір сторінки пропозицій

en: Proposal scrolling page size
uk: Розмір понакручуваної сторінки пропозиції

en: Proposals Batch Size
uk: Розмір пакету джерела

en: Provider
uk: Джерело

en: Provider Page Size
uk: Розмір сторінки джерела

en: Provider priority
uk: Пріоритет джерела

en: Provider scrolling page size
uk: Розмір понакручуваної сторінки джерела

en: RPM Variable
uk: Змінна RPM

en: Real number
uk: Дійсне число

en: Regular Expression
uk: Регулярний вираз

en: Release
uk: Випуск

en: Remember Info Visibility
uk: Пам'ятати видимість інформації

en: Remember the last info window visibility state
uk: Пам'ятати стан видимості останнього інформаційного вікна

en: Removed line
uk: Видалений рядок

en: Reserved Category
uk: Зарезервована категорія

en: Reserved Class
uk: Зарезервований клас

en: Reserved Constant
uk: Зарезервована константа

en: Reserved Identifier
uk: Зарезервований ідентифікатор

en: Reserved Keywords
uk: Зарезервовані ключові слова

en: Reserved keyword
uk: Зарезервовані ключові слова

en: Return
uk: Опис результату

en: Right Margin Position
uk: Позиція правої границі

en: Scan Batch Size
uk: Розмір сканування пакету

en: Scheme ids
uk: Ідентифікатори схем

en: Scientific
uk: Наукове

en: Scope Declaration
uk: Опис області дії

en: Scripts
uk: Мови сценаріїв

en: Secondary
uk: Вторинний

en: Section
uk: Розділ

en: Section 1
uk: Секція 1

en: Section 2
uk: Секція 2

en: Section 3
uk: Секція 3

en: Section 4
uk: Секція 4

en: Section 5
uk: Секція 5

en: Section Elements
uk: Елементи розділу

en: Select first proposal when completion is shown
uk: Виділяти першу пропозицію, при показі доповнення

en: Select on Show
uk: Виділення при показі

en: Set if and how the spaces should be visualized
uk: Встановити, коли і як зображати пробіли

en: Show Headers
uk: Показувати заголовки

en: Show Icons
uk: Показати значки

en: Show Line Marks
uk: Показувати маркери рядків

en: Show Line Numbers
uk: Показувати номерів рядків

en: Show Right Margin
uk: Показувати поле справа

en: Show provider and proposal icons in the completion popup
uk: Показувати піктограму джерела та пропозиції у контекстному вікні доповнення

en: Show provider headers when proposals from multiple providers are available
uk: Показувати заголовки джерела, коли доступні пропозиції з кількох джерел

en: Signal Name
uk: Назва сигналу

en: Signal name
uk: Назва сигналу

en: Since
uk: Опис часу появи

en: Size
uk: Розмір

en: Smart Home/End
uk: Використовувати інтелектуальні клавіші "Home"/"End"

en: Source Buffer
uk: Первинний буфер

en: Sources
uk: Тексти програми

en: Space
uk: Пробіл

en: Spec Macro
uk: Макрос Spec

en: Special Constant
uk: Спеціальна константа

en: Special Token
uk: Спеціальні слова

en: Special Variable
uk: Спеціальна змінна

en: Special case
uk: Спеціальний випадок

en: Special character (inside a string)
uk: Спеціальний символ (всередині рядка)

en: Special constant
uk: Спеціальна константа

en: Standard ML
uk: Стандартний ML

en: Standard Modules
uk: Стандартні модулі

en: Standard stream
uk: Стандартний потік

en: Statement
uk: Оператор

en: Stock Id
uk: Запасний ідентифікатор

en: Storage Class
uk: Клас зберігання змінної

en: Storage Type
uk: Тип зберігання

en: Strikethrough
uk: Перекреслення

en: Strikethrough set
uk: Перекреслення встановлено

en: String
uk: Рядок

en: String Format
uk: Формат рядку

en: Strong Emphasis
uk: Виділення жирним

en: Structural Elements
uk: Структурні елементи

en: Style scheme
uk: Стильова схема

en: Style scheme description
uk: Опис стильової схеми

en: Style scheme filename
uk: Назва файлу стильової схеми

en: Style scheme id
uk: Ідентифікатор стильової схеми

en: Style scheme name
uk: Стильова схема

en: Style scheme search path
uk: Шляхи пошуку схем стилю

en: Subshell
uk: Дочірня оболонка

en: Substitution
uk: Заміщення

en: Switch
uk: Перемикання

en: Swizzle operator
uk: Оператор типу

en: Symbol
uk: Символ

en: System Command
uk: Системна команда

en: System Task
uk: Системне завдання

en: Tab
uk: Вкладка

en: Tab Width
uk: Крок табуляції

en: Tag
uk: Тег

en: Tag Name Selector
uk: Вибір назви мітки

en: Text
uk: Текст

en: The GIcon
uk: GIcon

en: The GtkSourceBuffer object to print
uk: Об'єкт GtkSourceBuffer для друку

en: The GtkSourceView bound to the completion
uk: Межа об'єкту GtkSourceBuffer для доповнення

en: The GtkTextIter at which the completion was invoked
uk: GtkTextIter, для якого викликано доповнення

en: The View
uk: Перегляд

en: The alignment mode
uk: Режим вирівнення

en: The background
uk: Тло

en: The buffer undo manager
uk: Буфер керування скасуваннями

en: The completion object associated with the view
uk: Об'єкт доповнення пов'язаний з режимом перегляду

en: The completion object to which the context belongs
uk: Об'єкт доповнення, для якого належить контекст

en: The delay before initiating interactive completion
uk: Інтерактивна затримка перед ініціалізацією інтерактивного доповнення

en: The gicon
uk: GIcon

en: The gutters text window type
uk: Тип каналу текстового вікна

en: The gutters' GtkSourceView
uk: Канал GtkSourceView

en: The icon name
uk: Назва піктограми

en: The mark category
uk: Категорія маркування

en: The markup
uk: Розмітка

en: The minimum word size to complete
uk: Мінімальний розмір слова для вмикання доповнення

en: The number of pages in the document (-1 means the document has not been completely paginated).
uk: Кількість сторінок у документі (-1 означає, що документ не був повністю розбитий на сторінки).

en: The pixbuf
uk: Pixbuf

en: The provider icon
uk: Піктограма джерела

en: The provider name
uk: Назва джерела

en: The size
uk: Розмір

en: The stock id
uk: Запасний ідентифікатор

en: The text
uk: Текст

en: The text buffer to add undo support on
uk: Текстовий буфер для підтримки скасування змін

en: The type of activation
uk: Тип активації

en: The view
uk: Перегляд

en: The window type
uk: Тип вікна

en: The x-alignment
uk: Вирівняння через x

en: The x-padding
uk: Доповнення через x

en: The y-alignment
uk: Вирівняння через y

en: The y-padding
uk: Доповнення через y

en: Thread Action
uk: Дії гілки

en: Thread Header
uk: Заголовок гілки

en: Trailing
uk: Кінцевий

en: Trailing Tab
uk: Табуляція на початку рядка

en: Translation
uk: Переклад

en: Type
uk: Тип

en: Type Operators
uk: Оператор типу

en: Type Variable
uk: Змінна типу

en: Type, module or object keyword
uk: Ключові слова для типів, модулів та об'єктів

en: Undefined Value
uk: Невизначена змінна

en: Underline
uk: Підкреслення

en: Underline set
uk: Підкреслення встановлено

en: Underlined
uk: Підкреслене

en: Undo manager
uk: Керування скасуваннями

en: Unknown id '%s' in regex '%s'
uk: Невідомий ідентифікатор '%s' у регулярному виразі '%s'

en: VBScript and ADO constants
uk: VBScript та константи ADO

en: Variable
uk: Змінна

en: Variable Definition
uk: Визначення змінної

en: Variant Constructor
uk: Конструктор варіантів

en: Verbatim
uk: Дослівний режим

en: Verbatim Block
uk: Дослівний блок

en: View
uk: Перегляд

en: Visible
uk: Видимий

en: Void Value
uk: Значення Void

en: Whether Redo operation is possible
uk: Чи можливо вернути дію

en: Whether Undo operation is possible
uk: Чи можна вернути дію

en: Whether background color is set
uk: Чи встановлено колір тла

en: Whether bold attribute is set
uk: Чи встановлено атрибут жирного тексту

en: Whether foreground color is set
uk: Чи встановлено колір тексту

en: Whether italic attribute is set
uk: Чи встановлено атрибут курсиву

en: Whether line background color is set
uk: Чи встановлено колір тла рядка

en: Whether strikethrough attribute is set
uk: Чи встановлено атрибут перекреслення

en: Whether the language should be hidden from the user
uk: Чи приховувати мову від користувача

en: Whether to display line mark pixbufs
uk: Чи показувати маркери рядків

en: Whether to display line numbers
uk: Чи показувати номери рядків

en: Whether to display the right margin
uk: Чи слід показувати поле справа

en: Whether to enable auto indentation
uk: Чи слід розставляти відступи автоматично

en: Whether to highlight matching brackets
uk: Чи виділяти кольором відповідні дужки

en: Whether to highlight syntax in the buffer
uk: Чи виділяти кольором синтаксис у буфері

en: Whether to highlight the current line
uk: Чи виділяти кольором поточний рядок

en: Whether to indent the selected text when the tab key is pressed
uk: Чи вирівнювати текст при натисканні клавіші "Tab"

en: Whether to insert spaces instead of tabs
uk: Чи слід вставляти пропуски замість табуляцій

en: Whether to print a footer in each page
uk: Чи друкувати нижній колонтитул на кожній сторінці

en: Whether to print a header in each page
uk: Чи друкувати заголовок на кожній сторінці

en: Whether to print the document with highlighted syntax
uk: Чи друкувати документ із виділенням синтаксису

en: Whether to wrap lines never, at word boundaries, or at character boundaries.
uk: Переносити рядки: неколи, по словах, по літерах.

en: Whether underline attribute is set
uk: Чи встановлено атрибут підкреслення

en: Widget State
uk: Стан віджету

en: Width of a tab character expressed in spaces
uk: Ширина табуляції у пробілах

en: Window Type
uk: Тип вікна

en: Wrap Mode
uk: Режим переносу рядків

en: X Alignment
uk: Вирівняння X

en: X Padding
uk: Доповнення X

en: Y Alignment
uk: Вирівняння Y

en: Y Padding
uk: Доповнення Y

en: at-rules
uk: правила at

en: category
uk: категорія

en: command
uk: команда

en: context '%s' cannot contain a \%%{...@start} command
uk: контекст '%s' не може містити команду \%%{...@start}

en: decl
uk: елемент

en: duplicated context id '%s'
uk: повторний ідентифікатор контексту '%s'

en: entity
uk: предикат (entity)

en: error
uk: помилка

en: function
uk: функція

en: gettext translation
uk: Переклад у форматі gettext

en: in regex '%s': backreferences are not supported
uk: у регулярному виразі '%s': зворотні дужки не підтримуються

en: invalid context reference '%s'
uk: некоректне посилання на контекст '%s'

en: keyword
uk: ключове слово

en: m4 Macro
uk: Макрос m4

en: m4-comment
uk: Коментар m4

en: math-bound
uk: Границя математики

en: prereq
uk: залежність

en: printf Conversion
uk: Перетворення printf

en: quoted-value
uk: значення у дужках

en: rule
uk: правило

en: string-conversion
uk: перетворення рядка

en: style override used with wildcard context reference in language '%s' in ref '%s'
uk: у мові '%s' використовувалось визначення стилю за допомогою шаблону у посиланні '%s'

en: targets
uk: цілі

en: token-type
uk: тип лексеми

en: unknown context '%s'
uk: невідомий контекст '%s'

en: using \C is not supported in language definitions
uk: Використання \C не підтримується  у визначеннях мови
